Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 04:10




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ] 
 Rada ohledne Waffen :) 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 03 bře 2010, 18:44
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Rada ohledne Waffen :)
Nazdarek pratele jsem na tomto foru zcelanovy stejne jako na poli airsoftu .... chtel bys se zucastnovat akci ruzneho druhu a uz mam i maskace ci podobne prkotiny ...jsem ted na rozcesti jakou zbran si poridit ... puvodne jse mchtel nemeckou zbran FG 42 ale nikde v obchodech jsem ji nenasel ale na youtube je s ni polno videi prosim poradte kde se da koupit za zazracna nemacka zbran ktera prebehla svou dobu stejne jako polovina nemecke masinerie. Doneslo se mi ze se delaji max na zakazku ci z "maket". Dekuji za kazdou radu
S pozdravem RudySanErik :wink:


03 bře 2010, 19:13
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
asi vtip...:D

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


03 bře 2010, 19:15
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
RudySanErik píše:
Nazdarek pratele jsem na tomto foru zcelanovy stejne jako na poli airsoftu .... chtel bys se zucastnovat akci ruzneho druhu a uz mam i maskace ci podobne prkotiny ...jsem ted na rozcesti jakou zbran si poridit ... puvodne jse mchtel nemeckou zbran FG 42 ale nikde v obchodech jsem ji nenasel ale na youtube je s ni polno videi prosim poradte kde se da koupit za zazracna nemacka zbran ktera prebehla svou dobu stejne jako polovina nemecke masinerie. Doneslo se mi ze se delaji max na zakazku ci z "maket". Dekuji za kazdou radu
S pozdravem RudySanErik :wink:


jo dela nebo delalo to Shoei, ale jestli jeste neco je to nevim

http://www.shoeiseisakusho.co.jp/


03 bře 2010, 19:19
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 03 bře 2010, 18:44
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
Kajky píše:
asi vtip...:D


nechapu proc by to mel bejt vtip .....

To:Vanhouten ... dik clovece ale za 26 000 to je celkem palka :shock: ikdyz je to pres pul sveta .... i tak dekuji :wink: imho ted ctu ze to neni airsoftova zbran ale replika ....


03 bře 2010, 19:26
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
RudySanErik píše:
Kajky píše:
asi vtip...:D


nechapu proc by to mel bejt vtip .....

To:Vanhouten ... dik clovece ale za 26 000 to je celkem palka :shock: ikdyz je to pres pul sveta .... i tak dekuji :wink: imho ted ctu ze to neni airsoftova zbran ale replika ....


nevím, jestli když zrovna začínáš se softem tak je pro tebe zrovna toto vhodné..

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


03 bře 2010, 19:33
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2008, 14:37
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
http://www.wwiiguns.com/display_articles.php?id=6 sice nto neni FG-42, ale taky krasna nemecka zbran :) MG-42


03 bře 2010, 19:35
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
Protože FG 42 je zbraň druhoválečná a velice raritní jak ostrá tak i airsoftová a jestli nechceš dělat LW Fallschirmjagery tak si ji radši nepořizuj Protože nikdo jinej ji netahal a k moderním věcem to bude jak pěst na oko.


03 bře 2010, 19:36
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 03 bře 2010, 18:44
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
To:Seals .... a co myslis jakou mam doma uniformu? jasne ze FJ :)

ostatne beru ze pro zacinajiciho softaka je takova zbran prosku moc ale ja se drzim prisloví "Kdyz do pekla tak na poradnem koni" :)


03 bře 2010, 19:51
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
Kajky: ty jsi taky vtip, uklidni se prosím tě s těma OTčkama ok ?
RudySanErik: FJ uniforma fakt nestačí, ale jestli to hodláš dělat pořádně tak ti fandím, pokud se nemyslím tak WWII FJ tahali i MP40, MP44, občas i Kar98k ne ?? všechny tyhle zbraně se dají sehnat v softové verzi. Co se týče věci od Shoei, tak mají věci, které jsou dosti vzácné, proto ta cena

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


03 bře 2010, 20:04
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 03 bře 2010, 18:44
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
TomLame : dekuji ti za odpoved .... k uniforme mam i nejake origo doplnky u aukra koupene dal jsem si na tom zalezet :) imho ano mas pravdu MP40,Stg44 i kar 98k byla jejich standartni vyzbroj ..no nic budu muset spokojit s stg44kou ...imho fj jako prvni meli moznost pouzit bojovej system Vampire :) takove male OT .... tak a ted ... od koho koupit kvalitni stg 44? za rozumnou cenu a navic je moudre upgradovat hned po kupu nebo vychozi "streva" jsou dosti ucinna?


03 bře 2010, 20:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
viewtopic.php?f=112&t=4732

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 bře 2010, 20:42
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
RudySanErik píše:
To:Seals .... a co myslis jakou mam doma uniformu? jasne ze FJ :)


Tak to tě šlechtí. A přeju ti hodně úspěchů. WW2 natož FJ neni moc levná záležitost. Pak postni foto do tématu Jakou používáte výstroj. Abychom se mohli pokochat. Lidí kteří dělají WW2 moc není.


03 bře 2010, 20:45
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 03 bře 2010, 18:44
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
dekuji lidi moc jste mi pomohli az budu mit zbran tak urco udelam i foto ale to bude az za dlouho ..pac ted delam byt a podobne blbosti co zerou prachy :D


03 bře 2010, 21:52
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 črc 2008, 12:40
Příspěvky: 86
Bydliště: Krkonoše-Vysoké n. Jiz.
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
Tak jsem si až teď všiml tohoto tématu.Jak koukám kolega Green Devil :) . FG 42 bych ti nedoporučoval, hodně se používali Kar98k,Mp40 a samozřejmě kulomety MG34,MG42.Ty se dají sehnat za rozumnou a unesitelnou cenu.Fallschirmjäger není moc levná záležitost, ale když je dělat tak pořádně.Jaké děláš období a jednotku?

_________________
"Když lidé potřebují pomoc zavolají policii, když policie potřebuje pomoc zavolají BOPE"
(kapitán Santos)


06 bře 2010, 13:20
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 03 bře 2010, 18:44
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
To: Valda ... nedelam zadnou specifickou jednotku ci období .... pouze bych chtel napodobovat Nemecke vysadkare kteri byly jedni z nejlepsich pechotnich jednotek so se tyce nemecke armade ohledne vybavy,discipliny i treningu ...kazdopadne v cele nemecke armade byla disciplina a pozdeji i vybavenost( vrchol se uvadi 42-43) na urovni jakou spojenci dosahli az koncem roku 44. ....kazdpadne ted finance jaksik nejsou (predelavam byt a zarizuju ho ...sá a mám ho opravdu velkej) tak ze fj se odklada na neurcito ...


06 bře 2010, 13:48
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 21 črc 2008, 12:40
Příspěvky: 86
Bydliště: Krkonoše-Vysoké n. Jiz.
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
Období je právě docela důležité, podle něj se člení určité vybavení.Elitní pěchotou se stali výsadkáři až koncem roku 1943, kdy už většina nových výsadkářů neměla šanci na seskok padákem.Výbava Fallschirmjägerů nebyla moc bohatá, byla co nejlehčí.Díky tomu, že se skákalo pouze s osobní zbraní a jejich hlavní zbraně a munice byly uloženy v kontejnerech, které byly "vyhazovány" spolu s výsadkáři, tak mnoho výsadkářů zemřelo dříve než se vůbec dostalo ke svému vybavení.Ano disciplína a výcvik byl v začátcích úplně impozantní, příjmač byl stejně možná i trochu více obtížný než do Waffen SS.
Chápu, finančně je Fallschirmjäger dost náročný a většinou shánění některých věcí jde pomalu.

_________________
"Když lidé potřebují pomoc zavolají policii, když policie potřebuje pomoc zavolají BOPE"
(kapitán Santos)


06 bře 2010, 16:11
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 03 bře 2010, 18:44
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
Valdo ...jako kazdej vysadkar musi mit co nejlehci a co nejjednodusi udrzbu vybaveni ale je pravda ze vyhazovat vybaveni zvlast je to nejhorsi co muze bejt...


06 bře 2010, 18:37
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 23 čer 2010, 14:48
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
Čus.
Jen zběžně k těm zbraním. Jsem dost fanda a náš KVH dělá hlavně airsoft a to konkrétně IIWW a to Němce a Rusy. Kromě několika kusů techniky jsme pochopitelně zakoupili i různé zbraně a to i airsoftové.

Já osobně jsem si už před několika lety nechal poslat z Japonska STG44 od Shoei, pak jsem ho tady nechal komplet překopat a stejně pořád blbne. Paradoxně to STG44, myslím že od AGM, které jsem si koupil taky, je méně poruchové, má úsťovou rychlost okolo 130-137 m/s, což je o něco méně než u toho od Shoei, ale pořád dost slušné a nováčkovi bych se takovou zbraň asi trochu bál svěřit - nic ve zlém.

Ještě před tím, jsem ozkoušel MP40 od TOPu, ale to byla bída, pořád s tou zbraní něco bylo. Pak jsem si koupil MP40 od Chinagunu, to bylo ještě horší, mimochodem kolega, co si jí koupil taky jí regulérně zlomil :). No a nakonec jsem pořídil jednu tuším od Marushina a ta je teda super. Sice u ní jednou odešlo ložisko, ale nic drastického, prostě fachá, jak má. Jenže MP40 má prostě krátkou hlaveň a je tudíž dost nepřesný. Kluci od nás ji kvůli tomu nechtějí používat, ale ono se moc vybírat nedá.

Dál máme 2x Kar98. Jednu od Chinagunu na takové ty naplňovací patrony, kterou jsem osadil do origo dřevěné pažby, takže je docela hezká, ale je to manuál, takže dostřel nic moc a navíc do akce je to dost nepraktické vyhledem k tomu, že musíš pořás sbírat ty patrony. Ona jedna stojí 70,- a když jí ztratíš . . . Prostě na stěnu jo, ale do akce fakt radši něco jiného.
Druhou mám od Tanaky, ta je plynová, dává úsťovou rychlost cca 165 m/s, zásobník na 10 ran, používáme do ní munici .43 g a to je fakt zlý. Radši jí s sebou moc nebereme, protože u něčeho takového se může něco stát raz dva.

Pak máme dva kulomety, které jsme prostě chtěli osadit na techniku, jde o MG34 a MG42, ty jsou ale fandovsky dělané tady. Sice dost dobře, ale prostě nejsou od žádné firmy. Mecháče jsou tam od Marui, každý má jinak řešené podávání a dávají okolo 130 m/s. Pomalejší kadence, ale respekt z nich teda jde. Jak jsou na tom ty MG od Shoei fakt nevím.

No a nakonec jsem včera zakoupil dva kusy PPŠ41 od ARESu, což mě přijde jako velmi veselá zbraň. Jak říkám, včera zakoupeno, takže ještě nevyzkoušeno, má dávat mezi 110-120 m/s úsťovou rychlost v základu. Podle mne jí může klidně používat každý, kdo chce dělat Němce, koneckonců běžně jí používaly obě strany.

Ceny:
MP40 Chinagun cca 3500,- , ale už se asi nedělá
MP40 Top 16000,-
MP40 Marushin 7000,-
STG44 Shoei - tady fakt nevím, mě vyšla s dovozem, DPH a předělávkou tady asi na 35-40000,- , ale nedoporučuji
STG44 AGM cca 5500,-
Kar98 Chinagun 3-3500,- , ale nejsem si jist, zda ji ještě dělají
Kar98 TANAKA 17000,-
PPŠ41 ARES 12500,-
Kolik stojí ty MG od Shoei nevím, ale asi by ses s tím stejně netahal. :)

Dovolím si malý závěr. Jestli začínáš a máš přeci jen trochu jiné věci na starosti (myslím po finanční stránce), tak bych já osobně šel do toho MP40 od Marushina. Není to špatná zbraň, není skoro poruchová, svoje splní a po troše praxe bych se poohlížel po něčem výkonnějším.
Ber to jako rady a ne jako mentorování. :)

Ahoj

_________________
„Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt.“ („Ztraceni jsou pouze ti, kteří se odevzdali osudu.“)


23 čer 2010, 15:31
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
Můžeš postnout fotky těch MG?


23 čer 2010, 15:35
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
Osobně uvažuju o čínské MP44 (tedy StG 44), protože je to dost fajnová zbraň a líbí se mi rozhodně víc než MP40. A střílí docela dobře, co jsem viděl.


23 čer 2010, 15:57
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 23 čer 2010, 14:48
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
To seals:
Sorry, jsem tady novej a nemám ánung, jak sem ty fotky vložit. Klidně ti je pošlu.

_________________
„Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt.“ („Ztraceni jsou pouze ti, kteří se odevzdali osudu.“)


23 čer 2010, 16:01
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
Dimoun píše:
To seals:
Sorry, jsem tady novej a nemám ánung, jak sem ty fotky vložit. Klidně ti je pošlu.


ok hodim ti email do Soukromé zprávy.


23 čer 2010, 16:06
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 23 čer 2010, 14:48
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
Jerson píše:
Osobně uvažuju o čínské MP44 (tedy StG 44), protože je to dost fajnová zbraň a líbí se mi rozhodně víc než MP40. A střílí docela dobře, co jsem viděl.


Jestli můžu, tak zkušenějším airsofťákům jí určitě doporučuji. Dotřel slušnej, docela přesná a navíc dobře vypadá. Akorát je tam problém s pažbou, protože ta je natřená nějakou fakt dost děsnou barvou, takže sundat, komplet obrousit, namořit a zlehka nalakovat no. Ale to je u týhle zbraně skoro radost.

_________________
„Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt.“ („Ztraceni jsou pouze ti, kteří se odevzdali osudu.“)


25 čer 2010, 16:42
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2011, 09:31
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Rada ohledne Waffen :)
FG42, krásná zbraň, kdybych měl peníze hned ji koupím. Jo a ještě kdybych měl uniformu Fallschirmjäger.


03 čer 2011, 20:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 24 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing[Bot] a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz