Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 04:32




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Přístup k airsoftu 
Autor Zpráva
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Jo, něco podobnýho se mi stalo zrovna teď v sobotu, přestřeloval jsem se s nějákym amíkem skrz hustší křoví, já jsem ho prostřelil (cca 140 m/s) ale on měl slabší zbraň a kuličky křovím neproletěly (já byl taky u křoví blíž než on, tzn jeho kuličky prolétaly křovím pomaleji). Taky byl potom naštvanej a divil se že mě netrefil.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


09 říj 2012, 16:51
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
vanhouten píše:
CharlitoCZ píše:
Polci píše:
Nepřiznávání v AS bylo, je a bude. Já už jsem zvyklej že jsou akce, kde mi tak 50% zásahů nepřiznaj ...


V tu chvíli jsem pro silný kvéry, než riskovat další zásahy, tak se raději přizná, krásný příklad jsme měli nedávno, 20m před náma ležel někdo ve vysoké trávě, já o něm teda nevěděl, ale 2 kamarádi tam v kuse stříleli, ale nic se neozývalo, tak přišel třetí s poněkud upravenější zbraní, proběhla kraťoučká dávka a už se ozývalo auauaumámámám...

Argument, že ho netrefily byla imho blbost, stříleli furt na jedno a to samé místo, nebylo to žádné křoví, nebo něco, prostě jen tráva..


jak nebyly upgrady tak se priznavalo mnohem vice. IMHO to je tim, ze lidi nasypou dvacet litru za prasokver, dalsich 50k prasovybavu a pak je trefi nejaky 13 skolak s cm028ckou, tak jsou nasrani, ze maji krutoprisnou vyzbroj/vystroj a on ma akcko za 2k, tak proc by mu to priznal? si rekne "s timhle krapem me nemohl trefit". s timhle uz jsem se taky parkrat setkal.


Tohle se stává ale velmi často. Jednou se mi na akci dokonce stalo (dva roky zpět) že jsem vlezl do baráku a potichu se kradl jeho chodbami s nějakým anonymním spoluhráčem který se ke mě přifařil. Výstroj měl dobrou, jen co je pravda, v ruce hezky uvěšenou MP5ku, tvářil se zkušeně. Jak jsme se tak plížili tak na nás vykouknul někdo z jedné místnosti a střelil mě manuálkou do hrudi. Kolega za mnou ho smahnul, dotyčný střelec odkráčel, já si zajistil zbraň a šel jsem. A najednou mi ten můj spolubojovník klepe na rameno a ptá se kam jdu, já že na mrtvoliště, že mě protivník trefil a on že co blbnu, vždyť od manuálky to přeci neplatí ne?
No koukal jsem na něj tehdy jak husa do flašky a nevěřil tomu co jsme slyšel. Řekl jsem že to platí od každé zbraně a raději odešel, protože jsem cítil hádavou XD

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


09 říj 2012, 17:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2012, 09:33
Příspěvky: 280
Bydliště: Praha 6
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
To co píšete samozřejmě může být pravda, to připouštím, ale moc bych tomu nevěřil, ten první kvér byla 140 a to druhé 160, tráva nebyla daleko a... no, nebudu dotyčnému sahat do svědomí.
Spíš mě to pobavilo - je to hra, tak proč podvádět, ony hádky co se občas vyskytujou jsou druhý extrém, to se obvykle směju a jdu bokem :D

Já se zas občas přistihnu, že jdu na mrtvoliště a přitom jsem to ani nekoupil, nějaký odraz, nebo tak něco :)

_________________
Začínám :-)
/ WE G18c - GP M16A3 - GP M4 CQBR /
* Friendly fire expert * Magnet na BB * Evropské směrnice * Do kulí *
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307


10 říj 2012, 21:50
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
CharlitoCZ píše:

Já se zas občas přistihnu, že jdu na mrtvoliště a přitom jsem to ani nekoupil, nějaký odraz, nebo tak něco :)


kdyz jsem jeste normalne airsoftil na plackobitkach, tak jsem taky kolikrat videl sprchu kuli proti sobe, ale nic jsem necitil ani neslysel, ale rekl jsem si ze me to muselo trefit a i kdyz jsem si nebyl 100% jisty tak jsem sel. radeji takhle nez se pak hadat a byt nekde na forech a strankach tymu oznacovany za nepriznavace.


10 říj 2012, 22:02
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
tyhle odrazy sou nejhorší, ale stalo se mi, že jsem se kryl za hodně tlustým stromem a cca 5 metrů ode se kryl bratr. Protivník vystřelil, já zaslech "plesk" o vestu, zvednul sem ruce a protivník na mě nechápavě koukal, že mě nemoh trefit, že střílel po bráchovi a ať jdu zpátky...ten den jsem měl vážně dobrej pocit.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


11 říj 2012, 08:31
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz