Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 09:32




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 280 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
 zbraň ve městě 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: zbraň ve městě
Před rokem sem měl kuriozní zážitek: děmám ostrahu / doprovody vlaků a tak jednou v létě s parťákem procházíme nějaký EX / EC / IC- už si nevzpomenu co to bylo- z ostravy směr olomouc a najednou se proti nám po chodbičce "valí" živý lidský vláček v marpatech kokotích PC a pochopitelně s kvérama. S kolegou sme oba sofťáci, tak sme je dojebali na 3 razy s tím že jestli si okamžitě nevlezou do kupéčka, neschovaj ty kvéry, tak je vyloučíme z přepravy a budou rádi, dkyž tam nikde v okolí nebude PČR (ještě měli nějaké blbe kecy na to že ochanka jsou jen č...ci, a hovno pravomoce a ať se jdem bodnout):-D
Story za tím byla, že jely dvě skupiny po kaci, jedna na čumáku a druhá blíž k ocasu vlaku a ta jedna šla "přepadnout" tu druhou, bylo jim naprosto ukradených těch cca 80 lidí mezi nima, šli přes kupéčka, i letadlo, pak se nás ještě lidi ptali, co že se to děje, že tam je najednou tolik ozbrojenců... no a vysvětli jim to pak nějak, že?

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


08 kvě 2012, 10:06
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: zbraň ve městě
ríct mašinfírovi ať to osolí a ty kretény za jízdy vyloučit z přepravy, hlavou napřed. :twisted:

To jsou lidi takový dementi nebo to dělají schválně?

4 Griffon - tohle bohužel k těmto akcím patří. Stejně jako ocásci v maskáčích od Vietnamců fotící se s kavaleristy u Strykeru.


08 kvě 2012, 10:44
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 07 kvě 2012, 18:42
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: zbraň ve městě
V mládí člověk dělá ledasjaké kokotiny... asi tak 6 let zpátky jsem jel s bandou na jednu postapo akci postarším favoritem a projížděli jsme takovou malou dědinou, a tak nějak všechny najednou napadlo, jaká by to nebyla sranda, vystrčit se z oken i s kvéry.
A tak se osazenstvo vozidla kromě řidiče vesele vyklonilo z oken (včetně střešního) a s hubama od ucha k uchu mávali kvéry celou cestou k lesu. Včetně mě, ehm. :oops:

Dlužno dodat že polovina aktérů v té vesnici bydlela, ale stejně jsem dneska rád, že nikdo ty policajty tehdy nezavolal.

Dneska někoho takového potkat, tak mu zlomím zbraň o hlavu...


09 kvě 2012, 14:39
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: zbraň ve městě
Škoda zbraně.
U nás si někteří boužel nedají říct, oni jsou přece ti co mají zbraň ne ?

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


09 kvě 2012, 16:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 14 kvě 2012, 16:58
Příspěvky: 6
Nový příspěvek Re: zbraň ve městě
Četl jsem i případ, kdy měl kvér na palubce u auta a zastavili ho poldové :lol: , mířili na něho zbraní a chvíli mu trvalo než je přesvětčil, že je to na airsoft.. Pak mu jí ještě vychvalovali, jak je to podobný skutečný bouchačce.. :)


14 kvě 2012, 17:33
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: zbraň ve městě
Policajti na někoho mířili protože měl kvér na palubce? Cool story bro
Jestli se nepletu, tak v autě se jedná o držení a když budu mít na zadním sedadle deset nezakrytejch osmapadesátek, tak mi pán v klobouku nemůže říct nic jinýho než "prosím zbroják".

_________________
http://www.Sniperblog.cz


14 kvě 2012, 17:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: zbraň ve městě
Jah, jako taky už jsem zažil policejní kontrolu když jsem měl v autě věci a vyndaval jsem před zrakama policajta povinnou výbavu z kufru naloženýho kvérama, akorát se usmál, zeptal se "airsoft?" a když jsem řekl že jo, tak se trochu vyptávali, kam chodíme střílet, s kym a tak...tak jsem jako správnej paranoik odpovídal velmi vyhýbavě a jal se po skončení kontroly rychle odjet :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 kvě 2012, 17:55
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: zbraň ve městě
Správně! To, že jsi paranoidní neznamená, že po tobě nejdou...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


14 kvě 2012, 18:46
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: zbraň ve městě
Griffon píše:
Jah, jako taky už jsem zažil policejní kontrolu když jsem měl v autě věci a vyndaval jsem před zrakama policajta povinnou výbavu z kufru naloženýho kvérama, akorát se usmál, zeptal se "airsoft?" a když jsem řekl že jo, tak se trochu vyptávali, kam chodíme střílet, s kym a tak...tak jsem jako správnej paranoik odpovídal velmi vyhýbavě a jal se po skončení kontroly rychle odjet :D


no tak kamos se setkal s nedorozumnenim u policajtu pri kontrole. ale spise to bylo ti tim ze krom ctyr AK47cek mel v kufru i RPGcko a sadraky odlite z te pet lahve ve tvaru granatu a nastrikane zelenym sprejem, takze vypadaly dost zive (navic tom tmavem kufru a zahazene z casti maskacema a vystoji). sice to nebylo s namirenym kverem, ale pani policistka drzela ruku na pistoli v pouzdre. az kdyz ji videl ten kamos pochopil ze oni nepochopili tak to zacal vysvetlovat. ani policajt a ani policatka o nejakem airsoftu nic nevedeli, slyseli to poprve (je to cca 8 let zpet) a jak potom sami priznali tak byli hodne vystresovani na koho to natrefili - zvlast kdyz kluci jeli v civilu. nastesti jim to vsechno vysvetlil ukazal jim kulicky atd. a vsechno dopadlo happy endem :-) takze bych to uplne nepodcenoval :-D


14 kvě 2012, 20:55
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: zbraň ve městě
T-dog píše:
jinac vite nekdo co byli zac ty experti v plzenskej plaze jak postoval solis?

Ten briťák bez kvéru mě přijde jako jeden chlápek od JPP maj ho i na čele webu http://www.military-report.wz.cz/

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


15 kvě 2012, 12:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz