Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 04:44




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Ono je to těžký. Když se jede na pevnou cenu za danej úkol, tak to pak láká tu práci odfláknout, protože proč nad něčim trávit dvojnásobek času, když za to dostanu zaplaceno stejně. Hodinová sazba pak zase generuje neúměrně vysoký ceny, protože buďto to lidi natahujou zcela záměrně, nebo dělaj věci, který by jinak vůbec neřešili a natahujou to tim. Nicméně v tomhle případě to asi nehraje roli, protože tak či tak je přes 5000 za složení jednoho kvéru, zvlášť když to je značkovka a špičkový díly, prostě strašně moc peněz.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 čer 2013, 10:15
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2011, 17:30
Příspěvky: 251
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
No, tuhle informaci mam z pražskhýho Anáče, smáli se tomu, že chudák zaplatil skoro desítky tisíc za díly, aby mu nakonec v M16 od CA vytáhli na SP170 jen 180m/s a ještě si řekli 6k za údajnou 40ti hodinovou práci.

_________________
AimTop M4A1 Magpul MOE - 155m/s
ASG Socom MK23 - 115m/s
GP Aimpoint M2 + GP 2x Magnifier
Navy Seals silencer


14 čer 2013, 10:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Tak to je něco jinýho, SP170 v M16 je prasárna, tam už se bez špičkovejch (=nejdražších) dílů prakticky neobejdeš a složit to taky neni nic jednoduchýho; 180m/s je slušnej výkon, ono tahat 20m/s nad označení pružiny u prasobrk už potom dost dobře nejde. Nicméně 6k za práci je i tak strašlivá pálka.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 čer 2013, 10:32
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 čer 2013, 10:38
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Já s nima nikdy problém třeba neměl...
Obecně zastávám staré pravidlo: co si neuděláš sám to nemáš..
V dnešní době je pro mě nepředstavitelné dát si zbraň do servisu..


14 čer 2013, 10:48
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 05 led 2014, 22:01
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Já jsem s Airsoftguns taktéž skončil. Koupil jsem si od nich Kolimátor, ten mi došel ve stavu, že byla upadená záslepka od přepínače režimů svítivosti, dále tento přepínač byl totálně rozhrkaný a vyklal se. Vůbec nesvítila jedna intenzita zelené barvy, kolimátor nešel ani seřídit, tečka svítila strašně slabě. Tak jsem jim kolimátor poslal zpět, že chci vrátit peníze. Po marném 30ti denním psaní mailů jsem se dočkal několika mailů s tím, že to řeší kolega na druhém mailu, pak mi tvrdil, že má zdravotní potíže. Tak jsem mu odepsal: To má kolega asi vážné zdravotní potíže když mi neodepsal 18.6., 21.8. a ani teď, že ? Tak jsem jim zavolal a řekli mi, že kolimátor mi posílají zpět, že je v pořádku. Já jsem říkal, ale že chci poslat zpět peníze , ne nový kolimátor. A on mi na to odvětil, no vy jste ale napsal, že chcete vrátit peníze z důvodu poškozeného kolimátoru. Tak jsem mu řekl, že tohle se mi ještě nikde nestalo a že s nimi končím. Vážně tento obchod zavrhuji a pomlouvám kde to jen jde. Mám od nich G36 od CA, měla tam být pružina 120 od systemy, zbrň má úsťovou rychlost 100 m/s, to mi také příjde trochu divné. Když si od nich člověk něco kupuje, to vidí jenom peníze a zboží máte na druhý den doma, to je sice krásné, ale jakmile chce někdo vrátit peníze, nebo věc reklamovat, tak jako by neexistovali. Jsou to podvodníci.


05 led 2014, 22:17
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz