Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 14:40




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2009, 21:00
Příspěvky: 243
Bydliště: kousek od Klatov
Nový příspěvek Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
Zdarec..
Chci se zeptat jestli tady někdo neví, kde v okolí Klatov popř. Plzně nechat vyměnit podrážku u kanad.

Je mi jasný, že v nějakym obuvnictví nebo u ševce, ale ptám se proto jestli někdo nemá nějaký zkušenosti. Nerad bych totiž, aby jsem čekal dva měsíce než mi vymění podrážku a pak se mi na první akci odlepila..

Díky.

_________________
"We need a stronger government, bring back capital punishment" - Rapist (Combat84)

"It's better to be dead than a fucking red!!" - Right to choose (Combat 84) - Neplést s Combat18!!


20 kvě 2010, 12:42
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
Pokud vím tzak já jsem si nechával opravovat kanady na klatovské tříde v Plzni pod rybárnouš Špilar.e tam takovej malej krámeček spojenej se sekonhendem a tam je fajn chlapík co ti s tim pomůže.je to na hlavní třídě nikam neodbočuješ.

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


20 kvě 2010, 14:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
chlapče, jak se ti u 60-tek mohla odlepit podrážka? koukam na ně a vidím, že podrážka je "přinýtovaná" k botě 3x.na špičce a 8-9x na patě.. jak jsi to dokázal ?. ale jestli je chceš mermomocí opravit tak si myslím, že se ti vyplatí koupit nové. přecejenom nová / lepená podrážka je něco jinýho..

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


20 kvě 2010, 14:32
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2009, 21:00
Příspěvky: 243
Bydliště: kousek od Klatov
Nový příspěvek Re: Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
Kajky píše:
chlapče, jak se ti u 60-tek mohla odlepit podrážka? koukam na ně a vidím, že podrážka je "přinýtovaná" k botě 3x.na špičce a 8-9x na patě.. jak jsi to dokázal ?. ale jestli je chceš mermomocí opravit tak si myslím, že se ti vyplatí koupit nové. přecejenom nová / lepená podrážka je něco jinýho..

No ona neni odlepená, ale je to taková ta mechová.. Jestli víš co myslím. Je bez vzorku a hrozně měkká. Měl jsem tu o tom dokonce jeden topic. Neni dělaná na polní podmínky a tak začíná odcházet.

4Mro: neměl bys odkaz třeba z map? V Plzni se ještě moc nevyznam a google mi našel Rybárnu jenom na americkej za řekou. Díky.

_________________
"We need a stronger government, bring back capital punishment" - Rapist (Combat84)

"It's better to be dead than a fucking red!!" - Right to choose (Combat 84) - Neplést s Combat18!!


20 kvě 2010, 14:57
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
jo jo rozumím, ja myslel že se ti prostě oddělila od spodní části bot..ale i tak bych radsi investoval do nových než do opravy :) (i když vím, že vyšláponout si je není nic jednoduchého :))

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


20 kvě 2010, 19:28
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 17 kvě 2010, 18:39
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
Dobrý den nechtel sem zakladat new topic tak se ptám tu... Chci se zeptat jestli kanady vz.60 jsou dostačující do lesa na víkendové hraní předem díky..


12 srp 2010, 20:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
Ano, jsou.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 srp 2010, 20:14
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 17 kvě 2010, 18:39
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
Griffon píše:
Ano, jsou.

díky to mi stačí :)


12 srp 2010, 21:29
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
Mám je cca 16-18 let, to hovoří za vše. Ale je pravda, že se o boty a výstroj dost starám, pravidelně je krémuji. Stejně ale začínají praskat v nejvíc namáhaných místech. Mám i další boty, z porovnání mohu říci, jsou tvrdší na patu, pokud chodíš po tvrdém povrchu, začnou z toho bolet nohy. Nakrémované vydrží v děšti a mokru tak hodinu dvě, než v nich začne být vlhko. Pokud je ještě chladno, tak ti v nich začne být zima. Když je hodně namočíš a rychle usušíš, tak ztvrdnou a pak se v nich dělají puchýře, je potřeba je nakrémovat třeba včelím voskem, aby zase kůže byla měkká.
Jsou prakticky nezničitelné, pokud se vyloženě nesnažíš, jsou dost odolné vůči okopání o kameny a kořeny, ztráta barvy třeba na špičce na funkci nemá vliv.
Nekupuj si použitý, jak se jednou vyšlápnou podle něčí nohy, tak takový zůstanou. Je zbytečný si prasit nohu, když ten před tebou měl místo nohou kopyta. Vyšlápnutí trochu trvá, ale pak drží dobře. Před vyšlápnutí je pořádně nakrémuj, ať je kůže měkčí, nebudeš mít pochýře (nebo ne tolik...).

_________________
Legion of Blue Hills


13 srp 2010, 12:25
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 17 kvě 2010, 18:39
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
Ebon hand píše:
Mám je cca 16-18 let, to hovoří za vše. Ale je pravda, že se o boty a výstroj dost starám, pravidelně je krémuji. Stejně ale začínají praskat v nejvíc namáhaných místech. Mám i další boty, z porovnání mohu říci, jsou tvrdší na patu, pokud chodíš po tvrdém povrchu, začnou z toho bolet nohy. Nakrémované vydrží v děšti a mokru tak hodinu dvě, než v nich začne být vlhko. Pokud je ještě chladno, tak ti v nich začne být zima. Když je hodně namočíš a rychle usušíš, tak ztvrdnou a pak se v nich dělají puchýře, je potřeba je nakrémovat třeba včelím voskem, aby zase kůže byla měkká.
Jsou prakticky nezničitelné, pokud se vyloženě nesnažíš, jsou dost odolné vůči okopání o kameny a kořeny, ztráta barvy třeba na špičce na funkci nemá vliv.
Nekupuj si použitý, jak se jednou vyšlápnou podle něčí nohy, tak takový zůstanou. Je zbytečný si prasit nohu, když ten před tebou měl místo nohou kopyta. Vyšlápnutí trochu trvá, ale pak drží dobře. Před vyšlápnutí je pořádně nakrémuj, ať je kůže měkčí, nebudeš mít pochýře (nebo ne tolik...).


Díky moc, dneska jsem je mel poprvé na akci ale tak 3 dny predtim jsem je 3x namazl nejakym kremem na vojenskou obuv byly mekke. zadny puchýř ale bolelo to dost :D


14 srp 2010, 22:22
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2009, 10:40
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
Ještě to bude chvíli trvat, pokud to chceš urychlit, vem si zimní ponožku. Zaběhej si v nich a pak si je nech na noze jen tak na nějaký popocházení do večera(třeba na pivo), hlavně neměň ponožky. Jak budeš mít horkou zpocenou nohu a silnější ponožky, tak to svým způsobem napaříš a rychleji se roztáhnou a natvarují. Pak je nech několik dní vyvětrat a pořádně vyschnout, taky si dej pauzu, aby se ti dali dohromady nohy a ty úvodní otlaky se uvolnili. Během tří akcí by měli být v pohodě.
To úvodní rozšlápnutí je důležitý, není nic horšího, než když tě bota někde soustavně tlačí a ty se nemůžeš soustředit na nic jinýho, než na kroucení nohou v botě, aby sis uvolnil otlačené místo.
Taky doporučuji vyndat původní vložky a koupit co nejlepší seženeš, mám tam nějakou ovčí úchylnost s gelovým jádrem a za tři stovky se komfort chůze několikanásobně zlepšil.

_________________
Legion of Blue Hills


16 srp 2010, 15:00
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 17 kvě 2010, 18:39
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Kanady vz. 60 - Vyměnění podrážky
Ebon hand píše:
Ještě to bude chvíli trvat, pokud to chceš urychlit, vem si zimní ponožku. Zaběhej si v nich a pak si je nech na noze jen tak na nějaký popocházení do večera(třeba na pivo), hlavně neměň ponožky. Jak budeš mít horkou zpocenou nohu a silnější ponožky, tak to svým způsobem napaříš a rychleji se roztáhnou a natvarují. Pak je nech několik dní vyvětrat a pořádně vyschnout, taky si dej pauzu, aby se ti dali dohromady nohy a ty úvodní otlaky se uvolnili. Během tří akcí by měli být v pohodě.
To úvodní rozšlápnutí je důležitý, není nic horšího, než když tě bota někde soustavně tlačí a ty se nemůžeš soustředit na nic jinýho, než na kroucení nohou v botě, aby sis uvolnil otlačené místo.
Taky doporučuji vyndat původní vložky a koupit co nejlepší seženeš, mám tam nějakou ovčí úchylnost s gelovým jádrem a za tři stovky se komfort chůze několikanásobně zlepšil.


Opet díky za uzitecne rady az se vratim domô tak pudu si zabehat a pak to zhasnout pivem :) snad to vydrzim:) ale fakt diky hodne uzitecnych rad si mi dal. A je to pravda jak sem byl na te akci tak se mi moc nechtelo behat do zakopu protoze to dost bolelo:D


16 srp 2010, 21:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz