Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:15




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1053 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Další
 Li Pol a vše okolo ... 
Autor Zpráva
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Li Pol a vše okolo ...
Tak chlapci vzhedem k tomu že už douho váhám nad Lipokama chtě sem zeptat jakou značku doporučujete vy zkušení a ostřílení borci v tomto směru.Chápu že používání těchto baterií v softu je u nás zatím v peřinkách nicméně všude čtu jak je to budoucnost softu a tak ...
Mě osobně nejvíce zaujaly baterie značky Firefox a to cenou otázka jak je na tom kvalita :?:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


03 říj 2009, 17:14
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008, 19:28
Příspěvky: 825
Bydliště: Česká Lípa
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Darken01 píše:
Tak chlapci vzhedem k tomu že už douho váhám nad Lipokama chtě sem zeptat jakou značku doporučujete vy zkušení a ostřílení borci v tomto směru.Chápu že používání těchto baterií v softu je u nás zatím v peřinkách nicméně všude čtu jak je to budoucnost softu a tak ...
Mě osobně nejvíce zaujaly baterie značky Firefox a to cenou otázka jak je na tom kvalita :?:


Jedině DualSky a pod., prostě baterie pro závodní modeláře s vybíjecím proudem alespoň 15C, ale čím víc tím líp, aby bateie opravdu "dodávala proud" a ne flusala co jí síly stačí.
FireFox, to není značka kterou bych si nechal pod polštářem...

_________________
22nd SAS Rgt. A Sqn. Mobility troop
- servisuji už jen M4/M16 a klony


03 říj 2009, 17:17
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 kvě 2009, 17:11
Příspěvky: 107
Bydliště: Týnec nad Sázavou
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Spoluhráč v týmu jí má a musím říct že se mu hodně zvedla kadence :D Nevim co bych o ní měl říct snad jen to že má fakt dlouhou výdrž.. měl jí na treninku pak jsme šli na celodenní akci a pak další 2 treninky furt držela.

_________________
JG G36C + HFC P99
Challenges (Výzvy): Ženijní práce a demolice, Zkrvavené BB, Sběratel hmyzu, Tail end Charlie, Nešika, Koumák, Die Hard, Zásobovací důstojník, Křehký, Banzai!, Válečný zpravodaj, Tancuj!, Evropské směrnice


03 říj 2009, 17:18
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008, 19:28
Příspěvky: 825
Bydliště: Česká Lípa
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Kadence se zvedla protože má baterie vyšší voltáž, ne protože je to lepší baterka, a výdrž protože se holt prodávaj i 4.OOOmAh, kdo by to byl řek že to vydrží víc než nějáká čínská 1.1OO na kterou jsou všichni zvyklí protože jí dostali ke kvéru.
Postni sem alespoň jakou přesně má.

_________________
22nd SAS Rgt. A Sqn. Mobility troop
- servisuji už jen M4/M16 a klony


03 říj 2009, 17:24
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 kvě 2009, 17:11
Příspěvky: 107
Bydliště: Týnec nad Sázavou
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
http://anareus.cz/detail.php?id=3089 tušim že tuhle, ale jen odhaduju podle obrazku(ostatní jsou dost odlišný). Máš pravdu s tou voltáží mi to bylo jasný že je to tim ale já sem myslel že má míň mA proto sem psal že hodně vydrží.

_________________
JG G36C + HFC P99
Challenges (Výzvy): Ženijní práce a demolice, Zkrvavené BB, Sběratel hmyzu, Tail end Charlie, Nešika, Koumák, Die Hard, Zásobovací důstojník, Křehký, Banzai!, Válečný zpravodaj, Tancuj!, Evropské směrnice


03 říj 2009, 17:29
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008, 19:28
Příspěvky: 825
Bydliště: Česká Lípa
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Parametrově by to měla být dobrá baterie, ovšem těžko říct kolik postupů a jak je výrobce schopnej při výrobě zanedbat...
O FireFoxu se bohužel vždy tvrdilo že je to čínská reakce na trendy v bateriích, takže těžko říct zda jí někomu doporučit nšbo ne. Raději bych se chvíli držel těch zvučnějších značek na poli bateriových článků, zvlášť v případě li-pol článků.

_________________
22nd SAS Rgt. A Sqn. Mobility troop
- servisuji už jen M4/M16 a klony


03 říj 2009, 17:32
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
No já osobně uvažuju nad touto hračkou fakt mě to zaujalo 8)
http://www.ebairsoft.com/nylon-peq15-laser-sight-lipolymer-bettery-black-p-2438.html

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


03 říj 2009, 18:36
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 03 črc 2009, 06:37
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
K lipolce hlavně kvalitní nabíječku s BALANCÉREM!

_________________
If you see the flash, it's already too late...


04 říj 2009, 09:41
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2009, 17:10
Příspěvky: 202
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Taky uvazuji nad li-pol , firefoxy vypadaji solidne, vypatral sem ale jeste levnejsi, otazka je jestli budou za neco stat - http://www.bel-shop.eu/kategorie165.html uvazoval sem o tom dvoulitru ... co myslite?

_________________
MOA - Moravská Osvobozenecká Armáda


04 říj 2009, 12:04
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 03 črc 2009, 06:37
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Po lipolkách se dívejte na modelářských shopech, tady se používají už delší dobu.

_________________
If you see the flash, it's already too late...


05 říj 2009, 21:26
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 říj 2007, 16:46
Příspěvky: 154
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
gdyš sem jednou taky o lipolce uvažoval tak sem si vypbral tuhle alle nevim ty parametry se mi líbily
http://www.va-models.com/eshop1/index.p ... cts_id=409


06 říj 2009, 19:49
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Přesně tak. Kokam, dualsky, RAY. Cpu to do letadel a tam to má jiný "čoudy" 2500mAh je za 7 min vybitá a podobně. Určitě nabíječ s balancére a nejlíp programovatelným a študovat, študovat študovat.

Bacha taky na to, že lipolka dává zabrat uhlíkům a kotvě jako prase abyste nekoukaly že ukápla :lol:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


06 říj 2009, 20:15
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 14:47
Příspěvky: 166
Bydliště: Rybnice
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Darken01 píše:
Tak chlapci vzhedem k tomu že už douho váhám nad Lipokama chtě sem zeptat jakou značku doporučujete vy zkušení a ostřílení borci v tomto směru.Chápu že používání těchto baterií v softu je u nás zatím v peřinkách nicméně všude čtu jak je to budoucnost softu a tak ...
Mě osobně nejvíce zaujaly baterie značky Firefox a to cenou otázka jak je na tom kvalita :?:


Firefox jsou na nic, moc měké, hyperion to jistí.... 8)

joseff píše:
Přesně tak. Kokam, dualsky, RAY. Cpu to do letadel a tam to má jiný "čoudy" 2500mAh je za 7 min vybitá a podobně. Určitě nabíječ s balancére a nejlíp programovatelným a študovat, študovat študovat.

Bacha taky na to, že lipolka dává zabrat uhlíkům a kotvě jako prase abyste nekoukaly že ukápla :lol:



Jako modelář musím oponovat, Ray Li-Pol jsou na nic, velice měkké a taky moc nedávají, ale teď je nová řada gold, tak to uř je snad lepší...
Hyperion, nebo Evo, Kokam, Dualsky, Power HD,

Nemáš kvalitní nabíječ s balancérem, tak na Li-Pol zapomeň...
To je obecný fakt :lol:

2 příspěvky pod sebou = SPAM => Varování. Sloučeno a uděleno varování. Wersc@jk

_________________
!!! MÉ STŘELY SI VÁS NAJDOU I TAM KDE BY JSTE TO NEČEKALI !!!!!!
Veni, vidi, vici.Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Vini, vidi , fugy


11 říj 2009, 19:24
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 srp 2009, 11:53
Příspěvky: 286
Bydliště: Děčín
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Tak jsem koukal po tech Lipolkach a ceny nejsou tak strasny..
Mozna bych taky zkusil..nabijecku na to mam, takze problem nevidim.
Co by jste doporucili na M120 pruzinu od guarderu? Ted pouzivam NiMH 9,6V 3000mAh Panasonic.
Lipolky se mi libi v tom, ze jsou mensi a lehci..a cena je taky pekna.

EDIT: ty voe..oni delaj jen 11,1V a vic? To tam preci nemuzu dat, ne?

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Lamia dne 11 říj 2009, 20:57, celkově upraveno 1



11 říj 2009, 20:53
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Lamia píše:
Tak jsem koukal po tech Lipolkach a ceny nejsou tak strasny..
Mozna bych taky zkusil..nabijecku na to mam, takze problem nevidim.
Co by jste doporucili na M120 pruzinu od guarderu? Ted pouzivam NiMH 9,6V 3000mAh Panasonic.
Lipolky se mi libi v tom, ze jsou mensi a lehci..a cena je taky pekna.

no určitě nějakou 7.4V

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


11 říj 2009, 20:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009, 13:19
Příspěvky: 105
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
mam dotaz nikdy jsem nečtl o lipol protože jsem se o to nazajímal jaky je rozdil od klaciske baterie a da se nabijet klasickou microprocesorovou nabiječkou ????? dík a jestli to tady nekde je napsany jakej je rozdil tak se omlouvam na mobylu to nepřečtu

_________________
M4 RIS D Boys upgrade ca 7 mm ocelová kuličkova ložiska píst systema pružina 120 guarder

a nyní znova po rekonstrukci pažbění RAM M4A1 MATCH Tactical - BB sniper


12 říj 2009, 19:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
viewtopic.php?f=32&t=1956

Tady si můžeš přečíst nějaký info :wink:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 říj 2009, 19:38
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 03 črc 2009, 06:37
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Lamia píše:
EDIT: ty voe..oni delaj jen 11,1V a vic? To tam preci nemuzu dat, ne?


Jeden LiPol článek má 3,7 V...

_________________
If you see the flash, it's already too late...


13 říj 2009, 06:54
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 15 led 2009, 20:23
Příspěvky: 59
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Já taky používám lipolku do zbraně s pružinou M120. Lipolku mám Turnigy 11.1V 2200mAh 20-30C. Výdrž zatím neřeknu, nabíjel jsem ji dvakrát. Největší výhoda je že ji nemusíte vybíjet. Když dáte do zbraně zátěžový pomalý kola (já mam AIMTOP) nějakej činskej blbej motor, tak má kadenci 20bb/s což není tak strašny. (1,5mm2 kabeláž s mosfetem). Zkoušel jsem ji do čina MP5K, s M100 jinak základ to dávalo 25BB/s což už je dost.

_________________
Pfc. Johnson
1st Recon USMC


16 říj 2009, 08:32
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
LiPol ve kvéru nemám, ale asi 15 let jsem modelařil, takže je dobře znám, já osobně bych teď šel radši do LiFe. Nejenom proto že je rychleji nabijete, také proto že i po 1000 cyklech garantují 100% kapacitu a hlavně jsou bezpečné. Počítejte pokud budete chodit hodně střílet tak je tak za 2 roky a možná i dříve podle toho jak se o ně staráte, prostě vezmete a vyhodíte. Stratí kapacitu. Pokud budete baterku přidělávat na tělo zbraně a ne někam na chráněné míto do pažby, předpažbí apod. a náhodou v zápalu boje dojde k perforaci obalu baterie, dojde ke samovznícení. LiPol jsou pouze v jakémsi plastovém pytlíku nikoli v kovovém obalu jako např NiCd, NiMh či LiFe a slož baterek při styku s kyslíkem hoří. Osobně jsem byl svědkem doslova výbuchu Lopolek, když majitel na nabíječce omylem zadal nesprávné hodnoty (je to hned). Baterky se nafoukli jak tenisák a začala z nich syčet pára. Majitel to zpozoroval vytrhl je z nabiječky a zahodil, po dopadu baterie explodovali, roztrhli se na několik drobných částí, které docela dosti hořeli. Já osobně jsem vždy Lipolky nabíjel zavřené v plechové krabici a někdo doporučoval i květník přikrytý taškou (střešní krytina). Fakt BACHA na to stačí kravina a vyhoříte, já osobně mám vůči Lipolkám velký respekt a na 100% bych doporučil LiFe, které svými parametri LiPol předběhli.
Je to na Vás k čemu se přikloníte, ale pokud Vám nejde o váhu a o tu v modelařině vždy šlo, proto se začli použávat LiPol původně se to dělalo z baterek z telefonů, tak nejlepší baterkou je NiCd. Nesmrtelná baterka, která Vám dá plný proud i v mrazu. Jo to jsem zapoměl v mrazu LiPol nefungují !!!
Airsoftu zdar

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


24 říj 2009, 10:44
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
zajimave cteni YENKEE, jde videt, ze tomu rozumis, ja jsem pres tyto nove baterie naprosty laik.

nemel by jsi cas sepsat jaky konkretne LI-fe akumulatory by jsi doporucoval pro AEG zbrane (co na jaky pruziny, jaka firma nejlepsi, jaka nejhorsi, jaka ma nejlepsi pomer cena/vykon), jakou nabijecku (nejlevnejsi, stredni tridu, nejlepsi), jak se o ne starat?

byl bych ti moc vdecny, a pokud by sis dal zalezet, mel by jsi ji v sekci knihovna.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


24 říj 2009, 13:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 14:47
Příspěvky: 166
Bydliště: Rybnice
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
YENKEE píše:
LiPol ve kvéru nemám, ale asi 15 let jsem modelařil, takže je dobře znám, já osobně bych teď šel radši do LiFe. Nejenom proto že je rychleji nabijete, také proto že i po 1000 cyklech garantují 100% kapacitu a hlavně jsou bezpečné. Počítejte pokud budete chodit hodně střílet tak je tak za 2 roky a možná i dříve podle toho jak se o ně staráte, prostě vezmete a vyhodíte. Stratí kapacitu. Pokud budete baterku přidělávat na tělo zbraně a ne někam na chráněné míto do pažby, předpažbí apod. a náhodou v zápalu boje dojde k perforaci obalu baterie, dojde ke samovznícení. LiPol jsou pouze v jakémsi plastovém pytlíku nikoli v kovovém obalu jako např NiCd, NiMh či LiFe a slož baterek při styku s kyslíkem hoří. Osobně jsem byl svědkem doslova výbuchu Lopolek, když majitel na nabíječce omylem zadal nesprávné hodnoty (je to hned). Baterky se nafoukli jak tenisák a začala z nich syčet pára. Majitel to zpozoroval vytrhl je z nabiječky a zahodil, po dopadu baterie explodovali, roztrhli se na několik drobných částí, které docela dosti hořeli. Já osobně jsem vždy Lipolky nabíjel zavřené v plechové krabici a někdo doporučoval i květník přikrytý taškou (střešní krytina). Fakt BACHA na to stačí kravina a vyhoříte, já osobně mám vůči Lipolkám velký respekt a na 100% bych doporučil LiFe, které svými parametri LiPol předběhli.
Je to na Vás k čemu se přikloníte, ale pokud Vám nejde o váhu a o tu v modelařině vždy šlo, proto se začli použávat LiPol původně se to dělalo z baterek z telefonů, tak nejlepší baterkou je NiCd. Nesmrtelná baterka, která Vám dá plný proud i v mrazu. Jo to jsem zapoměl v mrazu LiPol nefungují !!!
Airsoftu zdar


Tak Já jako modelář musím se vším souhlasit co jsi napsal chlape, ale už je to trochu jinak, než na začátcích. Dnes dokonce autíčkáří používají spešl Li-Pol, které jsou v pevném plastovém obalu. Dnes Tvrdost baterií je tak veliká že životnost je velmi dlouhá, pokud se nabíjí přes balancér a nepodbíjí se. Li-fe, neboi A123, jsou dobré baterie, ale jsou to takové větší NiCD aku :-) velmi zjednodušeně. Taky je mám v kvéru. Nevíhoda je jejich neskladnost, jsou obrovské, kapacita jen 2100mAh. Já teď mám Li-polku od Hyerionu, jsou udělaný novou nanotechnologií. Kapacita je 2200mAh (Jsou i větší, ale mám jí akorát do vrtulníku) a nabíjet se dají až 5C to je 10A To jsou nabité za pár minut.
Podle mě pořád jsou na soft nejlepší NiCD baterie SANYO, ty si nechají líbit vše :-)
Teď mám ve své G36 Li-Pol o kapacitě 5000 mAh, ale stejně na zimu přejdu zase na NiCD :-)

Ale jinak jsi to popsal velice pěkně.

_________________
!!! MÉ STŘELY SI VÁS NAJDOU I TAM KDE BY JSTE TO NEČEKALI !!!!!!
Veni, vidi, vici.Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Vini, vidi , fugy


24 říj 2009, 19:18
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Je pravda, že se asi 4 roky aktivně modelařině nevěnuji. Johny má pravdu že teď je to asi už vše na jiné úrovní. Vzpomínám si Johny na tu tvoji škatuli :lol: přidělanou ke kvéru, to byla nějaká z větroně jak jsi říkal. Nevím proč, to asi tím zážitkěm, nemám LiPol rád.
Pokud skutečně bych chtěl nějaké LiXX použít do kvéru, sledoval bych nějaká modelářská fóra, nebo se šel poradit do dobré modelářské prodejny, já osobně k Pavlovi Komárkovi do Českého údolí v Plzni ve Skvrňanech (opravují tam pračky a myčky). Létají s elektrikama asi od té doby co elektrifikovali Plzeň :D .
Co se týče Jeffovo návrku něco o baterkách napsat, možná bych to přesunul na Johnyho jestli má chuť, neboť ten asi má aktuálnější info a zkušenosti. Co se týče LiFe na ty už dlouhou dobu střílí Hrabi JPP a je spokojený. Jinak Jeffe, máte super stránky dělám podle Vás Mosfety - super doporučuji.

Airsoftu ZDAR

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


26 říj 2009, 09:25
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2008, 11:13
Příspěvky: 179
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Caw potrebuju poradit koupil sem li-po 4000mah 7.4 a + li-po tester (zobrazuje napeti)..kdyz to je nabite full tak to ma 8.20 v.. pod kolik muzu maximalne jit?

_________________
CA AK 105 wood
E&L AK 74U
ICS AK 74
AK SVD
Homa made AS VAL


17 led 2010, 16:29
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008, 19:28
Příspěvky: 825
Bydliště: Česká Lípa
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Pod 2,5V na článek se už akumulátor považuje za podvibitý, takže bych doporučoval max. do 2,8V.

EDIT: pokud by se ti i přesto podařilo akumulátor podvybít... nejsi úplně v prdevíškde, jen musíš takový akumulátor nabíjet proudem 0,1C.
Pokud budeš aku dlouhodobě skladovat, tak při napětí 3,8V.

_________________
22nd SAS Rgt. A Sqn. Mobility troop
- servisuji už jen M4/M16 a klony


17 led 2010, 20:00
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
No já si koupil Lipolku 11,1V s 1600mA od Firefoxů, a použil jsem ji v -13 pod nulou a fungovala bezproblémů, takže zimní provoz vyzkoušen a několikrát.

S obavou ohledně podbití baterie jsem zakoupil alarm http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=1697 za 100,-Kč a jsem v poho.

No ještě přemejšlím o baterce http://www.hobbyarena.cz/modelarske-zbo ... ItemIdx=27 no je to 5000mA ale těch 22V se mi zdá hodně mám strach aby mi nevyletěla hlaveň i s mechaboxem. :twisted:


26 bře 2010, 10:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
22V do klasickýho kvéru fakt ne-e.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 bře 2010, 10:59
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Nebuj Grife, to bylo jen s nadsázkou, ale viděl jsem i baterku o 10000mA ve 22V, takže kdyby někdo přeci chtěl zesílit výkon pošlu odkaz. :lol:


26 bře 2010, 11:04
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
ja osobnme vlastnim tu firefox lipolku 20c 1300mah........fakt supr kadence a vydrz...mam v kveru pouze 120 a new hop jinak zaklad.....ale doporucoval bych koupit mosfet ........fakt doporucuji a ma ji skoro celej tym

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


26 bře 2010, 17:08
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Li Pol a vše okolo ...
Ještě posílám odkaz jak se dá vyzkoušet Lipolka :
http://www.youtube.com/watch?v=j32sugI98bc&feature=fvsr koukal jsem že opravdu něco snesou, teda ty Lipolky.


26 bře 2010, 17:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1053 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz