Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 01:58




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ] 
 colosus 

obchod colosus
Anketa končí za 10 kvě 2010, 17:20
skvělý obchod 6%  6%  [ 1 ]
no,né až tak dobrý 25%  25%  [ 4 ]
sou s ním občas problémy 13%  13%  [ 2 ]
hrůza a děs 56%  56%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 16

 colosus 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 05 říj 2009, 11:41
Příspěvky: 25
Nový příspěvek colosus
Hoj,chtěl bych se zeptat jaké máte skušenosti s obchodem colosus.Já katastrofické.Jaké vy?


20 dub 2010, 17:20
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: colosus
Zkušenost s nima nemám. Proč? Protože žádnýmu z těhle nákupních portálů kde prodávaj zbraně, pyrotechniku, autodoplňky, mobily, herní konzole a nevim co ještě ani trošinku nevěřím. Prostě to ve mě nebudí důvěru, kterou mám u specializovanejch obchodů.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


20 dub 2010, 17:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2009, 18:45
Příspěvky: 340
Bydliště: Mladá Boleslav
Nový příspěvek Re: colosus
ja v tom shopu mám vyhlídlou plynovku (se zárukou :lol:) tak doufám že to nejsou nějací šmejdi

_________________
Challenges:Nenápadný,Magnet na BB,Vyjednavač,Odhodlaný,Last man standing,Little big horn,Modelka,Pevná muška,Infiltrátor,Obojživelné operace,Mňam,Hérečka,Evropské směrnice


20 dub 2010, 17:58
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 05 říj 2009, 11:41
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: colosus
Nychrom píše:
ja v tom shopu mám vyhlídlou plynovku (se zárukou :lol:) tak doufám že to nejsou nějací šmejdi
no nevím já bych to neriskoval 1.přemrštěné ceny
2.není to vůbec kvalitní už sem tam byl softku 2x reklamovat a zase je na ni porucha ale ještě mi peníze nevrátí


20 dub 2010, 18:07
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009, 21:47
Příspěvky: 107
Bydliště: Český Těšín
Nový příspěvek Re: colosus
taktez nedoporucuji
ceny: nehorazne predrazene
prodavaci: sice jsou prijemni ale uz jsem cekal na prodejne docela dlouho na obslouzeni
Nabidka AEG: nehorazny odpad a nic vic a jeste za to chcou tak velke castky

takze jeste jednou :-D opravdu nedoporucuji cokoliv kupovat u nich na to mame jine prodejny a e-shopy ktere jsou kvalitou na jine o mnoho vetsi urovni

_________________
MP5 SD5/6
kombinéza 92 PČR černá
vesta MARS TV-196
vz.95 komplet


20 dub 2010, 18:15
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 05 říj 2009, 11:41
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: colosus
WolfCZ píše:
taktez nedoporucuji
ceny: nehorazne predrazene
prodavaci: sice jsou prijemni ale uz jsem cekal na prodejne docela dlouho na obslouzeni
Nabidka AEG: nehorazny odpad a nic vic a jeste za to chcou tak velke castky

takze jeste jednou :-D opravdu nedoporucuji cokoliv kupovat u nich na to mame jine prodejny a e-shopy ktere jsou kvalitou na jine o mnoho vetsi urovni
jj wolfe souhlasím jo a jinak tu softku sem si nekoupil já tak blbej fakt nejsem ale rodiče my chteli koupit softku pod stromek a tak jednou videly nápis colosus airsoft a uz tam koupili softku stala 4litry pruzina 70m/s a neustale vady proste softka na dve veci


20 dub 2010, 18:21
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: colosus
Mi bylo řečeno,že ceny jsou nízké,vzhledem k vysoké kvalitě těchto značkových zbraní od firmy UMAREX,kde je použito velmi kvalitních plastú a energie těchto zbraní dosahuje skoro 1J. Firma COLOSUS má výhradní zastoupení firmy UMAREX.


21 dub 2010, 07:01
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 05 říj 2009, 11:41
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: colosus
ramenr píše:
Mi bylo řečeno,že ceny jsou nízké,vzhledem k vysoké kvalitě těchto značkových zbraní od firmy UMAREX,kde je použito velmi kvalitních plastú a energie těchto zbraní dosahuje skoro 1J. Firma COLOSUS má výhradní zastoupení firmy UMAREX.
remenr jetsli to co mam je kvalita tak sem čínský bůh :lol: srandy plasty kvalitni jednou se mi urvala célá muška a ted se mi po reklamaci začíná ten plast praskat a odlamuje se a je něco z kabláží takže jdu to zase a opět reklamovat :evil: .


21 dub 2010, 18:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: colosus
No když používáš kvér namísto lopaty, nemůžeš se divit, že ti odpadávají díly. Co do Colosusu, tak za mě mají "+". Nejsou specializovaní výhradně na AS, ale i tak se snaží o spokojenost zákazníků. Obsluha je vyloženě lidsky příjemná, je vidět, že jsou od nás. Ceny AS zbraní jsou trochu mimo běžné limity, ale co do ceny střeliva a příslušenství si naprosto nemůžu stěžovat. Asi tak.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


21 dub 2010, 18:35
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 05 říj 2009, 11:41
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: colosus
Cotulosh píše:
No když používáš kvér namísto lopaty, nemůžeš se divit, že ti odpadávají díly. Co do Colosusu, tak za mě mají "+". Nejsou specializovaní výhradně na AS, ale i tak se snaží o spokojenost zákazníků. Obsluha je vyloženě lidsky příjemná, je vidět, že jsou od nás. Ceny AS zbraní jsou trochu mimo běžné limity, ale co do ceny střeliva a příslušenství si naprosto nemůžu stěžovat. Asi tak.
sory byl sem jen jednou s tim kverem na akci prakticky sem s tim poradne jeste nikde nebyl leží to doma bo je to závadové (dokonce to leží na posteli) :lol:
takže s tím nezacházím buh vi jak spatne


22 dub 2010, 17:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: colosus
SAMO se to nic neulomí a nezačne praskat. Navíc to ani nemůžeš házet na obchod. Pokud jim trvá vyřízení reklamace déle, než je zdrávo, musí se člověk připomenout osobně. Takže asi tak.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


22 dub 2010, 21:53
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 05 říj 2009, 11:41
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: colosus
jo samozřejmě to nebylo samo to bylo jak sem ho vzal do ruky a pomocí čepů vyndal pažbu abych si nabil baterku a jejda vyndám jeden čep a ulomí se kousek plastu a to sem minimálně s tím týden nikde nebyl tak jakto že se to nemůže urvat jen tak.A stou muškou to byl podobný scénář střílím a naraz mi spadne muška na zem.No střílím musim se opravit snažím se ten kver rozjet tak pálím na dávky,ale kuličky mi padají na zem z hlavně dolů takže to asi nebude špatným zacházením a dneska sem tam byl zase a řikal mi že ta jedna reklamace se nepočítá protože sem prý tu mušku urval schválně a s těmi kuličkami sem si to jen vymyslel a mu to prý fungovalo dobře.No tak mě tam dneska pořádně vytočil.Takže s toho vyplívá že ten obchod zase nebude jen tak svatý. :wink:


23 dub 2010, 19:16
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 10 led 2010, 10:18
Příspěvky: 785
Nový příspěvek Re: colosus
Mohu se zeptat, co sis koupil za zbraň? Nejlépe odkaz.

_________________
Trololol... :facepalm:


24 dub 2010, 19:00
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 05 říj 2009, 11:41
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: colosus
už sem ji tu někde dával ale po mých zkušenostech ji stáhly z prodeje


25 dub 2010, 06:35
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 10 led 2010, 10:18
Příspěvky: 785
Nový příspěvek Re: colosus
Určitě ale bude k sehnání i na jiném eshopu, ne? Jde mi o to vědět, co je to za zbraň.

_________________
Trololol... :facepalm:


25 dub 2010, 13:18
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 05 říj 2009, 11:41
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: colosus
mp5k swat


25 dub 2010, 20:52
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 10 led 2010, 10:18
Příspěvky: 785
Nový příspěvek Re: colosus
Věcná informacne.. Co třeba výrobce a typ modelu?

_________________
Trololol... :facepalm:


26 dub 2010, 16:40
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: colosus
catchme píše:
Věcná informacne.. Co třeba výrobce a typ modelu?

Tady máš jeho topic, kde se o této zbraní píše, má pravdu, stáhli jí z prodeje.

_________________
IN OMNIA PARATUS


26 dub 2010, 16:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 10 led 2010, 10:18
Příspěvky: 785
Nový příspěvek Re: colosus
Pořád jsem se ale nedozvěděl, od jakého je to výrobce a co je to za model - abych si to například mohl vygooglit.

_________________
Trololol... :facepalm:


26 dub 2010, 16:49
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2009, 19:08
Příspěvky: 187
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: colosus
firma je to UMAREX

_________________
AK-47 tactical s M4 pažbou (cyma)
G18C AEP TM
Woodland
http://s-a-u.jex.cz/
Bojovat až do posledního muže, ale nepřítelova!


26 dub 2010, 16:50
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 05 říj 2009, 11:41
Příspěvky: 25
Nový příspěvek Re: colosus
Dnes sme tam byli vyzvednout kvér z reklamace a opětovně jsme nepochodili.Protože si blbouni v obchodě vymysleli vyloženou ptákovinu ,že s kvérem je brutálně zacházeno, protože se odlomilo očko u čepu co drží pažbu jak sem již zminoval z toho důvodu ti blbouni tvrdí,že byl porušen reklamační řád a proto nejde uznat reklamaci na gearboxu,který se nerozběhne při střelbě (POKUSU O STŘELBU) ale přehřívá se akumulátor zdřejmě gearbox zkratuje.Podle jejich (blbého) technika ulomené očko má vliv na motorek což je blbost :roll: tyto gearboxy jsou uloženy v abs plastu a nemůže dojit při otřesu k poškození.V prodejně blbouni tvrdili,že gearbox je citliví na otřes srovnávali to s mobilem že když spadne tak taky nepujde a v reklamačním řízení nepochodím jako u nich což na to vzal tatka mobil a pustil ho na zem a mobil fungoval nadále jako doposut.Tak at mi nikdo nevikládá jací jsou to skvělý obchodníci a jaký mají výborný obchod.ciuji tatku:jsou to podvratáci a handlíři do obchodníku mají tak daleko jako tatka do prezidenta :lol: proto vás tatka varuje vyhnete se obchodu colosus na sto honů nebo bude mít takové problémy jako my.


07 kvě 2010, 15:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing[Bot] a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz