Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 08:22




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 230 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
 věk na AIRSOFT 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
vanhouten píše:
ne ze by to nebyla zajimava diskuze, ale uz to jde trochu mimo tema :-)


trošku se to zvrhlo v to kdo jakou má pružinu...pro upřesnění ta otázka kdo z nás ještě má 120 a míň byla řečnická otázka :)

Jinak jsem zastáncem AS 18+ , 16-18 s vyjímkou ale musej mě opravdu přesvědčit že na to maj a že si je mlžu vzít na triko

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


01 čer 2011, 13:35
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 čer 2011, 08:19
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
hele takže když mi je 14 a budu hrat soft a budeme pod dozorem osoby starší 18-ti let tak hrát můžu aniž by mi elektriku policajti zabavili :?: :?:


27 čer 2011, 08:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Jako neni to stoprocentně podle zákona, ale pochybuju že když u sebe budeš mít dospělej dozor, tak s tim někdo bude mít problém.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 čer 2011, 09:39
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 čer 2011, 08:19
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
moc díky griffone


27 čer 2011, 11:21
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 dub 2011, 18:13
Příspěvky: 32
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
mjuros píše:
hele takže když mi je 14 a budu hrat soft a budeme pod dozorem osoby starší 18-ti let tak hrát můžu aniž by mi elektriku policajti zabavili :?: :?:

Pokud nejsi magor jako tenhle kindr z videa http://www.stream.cz/uservideo/93537-pr ... soft-china tak bys stim problem mit nemel jak rika Griffon... z tohodle videa jsem se málem "podělal" smíchy, ten kluk je uplnej pitomec nejdriv to vypada ze tam bude kecat o M9 berrete ale nakonec zjisti ze v ty krabici neni tak začně vřeštět jak pavian někde v pralese... prostě podívejte se sami :lol:

_________________
BOOOM EYESHOOT!!!!!!!! Holy shit!!! :D
Už vás nebaví AEG ??? Kupte si šesti-hlavňový granátomet !!!


27 čer 2011, 18:56
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Tohle video jsem videl a nic k smichu tam neni , je to ciste nevyrovnany clovek kterej je prave z tech co soft vzdy budou brat jako CS/COD a mimo to je to hroznej magor.

Takze pro me byl vzdy soft jen simulace realu a napodobeni to co skutecny vojak dela.
Je fakt , ze jsem zacinal asi jako vseci "hrou"(zname king kobra)

Plne souhlasim s vanhouten , proto uz na bezne akce nestoji za to jezdit(pokud se nepletu jsi take z GSG ).
Stejne se vetsina promeni v bezmyslenkovitou kropicku se ktere nikdo nic nema.

EDIT: Ano jsem jeden z tech co pouziva 68 tlacaky a ma M120 pruzinu :)

_________________
-Military-


Naposledy upravil Duke1 dne 27 čer 2011, 20:16, celkově upraveno 1



27 čer 2011, 19:24
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
:roll: Tohle jestli je myšlený vážně, tak je mi z toho na blití...

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


27 čer 2011, 20:03
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
4 Archlich
Co presne se ti na mem prispevku nelibi ??
Osobne zde prezentuju svuj nazor na danou vec a nezhledavam nic z toho na bliti , pokud ty to shledavas je lepsi mi to napsat do PM a poresime to nez tu zacit hadku.

_________________
-Military-


27 čer 2011, 20:21
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2011, 21:57
Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
nene, s tebou souhlasím to bylo k videu. Špatně sis to vyložil...

_________________
Just do what you do, because what you do, it's you who does it.


27 čer 2011, 20:24
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
nemyslíš vážně ne...


27 čer 2011, 21:42
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 dub 2011, 18:13
Příspěvky: 32
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Lesman píše:
Dost dobrý video :D Prej Máte tam imaginární Berretu, která tam ani vůbec ve skuetčnosti není :D

Ten kluk z videa by nemel hrát airsoft ani jako dospelej protoze je to strasnej magor...

_________________
BOOOM EYESHOOT!!!!!!!! Holy shit!!! :D
Už vás nebaví AEG ??? Kupte si šesti-hlavňový granátomet !!!


28 čer 2011, 06:18
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
no já nevim u mě to snad ani úsměv nevyloudilo..snad jen pocit zoufalství jak vypadá nová generace ééérsofťáků

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


28 čer 2011, 08:25
Profil
Četař
Četař

Registrován: 03 črc 2011, 13:09
Příspěvky: 19
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Zdravím, docela se zájmem jsem si přečetl celou diskuzi a hned mě napadlo několik otázek. Předně bych chtěl, ale upozornit. Ano, jsem 16-ti letej fakan a jen se zajímám o Váš názor na věc. Nebudu zde tedy rozhlašovat žádná svá "moudra" jen chci položit otázku zejména těm, kteří jsou ze "starší" generace a těm, kteří propagují airsoft výhradně 18+.
Co myslíte, že maj dělat děti do 18-ti? Co můžou kromě nekonečného vysedávání doma a ve škole dělat? Samozřejmě je tu spoustu volno časových aktivit(na které máme i celou hodinu až dvě denně), ale co o víkendech. Pak se divte, že hledáme alespoň trochu adrenalinu počítačových hrách etc. A že máme svou hlavu, když všichni starší nám jen neustále připomínají jak vše děláme blbě a jak nestojíme za nic. Co jste tedy dělali v našem věku Vy?


03 črc 2011, 13:30
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
já se například věnoval fotbalu, florbalu (jako golman sem měl adrenalinu až až :D ), tenis.Je toho spousta jen je problém že dneska se nikomu nic dělat nechce ... pokud vám starší připomínají co a jak děláte blbě nebylo by lepší si z toho něco odnést a pak to dělat správně? :)..to že nemáte co dělat kromě airsoftu je podle mě blbost...je spousta věcí jen chtít ;)

Jinak k těm víkendům...pokud něco hraješ aktivně viz. třeba fotbal tak jsou zápasy, po sezoně příprava atd. a pokud nic aktivně nemáš tak vem kamaráda a jdi si na pár hodin na ten tenis, nebo zaplavat,badminton, dyť toho je miliony :D

Taky když nemáš o víkendu co dělat nesedneš do auta a nejdeš se projet. a proč? protože je to od 18ti (+papíry) a zákon ti to u normálního auta neumožňuje..to samý airsoft.

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


03 črc 2011, 15:03
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Ti reknu co jsem v 16 delal, jezdil na kole, hral hokej, chodil behat... zkracene se tomu rika sport. Presne tyhle adrenalinovy typy nadopovany NFS si pak koupi v 18 favorita a mysli si ze je to zavdni auto, bud zabijou sebe nebo nekoho jinyho. V prvnim pripade me to nevadi, ikdyz je to mrhani statnich zdroju, ten druhy uz je horsi.

Prijde me ze ty mladsi generace jsou cim dal vic mimo realitu a asi bude hur.


03 črc 2011, 15:05
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
jj je to naproasto bezny, mlady ridic, auto za dve padesat, sjety gumy, skoro nefunkcni brzdy apod. Takovych znam spoustu a kazdej z nich ma sebevedomi sebastiana loeba. Uprime taky nedodrzuju predpisy, ale nejsem hazarder, nejezdim na doraz a nechci si rozbit auto.


04 črc 2011, 08:52
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
A jinak vám vůbec nepřijde, že jste úplně OT co?

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


04 črc 2011, 09:31
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Zrovna teď jsem přišel z Airsoftpro shopu a ještě teď se z toho vzpamatovávám. Přijdu tam a uvnitř dva kluci (max 13 let tomu staršímu) s rodiči a už vybíraj zbraň...samozřejmě ten mladší si vybral to nejdelší AKčko co tam je, tzn. zbraň stejně dlouhá jako on..a na otázku proč si nevyberou nějakou jinou odpověděli oba: "protože ty nemaj takovej výkon"...to už sem jen protáčel panenky a chytal nerva. Než jsem se vzpamatoval do obchodu vchází další mlaďák s tatínkem a vybírají co by mu koupili ...tak jsem byl tak šťastnej že přišla pani prodavačka dala mi to co sem chtěl a mohl jsem v klidu odejít.
Dvě věci proti kterejm jsem, se tam sejdou zrovna když tam jdu : Mladý namachrovaný U18 a ještě scháněj zbraň s max. výkonem což znamená že u 130ky podle mě nezůstanou..začínám si řikat že lidi nad 18 v AS jsou ohroženej druh :D nedávno mi to potvdilo i sčítání airsofťáků :\ ..

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


04 črc 2011, 16:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Jak už tady padlo, když ti není 18, tak si taky nevezmeš auto a nepojedeš někam s tím, že "co jiného máš jako dělat". V případě airsoftu je to úplně to samé, sice je mnohem snadnější a to porušit, ale to na věci nic nemění. A hlavně...vcelku nic vám nebrání s airsoftem začít, někde kde nejste na očích trénovat, popřípadě začít jezdit na menší akce, učit se od starších...to jsem dělal ve vašem věku já...akorát je prostě potřeba si uvědomit, že nejhorší věc, kterou můžete udělat, je na sebe upozorňovat. Takže buďte zticha, nevysvětlujte nikomu jak jste i v patnácti letech schopní a rozumní stejně jako kdokoli dospělý (protože nejste), respektujte starší a nebudete mít pravděpodobně problém.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 črc 2011, 17:13
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Shav0 píše:
Zrovna teď jsem přišel z Airsoftpro shopu a ještě teď se z toho vzpamatovávám. Přijdu tam a uvnitř dva kluci (max 13 let tomu staršímu) s rodiči a už vybíraj zbraň...samozřejmě ten mladší si vybral to nejdelší AKčko co tam je, tzn. zbraň stejně dlouhá jako on..a na otázku proč si nevyberou nějakou jinou odpověděli oba: "protože ty nemaj takovej výkon"...to už sem jen protáčel panenky a chytal nerva. Než jsem se vzpamatoval do obchodu vchází další mlaďák s tatínkem a vybírají co by mu koupili ...tak jsem byl tak šťastnej že přišla pani prodavačka dala mi to co sem chtěl a mohl jsem v klidu odejít.
Dvě věci proti kterejm jsem, se tam sejdou zrovna když tam jdu : Mladý namachrovaný U18 a ještě scháněj zbraň s max. výkonem což znamená že u 130ky podle mě nezůstanou..začínám si řikat že lidi nad 18 v AS jsou ohroženej druh :D nedávno mi to potvdilo i sčítání airsofťáků :\ ..


V klidu si řekni: Super, další pohyblivé cíle :D
Tady u nás je taky jeden 13-14 let, zbraň dosti silná na to aby tě prostřelila :D , ale je to férovej a dobrej hráč s kterým se super hraje.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


04 črc 2011, 17:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Kedže vo vojne tiež nebojujú deti, tak ani v airsofte nemajú čo robiť. Podľa mňa 18- niesú airsofťáci, a ak organizujem akciu a príde maloletý s bratom, alebo niekto odmietne predložiť OP tak bez milosti vyhadzujem.

_________________
vpred


04 črc 2011, 19:38
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 21 čer 2011, 16:04
Příspěvky: 22
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Řeknu to na rovinu ... Je mi 16 ... A z vás mám respect ... Je mi ale docela líto, že to berete takhle,že všichni AS pod 18 let jsou hrozní .... Myslím, že tak za 5-6 let budete rádi že na akcích budeme MY a vy nás budete nahánět jako stádo splašenejch koní.... :) Řekněte kdy jste zacínali, bylo vám více jak 18+ ?



PS: Věřím , že to musí být hrozné vidět jak se nějací chovají, ale mějte strpení, až dostanou podobnou zbraní, tak rychle na AS zapomenou .... :D

_________________
Number ONE
Průzkumník


04 črc 2011, 19:50
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Pochop jednu zásadní věc, airsoft ti nikdo nebere, ale proč to furt řešit na veřejným foru?

_________________
http://www.Sniperblog.cz


04 črc 2011, 19:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Protože tady je na to založeno téma ? Nevím co vám furt vadí.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


04 črc 2011, 19:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Jeryk píše:
Protože tady je na to založeno téma ? Nevím co vám furt vadí.


Vadíš mi ty a tebe podobní. Aj kebyže má niekto dajme tomu 16 rokov a vie sa chovať, tak si viem predstaviť čo sa stane keď nedajbože niekomu rozjeb*m ksicht. Začne volať ocinkovi a celý AS je v <>. Chytia sa toho média a končíme. Preto sa takto zbrojí proti detiskám. A to je jeden z mála dôvodov ty airsoftko pro Jeryka.



pity píše:
Řekněte kdy jste zacínali, bylo vám více jak 18+ ?

Ano.


Přílohy:
over18.jpg
over18.jpg [ 36.2 KiB | Zobrazeno 16351 krát ]

_________________
vpred
04 črc 2011, 20:07
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Neustále dokola ta samá věc....

No, ale aspoň se člověk pohodlně usadí a může se bavit.
Obrázek

_________________
Johny Perez


04 črc 2011, 21:09
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Johny--X píše:
Neustále dokola ta samá věc....


Johny ano neustále to samé dokola ale řeknimi proč když je to tady opakované milionkrát , proč se to tu musí stále řešit a zůstává to nepochopeno?

Jak řek Griff, když ti neni 18 taky nesedneš do auta a nejdeš se projet.protože to je proti zákonu a AS to omezení nemá stanovené nějakým svým nepsaným kodexem ale ZÁKONEM. Dneska prostě mládeži chybí respekt před tímto slovem a myslí si že je to děsná sranda.

Samozřejmě omezí se to tak že si organizátoři budou zvát lidi jen 18+. Nebo tak nějak, ale o to víc uvidíme děcka běhat na veřejným místě protože nemají kde "hrát",nedojde jim že oni by neměli hrát vůbec a mě tohle strašně štve.

Ano je nějaké malé % pod 18 kteří jsou na tom dobře, vědí co dělají, mají kvalitní vedení od starších, ale popravdě to procento je dosti malé. Takže se prosím pořád neohánějte tím že někteří pod 18 jsou lepší než dospělý.

A abych odpověděl na ještě jednu otázku, ano já začínal v 18ti letech.

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


05 črc 2011, 09:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Tak já to holt kvůli expertům jako jsou Jeryk nebo pity vysvětlím na tom příkladě s autem ještě jednou. Když v šestnácti letech seberete tatíkovi klíčky od auta a půjdete se projet bez řidičáku do vedlejší vesnice a zpátky, tak taky následně vlezete na diskusní forum o autech a začnete tam všem vysvětlovat, že i šestnáctiletej člověk může bejt dobrej řidič, že spousta lidí se učila jezdit někde načerno ještě před autoškolou a bylo to v pohodě a že to zákonný omezení je vlastně zbytečný a může se bez problémů porušovat? Že ne? Že o tom budete držet hubu a budete sakra rádi, že vás nečapli policajti? TAK PROČ SE SAKRA NECHOVÁTE STEJNĚ I V PŘÍPADĚ AIRSOFTU, KDYŽ JE TO ÚPLNĚ TO SAMÝ?!

Píšu to asi po dvacátý šestý, ale holt je to furt málo - nikdo vám nebere vaše schopnosti nebo možnosti, ale pokud je vám méně než 18 a hrajete airsoft, tak o tom DRŽTE HUBU!

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 črc 2011, 11:01
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Ale to ze muzes mit silnou masinu od 24 buzerace je.

Problem je ze ikdyz se mnozi chovaji slusne, najdou se exoti kteri jim tuhle povest kazi. Na vybudoani dobre povesti je treba spousta dobrych cinu, na zkazeni takoveto povesti staci jeden spatny a vo tom to je. plne souhlasim s griffem.


05 črc 2011, 12:10
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: věk na AIRSOFT
Vtip je podle mě v tom že ti co se chovají slušně nemají potřebu o tom na netu diskutovat (neříkám že na nejsou na fórech), narozdíl od těch druhejch co mají potřebu to furt někomu vysvětlovat.
Máme asi nejlepší zákon o zbraních v Evropě, tak se snažte ať nám to rychle všechno omezej na úroveň zbytku EU, děkuji. :|
Airsoft je od 18ti a furt v tom někdo hledá problémy, ostatní zbraně jsou od 21 (dobře jde to i od 18ti, ale většina si stejně počká na 21) a nikdo v tom problém nevidí. :roll:
Člověk se zbrojákem ví, že když udělá přestupek, tak je bez zbrojáku, 16ti letý softís když udělá přestupe tak se nic neděje, když udělá trestnej čin, odnesou to rodiče.
V tom je ten imho ten hlavní problém 18- ... nemáte za sebe plnou trestní zodpovědnost a už vůbec ne co se týká zbraní.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


05 črc 2011, 12:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz