Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 08:04




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
 Čínská baterka 
Autor Zpráva
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Čínská baterka
Ahoj,jelikož jsem byl v rozpočtové nouzi,tak jsem si koupil cyma 0,28a,zbran super baterka i nabíječka funguje,ale mám pár otázek k baterce.Jak poznám,že je plně nabitá? Když ji nabiju např 2hod,a potom za den třeba zas na 2hod,stane se něco? a jinak,jakou koupit baterku do budoucnosti,chci hodně muziky za málo peněz,.. né,jde mi o to aby baterka měla velkou výdrž,nemusí být 9,6 .. (tuším že ta čínská dodávaná je taky 8,4 a frčí to slušně)

PS: mam činskou baterku,i nabíječku
Díky za odpovědi


24 bře 2011, 20:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
Hledej šmudlo, toto se tu rozebíralo už fakt mockrát.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 bře 2011, 20:07
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
ahoj no ja ti radit nejdem ale poviem ti moj nazor:D ja mam tiez cinsku zbran M4 od Dboys na zaciatku mi po 2 dnoch odisli loziska tie som sam vymenil a neskor ked to cele neslo ako ma som to skusil vsetko este raz. zbran odvtedy ide krasne a som rad ze som to zvladol sam zatial ma od mojej upravy na konte cca 2 000 BBciek a bez poruchy viem je to nic s porovnanim cca 50 000 ale tak cas uvidi ako som to spravil to na margo cinskych zbrani ted k baterke. Neviem ci som mal ja nejake stastie alebo co ale mam 9,4V 1200mAh a nabijam ju tiez cinskou nabijackou ved co som dostal k zbrani to pouzivam. kazdy mi tiez radil kup novu nabijacku a novu baterku cini su na h..... ja som sa rozdohol ze ked sa mi baterka pokazi tak potom kupim novu aj s nabijacku nebudem ted vyhadzovat este dobru baterku. ja som tiez hladal odpoved na podobnu otazku a vygooglil som to ze baterku nabijaj dovtedy kym sa nezacne jemne zohrievat. ked sa baterka zacne zohrievat vraj prave vtedy sa zacina prebijat a poskodzovat takze ja ked baterku nabijam ju kontrolujem kazdych 5 min je to sice neprakticke dost ale ked na novu nabijacku ci baterku nemam da sa to aj takto. mne sa 1200mAh nabija cca 3 hodky ( este uplne nebola asi vybyta) je na to aj nejaky vzorec to tu kdesi najdes ale ja sa spolieham na to zohrievanie. a vies co je zauijmave?? nato ze to je cina baterka a 1200mAh bez nabitia vydrzala uz viac ako 1000 vystreleni a stale ide takze nemozem povedat zeby bola ta cina az taka zla neviem mozno mi to tu niekto vyvrati hold to je len moj nazor. jasne ze na zbrani citit ze uz nema az taky super vykon ale striela dobre a ked pojdem na akciu tak potom ju poriadne nabijem.:)

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


25 bře 2011, 12:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
Hele to s tim zahřejváním není dobrý, podle mě baterku nikdy nenabiješ úplně. Akumulátor totiž vždycky nějakou část dodanýho proudu přemění na teplo, protože samozřejmě účinnost tý reakce není stoprocentní, takže baterka se zahřívá prakticky po celou dobu nabíjení, záleží na tom jakym proudem jí nabíjíš (čim větší proud, tim více se ho v jednu chvíli přemění na teplo a tudíž vyšší zahřívání) a taky na míře nabití (čím více je baterka nabitá, tim méně proudu dokáže "zpracovat" a více se zahřívá). Takže když se zahřeje natolik, že to poznáš na dotek, tak to znamená že už pomalu nabitá bude, ale určitě to neznamená že už je plně nabitá. Být tebou bych si to radši spočítal třeba na http://www.airguns.cz/aku.php

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 bře 2011, 15:32
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
jj na tom nieco bude :) je jasne ze asi na plno nabita nieje ale tak aspon cca 90% myslim ze v tedy ma a mne sa osobne zohrieva tak ze sa zohreje trocha dlho drzi a potom sa ta teplota dost rychlo zvysuje tak vtedy to vypnem ja je urcite pravda ze je to metoda vhodna pred 30 rokmy :D ale ako spravny vojak treba sa vynajst v bojovych podmienkach :D:D:D. musite to brat len ako info urcite netvrdim ze mam pravu a viem ze neexistuje 100% premena energie bez vzniku tepla. takze uplny ideal kupit si nabijacku co sama prestane nabijat alebo prepne na udrziavaci rezim ale to su zasa dalsie € :D

EDIT: on pise ze to za den nikdy nenabije naplno takze myslim ze ten vypocet na cinske nabijacky tiez nemusi byt stastny lebo myslim ze to rata tak ze je bateria uplne vybyta ale pokial ju on uplne vybytu nema asi sa len tazko moze podla toho riadit. ( griffon v ziadnom pripade neodporujem mam uctu voci tym co si nieco uz odskakali len sa snazim pomoct)

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


25 bře 2011, 16:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
jojo, to je pravda, že pokud člověk dobíjí nevybitou baterku, tak výpočty berou za svý.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 bře 2011, 19:22
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
Ahoj,jakožto laik nevím kolik má normální čínská nabíječka v zásuvce nebíjecí proud,jak to zjistím ? :D
Jinak,ohledně číny spokojenost kalach šlapal jako hodinky,ale mám trošku problém s čezetou.
Vše sem zvládl,dal co2 naládoval,ale ted obcas (jednou cca za 2 zasobaky) vyleti kulicky 2.. obcas (1x za zasobnik) kulicka proste vyleti jenom na par metru.. jinak super zalozka.. takovy "odbornik" mi rikal,ze to je zásobníkem,ale 400 je málo,ale radši se zeptým jestli to tím muze být,než bych ty 4 kila hodil do kanálu.
Další věc,kamarád má taky kalacha cm 0.28,ale po akci mu zbraň dělá prostě jenom vzzzzrzzzz,né zdraveje zvuk,ale jako by se tam něco táhlo .. nevíte čím to je?
Díky,softu zdar


25 bře 2011, 19:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
Bude to napsané na nabíječce. U pistole bych viděl problém s hopem nebo zásobníkem. Popis problému u kalacha opravdu nestačí, dejte to někomu kdo tomu rozumí na opravu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 bře 2011, 20:20
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
ee,není to můj kalach,je to kamaráda,jen jsem to tak plácnul co kdyby to někdo věděl..
jo,díky no uvidím jak to s tou CZ pořeším. skusím ten zásobník (když nic,tak budu mít 2) a udělám gumku,ale snad zabere :)


25 bře 2011, 20:25
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
k tomu kalachu: měl jsem na M4 dvě podobný závady, u první bylo slyšet jen "bzučení" motoru-bylo to urvaným předkem mechu, u druhý to bylo blbým vypodložkováním

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


26 bře 2011, 16:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
No ten kalach si myslím že je tím že tam něco ohoblil,nevyznám se v tom,ale prostě hrál si na kropiče,a na to číny podle mě nejsou stavěný.. (já sem mu říkal ať si místo posranýho tlumiče a rukojeti šetří na opravu :D)

ale teď mě štvě spíš ta moje čezeta.Nevim v čem je problém,ale .. teď se změnil stav,střelí 1. kuličku daleko silně a docela i přesně,ale daloší to fluše jako od rákosníku na pouti.Doufám že je problém v zásobníku,a nebude v něčem co budu muset dávat na opravu.. ach jo,škoda že zásobník do této plynovky nikdo nemá :D Co myslíte je to tím? (řekl bych,že tím odpadá možnost HOPu.. i kdyby tam nebyl,tak to prostě střílí alespoň 20 m..
Zbraň jsem mazal na zásobníku (stříkl jsem tam kde jsou kuličky) na ten kohoutek co je vzadu když natáhnu závěr (vypadlo mě jméno) když natáhnu závěr,tak zzhruba v prostřed .. snad jsem to nenamazal špatně,ale i tak před mazáním to stříelo stejně
PS: ještě jsem mohl posrta zásobník,protože bombičku jsem "otevřel" a jaksi mi vyskočila,tak jsem to musel povolit,bombička fučela vedle,pak jsem ji dal do zásobníku,a asi 5 sec na plno fučela než jsem to stihl dotáhnout (ale jak říkám střílelo to špatně i se starou)
Díky za odpovědi


27 bře 2011, 09:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
Hele zásobníkem to může bejt a nemusí. Dokud to nějak neověříš, tak nemá cenu o tom teoretizovat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 bře 2011, 11:30
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 04 čer 2010, 18:55
Příspěvky: 112
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
nojo,a čím vším to může bejt? napsal jsem do shopů,pak sem ... uvidím ,... ale fakt mě to štve,člověk si něco koupí a takto se to posere :) ae asi je to normální u číny,každipádně jsem rád že alespoň ten můj kalach šlape jak má


27 bře 2011, 11:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Čínská baterka
Zásobníkem, hopem, nějakej fail v trysce...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 bře 2011, 12:08
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 14 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz