Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 03:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Krátký Manuál od Tokyo Marui... 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2011, 17:30
Příspěvky: 251
Nový příspěvek Re: Krátký Manuál od Tokyo Marui...
Kratký manuál od TM jedině Socom MK23, je nejsilnější, nejpřesnější a z mé zkušenosti i nejkvalitněji zpracovaný krátký manuál. Měl jsem ještě CZ75 od TM, ta byla podobně kvalitně zpracována, ale střeleckými vlastnosti zaostávala. To samé u Škorpiona, jehož výhodou je snad jen větší zásobník. Ovšem vůbec bych nedoporučoval Glocka 17 Long. Zpracováním je na tom hrozně (nezašistěné sváry plastu, levnější plast) a svým střeleckým výkonem to rozhodně nevyvažuje, spíš naopak.

_________________
AimTop M4A1 Magpul MOE - 155m/s
ASG Socom MK23 - 115m/s
GP Aimpoint M2 + GP 2x Magnifier
Navy Seals silencer


15 pro 2012, 14:49
Profil
Četař
Četař

Registrován: 13 pro 2011, 21:33
Příspěvky: 17
Nový příspěvek Re: Krátký Manuál od Tokyo Marui...
Je hlúposť napísať, že ak TM manuál, tak Socom. Viem o čom hovorím, mám totižto doma 10 krátkych TM manuálov.

Ja osobne si z nich neviem vynachváliť Glocka. Je mimoriadne kompaktný, krásne spracovaný, nemôžete na ňom nič odlomiť, nič rozbiť, vydrží večnosť a pre začiatočníkov je podľa mňa najvhodnejší z krátkych manuálov. Čo sa týka dostrelu, mierne za súrodencami zaostáva, so Socomom alebo Coltom sa porovnávať nedá, ale verte mi, nikdy ten rozdiel 5 metrov nepocítite. Je hlúposť vyberať si manuál podľa toho, či dostrelí 35 alebo 41 metrov... Čo mne na Glocku osobne trošku nesedí, to ale nie je vina TM, je ergonómia. Niekde som čítal, že ergonómia Glocu 17 by mala vyhovovať nejakým 90% používateľov. No mne až tak nie.


16 pro 2012, 15:35
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 říj 2010, 16:21
Příspěvky: 73
Bydliště: Zlín
Nový příspěvek Re: Krátký Manuál od Tokyo Marui...
Zdar, abych přispěl tak opravdu Socom je nejvýkonejší - má dlouhou hlaveň, velký válec, a celkově takový "tuhý", výkonem se k němu přibližuje M92f a 1911.

Chlapi nicméně mám dotaz, půjčil jsem svůj Colt1911 TM kámošovi a nevím jak se mu to podařilo natrhl tesnění pístku, dá se někde sehnat nové?

_________________
Jára Cimrman - Jsem bezvýhradný ateista, až se bojím, že mě Pánbůh potrestá...


31 pro 2012, 14:44
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Krátký Manuál od Tokyo Marui...
Z jiný manuálky...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 pro 2012, 14:46
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 pro 2010, 19:14
Příspěvky: 140
Bydliště: Trenčín, Slovensko
Nový příspěvek Re: Krátký Manuál od Tokyo Marui...
beretta ma mensi vykon ako USP ci uz po presnosti alebo dostrelu a beretty maju horsie riesene zasobniky a s mensou kapacitou + horsie riesenu nabijaciu trysku (ktora pravdepodobne ubera vykon kedze zospodu ma ta tryska mierne zkosenie kvoli tomu ze keby to skosenie nebolo, tak by to nebralo gulicky). Takze USPcka ja osobne mam 2 jednu co pouzivam a druhu na nahradne diely a mojho kamosa USP je tiez umna skoro ako doma. Vsetky 3 USPčka mali lepsiu presnost ako beretta.

Ale Beretta ma sakra dobry feeling :D je pekna a krasne padne do ruky ale aj ked je nepresnejsia tak je sranda z toho strielat :wink:

Moj kamos co vlastni tu berettu a strielal z mojho USP tak povedal ze "strielat z USP je ako keby som hral hru na EASY alebo nejaku arkádovku ale strelba z beretty to je uz uroven HARD kde treba vycitit kde strela poleti" 8)

edit: zabudol som dodat ze ta beretta sa casto zasekava


31 pro 2012, 18:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Krátký Manuál od Tokyo Marui...
Já jsem teda Berettu měl a rozhodně se nezasekávala, stejně tak jsem neregistroval, že by měla nějak znatelně horší přesnost než socomy a M1911.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 pro 2012, 19:17
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 říj 2010, 16:21
Příspěvky: 73
Bydliště: Zlín
Nový příspěvek Re: Krátký Manuál od Tokyo Marui...
Souhlas momentálně mám doma (ale ne všecky mi říkají pane) Socoma, 2x USP, 1911, i M92f, a vše nejvyšší model od Marui (mají jakési třídy), Socom má nejlepší výkon (63m/s) (0,25g), 1911+M92 jde kolem 56m/s (0,25g), USP pod 50..

Nejpřesnější je SOCOM, potom M92 (používáme 0,28g - kvuli hopu), potom 1911 a pak USP...

Nicméně zaleží kolik toho ty stroje mají naběhané, ten muj COLT tahám všude, střílím s ním všude a na posledních akcích když došly tlačáky do M4 tak se zastavil až při poslední kuličce v zásobníku, poté taktický ústup :D

No prostě již nestřílí tak skvěle, tedkom ještě řeším ten pístek, zatím jsem tam hodil jedno z USP a to špatné do USP, ale není kde sehnat ND :(

_________________
Jára Cimrman - Jsem bezvýhradný ateista, až se bojím, že mě Pánbůh potrestá...


01 led 2013, 17:18
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 říj 2012, 18:19
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: Krátký Manuál od Tokyo Marui...
Nejpřesnější je Glock17L. Ale to je krám oproti jinejm Maruikám.


24 srp 2014, 21:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz