Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 kvě 2018, 04:23

Přehled slev | Adresy a nastavení | Moje položky | Pravidla |
 Hromadné slevy 
Eshop Popis Max. cena Aktuální cena Sleva Přidat zboží
ArmyProdej.cz Náš army shop je tu pro Vás již 11 let. Nabízíme velké množství armádního/outdoorového oblečení, výstroje, vybavení a různých doplňků. Ceny našich produktů jsou velmi nízké, jelikož spolupracujeme přímo ze zahraničními výrobci. 30000 30343 15 % Dosažena max.cena
AirsoftProdej.cz Připravili jsme pro Vás neuveřitelnou slevu pro všechny uživatele AS fóra. Tato nabídka se vstahuje na všechno prodávané zboží. 50000 4900 20 %

 O hromadných slevách 

Pomocí hromadných slev můžete ušetřit na zboží nemalé peníze. Pokud jste si vybrali zboží z právě zobrazovaného eshopu a nepospícháte na ně, doporučujeme Vám využít výhodných slev. Každý uživatel může přidat libovolné zboží z eshopu do hromadné slevy a tím navýší aktuální cenu. Po dosažení maximální ceny hromadné slevy je odeslána do eshopu spolu s kontaktními údaji, které jste vyplnily v adresách a nastavení. Tím je aktivována sleva hromadné objednávky. Poté budou všechny položky hromadné slevy odeslány do eshopu, který je bude následně expedovat jednotlivým užovatlům dle obchodních podmínek danného eshopu.

Prostor pro diskuzi, ve kterém můžete pokládat Vaše návrhy či dotazy.


 Jak postupovat 

1. Prvním krokem pro používání hromadných slev je nutné vyplnění dodacích a fakturačních údajů, které se budou předány eshopu pro expedici Vámi vloženého zboží.
2. V přehledu slev je možné si vybrat eshop, ze kterého si následně můžete vybrat zboží.
3. V přehledu slev následně pomocí tlačítka Přidat zboží můžete přidat zboží k hromadné slevě.
4. Když aktuální cena hromadné objednávky překročí její maximální cenu stává se celá hromadná objednávka neaktivní a není možné k ní již přidávat zboží.
5. Poté se jednotlivé položky společně s údaji o uživatelích, kteří přidávali zboží, odešlou do eshopu, který následně provádí kontrolu zboží a následně expeduje jednotlivým uživatelům.

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz