Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 08:32




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Kolik kg sebou taháte. 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: Kolik kg sebou taháte.
cca 14Kg + 2,5kg voda
z toho zbrane (ak + glock) 4kg
strepinka + taktika = 9kg
helma 1,3 kg
to je moje bojova vybava
dalsi veci nechavma na mrtvolisti jako plyn, jidlo atd

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


06 kvě 2012, 11:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2011, 21:45
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: Kolik kg sebou taháte.
Kvůli pohyblivosti se snažím chodit maximálně nalehko (absolvuji výhradně jednodenní akce).

Kvér s příslušenstvím 5 kg
Záložní kvér + pouzdro 0,75 kg

Volitelně: Chestrig (pití, kulivo, další zásobník, náhradní baterka, drobnosti) cca další 3-4 kg

Vyhovuje mi to, i tak si přijdu kolikrát ověšenej jak vánoční stromeček.

Chrániče, rukavice, pokrývka hlavy a další součástí oděvu nepočítám.

_________________
Obrázek
Perks&challenges: [Fortunate Son] [Ženijní práce a demolice] [Magnet na BB] [Zásobovací důstojník] [Válečný zpravodaj] [Vítězství nebo smrt]


07 kvě 2012, 14:21
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Kolik kg sebou taháte.
Tak to jsou velmi zajímavá zjištění.
Já osobně když se jedná o akci, kde je blízko k autům třeba Hadačka, nosím spolu s flintou tak 10 kg, když je to celodenní bez možnosti dojít si do auta pro kule baterky, jídlo apod., tak tahám cca 15 kg.
To jsou šílené kila 25-50kg, to se potom už vůbec nedivím, že po obědě řady sofťáků na akci řídnou, to málo kdo je schopen takovou váhu tahat celý den. Taktéž je mi jasné že s touto zátěží netrénovaný člověk není schopen rychlého útoku, zrychleného přesunu apod. Už jsem toto několikrát viděl. Ale pokud to někomu vyhovuje ať to tahá, já to nechci nikomu rozmlouvat, to vůbec ne to je každého věc. Akorát prostě já si na fotbal beru jen triko a trenky a né Hubertus s batohem. Taky se to s tím dá hrát, ale jak.
Toť názor můj

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


19 kvě 2012, 08:40
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 11 čer 2011, 20:39
Příspěvky: 278
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kolik kg sebou taháte.
Vahy to sou strasny, ale nejvic vetsinou vazi BA, kver a voda. Posledni dobou jezdime na akcich hodne autama takze nejni problem vetsinu veci nechat v kare a to je pak labuzo :)

_________________
Masli dobrych kamaradu nepratel netreba.


19 kvě 2012, 09:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kolik kg sebou taháte.
Tak 25-50kg je na vícedenní akci a nikoli na jednodenní érsoft žejo.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 kvě 2012, 10:56
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Kolik kg sebou taháte.
Pokud bych měl jet na akci na plácek kousek od baráku, tak taky jedu jen s pár kilo, ale pokud máš bejt někde aspoň od pátku do neděle tak se ta váha hned vyšplhá. Pokud neodrbáváš rezervy (náhradní oblečení, dostatek vody, celta na přístřešek) tak prostě o moc níž se nedostaneš. Mám to už dost doladěný, vodu z akce nevozim, jídlo mám taky jen tak na akci, žádný zbytečný kila, ale například na poslední akci jsem vzhledem k úkolu táhnul velký radio, pozorovací prostředky, hejkala k tomu dost munice do kulometu....máš to hned.


Každej jezdíme jiný typy akcí, proto ten rozdíl ve váze...jo a na kondici se holt musí pracovat, to k tomu taky patří (pořádně vyvážená strava - kachnička, králíček, kolínko a dostatek tekutin - pivo, pivo, pivo :) ).


21 kvě 2012, 05:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kolik kg sebou taháte.
Jekub píše:
to k tomu taky patří (pořádně vyvážená strava - kachnička, králíček, kolínko a dostatek tekutin - pivo, pivo, pivo :) ).

To je kus od kusu znám lidi co jí jen vyváženě a chcípnou po 10km a znám lidi co na všchno dlabou a utáhnou toho tolik že jen valíš oči. Příkladem z dob vojenských kluk co vytáhnul 60 cigaret deně a s přehledem ráno uběhl 30km a pak šel na hokej si zatrénovat.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


21 kvě 2012, 06:36
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2009, 11:25
Příspěvky: 37
Nový příspěvek Re: Kolik kg sebou taháte.
osobne si rad necham o par kil navyse v podobe body armoru. uz to tu niekto spominal, ze je to bezpecnostna vec. no a zvysok...m14ka okolo 5kg, zalozak a vsetky zasobniky plne bbciek, zalozne bbcka, par detailov vystroje, camel pri dlhsej zalezitosti a hned sa to splha k 12-15kg.

_________________
Cyma M14 SOCOM | G&G CQB-H | Ares Tavor CTAR-21 | WE Glock 23C


21 kvě 2012, 08:25
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Kolik kg sebou taháte.
Monty však já radši tu kachničku než kuskus, cigáro k akci taky patří, tahám nejtěžší kvér z jednotky a s klukama nemám problém držet krok. Je to individuální, ale když si chci takhle pochutnávat, tak to musim dohznat při cvičení a běhání. Ale to je fuk, co kolik kdo tahá je na každym, jen nemám rád když nám na akci dorazí kluci bez vody a v batohu jen mikinu na večer, to je pak už hazard kterej pak musej řešit ostatní.


21 kvě 2012, 09:54
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Kolik kg sebou taháte.
jj bez vody je to des :-D pamatuju na dva frajery kteri prisli poprve softit a vsem jsme rikali, hlavne si vemte hodne piti (bylo horko cca 33 stupnu) a oni si samosebou nevzali nic. jak na ne prisla zizen, tak pili vodu z potoka a druhy den lezeli na infekcnim :-D tech par kg vody navic se fakt vyplati vzit :lol:


21 kvě 2012, 11:12
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz