Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 04:25




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 281 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 AČR ALIANCE 
Autor Zpráva
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Spirit píše:
1) V první řadě nějakej přijímač, aby si to místo v alianci každej opravdu zasloužil a mohl být na něj hrdej a zároveň by to zaručovalo, že členem v alianci nebude nějaký ucho. Za to získání právoplatnýho členství a základní hodnost (rotný).


Osobně by jsem to udělal že po přijímači člověk dostane hodnost vojín a rotný až po zařazení do družstva. Pro zařazení musí projít výcvikem. Přijímač by měl za úkol odfiltrovat totální vypatlaný hovada, lidi co neuděljí klik a lidi co nemají zájem. Prostě dostat z člověka maximum aby dál postoupili jen ti lidi co o to fakt stojí a nebudou dělat ostudu. Až tyto lidi pak začít cvičit a něco učit


Spirit píše:
4) Sjednocená výstroj. Kdyby aliance měla zrovna v tomhle volný prsty, tak by mě to asi docela sr*lo. Když už prostě někdo chce simulovat skutečnou armádu, tak k tomu holt patří i ta výstroj. To, že je drahá, to je holt úděl 95kařů. Ale jasný, byly by nějaký kritéria, když člověk začne a chce do aliance a nemá hned peníze na SPMko bo ALP.


rozhodně jsme pro, jako základ by měly bejt kanady, polní uniforma vz95 (blůza, pásek, kalhoty, čepice) a bágl. Pak až nakupovat další věci jako npp, mns, UV či ji věci od fy. alp, spm, petris, combat shield.

Spirit píše:
5) Skutečné rozdělení specializací. Tím mám na mysli, že nebude jedna velká grupa lidí co dělaj všechno, ale každá jednotka bude simulovat danej druh vojska. Třeba jedna grupa bude simulovat mechaňáky (72.mpr - 40% aliance), další paragány (43.vmpr - 30%), další průzkum (102.pzpr 20%) a nakonec třeba speciálové (601.skss 10%). Od toho se pak samozřejmě bude odvíjet vedení celé aliance na nějakých akcích, kdy se vyšle průzkum a speciálové, mechna bude tvořit hlavní bojovou sílu a paragání budou plnit různý údery apod. - prostě podle reálu


jsem pro, ale nedělal by jsem to na procenta. třeba pro speciáli by jsme volil nějakou formu zvláštního příjmu ... prostě vybraní lidé z jednotky kteří už tam nějakou dobu jsou a mají hodně zkušeností.


Spirit píše:
7) Co se týče použití AS, tak bych možná trošku omezil používání vysokokapacitních zásobníků nebo nějak omezil nesenou munici. Zároveň i povolený upgrady u AEG (moc se mi tu líbí na foru jeden podpis, aby neměla síla pružiny vyšší IQ než uživatel té zbraně).


jo proč myslíš že já mam vytahanou 90tku :D ne sranda :D omezení na zásobníky je rozumná věc z důvodu reálnosti přwebíjení


Spirit píše:
8) Samozřejmostí v alianci by byl tok informací o AČR a všeho kolem. Aby měli prostě všichni stálej kvalitní přehled o tom co se děje, co všecko v armádě je a není apod. S tím související možný samostudium a rozvíjení se v oboru - měl bych možnost získávat si potřebný info.



Spirit píše:
10) Asi nejdůležitější a to kamarádskej přístup. Že idkyž by to bylo postavený na armádním stylu, tak aby tam lidi drželi při sobě, nedělali si naschvály a byli v tom duchu, že oni jsou ta aliance AČR a že to, jak jim to bude fungovat, záleží právě na nich.


rozhodně jsme pro ... proto by jsem udělal ten přijímač kde by se měly alespoň z části odfiltrovat hovada(prostě lidi co škodí a dělají naschváli, nerespektují velení, a jsou problémový)


s tím k čemu jsem se nevyjádřil souhlasím a nemám k tomu co dodat. jenom by jsem měl otázku, je dost lidí co by do toho šli? a pak jsou instruktoři co by se postarali o výcvik?

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


28 pro 2009, 23:12
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2007, 13:19
Příspěvky: 700
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
jo pise ti to hezky spirite.. tohle je predstava kazdyho typka v "petadevkach" (doufam.. no aspon muj jo.. ), ale bohuzel.. tohle je neco co se tady neda vytvorit..

jak psal wrtak.. podepisu se ti pod to a sel bych do toho.. ale kolik nas je?? no slozil by se tak jeden kompletni team.. mozna ani to ne.. natoz aliance :cry: :cry:


28 pro 2009, 23:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
já ty wrták spirit tomasrom a možná rayers ... to je jedno družstvo :D no na začátek dobrý :P

ne chce to pojmout nějak globálně. hlavně největší problém bude sehnat kvalitní instruktory pokud by se tam dělal výcvik a podobný věci

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


28 pro 2009, 23:30
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:14
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Procenta u specializací jednotek byla spíš taková orientace. Aby prostě všichni nebyli nacpaní u spešláků bo paragánů, ale uvědomili si význam jednotlivých druhů vojsk. Jinak taky mě to napadlo, že když by chtěl někdo ke speciálům, tak by třeba musel plnit tabulky fyzické zdatnosti, mít odkroucený nějaký roky v alianci a vykonat nějakej další přijímač. Tak by byla opět zaručena určitá kvalita těch, co speciály dělaj - aby opravdu speciální byli.

Co se týče lidí co by do toho šli... To je největší problém. Tady si to můžeme na foru tlachat klidně týden, ale ti co by v takové alianci třeba měli/chtěli být a mohli přidat ruku k dílu, tak k těm se info o nějaké možné alianci ani nedostane.

Co se týče lidí z AČR - základního výcviku/instruktorů, co by vypomohli, tak to zase není tak nereálný. Nemluvím tu o výcviku speciálních sil, ale základní "blbosti" se dají - už třeba jenom proto, že donedávna byla Příručka vojáka AČR 2. vydání na netu oficiálně ke stažení + navíc myslím, že základní taktiky družstva AČR už se taky "nějak" dostaly ven a je z toho veřejné tajemství.

Ale stejně. Můžeme si tu teoretizovat týdny, ale nic z toho nebude, dokud nepoložíme nějakej základní kámen :?

_________________
"AUDI, VIDE, TACE - Poslouchej, dívej se a mlč!" - motto zpravodajské služby
KVHS Rota Hloubkového Průzkumu https://www.facebook.com/KVHS.RHPz


28 pro 2009, 23:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Nic není nemožné :wink: ... Jsem optimista :lol: ... Možnost by možná byla založit 3 jednotky a po nějákym čase, kdy by tyto jednotky už šlapaly bez problémů, udržovali si určitý standarty, dodržovali by výstrojovou a výzbrojovou kázeň a vychovali by pár Chlapců a chlapů, tak by se mohli sloučit do aliance. Tož takhle by se mohla zasít první zrna a počkat, co z nich vyklíčí ....

P.S.: Už bych si asi měl jít lehnout ... :lol: :lol:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


28 pro 2009, 23:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
ok mylsim že by každej měl připojit svůj nápad a měly by se oslovit lidi z již fungujícívh uskupení aby poradili ... skusim něco pak vymyslet.

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


29 pro 2009, 00:09
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Tak takhle by to bylo super.......jenže by to chtělo udělat nějaký průzkum mezi airsofťákama, kdo by do toho šel co? :wink:
--jo a u mě není problém se podřídit velení (pokud to teda nebude nějakej de**l namyšlenej), ale věřím, že velitele by si velení napřed prověřilo :P

_________________
IN OMNIA PARATUS


29 pro 2009, 10:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Problém vidím v tom příjmači, to by totiž počítalo s tím, že se tam budou hlásit jednotlivci a jednotlivec se buď přijme, nebo se pošle zpátky za maminkou. Problém by byl v tom když by se přihlásil celej team a příjmačem by prošla jen půlka, většina jednotek by v tu chvíli okamžitě couvla (vím o čem mluvím).
A podle mě k založení aliance jsou potřeba teamy, a ne jenom jednotlivci.
Pokud by se to někdo pokusil poskládat z jednotlivců z celý ČR, který by si buď vybral někde na akci, nebo třeba podle netu a oslovil by konkrétní lidi, tak by to v případě úspěchu znamenalo slušnou airsoftovou revoluci, protože by to roztrhalo spoustu jednotek. A to je prostě v dnešních podmínkách nereálný... ale klidně někdo zkuste dát dohromady nějakou konkrétní základní strukturu, úkoly aliance, nějaký standarty a oslovte pár jednotek, třeba se to někam pohne.

Jen si fakt neumím představit že někdo (velitel) přijde za fungující jednotkou, nebo aliancí (např: vysadkari.cz, 21pruzkumna.cz) a řekne: Zakládám celorepublikovou alianci AČR a budu vám teď velet :-D

Docela zajímavej přístup zvolila jednotka CSAR, na jejich příjmač do spolupráce JCSAR se přihlásilo přes 80 lidí (na příjmač se dostavilo 53 a absolvovalo 22). Ikdyž je skoro nikdo před tím neznal (teda aspoň podle toho co já vím). A podařilo se jim vytvořit opravdu slušně fungující společenství několika jednotek.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


29 pro 2009, 10:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
No ono, když by prošli i ti jednotlivcí, tak by potom velení udělalo nějakou krajskou jednotku ne? Např. 12 jednotlivců z 12 různých vesnic nebo měst v určitým okolí by prošlo přijímačem = 12 člená skupina (složená velením) nebo 2x 6 člená skupina

_________________
IN OMNIA PARATUS


29 pro 2009, 10:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Jasně s jednotlivcema není problém, pokud jsou ochotni opustit svoji jednotku, ale spousta lidí nebude ochotná svoje kamarády opustit aby začli někde jinde. Vím o čem mluvím, když jsme začínali (cca rok 2005), tak nám byla asi třikrát nabídnutá relativně slušná a zajímavá spolupráce, ale vždy tam byl nějakej příjmač, nebo nějaký podmínky a bylo riziko že by to pár skvělých lidí z naší jednotky nezvládlo a museli bysme je opustit, takže jsme nikdy do žádný spolupráce nešli - jednou to byl jakejsi výcvikovej program, jednou jsme měli spadnou pod křídla 4pzpr a to třetí už nevim co to bylo. Ale prostě nikdy jsme nechtěli zahodit to co jsme budovali a začít jinde odznovu.
Nápad na průzkumnou moravskou alianci jsme řešili asi před rokem, ale jelikož každá z jednotek který se to týkalo dělala něco malinko jinýho a jiným způsobem to military hrotili a došli jsme k závěru, že kdyby se tomu dal nějakej oficiální řád, tak by to už nemělo třeba to kamarádský kouzlo a šlo by to do kytek... takže spolupracujem jen párkrát za rok a jinak si každej jede to svoje.

Prostě pokud by někdo chtěl založit alianci na úrovni amíků, britů a němců, tak musí tohle všechno promyslet a připravit se na hodně trnitou cestu. No a nápad spojit VŠECHNY AČR jednotky co trochu za něco stojej je fakt jenom utopie.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


Naposledy upravil reyes102 dne 29 pro 2009, 16:39, celkově upraveno 1



29 pro 2009, 11:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Víš, ale když někdo opravdu chce, tak ten přijímač udělá.........nevím jaká by byla kritéria, ale aliance by musela počítat s tím, že když udělá tvrdej přijímač, tak moc lidí neprojde, to by se muselo nějak pořešit.

_________________
IN OMNIA PARATUS


29 pro 2009, 11:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
hlavně by to chtěo zahájit spolupráci i stěma již existujícíma jednotkama, protože takhle by to byly tři , čtyři skupiny a nic víc.

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


29 pro 2009, 11:10
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
chtěl jsem to napsat jako Reyes, co blbnete lidí, přijímač na jednotlivci nikoliv na týmu ?? tak do toho nepůjde nikdo. proč to neuděláte jako USAREUR, stanovíte nějaké požadavky, pozvete nějaké týmy, nějaké se přihlásí, dáte jim 3 měsíční lhůtu aby splnil to co má (stanovení jednotku kterou bude dělat až do urovně čet, případně družstvu, vyhovující výstrojní standard, výzbrojní standard) a jestli za tu dobu nesplní tak čau.

Nejvíc problému vidím na AČR jednotky je to, že málokterá jednotka si řekne co bude dělat konkrétně. Každej si koupí vz95, na to NPP anebo MNS2000, a "dělám AČR". Copak AČR má jenom jednu jednotku ??? V lepším případě si řekne, dělám 601., SOG, 43, 102., ale co pak máte tolik lidí abyste to dělali na uroven praporu ?? Máte max. tak 10 lidí, to znamená 2 družstva, tak to dělejte na urovni čety, mějte konkrétní četu konkrétního praporu konkrétní jednotky.

Dále, něco tu spekulujete, ale kolik z vás psal s např. Twombly, kterej je v USMC asosiaci, aby poptal jak jim to tam funguje, a nebo Radarovi ohledně Heer Allianz, anebo třeba Jeffovi, kterej je v RAPAX (a ano, je to AČR sdružení jednotek)

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


29 pro 2009, 11:51
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:14
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Pokud by se do toho někdo teda pustil, tak by se podle mě mělo začít tím, že se informujou jednotky co už ty AČRka na úrovni dělaj. Nějak s nima rozumně hodit řeč, aby se i oni podíleli plným dílem na možné tvorbě takové aliance a uvědomili si, že pokud by něco takovýho mohlo vzniknout, tak s ním můžou hnout právě oni a málokdo jinej. Nás kdyby někdo oslovil "zdravím 102ku, zakládáme alianci v 95ce pro ČR a byli bychom rádi, kdybyste tam byli taky.", tak odpovím něco na způsob "pošlete mi nějaký bližší info, kdo v té alianci je, jaký jsou kritéria apod." a samozřejmě se nedočkám, protože to ještě neexistuje. Navíc se najdou i tací, kteří s tím nebudou chtít mít nic společnýho a to právě kvůli např. organizačnímu hledisku, protože se samozřejmě třeba z každé jednotky zvolí nějakej zástupce pro alianci (jako velitel) a ten třeba nebude mít náladu se krom své jednotky starat ještě o nějakou alianci.

Už to tu padlo, prostě nějak se vším všudy informovat 43.vmpr vysadkari.cz, 21.pzs RAPAX, ASSP a samozřejmě by se přidalo třeba dalších pár jednotek, co by takovou/podobnou koncepci (kterou jsem splácal+misiho doplňky) měli zájem. Hlavně podat všechno info a třeba i hodit odkaz sem na poslední stránky tohoto fora.

Co se pak týče nějakýho přijímaní dalších, tak by se mohli přihlásit jak jednotlivci, tak i celé jednotky, samozřejmě musí plnit všichni daný požadavky bez rozdílu. Ale jak tu už taky padlo, když se třeba v těch 5 lidech z jednotky najde 1 nevyhovující, tak i přesto, že bychom dali třeba nějakou lhůtu, aby to napravil, tak to třeba může být člověk, co to nemá zrovna v hlavě v pořádku (takovej typische hajzlík :D ) a to např. do 3 měsíců neopraví.

K tomu co psal Reyes - dobrá poznámka, že když jsme v roce 2005 začli, tak je pravda, že tehdy ještě Průzkumák z Vyškova, co byl u 43.vmpr (dnes vysadkari.cz), tak mi nabízel, že bych mohl k němu, že je vidět, že mám zájem atd. a fungoval bych v rozjeté alianci kvalitních lidí. Ale já jako velitel tehdy ještě pláckojednotky jsem i přesto řekl, že nezahodím svoji jednotku (byť to tehdá fakt byl porod). Potom o rok později to stejný se 4.PzPr Brno. To bylo "pojď k nám, uděláš přijímač a naučíš se mnohem víc než jsi kdy poznal", ale opět, vykašlal jsem se na to. Neopustím svoji jednotku, byť pravda, rychle bych se naučil různý věci o kterých jsem v té době ještě neměl tucha. Nakonec to došlo k tomu, že můžeme všichni jít na ten přijímač ke 4.PzPr a když projdeme, tak přestoupíme celá jednotka. Ale my věděli, že to třeba právě někdo neudělá, tak co potom. A my se nechtěli "roztrhnout". My pak ale měli štěstí a taky pořádnou vůli to někam dotáhnout, takže jsme se nakonec vypracovali na docela solidní úroveň i bez nějakýho podřízení se pod jinou jednotku, ale... Jen uvádím holý fakt, že pokud ta aliance nebude pořádnej booom, tak do ní celá jednotka jen tak nepůjde - nebudou mít takovou motivaci do té aliance vstoupit.

_________________
"AUDI, VIDE, TACE - Poslouchej, dívej se a mlč!" - motto zpravodajské služby
KVHS Rota Hloubkového Průzkumu https://www.facebook.com/KVHS.RHPz


29 pro 2009, 14:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
já pak něco vyzkoušim sesmolit, ale nejsem si úplně jistej jestli jsme ten pravej co by těm lidem měl psát :D

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


29 pro 2009, 14:57
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 30 pro 2009, 17:42
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Další problém je ale taky v tom, že v republice je X týmů, které se zajímají o výsadkáře, ale především o speciály jako 601.skss, 102.pzpr, 43.VMPr.. aby pak ta aliance nevypadala, že drtivá většina lidí by působila jako speciálové.

Také se tu zmínila otázka kvality jednotek. Podle čeho a hlavně kdo by měl nebo doknce už nyní usuzuje kvalitu jednotky? Podle fotek? to je velká chyba, podle dosažených výsledků? a podle čeho je srovnávat?

Nicméně fakt, že by se utvořilo něco jako aliance jendotek AČR bych uvítal a klidně bych s celou jednotkou vlezl pod velení někoho vyššího, pokud by měl co nabídnout.

_________________
Klub vojenství Blansko, o.s.


30 pro 2009, 18:18
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Smoke42 píše:
Další problém je ale taky v tom, že v republice je X týmů, které se zajímají o výsadkáře, ale především o speciály jako 601.skss, 102.pzpr, 43.VMPr.. aby pak ta aliance nevypadala, že drtivá většina lidí by působila jako speciálové.


nebylo by tolik speciálů apod., to by se rozdělilo :wink:

Smoke42 píše:
Také se tu zmínila otázka kvality jednotek. Podle čeho a hlavně kdo by měl nebo doknce už nyní usuzuje kvalitu jednotky? Podle fotek? to je velká chyba, podle dosažených výsledků? a podle čeho je srovnávat?


na to by byl právě přijímač, tak by se ukázala kvalita jednotky :wink:

_________________
IN OMNIA PARATUS


30 pro 2009, 18:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
no asi co že budou hodně 601., 43. ?? tak každej bude jiná četa, tím lepší ne ?? uděláte celou rotu, případně prapor, není to super ?? A tím budou ty týmy přijmuty ?? když děláte re-enacting tak ano, zaleží na fotky, jaký mají výstroj apod, trénink bude záležitost aliance, až budou

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


30 pro 2009, 18:40
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
TomLame píše:
no asi co že budou hodně 601., 43. ?? tak každej bude jiná četa, tím lepší ne ?? uděláte celou rotu, případně prapor, není to super ?? A tím budou ty týmy přijmuty ?? když děláte re-enacting tak ano, zaleží na fotky, jaký mají výstroj apod, trénink bude záležitost aliance, až budou


ty si blb ... právě že tu alianci chceme pojmout úplně jinak než podle fotek ... to je faktor kterej nemá vliv. Bude to celí záležet na tom jak kdo co umí a jak co dělá.

Smoke42 píše:
Také se tu zmínila otázka kvality jednotek. Podle čeho a hlavně kdo by měl nebo doknce už nyní usuzuje kvalitu jednotky? Podle fotek? to je velká chyba, podle dosažených výsledků? a podle čeho je srovnávat?


fotky alespoň já neberu jako důležitý faktor. Několik lidí z těch teamů co zde padlo znam, a můpžu říct že oni nejsou jako nějaký kindersáci co si dají hustomodérský jméno a nafotí cool fotky ... oni to celí berou jinak ... jak se to pozná? asi osobně, jinak to nejde :D

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


31 pro 2009, 01:11
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 18:48
Příspěvky: 224
Bydliště: Plzeňsko
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
misi píše:
ty si blb ... právě že tu alianci chceme pojmout úplně jinak než podle fotek ... to je faktor kterej nemá vliv. Bude to celí záležet na tom jak kdo co umí a jak co dělá.

Plně s tebou souhlasim, je to opravdu o něčem jiném. :wink:

_________________
:evil: co nezastřelíme, tak i bez zásobníku umlátíme ;)
Vše má své řešení
www.hell-fighters.estranky.cz


31 pro 2009, 10:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Budete se divit, ale ve většině u nás fungujících aliancí je jednou z podmínek přijetí i vzhled, resp. tedy míra podobnosti s předlohou...a opravdu se to hodnotí tak, že jednotka žádající o přijetí do aliance pošle pár fotek, na které se následně mrknou lidi, co o tom něco ví. Pokud chcete dělat opravdu alianci AČR jednotek (a nikoli érsoftových týmů), tak je nějaká úroveň vzhledu a podobnosti s napodobovanou jednotkou docela nezbytná, protože to prostě patří k věci. Jako jasně, můžete si založit "vz.95 alianci" a vzít každýho janka, co má pětaděvky, říká o sobě že "dělá AČR" a projde přijímačem, ale to si myslim rozhodně není to, o čem se tady mluví.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 pro 2009, 11:24
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Griffe oni to mysleli tak, že nebudou rozhodovat fotky v takovém smyslu, že když někdo bude mít fotky jen tak focený amatérem a někdo profes. fotografem a upravené a vzhledově super, ale nebude mít požadovanou výstroj apod., tak ho nevezmou, ale vezmou ty, co mají horší fotky, ale splňujou požadavky výstrojní apod........prostě a jednoduše to znamená, že nebude rozhodovat kvalita aj. fotek, ale kvalita týmu samotného :wink:

EDIT: Prostě fotky se budou vyžadovat po týmu, ale nebudou mít vliv na přijetí, budou sloužit pouze jako informativní o daném týmu

_________________
IN OMNIA PARATUS


31 pro 2009, 11:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
tomasrom -> Jo tak to jo, to je jasný, to jsme se tu asi blbě pochopili :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 pro 2009, 12:32
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Zdravim hoši AČR aliance je dost dobrej nápad, udělat vlastní uskupení ozbrojených sil ČR. Jde o to jak vymyslet podrobnosti a souvislosti, co se sejít a probrat to, navrhuji v Plzni. Chceto aby to někdo ( popřípadně víc lidí ) založil/i a pak jen nabýrat lidi. Udělat si společné stanovy, rozdělit specializace apod. Takže kdo by měl chuť uspořádat sraz a probrat to osobně ??

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


02 led 2010, 17:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Sraz už jednou proběhnul v ACW Saloonu v Plzni :wink: ... Ale pokud by byl daší nevadilo by :lol:

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


02 led 2010, 17:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Wrtak píše:
Sraz už jednou proběhnul v ACW Saloonu v Plzni :wink: ... Ale pokud by byl daší nevadilo by :lol:


Na předchozím srazu se asi nic nevyřešilo když aliance neběží. Ale to je jedno udělal bych sraz něco bych vymyslel. Jde jen o to se domluvit a uvidí se.

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


02 led 2010, 17:38
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Já se do Plzně jen tak nedostanu, mám to 50 Km.......já zůstanu pro komunikaci přes net a nebo se domluvit na nějaké akci :wink:

_________________
IN OMNIA PARATUS


02 led 2010, 17:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Pokud je pro tebe problém 50 km, jak chceš združovat čechy ze západu??
Máš to vlakem hoďku a půl a jede ti každou hodinu, co je za problém?

Chtěli sme do aliance, máme to k ní 250km a taky nekecáme (prachy a věk chápu, ale vlak ti jede a když jde o západ, budeš muset dojíždět. Co se týká Domažlicka, myslím, že tady alianci nepostavíš :lol:

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


02 led 2010, 20:25
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
Tak kdo by do toho šel ?

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


02 led 2010, 22:19
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: AČR ALIANCE
joseff píše:
Pokud je pro tebe problém 50 km, jak chceš združovat čechy ze západu??
Máš to vlakem hoďku a půl a jede ti každou hodinu, co je za problém?

Chtěli sme do aliance, máme to k ní 250km a taky nekecáme (prachy a věk chápu, ale vlak ti jede a když jde o západ, budeš muset dojíždět. Co se týká Domažlicka, myslím, že tady alianci nepostavíš :lol:


No jasný, ale já to myslel tak, že když bude sraz např. ve 20:00 do třeba 23:00, tak moc vlaku už nepojede......klíďo se zůčastním o tom žádná, ale aby to za něco stálo víš, aby jsme tam nebyl tří :lol:

_________________
IN OMNIA PARATUS


03 led 2010, 11:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 281 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz