Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 07:49




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Nákup z USA 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 02 srp 2011, 18:50
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Nákup z USA
Zase já, mám dotaz, kterej jsem zadával do Googlu, sem do vyhledávání, bůhví kde ještě, ale nenašel jsem nic, kde by se odpovídalo přímo na mojí otázku, což mi přijde zvláštní, takže dost možná to tu někde fakt je, tak se kdyžtak omlouvám. Jak je to s objednáváním airsoftek z USA? Nenechaj si to celníci?


21 říj 2011, 19:52
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 10 led 2010, 10:18
Příspěvky: 785
Nový příspěvek Re: Nákup z USA
Ano, neumíš hledat.
viewtopic.php?f=123&t=10795
viewtopic.php?f=245&t=8133
viewtopic.php?f=245&t=7524
Jedno z toho ti prostě musí objasnit situaci.

_________________
Trololol... :facepalm:


21 říj 2011, 20:07
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 02 srp 2011, 18:50
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: Nákup z USA
Super, dík, asi LOCK :D
A sorry


21 říj 2011, 20:08
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 06 zář 2011, 23:25
Příspěvky: 42
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Nákup z USA
Dneska si celníci dávaj práci, ale povětšinou je na vině česká pošta protože ty kuwy se na tom napakujou nejvíc.
Pokud je balík malej, rozuměj co cca 20x20x20 cm a je na něm celní prohlášení, že cena obsahu je menší jak 22 Eur tak máš šanci že to dostaneš, jinak Ti to pošta chytí a hurá k celníkům.
Popravdě, zvenku, tj. mimo EU nakupuju relativně často a platit celníkům mi ani tak nevadí, ale k tomu si ještě připočti 96,- výpalný ČP + půl dne na poště a to ještě musím bejt lucky bastard co je pražák, jinak plná moc a jiný KKTiny pro ČP a nakonec i kdybys prokázal (většinou výpis z paypalu apod) že to mělo jít volně do oběhu, tak seš v tom za 300,-
Spíš si pročti totok:
http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/ca ... i-id33092/
hodně štěstí :wink:

Takže pokud je to z US apod, napiš prodávajícímu aby na balík nalepil celní prohlášení, to je základ, bez něj Ti to pošta chytí i kdyby v tom byla jen sirka (to že balík není přelepenej páskou s nápisem český pošty nic neznamená, všechno jde rentgenem a dobře vědí co v tom je).
A pak se jen modlit k 170ce brku a čistý optice :lol:

edit:// kuwa píšu pomalu


21 říj 2011, 20:16
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 02 srp 2011, 18:50
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: Nákup z USA
Ne, nepíšeš, pomohls víc, než to, co mi poslal seth (nic proti), konečně víceméně přesně popsaný sviňárny ČP, teď už v tom fakt mám skoro jasno, dík.


21 říj 2011, 20:24
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 06 zář 2011, 23:25
Příspěvky: 42
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Nákup z USA
za málo, dřív se víc vyplatilo objednat jednou za půl roku velkej balík a ušetřilo se na poštovnym. Teď se pošta činí a jak má sebemenší záminku, tak Ti to zatáhnou.
Celníci, to je prostě sport, buď platíš nebo ne, ale to výpalný ČP je prostě sviňárna :(


21 říj 2011, 20:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz