Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 08:47




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 dotaz na M249 PARA 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 19 led 2011, 16:25
Příspěvky: 5
Nový příspěvek dotaz na M249 PARA
Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s touto zbraní

http://www.armymarket.cz/ch-m249-para-k ... para-d1507

Vím je to čína, ale začínáme s partou kluku s airsoftem, a rozhodně to nebude náš hlavní koníček, náš hlavní koníček je o pár století níže :D
Jde o to, že čas od času si půjdeme někam zblbnout, zastřílet, pobít na čerstvém vzduchu a utužit kolektiv taky v něčem jiném, než je náš hlavní koníček.

Očekávám tam maximálně 10x za rok, že někam vyrazíme s airsoftem, spíš míň.

Proto se ptám, zda má smysl si tuhle zbraň kupovat, nebo zda to jsou jen vyhozené peníze.

Vcelku jsme se dohodli, že si postavíme skupinku ze součastné U.S. armády, tak to i chceme rozdělit podle zbraní.

Nikde jsem tu nenašel komentáře na tuhle zbraň, od téhle firmy, tak proto se ptám. Ono není umění si nakoupit to nejlepší a nejdražší co je na trhu, otázka je zda to vůbec pak člověk užije.


A jestli můžu tak jestli ještě můžete ohodnotit, popřípadě říct zkušenosti k téhle zbrani co si vybral kolega,

http://www.armymarket.cz/ch-hk416-crane ... -051-d1570

Podle toho co k těm zbraním popisují, se to moc neliší od "nečínských" zbraní.
A opravdu jako naprostý zelenáš se v tom nevyznám.


Děkuji

_________________
www.johanite.cz


19 led 2011, 17:00
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
hk416 - pro začátek by bylo dobrý vybírat z toho co je skladem
M249 para - viewtopic.php?f=112&t=322

stačilo hledat a číst pozorně, ale já stejně dostanu upomínku že to tady seru zbytečnym příspěvkem a porušuju pravidla


19 led 2011, 17:03
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
Jurgen: Pokud teprve začínáš a opravdu budete takhle málo jezdit na akce, tak si v žádnym případě nekupuj M249. Já chápu, že to může vypadat hustopřísně,ale je to úplně na nic (v tvém stádiu ostatně i v mém). Z stejné peníze máš M4 od G&P, což je kvalitou úplně někde jinde.....


19 led 2011, 17:27
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 19 led 2011, 16:25
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
M4 od G&P už si od nás asi 4 lidi pořizují, a nechci aby jsme vypadali všichni jako igráčci :(

nic méně děkuji za názor, určitě ho zvážím.



Jinak omlouvám se za nové založení tematu.
Jinak steně to co je tam psané, tomu ve večině případů stejně nerozumím :D

_________________
www.johanite.cz


Naposledy upravil Jurgen dne 19 led 2011, 17:37, celkově upraveno 1



19 led 2011, 17:29
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
Tak si kup M16 A3 :D Ne, jde o to, že v tomhle stadiu, kdy ještě nemáte ani pořádně rozjetej team, v podstatě kulomet symbolizuje maximálně hromadu plechu, a to ještě k tomu těžkýho. Opravdu kulomet se hodí až budete různě hrát proti jiným teamům a jezdit na velké akce, protože kulomet má nějaký význam jenom teamově, pro jednotlivce je na nic. Navíc jako igráčci vypadat nebudete. Ostatně myslíš si, že v americké armádě má každý jinou zbraň?


19 led 2011, 17:36
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 19 led 2011, 16:25
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
no asi určitě nemá každej jinou, ale rozhodně skupina 14 vojáků nebude mít každej M4 :)

ale já se zajímám o armády přelom 13 a 14 století :D talže tohle je pro mě úplně něco nového. proto se radši ptám, než koupit něco co mě pak bude jen štvát.

_________________
www.johanite.cz


19 led 2011, 17:41
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
Tak já říkám kulomet si nekupuj, bude tě jen štvát!


19 led 2011, 17:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
Hele, do začátku si fakt M249 nekupuj, je to velkej těžkej a poruchovej krám, kterej je potřeba vyladit a kterej hlavně musí tým jako celek umět zužitkovat, na obyčejný airsoftový střílení to je absolutně k ničemu. Jestli se chceš odlišit od "obyčejných" M4ek, tak si kup M4 s granátometem, nebo si jí nějak modifikuj (kolimátory, různé pažby, předpažbí apod.), nebo si kup M16, nebo třeba SCAR...záleží jak moc se chystáte brát vážně to napodobování skutečný jednotky, ale předpokládam že určitá volnost tam bude, když se kolega chystá na HK416.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 led 2011, 17:50
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 19 led 2011, 16:25
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
Děkuji moc za vaše názory a cením si jich, a to až na tolik, že M 249 tedy kupovat nebudu :)

Jen mě trochu překvapila věta "předpokládám že určitá volnost tam bude, když se kolega chystá na HK416"

Dohledali jsme, že současné jednotky Delta tuto zbraň používají, tak teď jsem trochu zmaten, je to tedy pravda nebo ne???

Děkuji

_________________
www.johanite.cz


20 led 2011, 10:54
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
Jo vy se chystáte rovnou na Deltu...no když si na to troufáte :P Tak v tom případě HK416 jo, stejně tak SCAR, stejně tak třeba M14 nebo SR25...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 led 2011, 11:17
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 19 led 2011, 16:25
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
no chystáme dělat rovnou deltu,

nevím přesně jak to myslíš, ale na vrcholným středověku, jsme vytvořili a vedeme a já osobně velím cca 40 lidem. Děláme Johanity, což byly elitní jednotky středověku.
Za ty léta co se tomu věnujeme, jsme si získali myslím úctu mnohých co se tomuto období věnují a troufám si tvrdit, že věrností vybavením patříme k tomu nejlepšímu co vrcholný středověk tady v Čechách nabízí ( netvrdím že jsme nejlepší, to určitě ne )

To že tomuto období zatím moc nehovíme, a teprve sbíráme zkušenosti, ještě neznamená že jsme smradi, co si teď umysleli že budou velký kluci z delty a všichni se z nás po..... :D :D .

Vím jak to funguje na naše období, člověk musí sbírat informace, proto se ptám. A dělat teď jednotku, která je teoreticky jednoduší, a za dva roky když jí dokončíme, si říct, tak a teď máme na to abychom mohli dělat deltu a všichni se přezbrojí a převléknou, půlku věcí vyhodit a nakoupit znova, se mi zdá jako blbost.

_________________
www.johanite.cz


Naposledy upravil Jurgen dne 21 led 2011, 13:12, celkově upraveno 2



21 led 2011, 12:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
Ale tak i ta PARA se dá zvládnout ze začátku. Já třeba hrál CQB s mk.2 a běhal s tím úplně normálně. Ale třeba ten SCAR je určitě daleko pohodlnější. Zprvu jde o to, co se ti líbí. Kup si hlavně tak, abys nehrál s něčím, co se ti hnusí, protože to za chvilku půjde pryč (znám). Kulomety by sice měly sypat, ale třeba takový méně náročný upgrade (M130) už z toho udělá něco, čeho si všimne každý zasáhnutý. Chce to hlavně investice, šikovného technika a jistotu, že to nezabalíte po druhé akci.
BTW respect za ten váš web. Fakt nadšenci se vším všudy.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


21 led 2011, 12:38
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: dotaz na M249 PARA
Však já jsem to nemyslel nijak zle ;-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 led 2011, 14:11
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz