Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 12 čer 2024, 15:32Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 OBECNÁ PRAVIDLA AS FÓRA 
Autor Zpráva
Site Admin
Site Admin

Registrován: 19 říj 2007, 16:00
Příspěvky: 1237
Bydliště: Klatovy
Nový příspěvek OBECNÁ PRAVIDLA AS FÓRA
1. Registrace a uživatelské účty
1.1 Uživatel se registrací na tomto fóru zavazuje k dodržování všech pravidel a nařízení.
1.2 Uživatel je povinen při registraci zadat pravdivé a platné údaje.
1.3 Administrátoři si vyhrazují právo kdykoliv zrušit, smazat či jinak omezit
uživatelský účet.
1.4 Každý uživatel smí mít pouze jeden uživatelský účet. Trestem za založení duplicitního účtu (popřípadě účtů) je trvalý BAN na všechny účty.
1.5 Každý uživatel je povinen řídit se zákony České Republiky. Při jejich porušení hrozí uživateli stíhání Policií ČR.
1.6 Uživatelské jméno nesmí mít tvar webové adresy či hanlivých výrazů. Vyjímku v názvu uživatelského jména může udělit administrátor po předchozí domluvě a toto povolení je následně zapsáno v záznamech uživatele.
1.7 Každý uživatel je povinen pravidelně sledovat, brát na vědomí a plně akceptovat zprávy a nařízení v sekci Vývěsní tabule.
1.8 Členství na těchto stránkách je bezplatné.
1.9 Uživatel souhlasí, že nemá nárok na úhrady jakékoli škody vzniklé přístupem na webhosting či na toto fórum.
1.10 Každému nově registrovanému uživateli budou schváleny první 2 příspěvky moderátorem či administrátorem. Toto omezení je zavedeno kvůli zjištění, zda byl uživatel seznámen s pravidly fóra. Po dosažení 2 příspěvků může uživatel přidávat své příspěvky bez schválení. Vyjímku tvoří sekce, kde se schvalují všechny příspěvky.

2. Přispívání na fóru
2.1 Uživatel se zavazuje přispívat obsah relevantním k tématice daného fóra, administrátoři a moderátoři mohou kdykoli bez udání důvodu mazat příspěvky uživatelů, pokud to shledají za nutné.
2.2 Uživatel se zavazuje nepřispívat pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscénním, vulgárním, zastrašujícím, sexuálně orientovaným, rasově motivovaným nebo jakýmkoli jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve Vaší zemi, zákony České republiky nebo platné mezinárodní právo.
2.3 Zákaz veřejných diskuzí na témata, která nejsou v souladu se zákony ČR.
2.4 Zákaz zakládání duplicitních témat (=témat takových, která už na tomto fóru jednou jsou). Chcete-li k dané problematice něco říci, využijte tématu již existujícího. Věta "pokud to tu už je, tak se omlouvám" neposkytuje žádnou výjimku z tohoto pravidla a může být považována za spam.
2.5 Při zakládání témat se snažte vystihnout odpovídající název. Témata typu "Pls pomozte", "POMOOOC!!", "Koukejte na tohle" a podobně budou nemilosrdně mazána.
2.6 Dbejte prosím na dobré mravy a také na to, že ne každý je v oboru znalý a zkušený.
2.7 Platí přísný zákaz veškerého SPAMU (Za SPAM považovány také 2 příspěvky pod sebou) a OT(OffTopic - příspěvek, který se netýká probíraného tématu). SPAMem jsou rozuměny příspěvky typu "Thx.", "goood" a podobné příspěvky bez věcného obsahu, "bumpování" (zbytečné příspěvky, napsané za účelem opětovného zvýraznění zapadlého tématu) a cílené propagace cizích stránek. K propagaci cizích stránek je vyhrazena sekce "Zajímavé odkazy".
2.8 V sekci "Zajímavé odkazy" budou tolerovány pouze webové odkazy, které budou nějak informačně přínosné pro toto fórum a nebudou odkazovat na jiné AS forum, portál či web za účelem reklamy.
2.9 Na fóru je přísný zákaz zveřejňování odkazů na stránky, které se zabývají warez tématikou, vč. čistě informativních prezentací. Porušení tohoto pravidla se bere jako zvláště závažné a může být důvodem vašeho okamžitého vyloučení z tohoto fóra.
2.10 Zákaz napadání jakéhokoli uživatele na tomto fóru; sprostých a vulgárních projevů; rasové, náboženské, sexuální a jiné diskriminace a porušování platných zákonů České republiky.
2.11 Je zakázáno porušovat autorská práva, zejména zveřejňováním děl třetích osob bez jejich souhlasu.
2.12 Jakékoliv VEŘEJNÉ obviňování, pomluvy a napadání administrátorů, moderátorů a ve specifických případech i užívatelů bude znamenat Vaše OKAMŽITÉ vyloučení z fóra bez posouzení oprávněnosti Vašeho obvinění. Slovo moderátorů tohoto fóra je konečné - jakákoliv veřejná polemika o jejich rozhodnutí bude potrestána, případně až vyloučením z fóra.
Pokud potřebujete řešit konflikt s jakýmkoliv moderátorem, administrátorem či uživatelem, obraťte se výhradně pomocí NEVEŘEJNÝCH (PM, ICQ, e-mail) komunikačních kanálů přímo na něj, popř. na kohokoliv z administrátorů.
2.13 Dodržujte soukromí uživatelů a skupin. Spamování schránek (mail či PM), zveřejnění osobních údajů nebo privátní komunikace bez výslovného souhlasu dotčeného uživatele a zejména vynášení privátního obsahu z uzavřených fór a sekcí je zakázáno.
2.14 Odlišnou barvu písma smějí použít pouze moderátoři fóra k oznamujícím účelům.
2.15 Každý uživatel je osobně zodpovědný za každý svůj příspěvek na tomto fóru.
2.16 Pokud uživatel dospěje k názoru, že nějaký příspěvek jakýmkoliv způsobem porušuje pravidla (spam, offtopic, duplicita nebo cokoliv jiného), tak jediný povolený způsob řešení z jeho strany je ohlášení příspěvku pomocí tlačítka umístěného vpravo dole u každého příspěvku Obrázek , tudíž že je přísně zakázáno za to autorovi příspěvku veřejně nadávat, jakkoli mu to vyčítat, upozorňovat na to psaním dalších zbytečných zpráv do tématu či se jakkoli jinak pokoušet suplovat činnost moderátorů.
2.17 Zbytečné vytahování starých zapadlých témat je zakázáno a bude postihováno. Pokud chcete do starého tématu napsat, rozmyslete si, zda je váš příspěvek skutečně věcný a má takovou informační hodnotu, aby kvůli tomu stálo za to téma vytahnout.

3. Podpis
3.1 V podpisu je povolen pouze obyčejný text.
3.2 Komerční odkazy nejsou povoleny, kromě vyjímek udělených administrátorem, odkazy na nekomerční stránky jsou povoleny, maximálně však dva.
3.3 Jako podpis není povoleno použít již existující podpisy (případně jejich modifikace) Moderátorů a Administrátorů tohoto boardu. Stejně tak není povoleno užívat jako podpis či avatar hodnosti Warfora, ani jejich modifikace.
3.4 V podpisu je možné zobrazit max 1 grafický userbar.


4. Avatar
4.1 Avatar nesmí obsahovat obrázek, který by propagoval web či jiný produkt.
4.2 Maximální rozměry avataru jsou 120x150 px.

5. Postihy za porušení stávajích pravidel
Za každé porušení těchto pravidel mohou udělit moderátoři varování.
5.1 1 Varování - nic
5.2 2 Varování - BAN na 1 den
5.3 3 Varování - BAN na 7 dní
5.4 4 Varování - BAN na 30 dní
5.5 5 Varování - Permanentní BAN
5.6 V případě závažnějšího porušení těchto pravidel je možné udělit rovnou BAN bez předchozího varování.

6. Webhosting
6.1 Provozovatelem webhostingových služeb je airsoft-forum.cz.
6.2 V prostoru daného webu smí být uloženy pouze soubory, které jsou potřebné k provozu webu a prezentaci dat a směřuje na ně z webu odkaz. Webhosting neslouží jako zálohovací či odkládací prostor, ale pouze pro provoz WWW prezentací. Soubory, jejichž umístění v prostoru webu není dle názoru Provozovatele opodstatněné, je Provozovatel oprávněn smazat.
6.3 Provozovatel je oprávněn zkoumat data (soubory) uživatele, pokud pojme podezření, že jsou tato data (soubory) v rozporu s těmito podmínkami.
6.4 K webhostingu je poskytována zákaznická podpora pouze e-mailovou komunikací.
6.5 Při registraci webhostingu vždy uvádějte pravdivé informace.
6.6 Uživateli je zakázáno:
6.6.1 publikovat obsah, který by mohl porušovat platné zákony ve Vaší zemi, zákony České republiky nebo platné mezinárodní právo,
6.6.2 spouštět na webu jakékoliv časově náročné scripty, které by vedly ke zpomalení celého serveru,
6.6.3 spojování více webhostingů a tím obcházení nastavených limitů.
6.7 Provozovatel si vyhrazuje právo na:
6.7.1 vložení reklamního proužku na stránky,
6.7.2 zasílání informačních zpráv na email uvedený při registraci,
6.7.3 změnit vyhrazený prostor,
6.7.4 v případě, že obsah stránek bude jakýmkoliv způsobem porušovat tyto všeobecná pravidla může poskytovatel bez udání důvodu web odstavit(znepřístupnit ostatním uživatelům) či smazat.
6.8 Za případnou finanční nebo jakoukoliv jinou újmu způsobenou funkčností nebo nefunkčností služby, nebere poskytovatel žádnou zodpovědnost.

7. Závěrečné doplnění
7.1 Každý uživatel je povinen dodržovat tyto pravidla. Neznalost těchto pravidel Vás neomlouvá.
7.2 Provozovatel AS fóra si vyhrazuje právo kdykoliv tyto pravidla změnit bez předešlého upozornění!
7.3 Tato pravidla jsou platná od 10.3.2011


07 pro 2008, 19:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz