Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 03:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Slzy Slunce 30.5.2009 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Boris píše:
Jéje děvče klídek! Raději si to pořádně přečti, píšeš tu nesmysly!!!! O JPP jsem se zmínil poprvé, takže je sem opravdu furt necpu. Barák jsem uvedl pouze jako příklad, takže taky klídek. A vůbec tu nemluvím o zasypání člověka co ti nepřizná, ale o např. bezmyšlenkovému mačkání spouště. Toho se snad bojí každý člověk s pudem sebezáchovy.
Ale ty vlastně nestřílíš, jak sama píšeš ...


Já nesmysly? Podívej se dobře, kdo tu co píše. Co se JPP týče, ano, ty si se zmínil poprvé, leč ostatní se zmiňují stále. Proto řeč o JPP. A drobet sme se ani jeden očividně nepochopili v tom, co kdo chtěl říct.
Hele, to že fotím nutně neznamená, že jsem si v životě nevystřelila, tak tady nenarážej...zkus hrát v 6.měsíci těhotenství :-D Funím a jdu slyšet na míle daleko.

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


Naposledy upravil WildGirl dne 11 čer 2009, 18:58, celkově upraveno 1



11 čer 2009, 18:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
WildGirl -> Původně jsem se do toho nechtěl plést, protože jsem si akci užil a tak nějak víc jsem neměl co říct, ale tohle už mi nedá a musim zareagovat.

Ohledně JPP...uznávam ty lidi z toho hlediska, že se v airsoftu pohybujou dlouho, mají skvěle natrénovanou taktiku a v boji jsou opravdu schopní. Ale označovat je za rozumný lidi...jakože v tomhle případě viz Boris, pod ten jeho příspěvek o JPP bych se klidně podepsal, protože jsem sám byl svědkem hned několika excesů podobných tomu, co on popisuje. Tys to nezaznamenala, já ano a věř mi, že v tu chvíli člověk přemýšlí o tom, jestli opravdu stojí za to někdy v budoucnu riskovat to, že by se člověk mohl dostat na místo toho člověka, který se stal obětí podobného excesu. Pak se, přesně jak bylo řečeno, štěpí airsoftová komunita na ty, kteří se účastní akce s JPP a ty, kteří ne. A není to z toho důvodu, že by se báli že od JPP dostanou klepec (jak je na to často pohlíženo), ale z toho důvodu, že se prostě bojí o svoje zdraví. No a pak jsou tady v některých případech i osobní neshody, ale to sem nepatří, prostě lidi jsou různí a občas si lidi nesednou, s tím se nedá nic dělat.

Ohledně tajného přihlašování týmů...tak ty informace o přihlášených týmech zrušim úplně. Ale když už někde zveřejnim názvy přihlášených týmů, tak tam dam všechny bez výjimky. Nějaký vynechávání určitých týmů, ať už z jakéhokoli důvodu, je dezinformace a je to podle mého názoru špatně.

No a ve finále, co se Hortonova příspěvku týče, tak mu musim dát za pravdu...je to jiná akce, je to starší příspěvek, je to vytržené z kontextu, to je všechno pravda...ale také to je ukázka toho, že Darken dělá to, za co tady všem nadává - řešení nepřiznávání nikoliv na akci, ale po akci přes internet.

Nechci se timhle svym příspěvkem nikoho dotknout, není to nic osobního a rozhodně to není a nemá bejt namířený proti tobě a Darkenovi, Darken je dobrej chlap a jeho akce jsou parádní, ale prostě musel jsem lehce shrnout fakta a svoje názory.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 čer 2009, 18:34
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Griffon píše:
WildGirl -> Původně jsem se do toho nechtěl plést, protože jsem si akci užil a tak nějak víc jsem neměl co říct, ale tohle už mi nedá a musim zareagovat.

Ohledně JPP...uznávam ty lidi z toho hlediska, že se v airsoftu pohybujou dlouho, mají skvěle natrénovanou taktiku a v boji jsou opravdu schopní. Ale označovat je za rozumný lidi...jakože v tomhle případě viz Boris, pod ten jeho příspěvek o JPP bych se klidně podepsal, protože jsem sám byl svědkem hned několika excesů podobných tomu, co on popisuje. Tys to nezaznamenala, já ano a věř mi, že v tu chvíli člověk přemýšlí o tom, jestli opravdu stojí za to někdy v budoucnu riskovat to, že by se člověk mohl dostat na místo toho člověka, který se stal obětí podobného excesu. Pak se, přesně jak bylo řečeno, štěpí airsoftová komunita na ty, kteří se účastní akce s JPP a ty, kteří ne. A není to z toho důvodu, že by se báli že od JPP dostanou klepec (jak je na to často pohlíženo), ale z toho důvodu, že se prostě bojí o svoje zdraví. No a pak jsou tady v některých případech i osobní neshody, ale to sem nepatří, prostě lidi jsou různí a občas si lidi nesednou, s tím se nedá nic dělat.

Ohledně tajného přihlašování týmů...tak ty informace o přihlášených týmech zrušim úplně. Ale když už někde zveřejnim názvy přihlášených týmů, tak tam dam všechny bez výjimky. Nějaký vynechávání určitých týmů, ať už z jakéhokoli důvodu, je dezinformace a je to podle mého názoru špatně.

No a ve finále, co se Hortonova příspěvku týče, tak mu musim dát za pravdu...je to jiná akce, je to starší příspěvek, je to vytržené z kontextu, to je všechno pravda...ale také to je ukázka toho, že Darken dělá to, za co tady všem nadává - řešení nepřiznávání nikoliv na akci, ale po akci přes internet.

Nechci se timhle svym příspěvkem nikoho dotknout, není to nic osobního a rozhodně to není a nemá bejt namířený proti tobě a Darkenovi, Darken je dobrej chlap a jeho akce jsou parádní, ale prostě musel jsem lehce shrnout fakta a svoje názory.


Ok, tvoje podání beru. Měla jsem své části příspěvku upřesnit aby nevznikaly dohady. A já to zle neberu. Jen mě zkrátka štve chování některých lidí a to na úkor dobré akce. Co se Mountain Range týče a textu od darkena, můj názor je takovej, že konstatoval situaci, ale nepomlouval. Kdeždo někteří jedinci a jejich příspěvky nejde považovat za konstatování, jestli mi rozumíš. Pokud jsem se správně vyjádřila.

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


11 čer 2009, 18:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
ještě jedna věc co mě na této akci dostala je naprostá neinformovatelnost o výsledcích akce, jak to dopadlo ?? na stránkách nic není ! jakto !

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


11 čer 2009, 18:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
vojtka píše:
ještě jedna věc co mě na této akci dostala je naprostá neinformovatelnost o výsledcích akce, jak to dopadlo ?? na stránkách nic není ! jakto !


Hádám, že to nemělo cenu komentovat. Stejně se většina teď řeší tady. Ale myslím si, že Darken se k tomu sám vyjádří, jakmile se dostane po půlnoci k počítači. Tak zkus vydržet

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


11 čer 2009, 19:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 04 čer 2009, 20:38
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
i kdyby to šlo, tak zkoušet to nehodlám :D Tak ať je to hlavně zdravý a moc tě nezlobí :wink:


11 čer 2009, 19:27
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Boris píše:
i kdyby to šlo, tak zkoušet to nehodlám :D Tak ať je to hlavně zdravý a moc tě nezlobí :wink:


dík, obávám se však, že to bude dítě hlučné a nepůjde přehlídnout. Stačí drobet hlasitější hudba a malá začne kopat jak divá.
Taková amazonka :-)

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


11 čer 2009, 19:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 14:47
Příspěvky: 166
Bydliště: Rybnice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Většina lidí co sem píše začíná "původně jsem se nechtěl vyjadřovat..."
Tak se nevyjadřujte a uzamkněte to tady...
Stejně už to jsou bláboly jeden přes ddruhej, který už každej zná :lol: :lol: :lol:
To už s tématem nemá nic společnýho :-)

_________________
!!! MÉ STŘELY SI VÁS NAJDOU I TAM KDE BY JSTE TO NEČEKALI !!!!!!
Veni, vidi, vici.Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Vini, vidi , fugy


11 čer 2009, 20:10
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 13:17
Příspěvky: 19
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
WildGirl píše:
>>Horton<< píše:
Darken01 píše:
Tak na to sem čekal.Každopádně takový vám podobný nobové mi mužou víte co.To jak ste se zachovali nemá žádné omluvy a ohledně vašeho nařčení z nepřiznávání akorát tím teď dokazujete co jste za hrdiny.Na akci to nikomu do očí neřekneš, ale na netu seš king co :?:


Ehm Darkene, toto je doslovná citace z tvého hlášení z operace Mountain Range:

"- co se týče lidí z obouch stran musím říct, že tolik nepřiznávání sem už dlouho nezažil.Nezapomenu na pohled maníka v ACUčkách kterej se schovával za stromek tenkej jak špejle a kuličky od něj odražející se a on se mi smál do tváře, to dokáže vytočit...."

Mě se to tenkrát docela dotknulo, protože jsem tam byl jeden z mála, kterej měl na sobě ACUčka, a to i přesto, že jsem tě vůbec v boji neviděl.

I další část tvého příspěvku o zpoždění akce nebyla nic moc, když si uvědomím, jak jsme na tebe s Ženym dlouho čekali, abysme tě mohli jakožto "velitele afgánců" seznámit s bojištěm, respama a scénářem bitvy.

No chci tím říct, že bys měl asi nějakou tu kritiku zkousnout a ne se hned takhle rozčilovat :wink:


a ty by si sem nemusel plést jinou akci, kterou ste pořádali vy, jestli se nepletu. pokud vím, darken akci pochválil. S určitým zpožděním se na akcích většinou počítá, protože vždy existují opozdilci.
Vytrhávat citaci z celkové debaty mi taky nepřijde zrovna rozumná. A darkena jsem viděla několikrát, kdy dotyčným nepřiznávačům jasně řekl, že to dostali a nepomlouval je.



Asi jsi to moc nepochopila. Nepletl jsem do toho jinou akci, ale Darkenovo reakci na řeči o nepřiznávání zásahů. Proto jsem uvedl pouze jeden bod Darkenovo příspěvku, který se týkal právě řečí o nepřiznávání. Takže nesouhlasím s tím, že by to bylo nějak vytržené z kontextu. Nechtěl jsem sem vrážet celý příspěvek, proto jsem to i napsal tak, aby si ho ostatní mohli dohledat. Jednoduše: Darken se rozčiluje, že sem někdo píše o nepřiznávání a sám takhle taky komentoval jinou akci. Jo a nepleteš se, akci jsme pořádali my, akorát nevím co to s tím má co společného.

_________________
second to none


11 čer 2009, 20:35
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
nepochopil si to, čti pořádně.

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


11 čer 2009, 20:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 13:17
Příspěvky: 19
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Jo a ještě něco pro Wildgirl, když už taky zmiňuješ JPP, tak zkus porovnat třeba Petřovo reporty z akcí a to Darkenovo hlášení z Mountain range, které tak obhajuješ. V reportu JPP asi nenajdeš historky o maníkovi v ACUčkách, kterej se schovával za stromek jako špejle a kuličky se mu odrážely od ksichtu. A netýká se to jenom Darkenovo hlášení, takových příspěvků je určitě víc.

A když už jsi zmínila "vytržení z kontextu", tak to opravdové vytržení z kontextu je právě to, když někdo do hlášení z akce, které se zúčastnilo přes 100 lidí a která trvala několik hodin uvede několikasekundovou epizodku o maníkovi, kterému se odrážely koule od ksichtu apod., a to i přes to, že v půlce akce odjel pryč.

_________________
second to none


11 čer 2009, 20:51
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 13:17
Příspěvky: 19
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
WildGirl píše:
nepochopil si to, čti pořádně.


Vsadil bych se s tebou třeba o milion, že jsem chápavější než ty 8)
Ne v poho, mně to je fuk. My se na našich akcích bavíme, vy se klidně bavte tady.

_________________
second to none


11 čer 2009, 20:54
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
>>Horton<< píše:
WildGirl píše:
nepochopil si to, čti pořádně.


Vsadil bych se s tebou třeba o milion, že jsem chápavější než ty 8)
Ne v poho, mně to je fuk. My se na našich akcích bavíme, vy se klidně bavte tady.


urážet se nenechám. Uráží jen slaboši a bezduchý lidi, nic proti.

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


11 čer 2009, 21:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 13:17
Příspěvky: 19
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
WildGirl píše:
>>Horton<< píše:
WildGirl píše:
nepochopil si to, čti pořádně.


Vsadil bych se s tebou třeba o milion, že jsem chápavější než ty 8)
Ne v poho, mně to je fuk. My se na našich akcích bavíme, vy se klidně bavte tady.


urážet se nenechám. Uráží jen slaboši a bezduchý lidi, nic proti.


No ale to fakt nebyla urážka. Já si opravdu myslím, že jsem chápavější než ty. Mohl jsem zareagovat stejně jako ty teď, když jsi mi napsala, že jsem to nepochopil a že mám číst pořádně. To byla asi tedy od tebe bezduchá a slabošská urážka, když to tak bereš, ne?! Nebo ti asi jenom došly argumenty. Jo a to není urážka, jenom konstatování. To kdybys mě zase chtěla urážet, že jsem bezduchej a slabošskej :(

_________________
second to none


11 čer 2009, 21:21
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Jak sem řek nebudu se k tomu vyjadřovat a o to prosím i ostatní členy IFP(včetně wildgirl).

Jenom bych chtěl říct posalední věc a to že ženyho akce(Mountain Range) byla jednou z nejlepších c osem tuten rok zažil.Ohledně nepřiznávání sem to ženymu řek a ne jenom jemu a šlo o to že jelikož sem neměl brýle na dálku nebyl sem si jistý tím dotyčným nepřiznávačem.
A můj předčasnej odjezd používat k mému napadání je docela slabota když za tím vším byl vyvrklej kotník v důsledku držkopádu při pomoci JPP:wink:

PS: Chlapi mrzí mi to a ani nevíte jak,Můj děda by řek pro dobrotu na žebrotu.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


11 čer 2009, 23:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Nemyslim si, že slova "pro dobrotu na žebrotu" sem patří. Přijde mi, že z toho děláš strašnou vědu, zbytečně si to bereš a hlavně, že na to, jak se Slzy Slunce vyvinuly reaguješ strašně přehnaně. Uvědom si, že žádnou akci neuděláš dokonalou, vždycky se něco pose*e, a vždycky se najde někdo, kdo si bude, ať už oprávněně nebo neoprávněně, na něco stěžovat. A všimni si, že i tak je vždycky většina ohlasů na tvý akce kladná - a to je i případ Slz, hodně lidí včetně mě si tu akci užilo a byli spokojení, takže fakt není třeba takhle reagovat. A co se těch negativních věcí týče, vždyť se toho zase tak moc nestalo, to že spousta lidí nedorazila já osobně dávam za vinu počasí, který nebylo pro 24hodinovou akci nejpříznivější a spoustě lidí se prostě nechtělo trávit den a noc v dešti venku. Rozhodně to není omluva, když na to nemaj, tak se na takovou akci nemaj hlásit, ale dá se to pochopit. Naštve to, to samozřejmě chápu, ale jak říkam, nikdy se nepovede všechno jak by si člověk představoval, takže se holt stalo no. A to že se pár lidí sebralo a odjelo? Opět, chápu že tohle dokáže opravdu naštvat, ale není třeba na to reagovat takovymhle drastickym způsobem a zanevřít na celou komunitu...stejně tak nepovažuju za nezbytný kvůli tomu sprostě nadávat...ti kluci k tomu určitě měli nějakej vážnej důvod že odjeli, a ať už to byl důvod dobrej nebo naprosto nesmyslnej a špatnej, tak se to mohlo v klidu pořešit. A i kdyby ne, tak je to jeden tým, kterej si můžeš poznamenat do deníčku a příště ho na svoje akce nezvat...a ne házet všechny ostatní do stejnýho pytle jako je a bejt nas*anej, jak jsou na tebe všichni zlí.
A nakonec ještě jedna věc, kterou už prostě musim říct. Sakra, chlape, přestaň mluvit tak, jako by JPP byli ti největší frajeři pod sluncem, ultramegahustosuper airsofťáci, na které nikdo nemá a všichni ostatní jsou jen banda srabů a noobů, kteří nic neumí, JPP nemají rádi protože se bojí že by od nich dostali klepec a akorát jim závidí, jak jsou dobří. JPP je dobrej tým, ale k bezchybnosti má opravdu daleko, takže zkus taky zapřemejšlet nad tim, že chyba může být i v nich, a nejen v těch "noobech" a "internetových killerech".

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 čer 2009, 00:28
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Borris -No podle mě je to fuk airsoft hraju už dva roky a kluci co chtějí mít silný kvér at ho mají. Já jsme na této akci dostal násip kulíí od JPP ze 3 metrů a nepoznal jsme rozdíl v síle. Ono to je jak pro koho, někdo si schválně veme troje tepláky pod máskáče a dvě mikiny... :D znám takový lidi. A někomu je to fuk. Já osobně až bude léto tak budu taky chodil v armádních kraťasích a v tričku. No někdo se bojí to zcela chápu...Ale někdo kdo hraje delší dobu nebo je na to už ji koupil tolik tak mu to nevadí... :) já bych si třeba taky dal do kvéru nějakou 150 ale zatim o tom neuvažuju... :D je to hodně individuální..

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


12 čer 2009, 06:52
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Tak pro změnu zase něco k akci samotné.
Pro Borise:
1)na 1 kótě (jak si to Boris nazval) přes ten horizont útočilo(jen a pouze) S.T.O.D. nikdo jinej tam nebyl.
2)Ten útok tam probíhal tak,že první 2 lidi na kopci jsme trefily na cca 50 metrů(nekryli se,nečekali,že tam někdo dostřelý).Pak jste začali střílet vy,ale prostě to nedoletělo/neproletělo(jen že podle hesla,když sem dostřelí oni,tak mi tam musíme taky) jste kropili jak o život.
3)Dostřelily jsme proto,že většina měla opravdu M150(na rozdíl od JPP,tam nebyla myslim ani jedna).Pro rejpaly,každý máme minimálně ještě jednu pušku do M120 a pokud je omezení na úťovku berem vždy slabší.
3)Když všichni tak moc zapírali jak je možný,že 1/2 lidí od nás na tom kopci dostala zásah a odešla na refresh?

Jinak jak napsal Griffon nic až tak tragického se zase nestalo,aby se proto musely rušit další akce v budoucnu.


12 čer 2009, 09:54
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 bře 2008, 21:54
Příspěvky: 55
Bydliště: Holýšov
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Servus,

Jak psal pepé silné pružiny jsme měly jen u nás a je mi jedno, co měl protivník. I kdyby měl úsťovku jak ve sci-fi filmu, tak stejnak proti němu pujdem. Do baráků si vezne flintu ze 150 jenom ymbecyl. Jestli někdo pochybuje o mých slovech, tak měl poslouchat po poslední akci, kde se domlouvalo CQB aby se ještě trochu zafightilo, ale nejelo se nikam, protože na to nebyly guny arozšlehat někomu fasádu, tak o to opravdu nikdo nestojí.
Já osobně jsem si akci užil, protože se dala využít nekoordinace útoků nepřátel, kdy jsme nemuseli čelit větší skupince než 4 lidí.
Naše skupina cca 10ti lidí postupovala po cestě podél řeky, kde byl první kontakt. To bude asi to místo s tady na foru tak profláklím zapíráním. Jestli to nebylo nepříteli divný, že jsme se nepohybovali moc akčně, tak to možná bylo tím, že to na nás moc nelítalo. Jestli se ovšem zdálo, že jo, tak z vlastní skušenosti a nejsem sám vím, že to občas dost zkresluje. Vapadá to jako když to jde na něj, ale padá to 1-2 před nim. To já potom křičím abych se ujistil, že to tam lítá nebo ne. Trošku srandovní verze, ale funguje to. Jestli měl někdo problém s mojí skupinou,tak rád si o tom promluvím po telefonu nebo mailu, abych ušetřil místo na fóru. Jestli se mi nikdo neozve, tak to budu brát jako výsměch těm, co tu válčí po internetu.
4 Darken: Nezoufej lovče. Během času se to vytřídí a zjistíš, kdo jak dokáže hrát a podle toho se budou zvát lidi na akce. Kdo se bojí, tak ať si hraje tu svou kuličkovanou. Lidí bude při dnešních cenách vždycky dost.

Kočár GSM: 604 450 126, mail: rucok@centrum.cz


12 čer 2009, 10:22
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 21 kvě 2009, 20:16
Příspěvky: 6
Bydliště: Tymákov
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
for Smeety a WildGirl .... Vaše shrnutí a komentář na první straně jsou přesný, 100% souhlas. Nenapsal bych to lépe :D

To ostatní nemá cenu komentovat, připadá mi to jako hádky mých dětí při hře na písku. Marný něco jim vysvětlovat, stejně si to udělají po svém a potom se diví ........ :(


12 čer 2009, 12:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 13:17
Příspěvky: 19
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: Slzy Slunce 30.5.2009
Griffon píše:
Nemyslim si, že slova "pro dobrotu na žebrotu" sem patří. Přijde mi, že z toho děláš strašnou vědu, zbytečně si to bereš a hlavně, že na to, jak se Slzy Slunce vyvinuly reaguješ strašně přehnaně. Uvědom si, že žádnou akci neuděláš dokonalou, vždycky se něco pose*e, a vždycky se najde někdo, kdo si bude, ať už oprávněně nebo neoprávněně, na něco stěžovat. A všimni si, že i tak je vždycky většina ohlasů na tvý akce kladná - a to je i případ Slz, hodně lidí včetně mě si tu akci užilo a byli spokojení, takže fakt není třeba takhle reagovat. A co se těch negativních věcí týče, vždyť se toho zase tak moc nestalo, to že spousta lidí nedorazila já osobně dávam za vinu počasí, který nebylo pro 24hodinovou akci nejpříznivější a spoustě lidí se prostě nechtělo trávit den a noc v dešti venku. Rozhodně to není omluva, když na to nemaj, tak se na takovou akci nemaj hlásit, ale dá se to pochopit. Naštve to, to samozřejmě chápu, ale jak říkam, nikdy se nepovede všechno jak by si člověk představoval, takže se holt stalo no. A to že se pár lidí sebralo a odjelo? Opět, chápu že tohle dokáže opravdu naštvat, ale není třeba na to reagovat takovymhle drastickym způsobem a zanevřít na celou komunitu...stejně tak nepovažuju za nezbytný kvůli tomu sprostě nadávat...ti kluci k tomu určitě měli nějakej vážnej důvod že odjeli, a ať už to byl důvod dobrej nebo naprosto nesmyslnej a špatnej, tak se to mohlo v klidu pořešit. A i kdyby ne, tak je to jeden tým, kterej si můžeš poznamenat do deníčku a příště ho na svoje akce nezvat...a ne házet všechny ostatní do stejnýho pytle jako je a bejt nas*anej, jak jsou na tebe všichni zlí.
A nakonec ještě jedna věc, kterou už prostě musim říct. Sakra, chlape, přestaň mluvit tak, jako by JPP byli ti největší frajeři pod sluncem, ultramegahustosuper airsofťáci, na které nikdo nemá a všichni ostatní jsou jen banda srabů a noobů, kteří nic neumí, JPP nemají rádi protože se bojí že by od nich dostali klepec a akorát jim závidí, jak jsou dobří. JPP je dobrej tým, ale k bezchybnosti má opravdu daleko, takže zkus taky zapřemejšlet nad tim, že chyba může být i v nich, a nejen v těch "noobech" a "internetových killerech".


Nerad někomu lezu do zadnice, ale tohle byl hodně dobrej příspěvek. Jsem rád, že taky někdo uvažuje normálně - jako já :lol:

Jo a sorry těm, kterých jsem se dotknul. Taky jsem nevěděl, že Wildgirl patří k Darkenovi, jestli mám tedy správný info.

_________________
second to none


12 čer 2009, 22:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz