Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 04:10




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Stará továrna 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 25 črc 2012, 21:20
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Stará továrna
Ahoj,

stojím před problémem, jak využít část staré továrny. Jedná se o jednopodlažní budovu o rozloze cca 1000 m2 rovné plochy a přilehlé části pro zaměstnance (kancelář, sprchy, šatny...), které tvoří labyrint, místy bez oken.

Má smysl uvažovat o využití pro airsoft? Jsem schopen prostory připravit, vybavit překážkami, labyrinty, vraky aut, mlhostrojem, stroboskopem...

Bude v lokalitě Kaplice u Českých Budějovic zájem? Kolik je normální cena za podobný prostor? Má to vůbec smysl?


25 črc 2012, 21:35
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Stará továrna
1) měl jsi to psát sem viewforum.php?f=243
2) já osobně by jsem tam nešel. Prostorů je spousta a než platit, tak radši půjdu někam do prasečáku/kasáren/jiného ouštěného prostoru. Kde to bude zadarmo, nebudu muset řešit placení, předávání prostor a nebudu něčim vázanej ... Toto je můj osobní názor :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


25 črc 2012, 22:17
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Stará továrna
takovych prostoru je uz je v dnesni dobe dost a i pres vysokou cenu (videl jsem i 400kc/4hodiny/osoba) dodnes fungujou.

spise nez pro bezne airsoftaky bych takovy prostor vyuzil pro konani teambuildingovych akci, ci dalsi pronajem - policie, KVHcka, nebo proste prachati airsoftaci.

vice pohledej na netu, prostoru je spousta. v mem okoli (ostrava) vim o prostoru v byvalem dole Dukla v Havířově, v podzemním krytu ve Frýdku-Místku, co vim tak v Brne se neco planovalo a v Praze taky neco takoveho bude. Myslim ze i dalsi spousta dalsich neni tak moc verejne propagovana, protoze uz maji nejakou svoji sortu lidi, ktera jim sype penize do kasicky.

na druhou stranu bych rekl, ze z toho muzes byt vyhodny kseft, ale taky na druhou stranu to muze dosti prodelecne, coz je dneska u podnikani temer vsude.


25 črc 2012, 22:22
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 25 črc 2012, 21:20
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Stará továrna
misi: Tam jsem to nepsal záměrně, mezi tipy na fungující lokality by můj dotaz moc nezapadnul :)

Jinak díky za názory, pokusím se zjistit jak velká komunita v okolí je.


25 črc 2012, 23:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Stará továrna
Já bych bejt tebou udělal třeba na polovině klasickou "střílecí arénu" s pneumatikama, dřevěnejma překážkama, barelama atd. a na zbytku postavil nějakej "killhouse" pro regulérní nácvik CQB. Tak natahneš jak obyčejný lidi, co si chtěj zastřílet a nemaj kde, tak zaběhlý teamy, co maj problém najít vhodnej objekt (což v současnej době docela problém opravdu bývá). A určitě by to chtělo k tomu provozovat i půjčování vybavení, jenom lidi, co maj vybavení vlastní by tě podle mě stopro neuživili.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 črc 2012, 11:29
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing[Bot] a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz