Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 12:10

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1474 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 50  Další
 Novinky.cz 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Husky píše:
jo a až zanikne lidská rasa, stačilo by USA na světě by bylo tak 60% válek mín xD


nevalcilo by USA, valcil by nekdo jiny. nesejde na tom jestli se vsude serou amici, britove nebo cinani. nekdo tuhle svetovou "dominanci" vzdycky mit bude a bude tim ukazovat svoji silu. takze kdybys nechal zmizet USA, tak by ho okamzite zacal suplovat nekdo jiny.


30 srp 2012, 08:02
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
já to spíš myslel jako vtip než vážně

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


30 srp 2012, 08:55
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
ja vim :mrgreen:


30 srp 2012, 09:41
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
No hope for the Human Race...

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


30 srp 2012, 12:51
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... autor.html

konecne to nekdo rekl verejne a nahlas div ho malem jeste neupalili.


30 srp 2012, 14:11
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
nemate nekdo k tomuhle nejake blizsi info?

http://zpravy.idnes.cz/psovodi-odmitli- ... zpravy_oks

jestli to je tak jak vojaci rikaji tak mi to prijde dost na bednu. otazka jak to doopravdy bylo.


31 srp 2012, 10:44
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo ... ?ras=skola

a k tomu komentář:

Citace:
Dnešní rozmazlení a nevychovaní parchanti se chovají jako dobytek. Chybí jim základy slušného chování, úcty a respektu. Škoda, že se nezabili, mohla být aspoň sranda, až by jsme četli srdceryvné příspěvky podobných kamarádů. Tak snad to výjde příště a budou na kaši!


z toho fakt zůstává rozum stát...

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


31 srp 2012, 11:01
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2009, 18:45
Příspěvky: 340
Bydliště: Mladá Boleslav
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Určitě to byla fajn sranda :D, taky bych to zkusil, ale na větším místě než parkoviště

_________________
Challenges:Nenápadný,Magnet na BB,Vyjednavač,Odhodlaný,Last man standing,Little big horn,Modelka,Pevná muška,Infiltrátor,Obojživelné operace,Mňam,Hérečka,Evropské směrnice


31 srp 2012, 15:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
vanhouten píše:
nemate nekdo k tomuhle nejake blizsi info?

http://zpravy.idnes.cz/psovodi-odmitli- ... zpravy_oks

jestli to je tak jak vojaci rikaji tak mi to prijde dost na bednu. otazka jak to doopravdy bylo.


Jestli je to tak, jak říká článek, tak jsem jednoznačně na straně psovodů.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 srp 2012, 16:20
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 19 čer 2012, 17:42
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Súhlas s Griffon-om. Jednoducho nemôžu chcieť od psovoda, ktorý je cvičený na prácu so psom, aby šiel a hliadkoval s, alebo za vojakov, ktorí majú úplne iný výcvik a sú pripravený bojovať. Ako jeden z nich sám pred súdom povedal, tiež neposielal výsadkárov so psom zisťovať či niekde je alebo nie je ukrytá výbušnina.


31 srp 2012, 17:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jako, můžou, ale pokud to neni nezbytně nutný, tak je to od velitele vyloženě debilní rozhodnutí, který ohrožuje bezpečnost jejich i všech ostatních.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 srp 2012, 17:55
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2012, 17:56
Příspěvky: 37
Bydliště: Nedaleko Chrudimi
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Hustý články ;) :-D


01 zář 2012, 19:29
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jestli to bylo tak jak je to napsané v tom článku tak jsem jednoznačně na straně psovodů.Když to není vyloženě nutné tak nechápu důvod proč je posílat dělat práci na kterou nemají výcvik.

hookysek : Sem tu sám kdo cítí post huntera?


01 zář 2012, 19:38
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Já tedy nevím, ale profesionální voják by snad měl umět jak se samopalem i kulometem. Já byl na vojně u spojařů a i jako "dvouroční amatér" jsem uměl nejen morse, ale i střílet z výše uvedených stříkaček. Takže u vojáků, kteří to mají jako profesi, kteří se vojnou živí, mi přijde jako výmluva, že na TO nebyli cvičeni, že jsou jen psovodi. Jasně, že být velitelem, tak použiji raději speciální odbornost na zmíněnou činnost, ale co my víme, třeba zrovna nikdo jiný než ty psovodi nebyli k mání. A v tom případě měli sklapnout kufry a dělat vše pro to, aby svou práci odvedli co nejlépe. Myslím, že i v dnešní armádě ještě platí, že rozkaz je rozkaz, a přes to vlak nejede. Takže já bych se chlapců moc nezastával, vybírat si ve válce, a oni tam jsou ve válce, byť "jenom" gerilové, co chci a co ne, to prostě jaksi nejde...


01 zář 2012, 21:04
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
55veny píše:
Takže u vojáků, kteří to mají jako profesi, kteří se vojnou živí, mi přijde jako výmluva, že na TO nebyli cvičeni, že jsou jen psovodi.


slo spise o to ze psovodi nemaji ne ze by neumeli strilet, ale ze byli cviceni strilet kdyz maji psa na voditku a zaroven asi nebyli skoleni v takovem taktickem postupu jako VMPcka. Nevim jak to teda je ve presne v armade, ale pro me je psovod clovek co by vzdy mel jit az dalsi vlne. tzn. mam hlasenou bombu jde tam bojova skupina ktera oblast zajisti a teprve potom tam poslu psovoda ktery to proveri zajisti. cpat tam do prvni linie frajera se psem a navic i puskou a chtit po nem at kryje svoje sektory, cim je za svuj sektor zodpovedny a mezitim jeste davat bacha na psa mi neprijde koser a jsem taky jednoznacne na strane psovodu, pokud to bylo opravdu tak jak psali.

predstava ze borec bude muset strilet a do toho ho bude na voditku ktere okolo ruky tahat pes je fakt dost blba a mohlo by to mit dosti blbe nasledky.


01 zář 2012, 21:19
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Psovod je snad voják a až v druhý řadě psovod..
Ovládat zbraň musí umět, a že neumí postupy výsadkářů? Celá armáda snad jede podle stejných doktrín. Sice asi neuměli všechno ťipťop ale věděli o co gou. My často máme na akci v týmu lidi který ani neznaj formace a nepřekonatelnej problém to rozhodně není!. Podle mě to je prostý neuposlechnutí rozkazu s výmluvou že neumí spolupracovat s vlastními lidmi. A o tom že ty psy měli u sebe se nepíše nic.
Ad věž-pokud je myšlena uzavřená věž ovládaná nepřímo, tak to beru, to asi není.jednoduchý

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


01 zář 2012, 22:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Deacon píše:
My často máme na akci v týmu lidi který ani neznaj formace a nepřekonatelnej problém to rozhodně není!.


v tom bych soft a ostry boj rozhodne nesrovnaval. v pripade pruseru ty dostanes max kulickou o sile 2J, kdezto on dostane celoplaštem o sile 2500J.

Citace:
Psovod je snad voják a až v druhý řadě psovod..


jo priste staci jak tam poslou jen velitele a cele druzstvo chirurgu z polni nemocnice a kaplana. taky to jsou vojaci :roll:

Citace:
A o tom že ty psy měli u sebe se nepíše nic.


"Na rohu jedné z ulic jim měl i se psem a k výstřelu připraveným samopalem "krýt záda".

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/psovodi-odmitli- ... zpravy_oks "

priste si to aspon precti poradne.


01 zář 2012, 22:32
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Hele, to záleží předevšim na situaci. Resp. podle mě to záleží prakticky jenom na situaci. Pokud to bylo tak, že tu práci skutečně nemohl udělat nikdo jinej, kdo by byl zkušenější a líp vycvičenej, a bylo potřeba jí udělat, tak jsou psovodi kokoti a patřej před vojenskej soud, protože jak už tady padlo, jsou to taky vojáci. Pokud to tak nebylo a velitel se rozhodnul je zařadit jen tak, protože se mu zrovna chtělo nebo protože se do toho nějakýmu jinýmu paragánovi nechtělo, tak je právo na straně psovodů, protože to prostě byla kokotina.

To je jako když jsem v práci já jakožto IT technik a kolega, kterej jezdí s dodávkou a rozváží zboží. Jednoho rána šéf prohlásí, že ten den budu s dodávkou jezdit já. Pokud je kolega nemocnej, má zlomenou ruku nebo se předchozí den ožral a ještě má zbytkáč, tak je naprosto logický, že tu práci udělam já, protože je to prostě potřeba...i když nejsem tak zkušenej a zvyšuje se tudíž riziko, že někde něco zkurvim, někoho nabořim nebo dostanu pokutu za parkování, tak prostě jiná možnost není. Ale pokud kolega jezdit může, ale prostě se mu nechce, nebo si to šéf rozhodne jen tak, abych si to taky zkusil, tak je to naprosto debilní rozhodnutí, protože to zvyšuje riziko průseru naprosto zbytečně.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 zář 2012, 21:59
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Griffon píše:
Hele, to záleží předevšim na situaci. Resp. podle mě to záleží prakticky jenom na situaci. Pokud to bylo tak, že tu práci skutečně nemohl udělat nikdo jinej, kdo by byl zkušenější a líp vycvičenej, a bylo potřeba jí udělat, tak jsou psovodi kokoti a patřej před vojenskej soud, protože jak už tady padlo, jsou to taky vojáci. Pokud to tak nebylo a velitel se rozhodnul je zařadit jen tak, protože se mu zrovna chtělo nebo protože se do toho nějakýmu jinýmu paragánovi nechtělo, tak je právo na straně psovodů, protože to prostě byla kokotina.

To je jako když jsem v práci já jakožto IT technik a kolega, kterej jezdí s dodávkou a rozváží zboží. Jednoho rána šéf prohlásí, že ten den budu s dodávkou jezdit já. Pokud je kolega nemocnej, má zlomenou ruku nebo se předchozí den ožral a ještě má zbytkáč, tak je naprosto logický, že tu práci udělam já, protože je to prostě potřeba...i když nejsem tak zkušenej a zvyšuje se tudíž riziko, že někde něco zkurvim, někoho nabořim nebo dostanu pokutu za parkování, tak prostě jiná možnost není. Ale pokud kolega jezdit může, ale prostě se mu nechce, nebo si to šéf rozhodne jen tak, abych si to taky zkusil, tak je to naprosto debilní rozhodnutí, protože to zvyšuje riziko průseru naprosto zbytečně.



no ve tvem pripade by to bylo presne naopak. pocitam s tim ze ridicak sk. B mas, coz ma i kolega, situace paragan vs. psovod by spise sedela na to, ze by ses ozral ty a kolega ridic dodavky by mel zastoupit tebe jakozto IT technika - coz uznej sam asi moc nejde (pokud kolega neni IT technik co zaroven vozi. pokud to je obyc ridic a nic vic tak te asi nezastoupi tak aby na nej byl spoleh).

jinak co se tyce te situace paragan vs. psovod vime hovno jak to bylo. nicmene podle toho jak to bylo popsane tak si myslim ze byl v pravu ten psovod. pokud psali na idnes kraviny a bylo to jinak tak samosebou patri pred soud. ale v pripade bojove jednotky pro me je neni psovod jako plnohotnotna nahrada cviceneho paragana. to jak jsem psal vyse tam mohli poslat i chirurga z polni nemocnice a ted ho tahat po soudech kvuli toho ze nechtel splnit rozkaz.


02 zář 2012, 22:56
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Lidi, zaregistrovali jste toto? https://www.facebook.com/media/set/?set ... 785&type=1 Nefejsbukovým lidem se omlouvám, ale už to nechci ani vidět, natož někam reuploadovat. Fakt asi největší ostuda, co kdy kdo airsoftu v ČR udělal.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 zář 2012, 08:57
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2012, 10:47
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Nemyslím, že je to nějaká tragédie. Neříkám, že to co tam předvedli je úplně super a osobně si myslím, že nebylo rozumné se do toho pouštěť. Obyčejným lidem je jedno, že něco dělali špatně. Těch kravin co provedli si všimneme jen my. A když to srovnám a tím co mířil na auta z mostu aby ochutnal ten pocit, nebo s tím co střílel po autech na dálnici, tak tohle je prkotina.


07 zář 2012, 09:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
no podle me to prkotina neni. nereknu kdyby tam sli nejaci rínaktoři, ale tohle to je sila. vypadaji jak sasci, drzi to jak prase kosti a navic na verejnosti :roll: no nevim. jestli to meli hlasene nebo byli pozvani samotnym kinem (coz bych se vzhledem k "profesionalite" divil) tak budiz, ale opravdu pochybuju.


07 zář 2012, 10:37
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2012, 10:47
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Byli tam pozvaní organizátorem akce První Men's night (https://www.facebook.com/media/set/?set ... 368&type=1). Nebo jako myslíš, že se jim zachtělo jít do kina s kvérama? Takhle blbej snad není nikdo. A tihle lidi sice nejsou žádní militaristi, ale blbí nejsou.

Já neříkám, že je to dobře. Dokonce bych si přál aby tam nešli. Pokud by to někoho zajímalo hloubš, tak tohle představení určitě nehází úplně nejlepší světlo na airsoft . Nicméně přišli tam, usmívali se na lidi, nechali je šáhnout na kvéry. Lidi koukali a byli spokojení. Detaily který se řešej v těch diskuzích je nezajímali. Jak jsem psal, těch si všimneme jen my. Kdyby tam byly nějací super militaristé, tak ty lidi si z toho odnesou úplně to samé jako z tohohle.

Klidně řeknu, že to jsou troubové, že to uchopili tak jak to uchopili. Ale nemyslím, že je to nějaká tragédie, která by způsobila úpadek českého airsoftu. Skoro si myslím, že to dopad nebude mít vůbec žádný.


07 zář 2012, 10:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jako, je pravda, že jsem to nasdílel na fejsbuku a většina komentářů ze strany mých "civilních" kamarádů byla ve stylu "já na tom nevidim nic špatnýho, vždyť je to stejný jako to co děláš ty, nebo ne?" Napřed mě to teda pěkně nasralo, protože bejt hozenej do jednoho pytle s podobnejma vocasama nepotěší, ale pak jsem si řekl, že to vlastně znamená, že se asi žádná ostuda nekonala, protože člověk civilní prostě chyby nevidí, což je fajn :-) A je to mnohem lepší, než bejt rovněž hozenej do stejnýho pytle, ale se slovy "no vy jste teda ubozí s tím svým hraním na vojáčky, podívej se na ty fotky, je to k smíchu." Ne že by to změnilo muj názor, pořád si myslim, že to co kluci provedli byl těžkej průser, je to učebnicovej příklad toho, jak prezentace pro veřejnost nemá vypadat a odstrašující příklad pro všechny, co by chtěli do něčeho podobnýho jít, aniž by si předem pořádně promysleli, jestli si to můžou dovolit...ale vypadá to, že v očích veřejnosti to pro nás žádná ostuda nebyla, což je dobře.

Ad "Nebo jako myslíš, že se jim zachtělo jít do kina s kvérama? Takhle blbej snad není nikdo.": Nikdy nepodceňuj lidskou blbost, nikdy. Vim o partě, co plánovala jít na premiéru Act of Valor v komplet výstroji a s kvérama a to bez jakýkoli předchozí domluvy nebo ohlášení, prostě jen tak. A když jsem se jim snažil vysvětlit, co za ukrutnou píčovinu to je, tak to ještě nechápali a hádali se.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 zář 2012, 12:39
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2012, 10:47
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Griffon píše:
Jako, je pravda, že jsem to nasdílel na fejsbuku a většina komentářů ze strany mých "civilních" kamarádů byla ve stylu "já na tom nevidim nic špatnýho, vždyť je to stejný jako to co děláš ty, nebo ne?" Napřed mě to teda pěkně nasralo, protože bejt hozenej do jednoho pytle s podobnejma vocasama nepotěší, ale pak jsem si řekl, že to vlastně znamená, že se asi žádná ostuda nekonala, protože člověk civilní prostě chyby nevidí, což je fajn :-) A je to mnohem lepší, než bejt rovněž hozenej do stejnýho pytle, ale se slovy "no vy jste teda ubozí s tím svým hraním na vojáčky, podívej se na ty fotky, je to k smíchu." Ne že by to změnilo muj názor, pořád si myslim, že to co kluci provedli byl těžkej průser, je to učebnicovej příklad toho, jak prezentace pro veřejnost nemá vypadat a odstrašující příklad pro všechny, co by chtěli do něčeho podobnýho jít, aniž by si předem pořádně promysleli, jestli si to můžou dovolit...ale vypadá to, že v očích veřejnosti to pro nás žádná ostuda nebyla, což je dobře.


Jsem rád, že mě někdo chápe. :) A souhlasím i se zbytkem.

Griffon píše:
Ad "Nebo jako myslíš, že se jim zachtělo jít do kina s kvérama? Takhle blbej snad není nikdo.": Nikdy nepodceňuj lidskou blbost, nikdy. Vim o partě, co plánovala jít na premiéru Act of Valor v komplet výstroji a s kvérama a to bez jakýkoli předchozí domluvy nebo ohlášení, prostě jen tak. A když jsem se jim snažil vysvětlit, co za ukrutnou píčovinu to je, tak to ještě nechápali a hádali se.


Tady máš úplnou pravdu. Ujelo mi to.


07 zář 2012, 14:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Souhlasím s Chlupem i Griffonovým 2. příspěvkem. Chlapci měli mít více soudnosti (opravdu mimořádně nevojácké typy), :D ale nebuďme takoví přísní detailisté, "civilům" je to opravdu šumafuk...


07 zář 2012, 19:39
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Obrázek

To si děláte prdel :roll: .... Kdyby nebyi pozváni majitelem, tak asi vytáhnu ze záslepky u G17 vlastnoručně (nebo vlastnolisně?) přebitou "last bullet"...

Samozřejmě je to bejkovina jak mraky, připrdět do kina ve výstroji a s kévrama. Neřeknu kdyby to byli reeneactoři ale tohle. Naštěstí jak už tu padlo lidi co vo tomhle nemaj ani páru se nad tím spíš se zájmem usmějou, ale stejně to není nejlepší reklama.

Ale, pořád lepší než když vocas stířlí z dodávky na dálnici žejo :? . Každopádně, jak tu někdo zmiňoval o tom Act of Valor, to tady v Ově je taková banda trotlů kteří na promítání toho filmu naběhli bez ohlášení a podobnných byrokratických bejkovin prostě nalítli do Cinestaru ve výstroji, s kvérama, zásobníkama (!) a ještě dělali bordel.. :x

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


07 zář 2012, 19:41
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
http://ivocerman.blog.idnes.cz/c/287450 ... ovali.html zajímavý jak si z nás dělaj blbce a my jim to tiše baštíme, doporučuju přečíst

_________________
http://www.Sniperblog.cz


14 zář 2012, 18:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
njn, je to sila, co na to rict. krmi nas tim co chcou snazi se nam vecpat svuj nazor. docela mi zpravodajstvi zacina pripominat zpravodajstvi co obcas bezi na CT - udalosti pred 25 lety.tam tam taky tlacili do hlavy hovna a lidi tomu verili.

jenom staci vypraveni od jednoho znameho, ktery dela na operacnim stredisku PCR v Praze (vi tedy o vsem co se deje v 1/4 prahy). rikal ze to co vidime v krimi zpravach je pravda tak z 10% a ze to je vsechno tak nafouknute, aby to lidi slintali u TV ze se mu z toho chce blit.


14 zář 2012, 19:19
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
No vše co mi servíruje tenhle stát beru hooooooooooodně s rezervou. Ono je potřeba udržet ovce tak kde je pasák potřebuje.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


14 zář 2012, 19:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1474 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 50  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz