Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 07:32




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Kanady od MAGNUMu 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 10 srp 2012, 07:32
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Kanady od MAGNUMu
Ahoj lidi, chtěl bych se vás zeptat zda-li má někdo zkušenosti s obuví od Magnumu.

Co jsem se dověděl, tak tato značka snad i koperuje nebo nějak souvisí se značkou Hi-Tec. Nevím jestli se jedná o kvalitní obuv, jelikož jsem ke značce Hi-Tec trochu skeptický což se aspoň tedy Evropského trhu týče - začali to šít Poláci, i když ti asi neexpedují zboží do Ameriky tak pár oděvů a obuv zn. Hi-Tec používám a raději se už po tom Polském zjištění přikláním ke značkám Husky a Alpine Pro - ti zase vyrábí zboží v Číně, zato si myslím že oproti Hi-Tecu jsou na tom lépe.

Ale teď je řeč o Kanadách, myslíte že mohu dát na tuto značku, nebo by jste mi doporučily raději něco lepšího/jiného?

Děkuji za odpověď


22 srp 2012, 21:00
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 20 čer 2011, 14:05
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: Kanady od MAGNUMu
Zdravím, vlastním třetím rokem ELITE II 8 LEATHER SYMPATEX a přijde mi, že to je asi nejlepší model od téhle firmy, co se týče nošení do terénu. Ostatní modely jsou spíš "urban" a hodně z nich má boční zip, ty do lesa nebrat. Ale ohledně těch co mám já si nemůžu stěžovat. Jako u každých kanad chvilku trvá než se rozchodí pata, ale pak jsou úžasně pohodlné a pokud do nich máš správnou ponožku, tak skoro ani nevíš, že je máš na noze. Teď se mnou byly na 2 měsíce ve Skotsku a každý den jsem je protáhla několik (desítek) kolimetrů blátem po kotníky, často a i přes deštivé počasí a impregnaci tak jednou max. dvakrát za měsíc nepropustily ani kapku vody i když stál člověk v potoce. Jediná vada na kráse se objevila u gumových okrajů boty, kde se na jednom místě odchlípl okraj od boty, ale není to moc a rozhodně tudy do boty nezatéká, takže je to jen estetická vada, která se dá snadno odstranit.


30 zář 2012, 18:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz