Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 04:50




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Vydej z posty 
Autor Zpráva
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
ale jo je vem auto a jed si tam pokud vám vadí jak se k balíkům chovaj tak vám je asi jendo kolik zaplatíte za dopravu

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


19 lis 2009, 08:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
mro -> Eh? Proč by fakt, že chci, aby se pošta chovala podle toho, že jsem normální platící zákazník, měl znamenat, že je mi jedno, kolik zaplatim za dopravu? Vždyť to spolu absolutně nesouvisí. Kdyby mi to jedno bylo, tak to auto vezmu a jedu, to je jasný. Ovšem to, že je pošta mnohem levnější (pozor, říkam levnější, nikoliv levná), nemění nic na tom, že když poštou něco pošlu, jsem normální platící zákazník, kterej si zaplatil za nějaký služby. Zrovna za poslání balíku jakožto křehkého je docela mastný příplatek, takže když s tím balíkem následně někdo z pošty fláknul, tak prakticky pošta obrala toho člověka, co balík poslal, o peníze - on si zaplatil za to, aby s balíkem zacházeli jako s křehkým a oni to nedodrželi. To samý je věc, která se mi stává s železnou pravidelností - když čekám doporučenou zásilku, tak doručení má fungovat tak, že se pošťačka pokusí mi to doručit a pokud nejsem doma, tak mi hodí do schránky oznámení, abych si to vyzvednul na poště...jenže milá pošťačka je asi líná zvonit nebo chodit po schodech, tak mi prostěže oznámení do schránky flákne rovnou, i když jsem doma a blbečku jdi si na poštu. To je opět to samý - někdo poště zaplatil za to, aby mi doručila tu zásilku, a součástí tý služby je i to, že mi jí donese pokud budu doma - a pokud se pošťačka, která je za to placená, na to vybodne, tak prostěže pošta nesplnila svoje závazky. No a ono jít potom na poštu je taky ohromný zážitek - fronta až ven, ze čtyř přepážek je otevřená zpravidla jedna a slečna za ní je znuděná, nas*aná a protivná a jde jí to jak cikán do práce.

Když jdeš k holiči a zaplatíš mu za to, aby tě ostříhal, tak taky čekáš že tě ostříhá přesně tak, jak mu řekneš, ne? V autoservisu když jim zaplatíš, aby ti přezuli gumy, tak je taky jasný že ti přezujou všechny čtyři a ne jenom tři a tak dále. Tak proč by sakra pošta měla bejt výjimkou?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 lis 2009, 11:17
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
existuje taky něco jako pojištění balíku proti znehodnocení jestli ti to neco říká. :wink:
Jen chci říct že pokud nesjsi s dodáváním pošty spokojen tak si to od nich neber a máš to je spoustu jinejch variant jak zboží dosatat do svojí ruky aniž by na to vztáhla ruku nějaká pošťačka :wink:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


19 lis 2009, 12:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Moje zkušenosti s poštou jsou dobrý, když něco posílám tak to zabalím tak aby to přežilo i válku a křehký věci z netu nekupuju... (což samozřejmě neomlouvá hulvátský zacházení... kdybyste viděli jak jsem se já choval ke svěřenýmu materiálu ve skladu v jedný nejmenovaný fabrice :-D )
Dost taky záleží na konkrétní poště, u nás na vesnici je doručování i služby na přepážce naprosto OK. Naopak v Brně když tam občas zajdu je to fakt vopruz.
Jinak hodně eshopů posílá i přes PPL a jiný kurýrní služby. Cena je srovnatelná s dobírkou ČP a služby jsou mnohem lepší, takže když je ta možnost si vybrat, určitě berte konkurenci než státní skoromonopol.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


19 lis 2009, 14:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Já s ČP problem nikdy neměl,ale co fakt nemusim je PPL.Pokud mam možnost volby beru ČP.


19 lis 2009, 15:02
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
no PPL taky zadnej zazrak, minulou stedu sem si objednal z prahy fridex a prisel mi teprve vcera s tim ze ve ctvrtek rano byl podanej. Nejlip se mi osvedcilo EMS ackoliv to je od CP

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


19 lis 2009, 15:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
ČP = Čekejte Problémy

to že mi chodí otevřený obálky jsem si už zvyknul, ale fakt mi serou ty čekací doby. balík je podanej ve středu a další středu když se jdu poptat kde je tam mě pošlou do úprdele s tím že si mam počkat až dorazí. Proto přes čp raději nic neobědnávam. když už tak ppl a nebo to koupit v plzni, ono to častokrtá vyjde nastejno jestli v plzni o stovku víc a nebo na netu dát kilo za poštovný ...

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


19 lis 2009, 17:16
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 lis 2009, 23:46
Příspěvky: 161
Bydliště: Ostrov nad Ohří
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Tak ja asi patrim mezi tu mensinu, co s prepravou baliku jeste nemela problem a to si porad neco obednavam :mrgreen: , u CP me docela vychazi to heslo "Dnes podate, zitra dodame" s PPL sem taky nikdy nemel problem(kluk, co pro ne rozvazi bydli kousek odemne) a jinak si moc chvalim nemeckou DHL :)

_________________
Obrázek
http://www.11spahtrupp.com "Das Auge des Heeres!"
AČR: 161.strážní rota


19 lis 2009, 20:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 06 bře 2009, 14:11
Příspěvky: 155
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
českou poštu vubec, co mě doslova sejří je to, že se ani neobtěžujou na mě zazvonit.

Byl sem nemocnej asi týden a zrovna sem objednaval balíky na vanoce, z hruba 6ti balíků mě došel jeden domů, u ostatních sem každej večer ze schranky vybral jenom lísteček že si jej mam vyzvednout na poště, protože sem nebyl k zastižení. Bullshit ! Když sem babě na poště nadal co to má bejt tak mě poslala někam, že ona to neroznáší. Ty balíky nebyly velký.
To samý při objednávce PC her..

Navíc za to chcou nějakejch 130ká, což PPL vyjde nastejno a ještě si mužu vybrat kam mě to zavezou.

ČP se vyhýbám jak jen to jde

_________________
TM Steyr AUG A2 -> homemade phantom
KM 550mm 6.04 hlaveň
SRC šikmý kola a péro 130
SRC píst, Guru vzduch
Mosfet, DeanT + 1,5mm kabeláž

China P90
Péro 110
Element 6.04 hlaveň
Mosfet, DeanT + 1,5mm kabeláž

http://www.ashady.cz/


23 lis 2009, 12:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Tak s dobou dodání u české pošty nemám problém, většina věcí dojde do druhého dne, ale stalo se mi u "cenného balíku" že byl napůl otevřen, ne moc, ale dostatečně na to, aby kdokoliv mohl nahlídnout dovnitř, no naštěstí nebyl uznán nábojovej pás do MG-42 a nějaké další nábojové pásky za hodnotnou věc a nic nezmizelo. :)

Ale až na tenhle menší případ nejsou mé zkušenosti s ČP negativní.


23 lis 2009, 22:29
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 kvě 2009, 17:11
Příspěvky: 107
Bydliště: Týnec nad Sázavou
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Já sem teda asi jeden z mála který je s ČP spokojený.. U nás ve městě je to na přepážce naprosto v pořádku a asi kvůli krizi si víc cení zákazníku.. Každou věc kterou jsem za poslední půl rok objednával mi přišla naprosto v pořádku a už druhý den po podání na poštu.

_________________
JG G36C + HFC P99
Challenges (Výzvy): Ženijní práce a demolice, Zkrvavené BB, Sběratel hmyzu, Tail end Charlie, Nešika, Koumák, Die Hard, Zásobovací důstojník, Křehký, Banzai!, Válečný zpravodaj, Tancuj!, Evropské směrnice


24 lis 2009, 21:38
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
vim ze se to toho az tak netika ale kdyz pudu na nakou vetsi akci (je mi 14 ,ale vypadam mnohem starsi ,mam 187cm a svalu taky dost ) vezmou me tam? a kdyby ne muzu prit s otccem aby podepsal neco o plne zodpovednosti,nebo by musel treba se moji sekundarkou hrat taky? (myslim ze zotpovednej sem)


25 lis 2009, 16:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Nejde o to jak vypadáš, ale co máš v hlavě. Jinak z airsoftový zbraně smíš střílet jenom pod dohledem osoby starší 18ti let, čili je nezbytný, aby s tebou na akci byl někdo dospělej (nemusí to bejt rodiče, stačí třeba kamarád), kterej za tebe převezme zodpovědnost.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 lis 2009, 17:07
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
hele myslim že o tomhle se tu už psalo a to hodněkrát ... záleží na pořadatelích akce. Správně by jsi tam neměl pod 18 co dělat sám. Pokud pojede otec tak asi není co řešit ... ale je to můj osobní názor a určitě všichni pod 18 se to pokusí rozcupovat co jsem za blbce ýže jsou odpovědný atd :D Ale uvědomte si prosím, že v zákoně je jasně řečeno že as zbraně nesmíte vlastnit a držet pod 18 let bez dozoru. To že to děláte jinak tak to si nechte pro sebe a nepište to nikde kde si to může každej přečíst!

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


25 lis 2009, 17:10
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
tak dalsi super zkusenost s CP :roll: objednal sem si svetla na auti, dosla mi prorazena krabice a svetlo samozrejme na odpis, miluju CP :evil:

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


06 led 2010, 22:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Kuny píše:
tak dalsi super zkusenost s CP :roll: objednal sem si svetla na auti, dosla mi prorazena krabice a svetlo samozrejme na odpis, miluju CP :evil:

proč jsi to otvíral když jsi viděl že krabice je poškozená ?? když vidíš poškozenou krabici tak odmítej ji otevřít anebo otevři je před pracovníkama ČP, pak zahaj reklamaci, tahle když jsi už otevřel a ještě podepsal papír že jsi převzal v pořádku balík, to je tvoje blbost

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


06 led 2010, 23:32
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008, 17:06
Příspěvky: 493
Bydliště: Kynšperk nad Ohří
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
no kdyz uz si v tom OT tak ti jen muzu rict ze sem nemohl tusit ze to svetlo rozbity bude. Tak ci tak mi CP reklamaci schvalila a vrati mi penize :wink: Takze aspon neco pozitivniho na CP

_________________
Máš chuť si to někdy vyříkat s někým ze sousedního města? Teď máš jedinečnou šanci! Klikni a přidej se!


07 led 2010, 13:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Hm ja si z posty objednavam dost casto a nikdy sem nemel zadnej problem ajni znicenej obsah baliku....i pres to ale otviram baliky hned na poste to je nejlepsi .


07 led 2010, 21:17
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
take sem s postou nkdy nemel problem,do druhyho dne to dorazilo a nebylo poskozeno,jinak s DHL mam perfektni zkusenosti-z dovolene na palau(pacifik)sem si nechal poslat dve dreveny vesla a za 5 dnu byly doma!neposkozeny,ale s PPL nemam moc dobry zkusenosti


14 kvě 2010, 19:51
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Já to prostě nechápu.. Tak když už jste kids, nebudu se s tím chlubit na netu ne? :roll: Zkrátka to prostě zkusím, napíšu na někoho jiného než sebe, whatever.. Když ale napíšeš, jestli si pro to můžeš jít když je ti třináct tak to se nezlob, pro mě je to vrchol troufalosti na AS foru. :|

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


14 kvě 2010, 20:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 dub 2008, 14:34
Příspěvky: 856
Bydliště: Most
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Já mám své story s ČP s názvem Bavíme se s pošťáky:

CP jsem nějak nikdy problém neměl... akorát jsem si jednou připadal jak kdyby všichni vysmahli 2 jointy... Nebyl jsem doma, lísteček ve schránce... na něm bylo napsáno že balíček bude připravenej od 16:00 k vyzvednutí... tak dojdu na poštu vemu si čísílko a čekám až mě odpípnou na number-boardu... naskočilo moje číslo jdu k přepážce, dávám lístek a maník za přepážkou na mě: ,,Tohle je dopis, to je v druhé hale..." Nechápavě jsem se na něj podíval, jak může být půlmetrová krabice o šířce 10 cm a výšce 4 cm klasifikována jako dopis.... Pomyslel jsem si že se někde stala chybka tak jdu k doporučeným dopisům, dávám zase lístek a ženská to horlivě hledá v PC... Nakonec mi řekne: ,,Ještě to není připravený, na lístku máte od 16:00... to si nemůžete přijít dříve." Tak jsem se jí zeptal kolik je a ona podala geniální odpověď: ,,Za pět čtyři, prostě si počkejte" Whyskey Tango Foxtrot?? 5 minut dřív a oni ho seřvou? No sorry no... jsem si dovolil... takže jsem se otočil na podpatku skočil nakoupit a v 16:30 byl opět na přepážce kde se mi dostalo následující odpovědi od té samé osoby: ,,Tahle zásilka ještě nebyla doručena ani k nám na poštu... není ani zanešena v systému a ani mezi zásilkami které byly ráno naloženy k rozvozu..." Paní je asi vtipálek... a jak bych asi ku*va přišel k tomu lístku, kdyby jí ani nedostali na poštu?! No tak fajn... se nevzdávám, jdu domů a řikám si že tu paní asi protáhnu tou dírou na papíry pod sklem co je na přepážce... Přijdu znovu na poštu, těsně před zavíračkou a v 17:55 si vemu další čísílko... Jsem poslední člověk na poště a zdejší securiťáci se už chystají zavřít...vypípnou mě na number-boardu, dojdu k přepážce... a ejhle... ta samá osoba. To je úžasný, asi se dneska svýho balíku, tedy podle pošty dopisu nedočkám... Dám jí opět lístek. Už dělá docela otrávený výraz... co otrávený... ona mě jen vidí a hází oči v sloup. Zase mlátí do klávesnice a zamítavě kroutí hlavou... to už je i na mě moc a když řiká: ,,Sytém to nemůže..." tak jí skočim do řeči a dost jedovatě pronesu: ,,Sestém nemůže, ale vy se můžete zvednout a zkusit to najít ručně." Načež se ta milá paní optá: ,,Jak velký to asi je?" tak jí dám popis jak to zhruba vypadá. Zvedne se ze židle přejde cca 3 metry do skříně za ní otveře její horní polovinu, prohráben jí, zavře, sehne se k nižší polovině, otevře, šáhne vytáhne můj balíčkodopis, na kterém je lihovkou přec celou možnou plochu napsáno moje jméno. Neveříce na to zírá a pronese: ,,Dyt to je balík!"... překvápko asi :-D Zbytek si asi domyslíte že jsem svou zásilku dostal a poštu mohli zavřít...

_________________
Obrázek
Obrázek


14 kvě 2010, 20:49
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
:lol: :lol: joo kámo to se stává i mě dost často, lísteček mi přijde- jedu si vyzvednout balík ale když dorazim dostane se mi odpovědi že balík na poště ještě nemaj páč je teprv na cestě ??? :roll: jako docela borec... nevím proč mi strkaj lístek do schránky, co takhle počkat až přijde a odvest mi ho dom ?? ono néé, člověk si myslí že ji (postacka) nějak přehlídnul, už tam s balíkem byla ale nenašla mě tak to nechá na poště. Většinou je to ale obráceně :o


14 kvě 2010, 22:03
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2010, 12:13
Příspěvky: 224
Bydliště: Semily
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Ono to funguje tak,že pošťák co jezdí autem ti dá lístek do schránky a objíždí další lidi takže trvá dost dlouho než ten tvůj doveze na poštu k uložení.Taky jsem to asi 3x řešil.

_________________
JG G36 RAS SP120 85m/s s 0.25BB
WE Glock 17 GBB
Dboy M4 CASV SP130 125m/s s 0.25BB


14 kvě 2010, 23:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
U pošty je prostě potřeba počítat s pár dnama časový rezervy no, pokud člověk potřebuje něco rychle, tak PPL, DHL a podobný jsou jasná volba.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 kvě 2010, 18:55
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Tak já jsem si tuhle neděli objednal Berettu z BASu na dobírku ČP, do středy mi nezavolali tak jsem zvedl telefon a řekl jsem jim co s tím je, oni se divili že mi ještě nezavolali :D tak jsem si to radši nechal poslat přes PPL musím doplatit 5kč :D, dneska mi to má přijít tak sem pak napíšu :D.


20 kvě 2010, 06:40
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Pánové, když už jednáte na poště, tak zkuste nasadit upřímný a milý úsměv, ať se ženská na druhé straně tváří jakkoliv. Já vidět tisícovku otrávených ksichtů za den a někdo mě buzerovat pět minut předtím, než je začátek termínu k vyzvednutí, který navíc nemůžu ani ovlivnit, nebo pět minut před koncem směny, tak budu asi stejně ochotný, navíc když to bude další otrávený zobák.
Příjemný výraz zabírá v polovině případů, a pokud máte dojem, že vás někdo poslal blbě, nebo že je zásilka jiná než jak ji pošťáci označují, tak můžete otřevřít hubu a říct "má to deset kilo a metr na délku."
Mě takhle ženská na přepážce zavolala na centrální příjem, jestli tam ten balík náhodou už není, a taky už bylo pozdě odpoledne.


20 kvě 2010, 07:37
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Já mám s poštou dobrý zkušenosti, no jo vesnice :-) Ale dneska si to u mě trošku pohoršili. Vracím se domů z nákupu a před barákem mi dá pošťačka do ruky výzvu k vyzvednutí zásilky na poště. Nevim, asi nějaká novinka. Dřív to buď donesla roznáška, nebo dovezla dodávka. Když mě nezastihly, dostal jsem klasickej šedej ručně popsanej papír... teď už jsem několikrát dostal rovnou papír tištěnej ikdyž jsem byl doma.
Mě je to jedno, já se rád projdu, ale překvapilo mě to.

Jo a málem bych zapoměl, doručit balíček 0,5kg jim trvalo od pondělí do dneška (čtvrtek). To mě štve mnohem víc než že musim na poštu.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


20 kvě 2010, 07:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Nejspíš nějaká změna, taky mi v poslední době chodí do schránky tištěný papíry, ty klasický co byly vždycky už ne...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 kvě 2010, 10:45
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 10 kvě 2009, 13:37
Příspěvky: 141
Bydliště: Plei Ku II CTZ, RVN
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
tak samozřejmě, je to jednodušší než to psát na místě

u nás pošťačky vobčas hážou do schránky i rekomanda, vobčas je daj sousedce...
neni nic jednoduššího když sem doma sledovat jestli jede, většinou jezdí ve stejnou dobu +-10min, a vim že se za 3min bude vracet když jí prošvihnu...párkrát sem si takhle zachránil cestu k babi (300metrů :-D) nebo na poštu pro balík ;-)


jedinej problem kterej sme s ČP měli byl balík pojištěnej na 15tis, precizně zabalený gp xemo v tom bylo, když to bratr otevřel tak měl ulomenej kus kolejnice na carry handle. balík nebyl zvenčí poškozen, tudíž pošta neuznala reklamaci...

ad ppl - nemusim je
a nemusim je o to víc že sem přejímal balík a hned vedle nápisu KŘEHKÉ a symbolu skleničky se střepem byla šlápota. na férovku. to je idiocie!
ještě to mam někde vyfocený kdyby byl zájem...


20 kvě 2010, 12:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Vydej z posty
Nemám nic proti tomu že to tisknou a nepíšou.. aspoň to jde přečíst. Ale že ten balíček o velikosti složenýho AČR jezevce v papírový obálce nevzala při roznášce ssebou a nechala rovnou na poště mi přijde trošku blbý. Ale jak sem napsal předtím - nevadí mi to, rád se projdu...

Jo a tu fotku sem klidně dej :-)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


20 kvě 2010, 12:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz