Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 05:32




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 10 čer 2013, 17:37
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Rád bych se podělil o mé zkušenosti s firmou airsoftguns.cz

Kamarád mě před několika měsíci přivedl k airsoftu a já si ho okamžitě zamiloval. Logickým krokem bylo koupě zbraně. Otec mi chtěl udělat radost a jako dárek mi zbraň koupil. Nebyla to obyčejná sériová zbraň, ale upgradovaná zbraň za téměř 30,000 kč. Byla objednáno jedno AK od CA pro mě a druhé téměř totožné si objednal kamarád. První náznaky problému byly, když táta po 14 dnech zjistil, že kamarádova zbraň je již dávno hotová a na mé se stále pracuje. Jak je to sakra možné, když jsou až na pár komponent stejné???

Po dalších několika dnech a každodenním telefonování zbraně dorazily. Doma jsem jí hned musel vyzkoušet a ejhle. Po vystřelení dvou zásobníků zbraň přestala střílet!! Rozhodli jsme se zjistit, co se stalo. Sundali jsme pažbu a nestačili jsme se divit. Motůrek Systema A to Z za téměř 2,000kč byl celý poškrábaný a rezavý, šroubky nebyly dotažené, a šroubek na jednom z uhlíků byl stržený! No prostě to ani trošku nebyl nový motůrek.

Další překvapení bylo, když jsem sundal horní kryt( ten, kde se nachází štelování hopu a u AK 47 se tam vkládala dlouhá baterka.), plastový díl nebyl vůbec dobře nasazen, a jediný šroubek, který ho držel byl stržený a plastík v jeho místě rozlámaný.

Třetí, a zatím poslední překvapení bylo, když jsme porovnali mou zbraň a tu kamaráda. Oba jsme si objednali lepší mechabox od firmi SHS za 2,800kč jenže ouha. Kamaráda mechabox byl krásně opracován zvenčí na CNC stroji, kdežto ten můj vypadá jako obyčejný kovový mechabox. Následoval hodinový telefonát s majitelem airsoftguns.

Telefonát probíhal mezi otcem a majitelem airsoftguns, který dostal fotky všeho co se nám nezdálo. Ohledně odlišných mechaboxů nám bylo sděleno, že některé přijdou opracované na CNC zvenčí jiné zase ne. ( trochu zvláštní, když výrobce na svých stránkách má dva různé mechaboxy, jeden opracovaný zvenčí, druhý ne). Motůrek prý byl opravdu nový. Alespoň, že pan majitel uznal, že kabely byly opravdu otřesně napájené. Poslední kapka v telefonátu byla, když mému otci bylo sděleno, že kdyby pan majitel věděl, že to je pro něj (pro člověka co vlastní BMW za 3 mil.), tak by to prý udělali lépe!!!!!

Zbraň byla odeslána a za několik dní byla zpět. Bylo nám sděleno, že na to pan majitel dohlédl, a že byl dán nový motůrek. Hurá, můžeme do Milovic do akce.

A ejhle, opět dva zásobníky a zbraň zase nestřílí. Dorazil jsem pěkně nas..... domů a šli jsme se rovnou podívat na motůrek. Sundali jsme pažbu( rukojeť, madlo, teď nevím jak to pojmenovat) a začali demontovat motůrek. Přišel mi nějak povědomý, jako bych ho už někdy viděl. Vytáhnu fotky co jsme nafotili při první demontáži a nestačím se divit. Motůrek má sice naleštěný hliník, ale všechny škrábance jsou stejné, dokonce jsou i nějaké nové!!! Zvláštní, že dva RŮZNÉ motůrky mají stejné škrábance, nemyslíte? :lol:

Zítra budu posílat zbraň opět na reklamaci a pak napíšu, jak to dopadlo.
Bojím se že když zbraň rozeberu, nebudu se stačit divit, co tam mám za komponenty.

No není to skvělá koupě za 30,000kč??? Jo a na závěr bych rád dodal, že za montáž si řekli několik tisíc. :lol:


10 čer 2013, 18:21
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
nejsi prvni a rekl bych, ze nebudes ani posledni

viewtopic.php?f=115&t=14055&hilit=airsoftguns - obzvlaste tohle doporucuju precist, zvlast prispevky asguns

viewtopic.php?f=19&t=15074&hilit=airsoftguns


10 čer 2013, 19:00
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Co to je vlastně za zbraň že je tak draha? podle popisu nějaké AK47, případně se pochlub fotkami kde jsou závady nebo ten neodpovídajici mech

Každopádně takovéto závady reklamovat nebo můžeš do 14dnu vrátit zboží

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


10 čer 2013, 19:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
videl bych to na nejake CAcko s max upgradem. i kdyz u asguns bych se nedivil upgradu na M130 za ty prachy (viz vlakno vyse).


10 čer 2013, 19:24
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Asi tak zabraň za 30 000 už je celkem zbytečnost ale když na to máš, každopádně by mě zajímalo co je uvnitř...
Můj typ: PDI hlaveň, SHS komora, Systema guma, Systema vzduch, SHS kola píst, trn, mech, brko (130 - 190), AtoZ, ten jejich fet.....nic moc extra...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


10 čer 2013, 19:28
Profil
Četař
Četař

Registrován: 10 čer 2013, 17:37
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Je to CA SLR105 A1. Ta cena je včetně jednoho zásobníku, nabíječky a dvou baterek. Takže ve finále to bude tak o 3,000kč míň. Zítra se podívám na fakturu a napíšu co je za komponenty+přiložím obrázky.

Ještě jsem zapomněl kule. Vlastně je úúplně jedno, kolik to stálo. Nestěžuju si na výkon. Spíš na chování airsoftguns.


Naposledy upravil Cvachta dne 10 čer 2013, 20:01, celkově upraveno 1



10 čer 2013, 19:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
To je i s příměsí zlata ne ? :-)

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 čer 2013, 19:46
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 10:04
Příspěvky: 164
Bydliště: Jižní Čechy
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Já bych rád viděl fotky toho mecháče...
To že není opracovaný z venku bych neřešil, důležité jsou funkční části a plochy, souosost a přesnost rozměrů... ne že to má "neopracovanej povrch".

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat !
Desert Eagle 50.AE GBB
Stoner Rifle, SR-25 AEG


10 čer 2013, 20:35
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
No já teda neviděl CNC mech který by měl vršek neopracovaný...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


10 čer 2013, 20:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
No já bych to hlevně nerozdělával jinak příde o záruku

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 čer 2013, 20:51
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 11 kvě 2013, 19:27
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Monty píše:
No já bych to hlevně nerozdělával jinak příde o záruku

Rozobraté už to asi mal kedže posielal na Asguns fotky zlých dielov


10 čer 2013, 21:07
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 10:04
Příspěvky: 164
Bydliště: Jižní Čechy
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Jacob píše:
No já teda neviděl CNC mech který by měl vršek neopracovaný...

Tohle jsem neřekl. Proto bych rád viděl fotky.
Jak jsem psal, důležitý jsou přesné rozměry a souosost na funkčních plochách.
To, že povrch nevypadá jako po leštění =/= je špatnej, chybnej, vadnej... domysli co potřebuješ :)

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat !
Desert Eagle 50.AE GBB
Stoner Rifle, SR-25 AEG


10 čer 2013, 21:14
Profil
Četař
Četař

Registrován: 10 čer 2013, 17:37
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Tákže tady je pár foteček:


Přílohy:
Poznámka: Prasklý plast kolem jediného šroubku, který ho drží.
Prasklý plast.jpg
Prasklý plast.jpg [ 2.02 MiB | Zobrazeno 29127 krát ]
Poznámka: Původní motůrek - foto1
M1.jpg
M1.jpg [ 1.66 MiB | Zobrazeno 29127 krát ]
Poznámka: Nový motůrek - foto1
M1-1.jpg
M1-1.jpg [ 1.54 MiB | Zobrazeno 29127 krát ]
Poznámka: Původní motůrek - foto2
M3.jpg
M3.jpg [ 1.48 MiB | Zobrazeno 29127 krát ]
Poznámka: Nový motůrek - foto2
M3-3.jpg
M3-3.jpg [ 1.33 MiB | Zobrazeno 29127 krát ]
Poznámka: Můj mechabox. Nevím, jestli bude dostatečně vidět rozdíl v povrchové úpravě. Nechci rozebírat zbraň, abych nepřišel o záruku.
Mech1.jpg
Mech1.jpg [ 1.8 MiB | Zobrazeno 29127 krát ]
Poznámka: Mechabox z AK kamaráda.
Mech2.jpg
Mech2.jpg [ 1.71 MiB | Zobrazeno 29127 krát ]
10 čer 2013, 22:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
No tak ten AtoZ nevyzerá ozaj ako novo rozbalený...a ten druhý motor je už SHS ktorý je skoro 3x lacnejší..nevravím že zlý..ale v zbrani za 30 000?

a ktoré foto su z koho zbrane? vidím tam na jednej fotke klzné ložisko, na ďalšej guličkové a tak..

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


10 čer 2013, 22:58
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
uz ted se tesim na vyjadreni airsoftguns. zase bude par dni co cist :lol: :lol: :lol:


10 čer 2013, 23:08
Profil ICQ
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
zajimavy, ten kamosovo kver je s cnc shs mechem a shs motorem jak psal madafaka,

tvuj mech vypada klidne i jako klasickej ZnAl, us jen kvuli tomu kluznymu lozisku, nerikam ale ze tomu tak bezpodminecne je

jak psal carrier, to jak moc cool soucastka vypada, neurcuje zaroven jeji stupen funkcnosti

zrovna shs mechy jsem mel v ruce jen dva, sice oba frezovany i z vnejsku, ale nejsem as takovej znalec abych si troufal na stopro tvrdit ze jim nevyjela z linky takovahle serka




Ale napada me takova konspirace ... =)

Kamosuv kver byl redy s shs mechem no a tvuj cekal na mech a jak ses dozadoval toho at us to rychle je, tak ti tam teda souply nakej zetalovej, pac hlinikac nak zrovna nebyl, a jelikos motory taky doslytak tam suply jedno aztko co nasly v supliku ... =)

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


10 čer 2013, 23:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
na 90% bude tvuj mechabox puvodni zn-al ze zbrane, viz vzhled po priblizeni a 7mm loziska shs nikdy nedelalo

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


11 čer 2013, 05:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Daven píše:
Každopádně takovéto závady reklamovat nebo můžeš do 14dnu vrátit zboží

Jen drobnost kterou moc lidí neví. Lhůta 14 dnů na odstoupení od smlouvy při prodeji na dálku se nevztahuje na věci co byly nějak zakázkově upraveny. Takže v tomhle případě jedině reklamace. Na vrácení bez udání důvodu nárok nemá.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


11 čer 2013, 08:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 10 čer 2013, 17:37
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
To o te lhute vim.


11 čer 2013, 08:20
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 11 čer 2013, 11:35
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Daven píše:
Co to je vlastně za zbraň že je tak draha? podle popisu nějaké AK47, případně se pochlub fotkami kde jsou závady nebo ten neodpovídajici mech

Každopádně takovéto závady reklamovat nebo můžeš do 14dnu vrátit zboží


Já jsem ten co tu zbraň platil. Je to od CA Arsenal SLR 105 A1 (AK 74) (z faktury)


11 čer 2013, 13:43
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
muzete tady vypsat seznam dilu co byl pouzit. osobne by me to zajimalo, co tam je nacpane. protoze v dnesni dobe je tolik penez za zbran opravdu zbytecne moc a monstrozni upgrade se podle me da udelat za polovicni cenu.


11 čer 2013, 14:51
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 dub 2010, 12:49
Příspěvky: 176
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Hoďte sem klidně oskenovanou fakturu,fakt mě to zajímá,podle toho,co zatím vidím,tak vás pěkně podělali.


11 čer 2013, 17:10
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 11 čer 2013, 11:35
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Vážení přátelé airsoftu.
Mé jméno je Antonín Kadeřávek a jsem ten, co zbraň o které si zde píšeme, zakoupil jako dárek pro syna. Původně jsem nechtěl vůbec něco řešit, dokonce jsem přesvědčoval syna, že stejně budou komplikace s druhou opravou, že nám nedají nový motor (žádný totiž nemají) a že to opravíme sami na naše náklady. Dnes mi ale telefonoval někdo z firmy ASGUNS a chtěl vědět co je ze zbraní, že prý zase nestřílí. Ten někdo s kým jsem hovořil, je ten samý člověk, který jednal se mnou již při první reklamaci (možná majitel, nebo nějaký vedoucí, kdo ví) jméno jsem pravděpodobně přeslechl ale jak brzy zjistíte, jistě pochopíte, že mě jeho jméno již nezajímá (prozatím). Co následovalo, mě přesvědčilo o tom, že si toto nenechám líbit a popíši, vše tak jak bylo je a možná i bude. Jsem ochoten investovat do pře ať už soudní nebo jinou finanční prostředky aby ostatní přátelé airsoftu (mezi ně se já nepočítám, už mám jistý věk) nenaletěli tak jako já. Musím říct, že řídím malou firmu a jak se říká: KOVÁŘOVA KOBYLA CHODÍ BOSA, TAK I JÁ SE DOPUSTIL OMYLU A NEBYL DŮKLADNĚJŠÍ PŘI PROVĚŘENÍ FIRMY.

Teď popíši několik bodů, poté napíši skutečné informace tak, jak se udály (možná to již v diskusi zaznělo, tak se omlouvám) dále pak odpovím na některé vaše příspěvky zde v diskusi a následně popíši docela podrobně náš telefonický rozhovor (ostřejší výměnu názorů) s výše uvedeným pracovníkem ASGUNS

1/ Tímto oznamuji zástupcům firmy, která je uvedena ve faktuře (scan později), že se vzdávám veškerých záruk na jimi dodané zboží abych mohl s klidným svědomím provést bod č.2

2/ Nechám prověřit podrobně nezávislým odborníkem (soudním znalcem - máte-li někdo tip, uvítám ho), dodané díly, které jsem si objednal a zaplatil na níže uvedené faktuře. Jedná se mi hlavně o jejich staří, kvalitu, provedení jakým způsobem byl upgrade proveden jako je např. uložení dílů ve zbrani atd. Následně zveřejním všechny výstupní informace tak, jak mi byly předány buď zde nebo někde jinde.

Po uvedeném telefonátu jsem se rozhodl podívat, co se stalo se zbraní a zjistil jsem, že do motoru po zmačknutí spouště jde napětí. S toho vyplývá, že je závada v motoru samotném. Po změření jsem zjistil, že cívka na rotoru je přerušená. Po podrobném ohledání hodinářskou lupou jsem nalezl studený spoj na komutátoru kde je přiletován drát od cívky. Podotýkám, že výše uvedená závada byla již jednou reklamována a dnešním telefonátem s panem XY mi byla tato skutečnost sdělena. Jedná se tedy o závadu stejnou již druhou. Musím konstatovat, že po výrazném zvětšení na fotce bylo zjevně letováno a dle mého laického názoru ne poprvé (foto přiložím). Ostatní upgrade díly nechám na prověření znalcem a prozatím nebudu zbraň rozebírat. Takže CNC mechabox 8mm a jeho náplň a další díly budou i nadále tajemstvím (prozatím).

Co se týče nainstalovaného motoru SYSTEMA AtoZ Short? Tak ten jsem proletoval, tak jak si myslím, že má být proletován motor s takovým silným vinutím. Zbraň zatím funguje.

Dle informací pana XY, že se má s motorem SYSTEMA AtoZ střílet velmi malé dávky a pak čekat než vychladne. Dle pana XY i několik desítek minut. V případě, že to tak opravdu je proč mě nikdo neupozornil, že můžu chvíli střílet a poté dvacet minut čekat? Dal bych tam motor, se kterým se dá střílet souvislejšími dávkami. Dle pana XY se musí střílet opravdu velmi málo, jelikož motorem protéká proud při zátěži 30-50A. Toto nechci komentovat, jelikož tuto informaci mám pouze od pana XY. Spojím se s výrobcem SYSTEMA CORPORATION zdali by mi neposkytl technické údaje. Mám na mysli hlavně provozní hodnoty, jako jsou provozní teplota a proudová zatížení motoru nainstalovaného ve zbrani a mimo ní. .........

Přikládám scan faktury a podotýkám, že v ceně není hlaveň INOX od SYSTEMY za 969,-Kč a optika SVD za 2.970,- Jako kompletní dárek jsem myslel, že bude vše ok ale není.

Pokračování za chvíli......


Přílohy:
Faktura pro airsoftforum.png
Faktura pro airsoftforum.png [ 518.85 KiB | Zobrazeno 28729 krát ]
11 čer 2013, 17:58
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Van - ono se to hrozně nasčítá, pokud použili PDI hlaveň (cca 3000), AtoZ (2000), Systema vzduch (2000), CNC mech (2500), Ca AK (cca 9000), SHS komoru (600), jejich mosfet (600), SHS kola, píst,brko trn (1000) to je cca 20500 což je jen kvér a díly bez práce,přislušenství....
Ale zatím teda podle fotek nic moc...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


11 čer 2013, 18:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Dořiti doteď sem tak nějak stál stranou ale ta faktura to je masakr. Naprosto ale naprosto zbytečně vyměňované díly a ta cena za prácu tak to je masakr já se tu bojím říct o 500kč za 4 hodiny práce na kvéru a oni udělaj tohle. To je naprostá zlodějina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


11 čer 2013, 18:18
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Tohle je fakt síla -_-

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


11 čer 2013, 18:27
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
tohle už fakt není možný, jinak tu kontrolu by měl provést někdo s řádnou koncesí na údržbu a opravu zbraní kat. D, nevím nejlépe někdo z jiného shopu (např Anareus) Jinak nevím kdo....


Jako já si vždy říkal že asguns je jeden z těch "dobrých" obchodů, kde jsou ceny relativně nízko a kvalita servisu a komunikace docela vysoko, ale potomhle nevím co si mám myslet....

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


11 čer 2013, 18:38
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
95 hodin prace, to snad vyrabeli ne.
nechapu proc memili mechac na 130, vzdit ten CAckovej by to v pohode vydrzel. a celej spoustovej mechanizmus.

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


11 čer 2013, 18:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 10 čer 2013, 17:37
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Monk píše:
95 hodin prace, to snad vyrabeli ne.
nechapu proc memili mechac na 130, vzdit ten CAckovej by to v pohode vydrzel. a celej spoustovej mechanizmus.



Ten mecháč tam je proto, protože jsme ho tam chtěli. Měl být krásný obráběný na CNC stroji( máme rádi hezké věci :D ) a navíc má hodně vydržet. Nechtěli jsme riskovat, že by prasknul při silnější pružině.


11 čer 2013, 18:50
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
monk: tech 95 hodin si myslim ze je tam spatne, protoze jak se podivas do kolonky ceny s DPH tak tam je nejakych 850kc, takze neco pres 5 hodin. ale pres 800 za hodinu prace? to je mazec.

no tak jsem to spocital a samotna zbran+prace+dily bez kuli, bryli atd by mela byt 21190 (pokud jsem neco nevynechal). nicmene i tak se mi to zda docela hodne a hlavne nechapu proc tam cpali tyhle veci:

- prerusovac (u puv. mechu)
- kulisa
- loziska (jsou u mechu - sice kulickove, ale 8mm na 130 neni problem ne?)
- spoust AK
- pastorek SHS (je lepsi jak systema?)


kdyz uz jsme u toho zajimala by me ustova rychlost zbrane. vzhledem k m130 brku, by to slo udelat podle me za opravdovy zlomek ceny.

Petrikov: puvodni mechabox ze zbrane jste dostali?


11 čer 2013, 18:53
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing[Bot] a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz