Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 09:42




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Něco k softu! 
Autor Zpráva
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
ale tady nejde o obhajování upgradovanejch kvérů, už vůbec né nějakejch uber upgradů, tady jde o ten jeho princip

když nechceš hrát proti silnějším zbraním než je nějaká tvoje "hranice" tak tam nejdeš, nebo se to vyřeší nějakou domluvou před akcí, ale fakt mi přijde divný že je někdo schopnej odejít z akce protože přijde někdo se silnou zbraní


26 črc 2011, 22:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
loco99 píše:
ale tady nejde o obhajování upgradovanejch kvérů, už vůbec né nějakejch uber upgradů, tady jde o ten jeho princip

když nechceš hrát proti silnějším zbraním než je nějaká tvoje "hranice" tak tam nejdeš, nebo se to vyřeší nějakou domluvou před akcí, ale fakt mi přijde divný že je někdo schopnej odejít z akce protože přijde někdo se silnou zbraní

Někdo prostě nechce aby se mu z huby staly hradčany. No a nadále prostě nadále je to na nic

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


26 črc 2011, 22:09
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Takze vemte v potaz ze upgrade jakykoliv vyssi nez M120 je zbytecnost co leze akorat do penez.
Proc takovi lide nemysli radeji na to, co chcou v softu dokazat ,ale hlavne ze ma nekdo v kveru M150 a hustodemnoskou kadenci ,ale litaji v zakladnich maskacich a squad veste .Tim i odpovida jak soft berou -> CS/COD .
Jedina mozna obrana je ,bud jezdit na overene akce(kde vite ze neprijede tym super demonu) nebo delat military (v pravem slova smyslu)

_________________
-Military-


26 črc 2011, 22:35
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Duke1 píše:
Takze vemte v potaz ze upgrade jakykoliv vyssi nez M120 je zbytecnost co leze akorat do penez.
Proc takovi lide nemysli radeji na to, co chcou v softu dokazat ,ale hlavne ze ma nekdo v kveru M150 a hustodemnoskou kadenci ,ale litaji v zakladnich maskacich a squad veste .Tim i odpovida jak soft berou -> CS/COD .
Jedina mozna obrana je ,bud jezdit na overene akce(kde vite ze neprijede tym super demonu) nebo delat military (v pravem slova smyslu)


no uprimne - dneska abys mel M120 tak uz musis spise downgradovat. kde jaka cina ma dnes bez problemu 130 i vice. zachvili se dockame toho ze zaklad bude 150. tohle se stalo tim ze ceny airsoftu sly razantne dolu. kde jsou doby kdy upgrade maruiky na 120 (coz bylo neco) me vysel na 6000 :-)

edit: at si rve kdo chce co chce. nasel jsem dost lidi kterym staci 120 a vystacime si spolu, popr. kontaktujem jine tymy ktere takto smysleji. jestli si drsnaci chcou cpat do kveru 170ky nebo budou hrat s malorazkama je mi celkem jedno :-)


27 črc 2011, 16:37
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Vzdyt kdyz sem mel M130 tak davala 158m/s, to si tam mam dat pero z propisky nebo co? Tyhle diskuze jsou o nicem. Kdo se boji, nesmi do lesa. Muj nazor.

Jestli chcete 100% bezpecnej sport, bezte hrat sachy.


27 črc 2011, 16:45
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Osobně mám sice silný dělo (KAC SR25, pružina PSG120), ale kadenci mám celkem mizernou a stejně střílím na jistotu a mířeně. Když mi někdo přileze blíž, tak ho na těch 25-30 metrů nějak ulovím 1911tkou :)

Je mi celkem fuk když to někomu dává jako mě 150 a má rozum - pokud má totiž rozum, tak má na stehně pistoli a používá ji v budovách nebo na bližší vzdálenosti. Pokud by nám někdo na akci prorážel kůži zblízka a třeba jako bonus nepřiznával, tak by byl bez debaty vykázán z akce.

Já jsem ještě nikdy vykázán nebyl - silný to mám hodně a přesto si nikdo ještě nestěžoval 8)

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


27 črc 2011, 17:21
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
maverik píše:
No stím bych si nebyl jistej :D zatím sem sundal rukama víc lidi než zbraní :wink:


netrep

_________________
vpred


27 črc 2011, 18:58
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
bunda87 píše:
maverik píše:
No stím bych si nebyl jistej :D zatím sem sundal rukama víc lidi než zbraní :wink:


netrep



Hmm. ty rači nezávid jo ? :)

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


27 črc 2011, 19:13
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Krezz píše:
Tyhle diskuze jsou o nicem. Kdo se boji, nesmi do lesa. Muj nazor.


Hmm ... hustota sama o sebe. Sorry - bez urážky, pozrel by som si aký si tvrďák na živo ...
Môj názor je taký, že ak ti niekto spraví na 10m z nosa toto, napriek tomu že sa snažíž chrániť si tvár tak je to čistý kokotizmus. (je to foto môjho kamaráta).
BTW ... ak si myslím že je nejaká debata "o ničom" tak si ju nečítam.


27 črc 2011, 19:16
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Ak to bola sanseika tak varuj boh, kolkatka pružina to bola ?


maverik píše:
Hmm. ty rači nezávid jo ? :)

Ja ho mám 18cm, tak zatial nezávidim 8). A určite nosíš červenú šatku což ? :-)

_________________
vpred


27 črc 2011, 19:24
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
bunda87 píše:
Ak to bola sanseika tak varuj boh, kolkatka pružina to bola ?


maverik píše:
Hmm. ty rači nezávid jo ? :)

Ja ho mám 18cm, tak zatial nezávidim 8). A určite nosíš červenú šatku což ? :-)



Ne červeny šatek nenosím,když už tak rači růžoví (to je ted víc in ) ! :wink:

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


27 črc 2011, 19:25
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Já hlavně nechápu proč si tam vůbec lidi ty 150+ cpou...
Já mám v kvéru 120, jako zbytek mého týmu a nikdo s tím nemá problém a všem to úplně stačí !
Naštěstí v okolí jsou jen rozumný lidi a všichni maj 120ky, a nezažil jsem, že by si někdo z nich stěžoval na dostřel !

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


27 črc 2011, 19:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Nejdřív to byly manuály od Academy a manuály od Marui, pak to byly manuály a elektriky, pak to byly elektriky a nadupané elektriky se 120tkou, teď to koukam jsou elektriky se 120tkou a nadupaný elektriky se 150tkou.

Jako člověk s stovkovou pružinou mě trochu štve, že se stal dneska ze 120tky, a že když přijedu na nějakou větší akci, tak najednou zjistím, že mě ostatní lidi přestřelujou o 20+ metrů. Jsem docela zvědav, kde se to zastaví (zřejmě v nemocnici).

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


27 črc 2011, 20:59
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Lesman píše:
Kropit z dálky umí každý, postavit se za nepřítele a sundat ho z pár metrů, to už ne.

A co do budov, dáváte si nějakou podmínku upgradu? Přeci tam asi je nebezpečné používat 150 a více, ne?




Plně stebou souhlasím. Akorat Snipera to omlouvá pokud střílí ze 70metrů a trefí na poprvé. jinak jak jsem říkal ja osobně na aki vystřílím možná 15-30 nábojů-což je jeden zásobník. Spíš každeho sundám ze zadu.

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


27 črc 2011, 21:55
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
potom co jsem dostal sadu asi 60 bb v baraku na 3 (mozna 5) metru z M249 s M200 brkem a i pres vestu jsem mel krvave fleky (xicht to diky bohu nedostal), tak od te doby se opravdu takovym idiotum vyhybam, pac si nedovedu predstavit ze by mi tech 60 kuli z M200 nasypal do xichtu.

dalsi priklad za vsechny: kamarad byl tak 5 let zpet na slovensku a na 40 metru na nej vystrelil typek a kulicka mu na tuto vzdalenost doslova rozsypala bryle (stejne pouzivam ja a bez problemu udrzi na 30 cm nekolik desitek ran z tanaky). cely rozsypany a v soku si na ono typka pockal aby se podival co to ma za kver a k jeho uzasu mel frejer prevrtanou vzduchovku.

ne ze bych se nejak extra bal 170tek nekde v lese, ale opravdu netouzim aby mi nejaky idiot s tezkym prstem a prasokverem vysypal tocak do xichtu, zvlast po prvni zminene situaci. uprimne reknete ze tohle by s vama nehlo a rekli byste - vsak to je jen airsoft (v mem okoli uz se docela chyta nazev airhard). upgrade jde porad nahoru, a tezko rict kde se to zastavi? u malorazek?

taky mam kver co ma temer 190 m/s, ale je to odstrelovacka a vim co drzim, narozdil od nekterych. taky si poradne rozmyslim jestli vubec vystrelim.
Deacon píše:
Já hlavně nechápu proč si tam vůbec lidi ty 150+ cpou...
Já mám v kvéru 120, jako zbytek mého týmu a nikdo s tím nemá problém a všem to úplně stačí !
Naštěstí v okolí jsou jen rozumný lidi a všichni maj 120ky, a nezažil jsem, že by si někdo z nich stěžoval na dostřel !


amen
ALTERNATiVA píše:
Krezz píše:
Tyhle diskuze jsou o nicem. Kdo se boji, nesmi do lesa. Muj nazor.


Hmm ... hustota sama o sebe. Sorry - bez urážky, pozrel by som si aký si tvrďák na živo ...
Môj názor je taký, že ak ti niekto spraví na 10m z nosa toto, napriek tomu že sa snažíž chrániť si tvár tak je to čistý kokotizmus. (je to foto môjho kamaráta).
BTW ... ak si myslím že je nejaká debata "o ničom" tak si ju nečítam.


tak tohle je huste. z ceho ten dotycny strilel?


28 črc 2011, 06:48
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Je pravda že sanseika maska to nebola ... bola to jej čínska kópia, ale aj tak.
No a z čoho strielal? To bohužial nevieme (len že to bol kalach), bola to veľká akcia a v snahe nepokaziť prestrelku ostatným odkráčal s krvavím nosom na mrtvolisko s tým že strelca konftontuje neskôr (ja by som takú duchaprítomnosť asi nemal :) ) .... ale záhadne ho už nezastihol. Inak bola to dávka...


28 črc 2011, 07:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Koukám že tu je naštěstí víc rozumnejch lidí než krutorů co si silou pružiny kompenzujeou velikost ču... teda ega
Maverick - To by mě zajímalo s jakejma jantarama hraješ že je dáváš většinou nožem zezedu.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 črc 2011, 08:58
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 11 čer 2011, 20:39
Příspěvky: 278
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Celkem nechapu proc se vsude softaci zaobiraji pruzinama. U nas v teamu je celkem standart 130 a vic a zhruba dva roky si zadnej nas nepritel nestezoval a nekoncil akci kvuli tomu ze by se mu udelalo bebi. Keci o tom jak si tim nekdo kompenzuje velikost cehokoliv jsou jen keci. Nezapomente ze dneska ma naprosta vetsina lidi ktery delaj military soft balistickou ochranu a sou oveseny jako vanocni stromky vecma. To vetsinou znamena ze zasah spis slysi nez citi a proto na akce mimo baraky je kver co dava aspon 130 celkem nutnosti. Na CQB mame vsichni slabsi guny do 120M/s. Mimochodem kver kterej je nadupanej celkem uspesne resi nepriznavace staci 100ranna davka na budku a verte mi ze ten doticnej pak priznava vzdycky.
Proste kdo se boji at sedi v koute, hrajeme si na vojaky tak si uvedomte ze kazdej vojak chce mit co nejsilnejsi kver s nejvetsi pabnou silou. A az se budete snazit v dnesni dobe se 110kou vyhnat nekoho z krovi a naspatek vam poleti davka ktera projde pak si na to vzpomenete.

_________________
Masli dobrych kamaradu nepratel netreba.


28 črc 2011, 09:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
trubkin píše:
Celkem nechapu proc se vsude softaci zaobiraji pruzinama. U nas v teamu je celkem standart 130 a vic a zhruba dva roky si zadnej nas nepritel nestezoval a nekoncil akci kvuli tomu ze by se mu udelalo bebi. Keci o tom jak si tim nekdo kompenzuje velikost cehokoliv jsou jen keci. Nezapomente ze dneska ma naprosta vetsina lidi ktery delaj military soft balistickou ochranu a sou oveseny jako vanocni stromky vecma. To vetsinou znamena ze zasah spis slysi nez citi a proto na akce mimo baraky je kver co dava aspon 130 celkem nutnosti. Na CQB mame vsichni slabsi guny do 120M/s. Mimochodem kver kterej je nadupanej celkem uspesne resi nepriznavace staci 100ranna davka na budku a verte mi ze ten doticnej pak priznava vzdycky.
Proste kdo se boji at sedi v koute, hrajeme si na vojaky tak si uvedomte ze kazdej vojak chce mit co nejsilnejsi kver s nejvetsi pabnou silou. A az se budete snazit v dnesni dobe se 110kou vyhnat nekoho z krovi a naspatek vam poleti davka ktera projde pak si na to vzpomenete.

To sou tupl keci. 100 raná dávka to je uplně nej military jako prase. Se 120 sem neměl nikdy problém s nepřiznávačema a dostřelem. Kdo chce nepřiznat tak ti nepřizná ani 170 brko.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 črc 2011, 09:14
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Monty: Gumový figuríny??? :)
Já si jedu na 160ms semi a nemám problém(nablízko mám G19ku) nikdo si zatím nestěžoval..
Podle mě je problém že lidi z upgradem ani pořádně nevědí co to umí.Prostě hrají jako vždycky a vzdálenosti neřeší, pak někomu vysypou úsměv a hrozně se omlouvají ale slabší brko tam stejně nedají páč by pak nic netrefili...
Je to (kvéry a upgrade) prostě moc levný dostane se to i k lidem co by se dřív vůbec nechytli (nemaj na to geny, vyndá je i týpek s nožem :wink: ) ti po prvním neúspěchu běží koupit upgrade aby měli šanci...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


28 črc 2011, 09:19
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 11 čer 2011, 20:39
Příspěvky: 278
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Monty píše:
To sou tupl keci. 100 raná dávka to je uplně nej military jako prase. Se 120 sem neměl nikdy problém s nepřiznávačema a dostřelem. Kdo chce nepřiznat tak ti nepřizná ani 170 brko.


100ranna davka je takovej donucovaci prostredek :) jinak bud kratky nebo kryci, ale neznam cloveka kterej by nepriznal vic nez jednou. Strelis ho normalne- neprizna, tak ho nasolis a vazne se mi NIKDY nestalo ze by nepriznal podruhy. Jinak mockrat tu zaznelo ze kdo ma problem s upgradama tak at jezdi na akce kde je rychlost omezena. Samozrejme ze nikdo nema radost kdyz ma slic prez celou hubu a pulku zad, ale na 99% se tomu da vyhnout (pri postupu kver pred hubu-masky atp) a to jedno procento je pro mne dan za to ze trava a mensi krovi nejsou neprustrelny. Proste kazdej ma jinej pristup a ma na to urcity duvody. Takze metani silnejch slov o kratkocurech atp je nejen mimo misu ale zaroven spis svedci o inteligenci toho co to rika.

_________________
Masli dobrych kamaradu nepratel netreba.


28 črc 2011, 09:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
... 100 ranná dávka, strelba na slepo do kríku a zároveň kázeň o inteligencii ... hmm, ja už ničomu nerozumiem :roll:


28 črc 2011, 10:24
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Monty píše:
Koukám že tu je naštěstí víc rozumnejch lidí než krutorů co si silou pružiny kompenzujeou velikost ču... teda ega
Maverick - To by mě zajímalo s jakejma jantarama hraješ že je dáváš většinou nožem zezedu.



Většinou 4Brn. ale taky v Milovicích a při Kurzu Komando :) stačí ?

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


28 črc 2011, 10:52
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Lesman píše:
Citace:
Plně stebou souhlasím. Akorat Snipera to omlouvá pokud střílí ze 70metrů a trefí na poprvé. jinak jak jsem říkal ja osobně na aki vystřílím možná 15-30 nábojů-což je jeden zásobník. Spíš každeho sundám ze zadu.



Tak tak, sniper je vyjímka.

Problém je v lehké dostupnosti silných zbraní pro nováčky (že to není třeba jak u motocyklu limitované věkem či zkušenostmi), protože na co střílet s AEG 90 m/s když můžu mít i 160 m/s.
A už hodněkrát jsem slyšel věty typu: "Neboj, já na hlavu nestřílím" a sotva vykouknu zpod zídky, tak mi letí ze snipy kolem hlavy kulička.



Hold amatéři jsou amatéři.. Chce to taky znát taktiku a postupy a né jenom mí nadupanej kvér !

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


28 črc 2011, 11:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
maverik píše:
Monty píše:
Koukám že tu je naštěstí víc rozumnejch lidí než krutorů co si silou pružiny kompenzujeou velikost ču... teda ega
Maverick - To by mě zajímalo s jakejma jantarama hraješ že je dáváš většinou nožem zezedu.



Většinou 4Brn. ale taky v Milovicích a při Kurzu Komando :) stačí ?

JJ satačí sem si udělal zase obrázek

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 črc 2011, 11:02
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Monty píše:
maverik píše:
Monty píše:
Koukám že tu je naštěstí víc rozumnejch lidí než krutorů co si silou pružiny kompenzujeou velikost ču... teda ega
Maverick - To by mě zajímalo s jakejma jantarama hraješ že je dáváš většinou nožem zezedu.



Většinou 4Brn. ale taky v Milovicích a při Kurzu Komando :) stačí ?

JJ satačí sem si udělal zase obrázek



máš stím snad problém ? ja nemůžu za ,,amatéry,, v airsoftu. MY hrajeme tak jak profíci. to že se vynořím z řeky či někoho sundám ze zadu snad patří k airsoftu ne ?

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


28 črc 2011, 11:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Já stím problém nemám jen mě překvapuje že je někdo tak jak to napsat"blbej" že se nechá sundat nožem zezadu. Ten člověk musí být naprosto hluchej a nemít vubec pud sebezáchovy.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 črc 2011, 11:06
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Monty píše:
Já stím problém nemám jen mě překvapuje že je někdo tak jak to napsat"blbej" že se nechá sundat nožem zezadu. Ten člověk musí být naprosto hluchej a nemít vubec pud sebezáchovy.



Máš nějaký kurz/výcvík ?
-Udělej si ho. A potom můžeš hodnotit.

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


28 črc 2011, 11:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
JJ sem naprosto tupej a bez kurzu :lol:

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 črc 2011, 11:11
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Něco k softu!
Monty píše:
JJ sem naprosto tupej a bez kurzu :lol:



Zas tak tupej určitě nejsi,ale tak to není moje starost :lol:

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


28 črc 2011, 11:11
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz