Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 03:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Přístup k airsoftu 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 lis 2009, 12:42
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Čus ,tak já teda začnu.

Airsoft je pro mě životní styl.Mám rád třeba trička 7,62 a podobné s vojenskou tématikou.

V airsoftu bych chtěl dosáhnout:Mít pořádnou výstroj LRP ve vietnamu.Jezdit na military akce.

_________________
AS Challenges:Nenápadný,Zkrvavené BB,Magnet na BB,Dárce krve,Sběratel hmyzu,Ninja,Klidný pod palbou,Action man,Člen strany


viewtopic.php?f=245&t=5307


03 říj 2011, 17:52
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
no ne ze by se tu uz asi 100x neprobiralo, ale zivotni styl to byl v dobe kdy na to byl cas, ted uz je bohuzel halda povinnosti ktere tohle prebijeji. dosahnout bych v tehle situaci chtel toho, abych vsechno, co jsem se v softu naucil, nezapomnel, coz se pomalu ale jiste deje.

kdyby vse fungovalo jak ma, tak by to bylo se svym tymem poradne secvicit taktiku a dovednosti pruzkumnych druzstev a byt kazdy vikend od patku 17:30 do nedele do 22:00 nekde mimo civilizaci a venovat se temto cinnostem na super naslapanych military akcich :-)

potom bych si chtel poskladat sbirku odstrelovacek: SVD, M107, M99, C14 Timberwolf, AI AW, Tac-50, Steyr SSG 69, Sig Sauer SSG3000, M40A3 - je jedno jestli ostrych nebo soft verzi :-)

To by mohlo stacit. Myslim muj cil na nasledujicich 50 let je jasny :-D


03 říj 2011, 18:30
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Soul píše:
Doplním příspěvek:

Pro mě je airsoft jen odpolednové zastřílení si s kámoši tzn. půjdeme tam a tam na takovou dobu. Mně to tak zatím vyhovuje.

Mým cílem je se dostat do policejní jednotky a hrát aktivně CQB. To mě nejvíc baví :wink:



pokud mas zajem tak kluci z URNY maji nabor, ale maji par podminek. nicmene treba rict ze jedou opravdu v profi urovni, coz myslim ze dosvedci i lidi odsud kteri je znaji

http://urna.net/pozadavky_na_novacky_strelec.html

takze pokud mas 18, dost penez, zapaleni a cas tak bych nevahal :-) tihle hosi opravdu maji co nabidnout. kdyz tak mrkni na jejich videa na www.urna.net


05 říj 2011, 15:52
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Tak pro mě je to skvělý koníček v tom smyslu, jít se se stejně odrostlými, ale i podstatně mladšími kamarády, občas odreagovat s airsoftkama do lesa nebo starého mlýna. Jsou to lokality, kde jsem kromě nás ještě nikdy nikoho jiného neviděl, takže OK. Bohužel, je to koníček už hodně sváteční, moc často se nevídáme, ale o to více se pak na akci těšíme.


05 říj 2011, 20:39
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Tak to jsi mě ale hodně rozesmál :-) Těmi, jak ty říkáš - "kinderskáky" - myslím kluky tak od dvaceti do 30 let, protože já jsem už opravdu hodně odrostlej ročník. Což značí, že jsem v letech, kdy už se chlapi zase pomalu vracejí do dětských let. Asi tak :-)


08 říj 2011, 21:00
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Soul: jeho jmeno ukryva sifru ! :shock:

_________________
Johny Perez


09 říj 2011, 14:08
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Soul
No, já tvého taťku celkem chápu, ty dva roky v zeleném za "komančů" nám fakt stačily. Jenže asi před deseti lety mě syn pozval na paintball a několikrát jsem si s klukama jel zahrát. Paradoxně jsem se mezi nimi cítil starý, byť byli super a nijak mi to nedávali znát, že jsem (tehdy) byl už páprda dost přes 40 let. Jenže paintb. mě nějak moc nechytl a pak jsem měl dlouho půst, ještě jsem "dohrával" fotbal, takže pohybu bylo dost. Na airsoft mě později přesvědčovali mladší kolegové z práce asi tři roky, ale jenom jsem si klepal na čelo s tím, že bych jim nestačil a na tyhle zábavy jsem už fakt dědek. No, ale jednou mě doslova do lesa dovlekli, do ruky mi vrazili G 36, a já byl najednou ztracenej, prostě mě to dostalo. Jak jsem už říkal minule, když se u tatíků lámou určitý roky (po padesátce, děti už jsou dávno z "hnízda" pryč), tak se zase začínáme tak nějak hledat a nabíráme třeba směr do mládí až dětství, oprašujeme staré koníčky nebo jim příbuzné (hraní na vojáky - soft) a zjišťujeme, jaké je to zase fajn. Jiní mí věkově spříznění kamarádi třeba dělají do klubů vojenské historie a to je fakt nářez, ty jejich bitvy se slepými patronami :-) Já kromě toho ještě asi šest let lezu po polích a hlavně lesích s detektorem kovů ("hledači pokladů"), takže k airsoftu jsem to v podstatě neměl tak daleko. Ale musím přiznat, že - jak to tady čtu - mnozí airsofťáci striktně dodržují výstroj a výzbroj určitých jednotek, tak v tom jsem silně benevolentní, tady už mám takový ten "věkovitý" nadhled, prostě to beru vyloženě jenom jako fajn bojovou hru, a chodím do lesa v tom, v čem se cítím dobře a se zbraní, která mi sedí. Prostě takovej "tango", diverzant, padouch :-). Ovšem vás, mladé, kteří jste již vojnu nezakusili, nebo jste naopak profi vojáky (myslím si, že třeba takový Monty je voják?) naprosto chápu, že chcete v reálu dodržovat vše (skoro) co pravá vojna obnáší. To je jenom dobré, protože to posiluje sebedisciplínu.
No, a tím bych zatím skončil.


09 říj 2011, 14:45
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Taky se přimlouvám za pokračování :lol: máš můj plný obdiv - doufám, že budu mít za nějakých 30-35 let pořád ještě chuť běhat po lese a vůbec se celkově aktivně pohybovat jako teď 8) už teď rapidně ubývá času na soft a další aktivity...a to jsem teprve v prváku na vejšce.

Mimochodem dneska byl v televizi v tom Česko Slovensko hledá talent nebo jak se to jmenuje 69 letý pán, který vyjmenoval co všechno aktivně dělá a pak tam začal tancovat něco ve stylu 60.léta rock'n'roll...a to mě teda fakt dostalo.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


09 říj 2011, 21:44
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
No, vzpomínky na vojnu... Byl jsem půl roku v Prešově na podd. škole spojařů, a tam to bylo spíš jako v base, denně řvaní, hustili do nás morseovku, večer buzerace a rvačky. Důstojníci utekli domů a naši věčně ožralí "učitelé slobodníci a desjatníci východňáry" nám dávali kouř jako v cizinecké legii :-) Pak k bojovému útvaru v Týně nad Vltavou k tankánům, tam různá cvičení v šílených mrazech na Doupově, a pokračující pakárna v českém provedení. Ale člověk se alespoň tak nějak "zocelil" a srandu jsme si také užili.
K tvé otázce co nosím do lesa... Nejraději AK 74U - zkrácenej sapík, plech a dřevo, pružina 120 a pak MP5 SD2, takovej docela velkej černej elegán s tlumičem a také se "stodvácou". Obě elektriky. No a výstroj - gatě od SAS, vršek cokoliv zeleného co dům dal, nosný systém od BW, sportovní boty jako specnaz :-) Prostě tango jako vyšitej.
S tím nepřiznáváním děcek máš asi pravdu, také s námi jednou byl na malé odpolední akcičce asi 14 letý synek ("kindersák") jednoho kamaráda, a ten by nepřiznal ani po dávce z kulometu :-)


09 říj 2011, 22:07
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Smolda
Říkáš pán ve věku 69 let? No to je super, čili když mi vydrží klouby a pajšl, tak mám ještě spoustu let k dobru na airsoft. :D :P :lol:


09 říj 2011, 22:15
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
55veny píše:
Smolda
Říkáš pán ve věku 69 let? No to je super, čili když mi vydrží klouby a pajšl, tak mám ještě spoustu let k dobru na airsoft. :D :P :lol:


No tak výborně :D

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


10 říj 2011, 08:20
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
jj taky jsem softil s panem co mel pres 60 :-) do pohody chlapek. na sobe vz. 60 a AEP skorpa :-) stylove ;)


10 říj 2011, 10:52
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
S náma jezdí straší pán co má přes 60 let. Hodně si ho vážím. Ten člověk si svou výdrží do kapsi strčí 18letý frajírky co nemaj nato se 6hodin v kuse hejbat.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 říj 2011, 10:59
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 05 zář 2011, 19:08
Příspěvky: 152
Bydliště: Plzeň, Rakovník
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Nepřiznávání v AS bylo, je a bude. Já už jsem zvyklej že jsou akce, kde mi tak 50% zásahů nepřiznaj ...


10 říj 2011, 17:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Monty píše:
S náma jezdí straší pán co má přes 60 let. Hodně si ho vážím. Ten člověk si svou výdrží do kapsi strčí 18letý frajírky co nemaj nato se 6hodin v kuse hejbat.

Tak taky záleží co má dotyčný na sobě atp...

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


10 říj 2011, 18:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
devildog píše:
Monty píše:
S náma jezdí straší pán co má přes 60 let. Hodně si ho vážím. Ten člověk si svou výdrží do kapsi strčí 18letý frajírky co nemaj nato se 6hodin v kuse hejbat.

Tak taky záleží co má dotyčný na sobě atp...

Ná na sobě vše co má mít. Vesta (plná), maskáče, kvér, munice. Kolikrát toho má na sobě víc než ti mlaďoši. Zeptám se ho a dám sem jeho fotku jak normálně běhá.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


11 říj 2011, 07:21
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Polci píše:
Nepřiznávání v AS bylo, je a bude. Já už jsem zvyklej že jsou akce, kde mi tak 50% zásahů nepřiznaj ...


jasne, kdyz nekoho slehnes z tanaky a nic, potom podruhe a nic tak ho slehnes do xichtu na 30 metru, borec ma xicht od krve a cele odpoledne ti tvrdi ze se odrel o vetev, tak je neco spatne :-D neco jineho je kdyz bezi a ty ho na 60 metru strelis zezadu do batohu tak se to da pochopit. ale kdyz nekomu das davku na 10 metru a borec rekne ze to nikde nedostal je fakt moc. jak rikas - nepriznavani bylo, je a bude - bohuzel ho je cim dal vice


11 říj 2011, 07:42
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 29 pro 2010, 22:22
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
vanhouten píše:
nepriznavani bylo, je a bude - bohuzel ho je cim dal vice


asi jezdíte na špatné akce se špatnejma lidma, ani si nepamatuju kdy sem měl problém s nepřiznáváním..


11 říj 2011, 08:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
GySgt Cooper píše:
vanhouten píše:
nepriznavani bylo, je a bude - bohuzel ho je cim dal vice


asi jezdíte na špatné akce se špatnejma lidma, ani si nepamatuju kdy sem měl problém s nepřiznáváním..


nerikam ze s tim mam problem ja - ja si lidi vybiram, prave abych predesel tomu co jsem psal vyse :-)

edit: spise me to stve z toho duvodu ze to neni jak kdysi kdy se stretavaly ruzne tymy. ted softi proti sobe lidi kteri se znaji a znaji uz trochu i jak premysli ten druhy. kdysi davno v temnych dobach airsoftu ktere pamatuje snad jen par uzivatelu portalu to byl kazdy tyden jiny tym a zabava byla porad. tehdy kdy existovalo i ve velkych mestech tymu ze by se daly spocitat na prstech dvou rukou, si malo kdo dovolil nepriznat, protoze se bal ze uz by si nezasoftil kvuli povesti. dneska je tymu jak nas*ano tak se to proste v tom mnozstvi ztrati.


11 říj 2011, 12:11
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Díky 55 venymu jsem se dověděděl, že jsem sotva odrostlý kindrsák a to mně, v mém věku, už opravdu těší :-).
No a moje cesta k AS byla dost podobná té jeho. A vlastně i můj AS styl, vlastně našeho týmu. Jen tréninky máme každý týden a ty fakt mladý, my starší vedeme k tomu, aby o nich nikdo nemohl říct, že jsou kindrsáci. Snad se to i daří.


11 říj 2011, 15:39
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
vlkodlak972 píše:
Díky 55 venymu jsem se dověděděl, že jsem sotva odrostlý kindrsák a to mně, v mém věku, už opravdu těší :-).
No a moje cesta k AS byla dost podobná té jeho. A vlastně i můj AS styl, vlastně našeho týmu. Jen tréninky máme každý týden a ty fakt mladý, my starší vedeme k tomu, aby o nich nikdo nemohl říct, že jsou kindrsáci. Snad se to i daří.


kdyz uz mladata softi, tak presne takhle by to melo byt. mel by je nekdo vest spravnym smerem. tihle jsou pak v pohode :-)


11 říj 2011, 16:00
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
AS beru jako životní styl co chvilku slyším "zelený mozku" atd.Airsoftový cíl je složit výstroj hloubkového průzkumu AČR a životní mám zatím dostat se na UNOB.


11 říj 2011, 18:00
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Jistě :D


12 říj 2011, 06:30
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 30 zář 2012, 10:27
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Airsoft sleduji dlouho......,několik desetiletí :). Nejde dělat vše dohromady- časová a finanční stránka. Když u nás v republice vznikl paintball tak jsem se mu začal věnovat , tehdy přjelo na akci i 200 lidí. Problém byl dojezd na druhou stranu republiky. Nikdy jsem nebyl členem žádného týmu - jsem raději samotář :D . Další disciplína, která se dá provozovat je střelba velkých ráží Black powder , tady je nutno navštěvovat střelnice.
Na airsoftu mě zaujala IPSC disciplína, tady vidím cestu. Člověk nemusí být členem žádného týmu, trénovat lze v domácích podmínkách. Sport je to relativně levný..... Nevýhoda je , zatím není v ČR rozšířen. Co není může být :D


30 zář 2012, 12:57
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Ak ťa zaujalo IPSC , jednoznačne choď do toho , akurát som sa vrátil od kamaráta ( tréning na záhrade) a pomaly ma to začína baviť viac než samotný soft ( aj vďaka spomentým nepriznávačom a nedostatku kvalitných akcií).

Dá sa zabaviť niekoľko hodín každý víkend alebo aj častejšie aj v 2-3 ľuďoch ( pomaličky sa rozrastáme) a človek sa naučí zaobchádzať zo zbraňou na úrovni , pokiaľ ho to chytí a má nato tak môže prejsť rovno na ostrú.

Obrovská výhoda je že zbrane nato kúpiš už za pár korun.

Súťaže sa rozšíria myslím veľmi rýchlo , lebo to skúsi o dosť viac ľudí ako samotný airsoft vďaka tomu že nemusia chodiť do lesa akurát vybehneš na dvor kde máš terče a trénuješ. ( prípadne vhodný priestor mimo mesto , ale to nemá každý dostupné).

Na SLovensku sme mali tento rok 2 veľmi pekné súťaže a na ďalší rok pvene verím že ich bude aspoň raz toľko ( kedže sa chystáme niečo zorganizovať viac aj na východnom Slovensku , doteraz boli len na strednom prevažne)

_________________
Strelec bez zbrane :)


30 zář 2012, 19:10
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2012, 09:33
Příspěvky: 280
Bydliště: Praha 6
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Polci píše:
Nepřiznávání v AS bylo, je a bude. Já už jsem zvyklej že jsou akce, kde mi tak 50% zásahů nepřiznaj ...


V tu chvíli jsem pro silný kvéry, než riskovat další zásahy, tak se raději přizná, krásný příklad jsme měli nedávno, 20m před náma ležel někdo ve vysoké trávě, já o něm teda nevěděl, ale 2 kamarádi tam v kuse stříleli, ale nic se neozývalo, tak přišel třetí s poněkud upravenější zbraní, proběhla kraťoučká dávka a už se ozývalo auauaumámámám...

Argument, že ho netrefily byla imho blbost, stříleli furt na jedno a to samé místo, nebylo to žádné křoví, nebo něco, prostě jen tráva..

_________________
Začínám :-)
/ WE G18c - GP M16A3 - GP M4 CQBR /
* Friendly fire expert * Magnet na BB * Evropské směrnice * Do kulí *
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307


09 říj 2012, 13:27
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
CharlitoCZ píše:
Polci píše:
Nepřiznávání v AS bylo, je a bude. Já už jsem zvyklej že jsou akce, kde mi tak 50% zásahů nepřiznaj ...


V tu chvíli jsem pro silný kvéry, než riskovat další zásahy, tak se raději přizná, krásný příklad jsme měli nedávno, 20m před náma ležel někdo ve vysoké trávě, já o něm teda nevěděl, ale 2 kamarádi tam v kuse stříleli, ale nic se neozývalo, tak přišel třetí s poněkud upravenější zbraní, proběhla kraťoučká dávka a už se ozývalo auauaumámámám...

Argument, že ho netrefily byla imho blbost, stříleli furt na jedno a to samé místo, nebylo to žádné křoví, nebo něco, prostě jen tráva..


jak nebyly upgrady tak se priznavalo mnohem vice. IMHO to je tim, ze lidi nasypou dvacet litru za prasokver, dalsich 50k prasovybavu a pak je trefi nejaky 13 skolak s cm028ckou, tak jsou nasrani, ze maji krutoprisnou vyzbroj/vystroj a on ma akcko za 2k, tak proc by mu to priznal? si rekne "s timhle krapem me nemohl trefit". s timhle uz jsem se taky parkrat setkal.


09 říj 2012, 14:18
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 črc 2012, 17:24
Příspěvky: 147
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Hele, ono se to nezda, ale když je to tráva tak ty trsy trávy nemaj problem kuličku zastavit, i z vlastní skušenosti vím. Otázka je, asi tam neco, co by kuličku mohlo zastavit bylo...

_________________
ČSLA 70-90LÉTA.

Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat!


09 říj 2012, 14:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Přístup k airsoftu
Přesně tak, jako tohle je druhej extrém, kdy někdo sype s plivátkem, pak přijde někdo se silnějšim kvérem, protivníka smahne a dotyčnej s plivátkem se začne vztekat, že jemu to nepřiznal...ono se to nezdá, ale dost často si je člověk jistej, že se trefil, zatimco kule vesele padaj tři metry před protivníka nebo se odráží o křoví před nim...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 říj 2012, 16:11
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz