Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 04:36




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 3 Desert 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 3 Desert
No za 3ID ti zase utrhnou koule pražský kluci, když to nebudeš dělat pořádně, jednička je v současnej době myslim volná :D Každopádně jsem tě nechtěl od 2ID odradit, pokud to budeš dělat fakt pořádně, tak čim víc indiánů bude, tim líp ;-) Nicméně jak říká devildog, nemáš-li prachy, na reenacting skutečný jednotky zatim zapomeň. Klidně si po kouskách dávej dokupy správnou výstroj, ale nášivky si našij a že "děláš tu a tu jednotku" o sobě začni prohlašovat až ve chvíli, kdy to bude nějak vypadat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 úno 2012, 19:25
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 24 zář 2011, 07:02
Příspěvky: 32
Nový příspěvek Re: 3 Desert
Griff: Jasný, taky že jo... Chci začít postupně, kdybych hned nakoupil věci za XX tisíc a pak se na to vysral tak to asi taky nemá smysl... Takže si chci věci kupovat postupně, s klukama se potřebujem naučit základy, trénovat taktiku atd... První rok ( dva) by jsme na akce nejezdily a právě jen "trénovaly", až pak bys me do toho ty peníze klidně nacpaly...Možná ti to přijde kravina ale akce typu přijeď , krop jak ču*** a běž to zapít do hospody mi nic neřikaj a na akce typu Protector atd. nemáme...

DevilDog: Nechápu co to do tebe vjelo... Já jsem o reenactingu nic neřikal...Chtěl jsem se akorát příblížit předloze a pak začít...Takže zase klid...


20 úno 2012, 11:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 3 Desert
Tak to je taky správnej přístup ;-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 úno 2012, 13:02
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 24 zář 2011, 07:02
Příspěvky: 32
Nový příspěvek Re: 3 Desert
Heh, díky :D A jak je to s tou FLC, ze začátku bych si chtěl za ten litr koupit tu FLC se sumkama ( maj jí ted nekde uplne zadarmo ) a čassem bych si pod to koupil IBA.. Šlo by to taky..?


20 úno 2012, 13:08
Profil
Četař
Četař

Registrován: 13 lis 2011, 18:21
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: 3 Desert
no s FLC ti neporadim , podlož si to fotkama a podle mě to bude v caiku.Jinak sou dvě a to zipová verze a s fastexama tak zjisti jaký se nosily. Jinak no nevim já osobně bych si prvně koupil IBA protože budeš vypadat jak bl*ec jen s FLC. Jinak bych si udělal nějakej seznam a pořadí alespon toho základu v kterym to budeš kupovat. Příklad :
1 . Uniforma
2. Boty
3. IBA
4. Sumky
Což mi připomíná abyste si jestli ste to ještě neudělaly,tak si udělejte fire team a dle toho taky specializace a ostatní , některý funkce maji třeba jiný sumky a podobně .
No jestli je ta cena FLC výhodná tak si to kup hned , ale potom fakt to IBA :wink:


20 úno 2012, 15:55
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 24 zář 2011, 07:02
Příspěvky: 32
Nový příspěvek Re: 3 Desert
Stew: Jsn, s tím počítam...

Jinak pro všechny FLC + IBA pozitivní : Zajímalo by mě když máte IBA a přes to hozený FLC jestli je na ibě ještě někde místo , kam dát sumky. Jestli nechápete tak jsem myslel že bych FLC používal jako "muniční" ( pyro,zásobáky,gule) a IBA na žrádlo, základní medik atd. .. A jak je to s CamelBakem ? Páč na FLCčku na zádech molle neni a nevim jestli to přes IBA jde nějak dát...? :) Díky za odpovědi :)


20 úno 2012, 18:42
Profil
Četař
Četař

Registrován: 13 lis 2011, 18:21
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: 3 Desert
TheSkunk píše:
Stew: Jsn, s tím počítam...

Jinak pro všechny FLC + IBA pozitivní : Zajímalo by mě když máte IBA a přes to hozený FLC jestli je na ibě ještě někde místo , kam dát sumky. Jestli nechápete tak jsem myslel že bych FLC používal jako "muniční" ( pyro,zásobáky,gule) a IBA na žrádlo, základní medik atd. .. A jak je to s CamelBakem ? Páč na FLCčku na zádech molle neni a nevim jestli to přes IBA jde nějak dát...? :) Díky za odpovědi :)

Tak kombinaci mám doma . Když máš FLC přes IBA tak na ní neni téměř žádný místo a i kdyby jo tak to neni úplně košer. Jinak na FLC se ti vejde spousta sumek tak do zadu dej waist pack nebo canteenovky a do toho se ti vejde jídlo i voda. Camelbak pokud vim tak se nosil na zádech jako batoh a nepřipevnoval se.


20 úno 2012, 19:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: 3 Desert
Jako asi by se to dalo, ale je to blbost. Camelbaky se tahaly jen klasický "batůžkový", žádný tacticool camelbak pouche přímo na vestu nebyly.

Edit: zase druhej :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 úno 2012, 19:23
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz