Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 00:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák) 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 17:31
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák)
Fotky od nas, casem budou dalsi http://picasaweb.google.cz/militarygame ... directlink

Jo a abych nezapomel, ty JPPcka vubec nepriznavaj, clovek hraje s nima, strili do nich jako vo zivot a ani jeden to nepriznal .... na kazdym sprochu pravdy trochu :D Podporuju ANTI-JPP :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Kdo nestrili neni cech, pal pal pal :D


28 lis 2009, 18:40
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 lis 2008, 18:00
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák)
US ! US ! US ! :)

Za me muzu rict ze jsem si dobre zastrilel :)


28 lis 2009, 18:41
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák)
sir.flash píše:
Fotky od nas, casem budou dalsi http://picasaweb.google.cz/militarygame ... directlink

Jo a abych nezapomel, ty JPPcka vubec nepriznavaj, clovek hraje s nima, strili do nich jako vo zivot a ani jeden to nepriznal .... na kazdym sprochu pravdy trochu :D Podporuju ANTI-JPP :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:lol: Hele,abych si tě toho 19.týho nesplet z nepřítelem :lol: :lol: :wink: P.S US.US.US akce dobrá,na náš vkus až moc střílení a to je co říct :lol: ,až my z toho praskla v kvéru 150 nebo to byla 160 :roll: ,vlastně néé 170 to byla :shock:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


28 lis 2009, 20:52
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 14:47
Příspěvky: 166
Bydliště: Rybnice
Nový příspěvek Re: 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák)
Jo akce super, ze začátku jsem myslel že to nebude to pravé, ale ty louky, to byla nádhera. Jinak "Kinders", chce to potunit trochu kvéry aby jste dostřelili tam kam chcete a zbytečně se potom nerozčilovali že nepřiznáváme.
Akci hodnotím kladně, padlo hodně střeliva i protivníků 8)

_________________
!!! MÉ STŘELY SI VÁS NAJDOU I TAM KDE BY JSTE TO NEČEKALI !!!!!!
Veni, vidi, vici.Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.
Vini, vidi , fugy


28 lis 2009, 20:59
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák)
Akce dobra zastrilem sem si dost...zamaskoval sem se taky dost(i kdyz k nicemu kdyz se amici s rusakama nedostali ajni k baraku)jen ty hadky panove jen ty hadky ale bez toho se to asi neobejde coz? :roll:


29 lis 2009, 10:43
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 24 bře 2008, 21:54
Příspěvky: 55
Bydliště: Holýšov
Nový příspěvek Re: 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák)
Servus,

Akce byla určitě myšlená dobře aby nebyl nikdo, kdo si nevystřelil a proto asi i ten zúžený prostor pro hraní.

Za stranu US musím říct, že to, co se děla na naší straně byla pánové pěkná bída. Postupy útoků se roztahaly někdy až do 4 řad za sebou, kde poslední řada měla funkci kuchařů nebo švadlenek podle jejich taktiky boje.
Asi se taky moc nepochopilo jaký je rozdíl mezi obranou a útokem. Jako krásný příklad je schovávaná za prvním křoví u plotu asi 5ti lidí v první fázi boje, kdy odpověď na otázku "Proč neútočíte, když je na tom kopci 1 typan?!" byla "A asi tam pudu, když nevim, kde je ne vole".

Nechci tady vypadat jako super profesionál a každého zkritizovat, ale když jsme před už lety začínali, tak se hrálo jenom na jeden život a hlavně když jsi to dostal, tak pak bylo dost času na to, abys přemýšlel o tom proč.
Při dnešních refreshích to ale jde taky, jenom se koukat po ostatních a začít u toho malinko přemýšlet, protože tohle už není na počítači, kde si flákneš cheat a jedeš znovu s plnou municí. Co jsem tak koukal, tak dost lidí zhebne přeba jenom proto, že nemá dobito nebo přehozenou baterku. Jestli máte team, tak jako team hrajte. I v reálném boji jde o to, aby se splnil nějaký rozkaz a přežilo co nejvíc vojáků.

Moderátorům se omlouvám za dlouhé OT, ale byla to hrůza a zároveň bych chtěl poprosit, aby příspěvky, kde se objeví "Oni zapírali" byly rovnou mazány, když si to killeří nedokážou vyříkat na poli.

Teroristů díky za dobrého nepřítele, který si musel včerejší hon opravdu užít :D

Mějte se lumpové
Kočár


29 lis 2009, 11:28
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 14:35
Příspěvky: 60
Bydliště: Tachov
Nový příspěvek Re: 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák)
-Nejdřív mé subjektivní hodnocení sobotního dopoledne: překvapila mě spousta lidí (asi víc než Šaman z "SS" Stříbro čekal?), bezvadné počasí (viz. fotky nasluněných plání cvičáku :wink:) a pohodička s trochou pivka... Vzhledem ke svým pohybovým potížím jsem se místo lítání s větrem o závod zašíval na respawnu a buzeroval amíky (rusové byli jako vždy vzorní vojáci :!:) a provolával kredit na poněkud váznoucí domluvě s opozicí :?

-Před začátkem akce jsme upravili počet bojujících stran přesunem multicamových střelců na stranu islámských milicí...tím se počty téměř vyrovnali (cca 30 vs 40?) s tím, že vítězící amíci mají neomezený respawn a bránící se muslimy postupně udolají...
-Bohužel, jak psal Kočár: útoky neměli dostatečnou dynamiku! Jako obvykle byla pozice respawnu chápána jako nějaká oáza klidu, takže oživující se vojáci měli spoustu jiných starostí, než se co nejdříve vrátit do sestavy útočné formace a pomoci prořídlým kamarádům...místo toho jsem většinu kluků musel spíš vyhánět, nebo prosit do dalšího postupu :cry:
-Velkým problémem se ukázal příliš rozlehlý cvičák, který NEODOLATELNĚ lákal zdatnější obránce k neustálému opouštění bojového prostoru a obcházení a napadání útočníků ze stran (i zezadu :shock:)! To je z mého hlediska zásadní nedodržení pravidel hry (stejné, nebo významější než nepřiznávání zásahů)! - tím chci poděkovat všem na americké straně za PERFEKTNÍ dodržování pravidel!

-Jinak věřím, že si většina účastníků (obránci zcela jistě) zastřílelo do sytosti a těším se na další fotky!

PS: fotky v adresáři: Fotky z akcí !!!
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=30&t=4817

_________________
ВООРУЖЕННЫЕ СИЛЫ РОССИИ


29 lis 2009, 15:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 06 lis 2008, 06:47
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák)
Zdravím Všechny střelce,
děkuji Vám za pěknou sobotní akci a za hojnou účast :)
Mě osobně se nejvíc líbila první část v lese,podle mého názoru-nejakčnější!!!
Ostatní části byli spíše zdlouhavé(souhlasím s Kočárem),útok byl opravdu slabý a jako Íránský obránce jsem se krapátko nudil :? .Počasí bylo sice vydařené,ale po delší době na jednom místě byla docela zima(odešli mi dvě baterky,proto jsem se poslední fáze nezúčastnil-škoda)...
Doufal jsem,že neomezený Refresh na straně spojenců bude motivací v neustálých útocích Americko-Ruských spojenců,...Původně jsme měli ohledně životů jinou představu(za každý dobitý sektor 1 život navíc pro Spojence ke konečné bitvě o sídlo Teroristické buňky-možná by to bylo více motivační),...ale nakonec jsem se se Ženym domluvil na změně,...
Domluva byla opravdu stížená :? (pokusíme se napravit a pořídíme vysílačky),...
Ohledně té domluvy a dodržování určeného prostoru neviděl jsem nikoho z našich opouštět náš prostor označený fáborkami(je možné,že se tak stalo nemohl jsem být všude 8) ).Ohledně tohoto problému jsem byl pokárán Ženym zrovna ve chvilce,když se jeho mužstvo přesouvalo za fáborkami a střílelo po našich lidech.Tímto se omlouvám dotyčným za můj výbuch a použití drobných vulgarit(už si je přesně nepamatuju,neberte si je prosím osobně),které byli použity v reakci na telefonát o nedodržování pravidel,tak jseště jednou Sorry.
Ohledně toho nepřiznávání-řekl bych,že často zdání klame,když je silnější vítr nebo je člověk schováný(přibitý)v křoví nemusí si s tím poradit ani silná pružina.Vše je o Fair-Play a na svědomí každého člověka :wink:
Scénář skončil přesně,tak jak jsem doufal :)(teroristická buňka nebyla dobita) a může se v něm dále pokračovat.Role se obrátí a Teroristé budou útočit na ustupující Spojence.Počítám,že počátkem jara bychom mohli začít s další fází oboustranné Svaté války(na jiném místě).Času na promyšlení bude dostatek už se těším na obrácení rolí :D
Tak ještě jednou díky za pěkně strávenou sobotu vcelku jsem se dobře bavil a poznal jsem zase více pohodových lidí Thank You ShamanD


29 lis 2009, 22:14
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2008, 17:31
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák)
Jaryn .... jee ty hrajes taky za ty zlouny jpp?? :D jee to sem netusil :D tak to teda ty jedinej priznavas to je jasny :D friend 4ever :D
Na toho 19tyho se tesim ..... to bude masakr, muzem je mlatit pazbou? :D

Jinak hra to byla pekna, akorad na konci sem byl znudenej ze uz sem ani nemel chut kourit a to se stava na softu jednou maximalne dvakrat za 10 let :) Ale zaakcnil sem si pekne .... kontrstrajk live :D

_________________
Kdo nestrili neni cech, pal pal pal :D


29 lis 2009, 22:37
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák)
4zeny:doufam ze to s tim 100% dodrzovanim herniho prostoru ze strany amiku bylo od tebe mysleno ironicky hh pac behali v minovem poli o sto 6.. tim nechci rict ze nasi ne ale amiku sem tam videl pozehnane...


30 lis 2009, 11:56
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 12 říj 2008, 19:52
Příspěvky: 285
Bydliště: Tachovsko
Nový příspěvek Re: 28.11. Bloody Vengeance/Stříbro (Šibeničák)
takže akce byla teměř dobrá až na par momentu ktere mě moc nebavyly. Organizace také jakš takš dobra bejva i lepsi ale dobry. Chtěl bych hlavně poděkovat všem lidem co byly na tedle akci za dobrou přestřelku, samozřejmě hlavně američanum kteří se snažili dobyt barak ale marně teroriste byly přece jenom o něco lepší no :(


01 pro 2009, 17:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz