Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 04:21




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Něco k softu! 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
trubkin píše:
Proste kdo se boji at sedi v koute, hrajeme si na vojaky tak si uvedomte ze kazdej vojak chce mit co nejsilnejsi kver s nejvetsi pabnou silou. A az se budete snazit v dnesni dobe se 110kou vyhnat nekoho z krovi a naspatek vam poleti davka ktera projde pak si na to vzpomenete.


jo to bude ten problem ze si na vojaky jen hrajem :-) proto nutne nepotrebuju dvakrat do roka chodit domu s prostrelenou hlavou a slovy "to se zahoji, aspon to vypada vice military". taky treba nekteri z nas pracujou s lidma a prijit s rozstrilenym xichtem na obchodni jednani by asi nebylo moc koser. proste nekdo ma duvody ze se boji, nekdo ma duvody ze si proste nemuzu dovolit byt tak military a hodit do prace s rozstrilenou kušňou. furt je to jen konicek ktery me nezivi.

co se tyce bebi, taky jsem si rikal ze mi to nevadi do doby ony zminene M249 + SP(M)200 na tri metry. opravdu bych nechtel videt jak bych vypadal dostat do vsechno do xichtu. tusim ze monty byl ten ktery dostal jednu kuli z podobne silne zbrane na lico a jak to dopadlo? asi ti rekne jak by bylo prijemne mit jich tak v xichte 60.

uz jsem to psal nekolikrat - at si po sobe extremisti strili klidne malorazkama. pokud cloveku vadi extremni upgrady, je treba si jen najit spravnou partu nebo podobne smyslejici tymy. jinak muze jen brblat a nadavat nebo si to brko poridit taky.

ALTERNATiVA píše:
Je pravda že sanseika maska to nebola ... bola to jej čínska kópia, ale aj tak.
No a z čoho strielal? To bohužial nevieme (len že to bol kalach), bola to veľká akcia a v snahe nepokaziť prestrelku ostatným odkráčal s krvavím nosom na mrtvolisko s tým že strelca konftontuje neskôr (ja by som takú duchaprítomnosť asi nemal :) ) .... ale záhadne ho už nezastihol. Inak bola to dávka...
no ale i tak. pres kus plastu dostat tecku na nos :-)


28 črc 2011, 11:30
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
maverik co si ty vubec za cloveka a muzes mi vysvetlit jak jses schopen cekat ponorenej v rece a najednou se vynorit a nic netusici obet podriznout ??? (ala styl rambo) :shock:
Vubec jak muzes mit v porovnani vice zabitejch nozem nez primarni zbrani ?

4 vanhouten : souhlas lepsi je nejezdit na husto-demonske akce , ja uz treba delam jen cviceni s tymem a akce s GSG , prave kvuli takovejm demonum.

_________________
-Military-


28 črc 2011, 11:34
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Duke1 píše:
maverik co si ty vubec za cloveka a muzes mi vysvetlit jak jses schopen cekat ponorenej v rece a najednou se vynorit a nic netusici obet podriznout ??? (ala styl rambo) :shock:
Vubec jak muzes mit v porovnani vice zabitejch nozem nez primarni zbrani ?



je to jednoduché. Hrajme za Navy Seals. Takže když jedeme na akce např. Rakousko ,tak tam jsou hodně jezera,řeky apod. A nepřáteleé mají hodně tabory a základny u vody. A my nejsme ,,likvidátoři,, ale průzkumníci.Tak proto ani tak nestřílíme ,ale rači někoho zajmem nebo zabijeme ,,ručně,,... Každy člen od nás má potapěčské vybavení a taky vycvík. a dva od nás kurz Komando. Jinak abyste se nedivili tak zbrane mamé plynovky. Ty střílejí i pod vodou a jinak suché neoprény a celoobličejové masky. Ještě něco ?

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


28 črc 2011, 11:39
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 11 čer 2011, 20:39
Příspěvky: 278
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
ALTERNATiVA píše:
... 100 ranná dávka, strelba na slepo do kríku a zároveň kázeň o inteligencii ... hmm, ja už ničomu nerozumiem :roll:


Nejdriv si precti co komentujes, na tebe ty slova o inteligenci sedej dokonale :lol:

_________________
Masli dobrych kamaradu nepratel netreba.


28 črc 2011, 12:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Citace:
maverik co si ty vubec za cloveka a muzes mi vysvetlit jak jses schopen cekat ponorenej v rece a najednou se vynorit a nic netusici obet podriznout ??? (ala styl rambo) :shock:
Vubec jak muzes mit v porovnani vice zabitejch nozem nez primarni zbrani ?


tak útok z vody je výhodnej protože tě většinou nikdo z tohoto směru nebude čekat a je z hlediska momentu překvapení nejlepší. A je jedno jestli se potápíš a nebo jedeš na loďce. a proč by neměl víc zabitejch chladnou zbraní než střelnou. Když jsou to vemena a nechaj si ho přijít do zad tak je to jejich problém. A "nůž" neděla takovej bordel.


Naposledy upravil seals dne 28 črc 2011, 13:06, celkově upraveno 1



28 črc 2011, 13:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Nebude čekat? Lidi pokud mám pozici tak snad čekám že útok muže přjít odkudkoliv i z té vody. Proto se ptám s jakejma jantarama to hrajete že si neumí zabezpečit perimetr.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 črc 2011, 13:06
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Opravdu stale si nedokazu predstavit , jak nekdo se vynori prijde k nekomu ze zadu a podrizne ho .
Mozna ze jednou za zivot by se to nekomu podarit mohlo souhrou stastnejch nahod , ale bezne teda neverim.

_________________
-Military-


28 črc 2011, 13:26
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Jjj tiež pochybujem, mne sa to podarilo raz a hneď 2x naraz. Mál som na sebe prevlečník a zrazu počujem, že idu ku mne. Tak sa nehýbem a som ticho, no nevideli ma :D. Tak som šiel za nimi a vliezol potichu do budovy s nimi. Počul som kde su, lebo sa rozpravali, tak som vytiahol atrapu (doma vyrobenú) a akože pich ich za sebou, hehe a potom si mysleli, že srandujem a že hram an ich strane. Ale bolo to raz, a to som bol roztrasený, že sa to nepodarí no hrôza :D.

_________________
vpred


28 črc 2011, 13:33
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Jak tu píšete o těch zprasenejch "čumákach" tak na to nemusí bejt nějakej "hustomasakrální" kvér na to stačí obyčejná čína v základu.. Známej mě trefil tak z 10 metrů do rypáku (má nějakou čínskou m4 v základu takže max 120) a kuly jsem musel vydloubnout nedokážu si představit že bych dostal tim miminem s dvoukilem pružinou to musí bejt neuvěřitelný! Už jen to narvat do kulometu M200 je šílený zajímalo by mě jak to tam dostal

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


28 črc 2011, 13:41
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Reve píše:
Jak tu píšete o těch zprasenejch "čumákach" tak na to nemusí bejt nějakej "hustomasakrální" kvér na to stačí obyčejná čína v základu.. Známej mě trefil tak z 10 metrů do rypáku (má nějakou čínskou m4 v základu takže max 120) a kuly jsem musel vydloubnout nedokážu si představit že bych dostal tim miminem s dvoukilem pružinou to musí bejt neuvěřitelný! Už jen to narvat do kulometu M200 je šílený zajímalo by mě jak to tam dostal


nic prijemneho to nebylo. kde to slo jen pres maskace tak krvava dira (asi tak se strelis ze 120 nebo 130ky na par cm do mekkeho mista - viz treba nos vyse), tam kde byla taktika bez kapes (na ramenech) tak byly takove vice cervene modriny, jedine kdo to nic neudelalo byly sumky a krk kde jsem mel palestinu. v maskacich a sumkach byly velice solidni dulky po kulickach, ale nebylo to skrz.

edit: mel jsem strasny vztek, ale byl jsem tak v soku ze jsem nic neudelal.


28 črc 2011, 14:05
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
trubkin píše:
Nejdriv si precti co komentujes, na tebe ty slova o inteligenci sedej dokonale :lol:

Uistujem sa že čítam pozorne ... bohužial v tvojom poslednom príspevku okrem flameu nevidím žiadny rozumný argument ty inteligent.


28 črc 2011, 14:26
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2012, 17:55
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Monty píše:
Výkřik do tmy


Výkřik do tmy, ale pořádnej! Já s tím tak nějak souhlasím. Kámoš dostal na Vápně od snipera do tváře a musel kuličku tahat pinzetou. Jsou lidi a jsou prasata.


22 srp 2012, 18:24
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 pro 2010, 19:14
Příspěvky: 140
Bydliště: Trenčín, Slovensko
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Je to skor oznam pre zakladatelov airsoftovich akcií aby zabezpecili chrono + 0,20g gulicky a testovat pojednom zbrane. Malo by sa to kontrolovat na akciach ak sa da. Len tak sa da donutit aby hraci neupgradovali tak silno zbrane.


22 srp 2012, 18:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
No u nás na jednej akcí na pokračovanie sa po munulej časti "sprísnil limit" a to tak že dosť debilne!Pretože volakto prišiel o zuby.Doposiaľ z neznámich dôvodou sa robí v fps a nie v m/s..ono pár m/s hodí v fps hned hrozivejšie číslo aj keď je rozdiel vskutocnosti minimálny.Najnižšie kategórie sem pisať nebudem dám sem poslednú.
"Tak že, hneď po nameraní silnej zbrane, bude nad 500 fps označená zbraň červenou páskou, dotyční dostane hneď na to zvlášť papier na ktorý si napíše meno, telefónne číslo (mobil musí mať počas hry stále pri sebe), na tento papier sa mu musí podpísať 5 ďalších hráčov (ktorý sa podpisom zaručujú že dotyční so zbraňou hráva často a je na neho spoľahnutie). Podpísaní svedkovia nemôžu podpísať inú zbraň (to jest, zaručí sa niekto za jednu zbraň, už sa nemôže zaručiť za ďalšiu). Za ďalšie, sniper i keď má elektrickú zbraň, môže používať len mód streľby semi a musí mať záložnú zbraň (ak by nastala situácia že je niekto blízko, aby ho nelákalo zastreliť ho silnou zbraňou), v budove automaticky zakázaná streľba silnou zbraňou a v otvorenom priestore zákaz strieľať pod 30 metrov. Počas hry môžu byť tieto zbrane námatkovo znova merané merákom fps. V prípade zranenia, alebo streľby pod 30 metrov, budú cez mobil ihneď zavolaní všetci majitelia silných zbraní (je jedno v akej budú hernej strane) a hneď sa prešetrí kto kde bol a kto strieľal. Ak sa odhalí vinník, ide automaticky z hry von a aj 5 ľudia ktorý sa za neho zaručili. Myslím si, že v konečnom dôsledku sa nikto len tak nezaručí za niekoho so silnou zbraňou, tak že do hry sa nakoniec dostanú v podstate fakt len hráči ktorý so silnou zbraňou hrávajú dlho a ostatný ich poznajú. Je mi ľúto, ale pravidlá som sprísnil po skúsenostiach z poslednej akcie, kedy prišlo niekoľko ľudí k úrazom."

moj názor..toto nikomu "hubu" nezachráni..stať sa môže hocičo..a klude aj so slabšou zbranou..kto sa bojí alebo nechce prísť o zuby nech nosí drotenu masku..(konecne si ju idem kupit) a kto ju nemá nech podpise ze ide na vlastny chrup.takto koly nekomu ide z hry hned 6 ludí ktorí ani nemozu za to že sa proste vyskytla situácia ktorá chtiac nechtiac dopadla tak ako dopadla a tieto zbrane su tam neni premnozené..viem neni to sranda ale toto podla mna neni riešenie.Ked uz tak by sa mali zbrane rozdelit na kategórie smg pušky atď nech sa to týka všetkých(ale to je asi na jednu akciu nepoužitelné)aj ked ju navstevuju zakazdým takmer tí istí ľudia ale je to pekná predstava keby sa tieto kategórie začali zaužívať.
teraz nezastávam silné upgrade a ani nehaním obmedzenia..ale toto zo zaručením sa riešenie podla mna neni

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


Naposledy upravil madafaka dne 22 srp 2012, 19:55, celkově upraveno 1



22 srp 2012, 18:57
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Aktualizace, od mojeho posledního příspěvku:

S upgrade nemám problém, sám mám v SVD M170 a v AK to je krom vzduchotechniky, hlavy pístu a komory základ.

Jako jsou u nás lidi, co tam mají upgrade za 15 000, ale jsou to hráči, kteří nezačali včera, ale hrajou ten airsoft třeba už 5-7 let.

Bylo tam jednou, že kamošovi střelili do rtu, no a kulička nešla vyndat, tak se jelo na nemocnici. Ale to fakt jen jednou.

A i tak, já nemusím mít silný upgrade, mě prostě a jednoduše nezáleží na tom, kolik zářezů si udělám na pažbě za den, to jako fakt ne.
Samozřejmě mám respekt z těch silných zbraní, hlavně když jsem sám s Dragunovem v situaci, kdy vím že to schytám a vím že to schytám od toho silného. Řeším to tak, že nenápadně vystrčím nohu, aby mě mohl střelit a abych se nemusel už bát o zásah do hlavy.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


22 srp 2012, 18:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Proč jste proboha zase vytáhli tohle tragický téma :roll: lidi mají prostě potřeba brblat a brečet jako malý holky...soft je soft i se všema nepřiznávačema a jinou havětí - tak to chodí, nic se s tím nedá udělat. Tak přestaňte pořád brečet...to je totiž snad polovina příspěvků v celém fóru...fakt nonsense.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


22 srp 2012, 20:23
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Kterej kretén zas dostal nápad vytahovat staré/vyřešené dredy? ...

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


22 srp 2012, 22:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
madafaka -> Tak to je ovšem kokotina epickejch rozměrů, akorát buzerace, která ve finále skutečně nic nevyřeší.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 srp 2012, 00:06
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Griffon píše:
madafaka -> Tak to je ovšem kokotina epickejch rozměrů, akorát buzerace, která ve finále skutečně nic nevyřeší.


asi tak, navic polovinu casu se travi resenim kktin. proste kdyz se boji o xichty tak si tam lidi s prasoupgradama nepoustet a brat jen zname proverene lidi? je to tak slozite? myslim ze to je mnohem jednodussi nez vymyslet tyhle kraviny s telefonama a zarukama 5ti lidi na jednu zbran. my vsichni mame u nas mame v aeg tusim 120ky (ja treba jen M100). vsem to staci a nemame pocit ze bysme nutne museli rvat SP160ky abysme byli v kurzu. nicmene vytahovat rok stare tema - nejak v tom nevidim duvod.


23 srp 2012, 08:32
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Osobně máme limit 140ms na aeg víc jen to co schválí org...
V praxi to funguje dobře jezdí tam pár lidí (včetně mě) co ten limit překračují ale hrajem tam už dlouho navíc my ten upgrade používáme ke stavbě DMR pušek který jedou jen semi, když tam přijede někdo nový tak ho neměříme ale pokud se lidem při hře zdá že mu to moc lítá,bolí, divně zní tak se změří a pak se uvidí...
Madafaka: No to je skutečně připosraný přístup, zaručení se za člověka je dobrý ale pak trestat ty lidi co se za tebe zaručili je blbost...tohle povede k úplnýmu zrušení upgradů na vašem hřišti...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


23 srp 2012, 11:54
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
jako podle mě nejvíc na upgrady řvou lidi co je nemají, potažmo nemají prachy tak neupgradujou.

co se týká silnejch kvérů, tak jsem to na poslední akci dostal z mimina co má úsťovku přes 180 ... z 10 metrů a do xichtu ... strčil jsem ho kam jsem neměl :D krev tekla, ale nejsem nějakej kindersák aby jsem pak brečel na foru "on má silnej upgrade, to se musí zakázat"

no tak lidi, snad nejste nějaký slečinky co brečí že jim někdo zkřivil vlásek ... a jestli jo, tak táhněte do (__.__) a nebrečte na asforu

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


23 srp 2012, 22:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
To je zajímaví já teda rozhodně na upgrade mám a stejně řvu že to je na hov.o. Takže podle tvé teorie mám jít do prdel.e jo? To je docela kretenskej alibysmuz.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


24 srp 2012, 18:42
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
ehm, misi chtěl říct asi to, že stejně když bude každej nadávat jak je silnej upgrade na hovno, tak se tim stejně nic nezmění. Ten, kdo má v kalachu pružinu M150 jí asi nepůjde vyndat. btw. taky mi přijde kapku divný psát: Já na upgrade rozhodně mám :D Na upgrade má pravděpodobně většina z nás

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


24 srp 2012, 19:21
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Tak on monty bude mít asi i ten upgrade....
Upgrade rozhodně na hovno není, to jen lidi co s tím hrájí jak se základem...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


24 srp 2012, 20:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Misi -> Sorry chlape, nic osobního, ale to je pěkná blbost co jsi napsal. Dneska už prakticky nejde nemít na upgrade, vždyť to stojí pár korun...kdo upgrade chce, tak ho má. A to je právě ten problém. Já třeba relativně silný kvéry mam (protože jsem se chtě nechtě musel přizpůsobit době) a přesto mě neustálý honění úsťovky pěkně sere. Čistě z toho téměř filozofickýho pohledu, že to airsoftu vůbec nic nepřináší, akorát mu to bere. Zvyšování rizika zranění a s tim související nutnost nosit víc ochranný prostředky (před pěti lety bych drátěnou masku považoval za překážející kokotinu, teď bez ní nevylezu do akce), který je prostě a jednoduše zbytečný...není to o tom, že bych se zásahu bál a brečel když to koupim, ale je to prostě nesmysl, proč to riskovat, když stejná (a kolikrát i větší) míra adrenalinu i zábavy se dala užít s manuálkama a základovejma kvérama? Kromě toho to zvyšuje počet idiotů, co si myslí, že silný brko znamená jistotu zásahu a nesmrtelnost a akorát se hádaj, veškerá zábava, kamarádčoft a podobný věci ustupujou do pozadí a všechno to začíná bejt jenom o honění efpéesek a tak dále. Oproti tomu přínosy mě nenapadají fakt žádný, pokud někoho jo, rád si jeho názor poslechnu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 srp 2012, 22:05
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Tak samozřejmě, že je to o lidech a o tom, jak s tím hrají. Já jen chtěl říct, že má misi částečně pravdu a nějak jsem nepochopil Montyho příspěvek. Já na upgrade rozhodně mám. No to je sice pěkný, ale nač si tady honit triko ? Jak jsem psal: Na upgrade má každý z nás. Jde jen o to, jak s ním kdo hraje.

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


25 srp 2012, 20:44
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
jirka d píše:
Tak samozřejmě, že je to o lidech a o tom, jak s tím hrají. Já jen chtěl říct, že má misi částečně pravdu a nějak jsem nepochopil Montyho příspěvek. Já na upgrade rozhodně mám. No to je sice pěkný, ale nač si tady honit triko ? Jak jsem psal: Na upgrade má každý z nás. Jde jen o to, jak s ním kdo hraje.

"jako podle mě nejvíc na upgrady řvou lidi co je nemají, potažmo nemají prachy tak neupgradujou. "
Kapiš?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


25 srp 2012, 20:53
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
:D jasný že kapiš, ale vždyť se podívej na ty ceny upgrade dílů. Myslíš, že je to tím, že by někdo neměl na upgrade cca 1500 ? Je jasný, že za tyhle peníze nebude ve zbrani vyměněný všechno, ale už i za tyhle prachy toho dneska koupíš dost, když nepočítám vzduchotechniku, která je u spousty zbraní na slušný úrovni už v základu

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


Naposledy upravil Kečup dne 25 srp 2012, 21:19, celkově upraveno 1



25 srp 2012, 21:18
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Jenže právě to misi tvrdil a Monty se proti tomu ohradil...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 srp 2012, 21:19
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Když jsem kdysi hrával fotbal, a nastoupil proti nám třeba tým, který měl i pár ligoušů, tak kluci brblali, že to není fér, ale já jsem si to naopak s nimi chtěl rozdat, vyhecovalo mě to vždy k lepšímu výkonu. Což platí i v airsoftu ohledně těch úsťovek. Míval jsem třeba MP 5 "pédévéčko" s výkonem kolem stovky m/s, a kolik mi nadělalo užitečné práce. Jak říkají airsoftově zkušení kluci jako Griffon a Monty, "upgrejd" není všechno. V Kalachu 74 "účku" mám stodvácu a naprosto, ale naprosto stačí! :D Chodil s námi také jeden "kropič" s namakanou M4, který si myslel, že když s ní "prostřelí strom", tak nemáme šanci. Jenže v lese to je o různých léčkách a schovkách, takže zas takový "macho" nebyl. No, přestalo ho to brzy bavit, a už vyměnil airsoft za jiného koníčka. :) Čili, ideální je, to trotlům s "nahuštěným" kvérem znechutit...


25 srp 2012, 22:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz