Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 03:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 
 09.11.08 Strašice 
Autor Zpráva
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek 09.11.08 Strašice
No nikdo se k tomu nemá tak holt to začnu já.
Nebyl sem pořadatelem, aby bylo jasno hned na začátek.

Na akci když sme přijeli bylo už hodně lidí asi všichni takže opět poslední :-(
Ani sme se nestihli pořádně " vystrojit " a už nám utíkaly :lol: Po příchodu na místo sme ztjistili že ano je nás sice víc než spojenců, ale máme všechny hráče pod 15 let, což se mi zdálo ze začátku jako těžká nevýhoda, ale časem se objevily i výhody ( boj ve vysoké tráv ě kde nebyli vůbec vidět, jejich temperament a energie které se nám zkušeným starcům již nedostává atd:. ).Každopádně sem pořád koukal jestli se někomu z nich něco nestalo...pro jistotu.
Po dorazení na místo sme vyfasovali pásky domluvily jakžtakž nějkaou strategii a šlo se.Nebudu podrobně popisovat veškerré akce kterých sem se zůčastnil pouze jednu vyzdvihnu a to byla " válka sniperů " na plaouce u lesíka. oni byli 3 my dva dva sme dostali a kámoš dostal zásach ( byl poprvý na akci ) o kterým nevěděl,ale později se za něj omluvil že to ani necítl ( no ono z 30 metrů když sme byli nabalený jak pumpy ....).Já sem zde dal nový osobní rekord v zásahu na ležícího nepřítele a to okolo 45 metrů.Tuto byl můj nejsilnější zážitek a za tento pořadatelům moc děkuji.

JInak akci celkově hodnotím jako povedenou ( takže za 2 ).Terén nádhernej zlášť ten lesík tam bych si jel s chutí zasnipeřit klidně zejtra hend znova.Samozřejmě že se našli i mínusy.Pro mě nedostatečné info od pořadatelů ( ale dalo se to přežít :lol: ) moc dětí pod 15 no a samozřejmě nepřiznávači.
Poslední dobou narážím an ty jedny a ty samé nevíte čím to je :?: :lol.
Jenom bych vám rád pánové zdělil, že sniper má většinou optiku kde vám může rozeznat i bravu očí, takže to že nepřiznáte zásah je přinejmenším trapné a potupné pro vás samé.Něják zvlášť em to nezdurazňoval nemám zapotřebí se hádat, toho mám jinde dost, jenom bych rád aby se to vytratilo.Ale za to pořadatelé nemohly takže, ještě jednou díky a někdy příště zase se budu těšit...

PS: Fotky dodám během zítřka snad, jsou doopravdy povedené takže se máte na co těšit....

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


09 lis 2008, 21:48
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2008, 10:38
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
Naše zhodnocení je možné najít na našem webu http://rangers-stb.ardie.cz na Knize hostů. Časem přibude něco v akcích.

Ad Darken a nepřiznávači. Dnes jsem se s tímhle jevem ani nesetkal a poslední dobou mi přijde, že skoro každý po akci píše o nepřiznávačích. Osobně nesnášim terminátory, ale často je vidět chlapce pod 15, jak střílí na 50 metrů po někom a křičí na něj "máš máš", i když jim to lítá všude možně. Připočtu-li jev, že pokud v přestřelce přiletí nějaká kulička a trefí někoho někam, kde nic necítí, tak ji možná ani nezaregistruje(o to víc lituji one-shot snipery), tak se skoro obávám, že polovina fám o nepřiznávačích vzniká z takovýhle pohnutek. Nepočítám akce typu BigCombat, kde to bylo markantní a každý i s blbým kolimátorem(nedejbože optikou) viděl terminátory na obou stranách :(

Imho je nejlepší na takovýchto menších akcích pokud dotyčný zásah nezaregistruje, tak hned po hře to jasně říct z očí do očí. Osobně bych se klidně omluvil, dostat zásah není nic špatného a nezaregistrovat jej se může u vybavených lidí lehce stát. A hlavně by se zabránilo takovému po-akci vyčítání an internetu, což se nějak poslední dobou rozmnožilo(teď to vůbec nemyslím na příspěvek Darkena, kterého jakožto snipera chápu, ale obecně) Celkem by mě zajímal váš názor na věc...

_________________
http://stb.ardie.cz
"And here we are... Perfectly tuned Ferraries on the demolition derby."


09 lis 2008, 22:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
No uvedu příklad kterej mě udivil asi nejvíc a proč se mto napsal.Jeden ze spojencu když se hrála jedna z posledních her, klasika deatmacht bez refreshu, nabehnu za lini a vystrilel tam statečne as itři lidi a vzhledem ktomu že byl v bezprostřední blízkosti dostal to samozřejmě taky přiznal a odešel a hle za minutu bojuje směle dál.To už je i na mě moc, ale každemu co jeho čest.

Jinak to že to někdo necítí je v poho stalo se to jednou i mě jako ostatně každému, že :?: :lol:

A díky za pochopení :wink:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


09 lis 2008, 22:59
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2008, 10:38
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
Hm, tak mi odjeli před tou poslední hrou, tak nevím. Ale nejvtipnější bylo, když přišel jeden z těch malinkejch po té rychlohře říct, že zastřelil kofriho. On mu řekl, že jo a že byl mrtvej a ten malej tomu nemohl uvěřit a furt opakoval, že ho střelil a kofri zase, že to ví a že umřel. Nakonec se ukázalo,že kofri byl mrtvej a malej pak koukal na dalšího člena týmu (v ACU vypadali skoro stejně) a dokud jsem tomu malýmu fakt neřekl, že kofriho zastřelil, tak mu to nedocházelo. No a najednou se mu to vyjasnilo a úplně se mu rozzářili očka, že někoho zabil. Fakt jsme se nasmáli a bylo to i celkem dojemný. Jen tak dál, mladá krev! :wink:

_________________
http://stb.ardie.cz
"And here we are... Perfectly tuned Ferraries on the demolition derby."


09 lis 2008, 23:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
ti malincí ládinové byli úplně úžasní a popravdě... mají asi i nejlepší fota.


Pro mě to byla první akce, které jsem se mohla zůčastnit. I když jako fotograf a bavilo mě to. A už i chápu, co vás na tom tak baví.

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


10 lis 2008, 15:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2008, 10:38
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
Tak čekáme na fotky :D

_________________
http://stb.ardie.cz
"And here we are... Perfectly tuned Ferraries on the demolition derby."


10 lis 2008, 15:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 05 lis 2008, 16:19
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
Jako jeden z pořadatelů musím říct že mě osobně se akce líbila skvěle sem si zataktizoval skvělá střelba s nepřiznááváním jsem se nesetkal i kdyz kolikrat byli obeti i na můj max dostřel musím nadále říct že i ty decka se chovali az prekvapive dobre az na ten rev :lol: Myslím že scénář nebyl až zas tak hrozny víme že měl své chyby(kone konců chybama se člověk učí) :wink: .Byl to mooc dobře stráveny čas ddoufám že si příště zabojujeme stejně dobře dobře jako teď Myslím že rozepisovat jednotlivé moje bitvy nemá cenu

Nadále mohu říct že už máme v plánu další akci a i prostor který jsem byl dnes obhlédnout myslím že by se vám všem mohl líbit až bude akce připravena a prostor schválen dostanete všichni info a možnost si zabojovat.
Prostor a možnosti v něm budou skvělé především pro snipery a pro útočné teamy myslím že hoši kteří mají rádi průzkum neznámé oblasti taktizování by si mohli další akci užít ještě více než tuto..
Těším se na foto a velmi děkuji všem za účast na této akci byli jste velmi dobří jak teroristé tak spojenci..


10 lis 2008, 18:09
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 19 říj 2008, 10:41
Příspěvky: 31
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
Ahoj Martas mito vzal z ust ale byl jsem sice sniper ale když jsem videl prcky poprvé tak sem si říkal že to asi neumí ale když sem je viděl z akcï tak nevěřil vlasním očím.
Akce se mi libila ale doufám že ta co se lanuje bude taky dobrá.


10 lis 2008, 18:19
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2007, 16:00
Příspěvky: 17
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
Akce byla opravdu povedená. A kupodivu mladší nepřátelé odhodlaní. Nejen pro to, ale i pro jejich schopnost přiznávat je chválim. Opravdu se nedá co vytknout. Jsme rádi, že jsme byli pozváni na tuto akci. I když jsme časově celkem vytížení, rádi se na podobných akcích budem prezentovat.


11 lis 2008, 18:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2008, 10:38
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
FOTKY! :?: :wink:

_________________
http://stb.ardie.cz
"And here we are... Perfectly tuned Ferraries on the demolition derby."


12 lis 2008, 16:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 lis 2008, 17:41
Příspěvky: 80
Bydliště: Strašice
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
už je to na foru...darken už to sem dával. Mělo by to být v sekci fotky...jestli se nepletu

_________________
Obrázek



"Nikdo se mě nezeptal jestli se chci narodit, tak ať mi nikdo neříká, jak mám žít"


http://www.insurgentforces.estranky.cz/ ... zenych-zen


12 lis 2008, 17:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2008, 10:38
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
Tak to jo, tam se podívat mě nenapadlo :) Díky (i za fotky)...

_________________
http://stb.ardie.cz
"And here we are... Perfectly tuned Ferraries on the demolition derby."


12 lis 2008, 18:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:53
Příspěvky: 330
Bydliště: Hrádek-25 km od Plzne(40min vlakem)
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
smím se zeptat? Kdo zajistil na akci žlutou pásku?

_________________
Soldier
AUDACES FORTUNA IUVAT


30 lis 2008, 17:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 19 říj 2008, 10:41
Příspěvky: 31
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
O tazka kdo zajistil pasku sem bil ja jeden ze sniperu drobet obemni mozna semi pamatujes


15 úno 2009, 22:12
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 14:53
Příspěvky: 330
Bydliště: Hrádek-25 km od Plzne(40min vlakem)
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
OK a můžu se zeptat kdo ti ji "dal"? lépe řečeno dovolil vzít z toho okna? :evil:

_________________
Soldier
AUDACES FORTUNA IUVAT


15 úno 2009, 22:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 19 říj 2008, 10:41
Příspěvky: 31
Nový příspěvek Re: 09.11.08 Strašice
počkej jak z okna přivez mijí kamarad ze Štítova


22 úno 2009, 15:06
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz