Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 01:33




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 AK-74 UPGRADE 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 02 bře 2014, 16:01
Příspěvky: 2
Nový příspěvek AK-74 UPGRADE
Ahoj, mám tuto zbran: http://airsoftshop.cz/product_info.php/ ... ts_id/3745 v základu tam je pružina 120 ale když jsem to přeměřoval tak to odpovídalo na pružinu 130 takže něco mezi 120 a 130 nedávno jsem jí po roce dával do servisu vymněnili mi komuru a hopku tím se asi o 5m zvýšil dostřel.. S tím dostřelem jsem celkem spokojen ale pořád to neni ono ne že bych tam chtěl dávat větší pružinu to ne ale nejspíš bych tam chtěl dát novou hlaveň, přemýšlel jsem o MadBull... Ale co jsem slyšel tak ta se davá spíš do sniperek že v elektrice by moc nevydržela.. + bych se chtěl zeptat: Chtěl bych si koupit bubnový zásobník elektrický na 2500bb, ale nevim jestly bych potom nevypadal potom moc jako lama.. :wink: Jinak díky předem za rady


Zdeněk :)


02 bře 2014, 16:11
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: AK-74 UPGRADE
Hlaveň: do AEG stačí SRC/Systema/ASG ultimate - nejlepší poměr cena/kvalita. Jinak KMhead nebo PDI raven (ty ale vyjdou o dost dráž už).
Otázka je, jak moc má výměna hlavně smysl, když ICS dávají do základu fajn hlavně.

Co bych určitě vyměnil, je vzduchárna. Jasným vítězem je AsParts. Pak možná píst (Aimtop?).

CO se týká bubnu, tak jejich smysl, kor na AKčku, prostě nevidím. Normální točák má kapacitu 500 ran, koupíš 3 další a je z tebe kulometčík jedna báseň...
Dobrovolně si zatěžovat zbraň takovou krávou mi prostě do hlavy neleze.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


02 bře 2014, 18:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AK-74 UPGRADE
Prej "nevypadal moc jako lama"...airsoft není počítačová hra proboha. Používej to, co ti vyhovuje. Což si osobně myslim, že buben nebude a že ho budeš za chvíli dávat zase pryč, protože je to fakt docela nesmysl, ale pokud si to chceš vyzkoušet, tak si to vyzkoušej.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 bře 2014, 08:28
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz