Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 04:46




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Samovoľná streľba 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 led 2014, 14:41
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Samovoľná streľba
Dobrý Deň .

Toto forum poznám už asi odvtedy keď som si doma rozobral svoju prvú zbraň AK 74 od firmy APS , no až moja terajšia zbraň M4A1 od firmy P&J ma donútila sa registrovať a požiadať skúsených hráčov a technikov o pomoc ktorú hľadám už veľmi dlho.

Zbraň M4A1 rys od firmy P&J bola mojou nie najlepšiou investíciou do airsoftu
NBU vzduchotechnika a pružina o síle M130 , to všetko mi na akciách davalo vysokú FPS ktorá sa pohybovala vždy pri meraní okolo 450Fps. No dlho mi táto sláva nevydržala a začali sa opaľovať kontakty. Zbran som musel rozobrať a vtedy sa začali samé problémy ktoré ma donútili kúpiť (aj kvôli manželke ) lacnejšiu variantu mechaboxu od Jing Gong cca za 30 eur . Jing Gong ma dohnal až k bodu zahodenia zbrane do krabice ,a polročnej indisponovanosti od airsoftu.Tie hodiny ktoré som strávil za tou zbraňou by som neprial ani svojmu največšiemu nepriateľovi.

Po dlhšej dobe som sa k tomu vrátil a potreboval by som vašu radu ako ten Jing Gong spojazdniť.
jeho jediným problémom je ten , že keď ho poskladam a dám do tela zbrane tak sa mi podarí vystreliť asi 2 až 3 krát na Semi a tiež aj 2 až 3 krát na auto hned po viacerých výstreloch sa Jing Gong zasekne a začne strieľať samovoľne . Zostáva mi len odpojiť samostrieľajúci Jing Gong od baterie a znovu sa pustiť do zeme nikoho kde vôbec netuším čo už mám robiť.

Asi si viete predstaviť ako strieľa vaša zbran a ako je pri strelbe cítiť spúšť ,ide trošku ťažšie lebo musí tlačiť do člnka ktorý spája kontakty, no v mojom prípade sa ten člnok asi zasekne kedže spúšť ide veľmi ľahko.

Za každú radu vopred ďakujem


27 led 2014, 15:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Samovoľná streľba
pokud se zasekne clunek jak rikas, tak staci clunek zbrousit, aby byl uzsi, popripade zbrousit spoustove domecek (ten plast v cem jezdi clunek) zvenku, aby se clunek nezmackl

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


27 led 2014, 18:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 led 2014, 14:41
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Samovoľná streľba
https://lh3.googleusercontent.com/KDJ_7iKzpiR_mN0OcsdLfd2mdCXc2Xhmr4ZECJwx0Q=w140-h104-p

brúsiť som to ešte neskúšal ale prišiel som na to že ta pružinka ktorá je na obrázku tlači do prepínača a ten prepínač sa stále zasekne v polohe kde zbran strieľa samovoľne automaticky.

našiel som tu tému že by bolo dobré ak by som zbrúsil časť tela mechaboxu , je možnost riešiť to nejako ináč ? npr výmenou prepínača ?


28 led 2014, 10:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz