Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 dub 2024, 04:56




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 upgrade uhc super 9 x swat 
Autor Zpráva
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Tobě asi nikdo nevysvětlí že je to kvér na h***o

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


17 říj 2010, 12:09
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2010, 18:19
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
lol tak ty seš dobrej deb.l prej že značka STTI neexistuje :D
najdeš jí na různých shopech je to čínska značka a v poslední době udělala snad nejdržší snipu na soft co neni nijak upgradovaná M200 a stojí 28 000 jinak zbraně od této značky mají o něco lepší kvalitu než pouťovky od vietnamců
sám mám Super 9 Swat a nechal sem si jí vylepšit díly se dají sehnat i v česku nebo se objednaj, nevím co to tu melete že je to sračka, pružinu tam mam M190, píst ocel a proti tlakou hlavu válce a ocelovej trn pružiny, přesnou hlaveň 6,03 mm kterou sem si nechal vyrobit je z hliníku a střílí hodně dobře ať už jde o výkon, přesnost nebo dostřel


19 lis 2010, 18:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Vesuv píše:
lol tak ty seš dobrej deb.l prej že značka STTI neexistuje :D
najdeš jí na různých shopech je to čínska značka a v poslední době udělala snad nejdržší snipu na soft co neni nijak upgradovaná M200 a stojí 28 000 jinak zbraně od této značky mají o něco lepší kvalitu než pouťovky od vietnamců
sám mám Super 9 Swat a nechal sem si jí vylepšit díly se dají sehnat i v česku nebo se objednaj, nevím co to tu melete že je to sračka, pružinu tam mam M190, píst ocel a proti tlakou hlavu válce a ocelovej trn pružiny, přesnou hlaveň 6,03 mm kterou sem si nechal vyrobit je z hliníku a střílí hodně dobře ať už jde o výkon, přesnost nebo dostřel


Stti je z Taiwanu, nikoli z Číny, akorát někteří prodejci prodávají pod jejich značkou zbraně různých čínských výrobců. Příště až budeš někoho označovat za debila, tak si dej bacha, abys sám neřikal kraviny...a taky abys nedostal hned do začátku nějakej banán.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 lis 2010, 18:36
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Zajímavé protitlakou hlavu válce jsem ještě neviděl jen protitlakou hlavu pístu...a hlaveň z hliníku bych taky nechtěl páč by se hned vydřela.....
Vesuv bude asi expert :roll:

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


19 lis 2010, 18:44
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 kvě 2010, 07:19
Příspěvky: 172
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
No záleží jakej je to hliník, ale asi bych to zbraně taky nedal :-/ ideální je niklovaná hlaveň no co na plat :-)

_________________
Airsoftový samopal vz.58 + sniperka PENETRATOR 1200
http://www.guruarms.cz/


19 lis 2010, 22:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 kvě 2010, 23:01
Příspěvky: 204
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
A co ty díly z AS PRO?
Ps: nakej typek mi ji nabidl za 2000 i s optikou,má to cenu?

_________________
Válka je zlo , proto bojujeme o mír !


25 úno 2011, 23:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
hacker15 píše:
A co ty díly z AS PRO?
Ps: nakej typek mi ji nabidl za 2000 i s optikou,má to cenu?

Nemá to cenu opravdu. Hodnota tý zbraně je tak 3,50kč .

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


26 úno 2011, 07:55
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 bře 2011, 20:54
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Vseci cotu pisou ze je tahle zbran k hovnu a ze nejde updatovat sou nemalí kokoti na airsoftshop.cz koupis cely set pro tuhle sniperku jen za 320 obsahuje Ocelový trn a hliníkový píst+ pružina M150-190 za 150,- kazdy kdo ma IQ nad 50 si update najde sám a nepise tu picoviny jakoze nejde updatovat stymhle updatem sem docílyl úsťové rychlosti az 190m/s(toje takych cca 600fps s kulickama 0,30g


28 bře 2011, 21:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
zeli95 píše:
Vseci cotu pisou ze je tahle zbran k hovnu a ze nejde updatovat sou nemalí kokoti na airsoftshop.cz koupis cely set pro tuhle sniperku jen za 320 obsahuje Ocelový trn a hliníkový píst+ pružina M150-190 za 150,- kazdy kdo ma IQ nad 50 si update najde sám a nepise tu picoviny jakoze nejde updatovat stymhle updatem sem docílyl úsťové rychlosti az 190m/s(toje takych cca 600fps s kulickama 0,30g

Doporučuju zmenšit dávky drog.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


28 bře 2011, 21:05
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
zeli95 píše:
Vseci cotu pisou ze je tahle zbran k hovnu a ze nejde updatovat sou nemalí kokoti na airsoftshop.cz koupis cely set pro tuhle sniperku jen za 320 obsahuje Ocelový trn a hliníkový píst+ pružina M150-190 za 150,- kazdy kdo ma IQ nad 50 si update najde sám a nepise tu picoviny jakoze nejde updatovat stymhle updatem sem docílyl úsťové rychlosti az 190m/s(toje takych cca 600fps s kulickama 0,30g


Tak teda nestiham se smat :lol: :lol: a k tomu ani nemam slov .
Preci lidi i ja co nejsu sniper vim ,ze ta zbran je hulka na rajcata. (coz uz tu bylo receno )
Vykon slabej , nesehnatelny dily na upgrade (NE UPDATE)



PS: Odpuste OT

_________________
-Military-


29 bře 2011, 16:45
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2011, 21:08
Příspěvky: 31
Bydliště: Orlová-Lutyně
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Dobrý den s tím že tato zbraň je nepoužitelný kus šrotu souhlasím, ale mám malý problém. ,,Kamarád´´ viděl že mám SVD tak si koupil první zbraň která vypadala jako sniperka (za 2000kč) :). Bylo k ní pár dílů tak mně poprosil abych mu je vyměnil, zjistil jsem že díly nejsou kompatibilní, zbran je celá rozlámaná a Hop-Up komora je slepená sekunďákem. Nemněli by jste někdo nějakou funkční komoru doma? A má to vůbec cenu měnit?


06 kvě 2012, 10:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Hele, podle tvýho popisu si myslim, že je to zralý na popelnici a vrážet do toho další peníze je kravina. Ať se toho zkusí za pár korun zbavit a koupí si něco pořádnýho.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 kvě 2012, 15:18
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Croatoan píše:
Dobrý den s tím že tato zbraň je nepoužitelný kus šrotu souhlasím, ale mám malý problém. ,,Kamarád´´ viděl že mám SVD tak si koupil první zbraň která vypadala jako sniperka (za 2000kč) :). Bylo k ní pár dílů tak mně poprosil abych mu je vyměnil, zjistil jsem že díly nejsou kompatibilní, zbran je celá rozlámaná a Hop-Up komora je slepená sekunďákem. Nemněli by jste někdo nějakou funkční komoru doma? A má to vůbec cenu měnit?


zahodit a koupit svd :-) ty nervy co s tim budes mit za to nestoji, vykon to ma stejne desny (jak ustovka tak presnost). jak psal monty, tak to je dobre maximalne jako predrazeny klacek na rajcata.


06 kvě 2012, 19:05
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 08 led 2009, 12:19
Příspěvky: 399
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
nesouhlasím...dal jsem jí k rajčatům a zkroutily se a zplesnivěly :( ani k rajčatům to neni dobrý...

_________________
One shot, two kills!


06 kvě 2012, 19:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Mejla píše:
nesouhlasím...dal jsem jí k rajčatům a zkroutily se a zplesnivěly :( ani k rajčatům to neni dobrý...

To taky nesmíš zalívat siliknovím olejem :-)

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


06 kvě 2012, 19:33
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
proč silikonem? Když se to hýbe a nemá tak duct tape (rajčata k pušce) když se to nehýbe ale má tak WD40 (růst rajčat)... tohle se učí v USA na polytechnice v prvním ročníku :-D Takže si někde musel udělat chybu :-D

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


06 kvě 2012, 21:30
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 čer 2012, 23:46
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
No koukám spousta z vás někde četla že to je shit (nebo to několik z vás v ruce i mělo) a tak je nejjednodušší napsat sem, že to shit je. Neříkám, kdoví jakej gun to je. Ale názory že to je vhodné jenom jako tyčka k rajčatům nebo šrot za 3,50 jsou mimo.

Kdo z vás ví o zbrani s imitací vyhazování patron pro lepší realističnost a natahovací pákou tohoto typu? To, že to nevyhovuje vám a má to poměrně malý výkon v základu není důvod každému říkat že ta zbraň nemá žádnou hodnotu.Nutit někomu komu se tohle líbí místo to SVD s tím že je lepší je jako vegetariánovi shánícímu ideální typ zeleniny říct, že nejlepší je biftek a ať si koupí krávu, ta že je rozšířená dost.

Tahle zbraň má pěkný potenciál co se týče stavby, bohužel má dva největší problémy, atypické řešení HOP-UP komory a přechodu do hlavně a dorazové patky. Kdyby se vyráběli kvalitní náhradní díly pro všechny části, mohl by to být zabijácký gun. Pravda je taková, že se u nás dá sehnat píst, pružina a trn. Jejich instalace (zvláště silné pružiny) vede právě k razantnímu rychlému opotřebení dorazové patky z plastu. Nepřesnost a dostřel zbraně je daný tím, že přechod z oddělené hop-up komory do hlavně je formou nálevky, čili pokud kulička neproletí přímo, chytne špatnou rotaci a nebo ji zpomalí spatný odraz v nálevce.

Někdo šikovný a zdatný by zcela jistě přišel na způsob jak toto vyřešit a zbraň typově podle svých představ by dokázal náležitě vylepšit, místo toho aby na ni jen plival, protože je línej zkusit na něco přijít.

Ona dorazová patka by se dala řesit vymodelováním z kovu na stroji CNC podle plastové předlohy originálu. Kdyby se tedy skupina několika lidí, kteří i přes odrazování z této zbraně chtějí udělat odolný a kvalitní kus, domluvilo a někdo z nich měl přístup k tomuto stroji, dalo by se vyrobit potřebné množství kusů a rozmělnit tak náklady. Cena za onu dorazovou patku by pak byla v řádu stovek. Bylo by to ovšem řešení největší překážky upgradu.

Hlaveň a hop-up komora jsou vetší oříšek a já osobně bohužel nevím, co by se dalo dělat s tím ale i tady určitě řešení existuje. Po instalaci kovové dorazové patky a lepší prižiny, pístu a trnu by toto ovšem nemusel být tak velký problém, díky lepšímu průletu kuličky do hlavně.


05 čer 2012, 00:14
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2011, 21:08
Příspěvky: 31
Bydliště: Orlová-Lutyně
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Takže si ten váš referát schrňme. Píšete že říkat o ní že je nepoužitelná a kus šrotu je hloupost ale že má tolik problémů že je to kus šrotu a nepoužitelná. Ty problémy be se podle vás daly opravit pomocí CNC stroje který přece máme každý za barákem v kůlně, že? Navíc výpis problémů nekončí ani zdaleka tam kde jste jej ukončil vy.


12 čer 2012, 16:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Croatoan má naprostou pravdu. Takže ty uznáváš, že hned několik dosti zásadních částí kvéru je úplně blbých a špatně zkonstruovaných (dorazová patka je jen začátek, bylo by ještě potřeba vyřešit hopkomoru a přechod, zapomněl jsi na spoušťák atd.) a bylo by potřeba zbraň docela razantně (za relativně vysokých finančních, časových i dalších nákladů) překopat jenom proto, aby se dostala na úroveň jiných, výrazně lepších sniperek (VSR-10, M24...), ale my nemáme pravdu, když říkáme, že je to nepoužitelnej kus šrotu? Vždyť ten tvůj příspěvek to naopak víceméně potvrzuje. Ano, v principu všechny problémy se dají vyřešit a všechny díly vyrobit, ale proč by se tím vůbec někdo zabýval, když si může s nižšími náklady postavit mnohem lepší pušku? Prostě pokud má někdo doma tenhle kvér a chce pořádnou sniperku, tak je stoprocentně jednodušší a levnější jej skutečně zapíchnout k rajčatům a koupit něco lepšího, než se jej pokoušet překopat. Takže není sebemenší důvod, se tím zabývat, když ta puška nemůže nabídnout nic navíc...snad kromě vyhazování patron, což je ale frajeřinka tak možná na video nebo pro dobrej pocit při terčovej střelbě (a na to ten kvér stačí v základu), v boji to užitnou hodnotu kvéru naopak značně snižuje.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 čer 2012, 17:35
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Draik píše:

Kdo z vás ví o zbrani s imitací vyhazování patron pro lepší realističnost a natahovací pákou tohoto typu?


Tanaka? Ktera je asi 100000000x na druhou lepsi, nez to co se ani jako tycka na rajcata pouzit neda?

Super 9 je ŠROT, ktery je uplne k hovnu. at se na me pan Sulc zlobi nebo ne (docela solidni ?hadka? na asportale), at si rika ze ty nove jsou inovovane a plne kovovych dilu (mimochodem to psal/pise i u prvni Super 9 Pro a tam nebylo kovove krom hlavne fakt nic).

proste za me vyhozene penize nic vic nic min. vykon ktery to ma nabizi spousta jinych levnejsich kveru, ktere ale bohuzel nemaji system patron, ktery je stejne uplne na hovno protoze giganticke uniky vzduchu a tim i pad vykonu.

ano Super 9 cokoliv je naprosto bajecny kver a vrele jej doporucuju. k tomu si dokupte asi 15 litrovy kybl, protoze budete brecet tak ze by se vam z toho zkroutila plovoucka/parkety nebo byste vytopili sousedy

tolik muj nazor na super uzasny kver Super 9 cokoliv

ad draik:

Draik píše:
Hlaveň a hop-up komora jsou vetší oříšek a já osobně bohužel nevím, co by se dalo dělat s tím ale i tady určitě řešení existuje. Po instalaci kovové dorazové patky a lepší prižiny, pístu a trnu by toto ovšem nemusel být tak velký problém, díky lepšímu průletu kuličky do hlavně.


reseni je hodit to babicce do skleniku na ty rajcata. ano reseni je, muzes si nechat vsechno vyfrezovat. takze vnitrnosti, hlaven, komoru a aby to dobre pasovalo tak i pazbeni. mmt neni to cela zbran? eeeehm jo.... tak proc si ji vubec kupovat? napis JEDINY ROZUMNY DUVOD, PROC SI KOUPIT SUPER 9 a ne treba MB-0x? krom patron, ktere jsou k hovnu


13 čer 2012, 09:54
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Tak jak píšou kluci nademnou.
U tohohle koníčku je všechno o penězích. Pokuď je mám, tak postavím cokoliv z čehokoliv...
V základu to je problémová zbraň se špatně řešeným hopem, komorou, mizerně zpracovaným tělem a už jen to že musím udělat zásadní modifikace (víc než jen pilník, smirek, epoxy a trpělivost) abych tam narval co potřebuju je pro běžného uživatele velký problém. Na co pořizovat něco v čem se budu muset vrtat hodiny / dny, když "puškoidní" puška se dá sehnat za +/- stejnou cenu a hned se tam dají nacpat veškeré aftermarket díly co jich na trhu je (narážím teď na SVD, VSR-10 a L96 popř. CA M24).

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


13 čer 2012, 09:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Sakra on mě nahlodal já si tu superhipermegamonstrozní gunu musím koupit páč doteď sem střílel jen se samejma krumplama a zahazoval sem se s nima.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


13 čer 2012, 19:45
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
no Monty, styd se, ze ji jeste nemas :mrgreen: :lol:


14 čer 2012, 08:00
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 čer 2012, 23:46
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
No jak vidím tak jsme se vůbec nepochopili :/ Nebo jste se zaměřili jen na půlku textu. Ta zbraň jako taková dle mého názoru není žádnej zázrak a ano, vyžadovalo by to další investice a i nějakou tu snahu z ní něco dobrého udělat. Ne každý na to má peníze a čas. Já ten příspěvek psal pro ty, kteří opravdu chtěli nějaké možné informace a ne jen zamítající kritiku, myslel jsem že o tom tu to vlákno je.

Co se týče CNC stroje, je mi jasné že každý ho v kůlně nemá. Nevšiml jsem si ale, že bych kdekoliv v tom příspěvku psal že si to může každý udělat doma na koleně. Byl u toho dovětek, že tohle řešení by bylo ideální pro větší skupinu lidí, co se na tom dohodnou mimochodem.

No a nabízet za to Tanaku. To je jinej styl zbraně. To je jako nabízet někomu kdo chce P90ku místo ní škorpiona. Však je to krátký a střílí to rychle.

Prostě jsem to psal pro lidi co jim zbraň krásně sedne typově a chtějí s ní něco dělat. Ne pro ty kdo si chtějí koupit jakoukoliv snipu. Rozhodně to není zbraň pro masové rozšíření mezi snipery ale to jsem tu nikde nepsal.


14 čer 2012, 18:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
My jsme tě pochopili, ale nic to nemění na faktu, že suverénně nejekonomičtější (jak z hlediska peněz, tak i investovaného času a obecně lidské energie) je ten kvér dát na zeď a koupit jinou pušku. Nebudeme nikomu radit, aby se s*ral s úpravama tohohle krámu, když se to prostě absolutně nevyplatí. Že to je možný ještě neznamená, že to je dobrej nápad.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 čer 2012, 18:58
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Draik píše:
No a nabízet za to Tanaku. To je jinej styl zbraně. To je jako nabízet někomu kdo chce P90ku místo ní škorpiona. Však je to krátký a střílí to rychle.


tanaka vs. s9
opakovacka vs opakovacka
plyn vs plyn/manual

jediny rozdil je:
kvalite vs. shit

jiny styl zbrane to neni. jen u neceho platis za nic nez neco, u druheho platis za kvalitu. co si budem povidat. mel jsem obe dve, jak Super 9, tak tanaku, takze ver ze vim o cem mluvim. Super 9 nesaha Tanace ani po ventil zasobniku.


14 čer 2012, 21:06
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Nechcem ohladom tohoto verglu zakladať novú tému tak sa spýtam tu.Neviete o inej a hlavne kvalitnejšej manuálnej puške ktorá by mala natahovaciu páku posunutú voči spúšti tak ďaleko dozadu ako UHC 9? Vačšina zbraní čo som našiel ju má cca zarovno spúšte.Poprípade či by sa zadná časť valca (napr na m24,vsr10 a pod )dala nejako použitelne predlžit aby sa natahovacia páka posunula smerom dozadu ?(voči spúšti)..alebo posunúť spúštoý mechanizmus.. nemal som to nikdy vruke a ani rozobraté a neviem ako je riešené to uchytenie páky atď ...a v okolí nemá nikto takúto zbran aby som si to mohol omrknúť..ak by ste niekto ohladom tohoto vedeli byť nápomocný budem vďačný za každý názor

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


Naposledy upravil madafaka dne 24 zář 2012, 22:27, celkově upraveno 1



24 zář 2012, 21:08
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
uchyceni paky bylo u Super 9 pro reseno asi 10cm sroubem zezadu natahovaci paky smerem k valci. na konci valce (na jeho "patce") byl pak plastovy zavit do ktereho se ot uchytavalo.


24 zář 2012, 22:20
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
A trebárs na m24ke alebo vsr10?na nete som nenašiel záber na rozobratý spoj valca a natahovacej páky.Je tam nejaké tvarové vybranie a skrutkový spoj?Ak by ste niekto mali fotku rozobratého spoju z niektorej z uvedených (m24,VSR10 a pod) bol by som vďačný

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


25 zář 2012, 14:32
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 05 dub 2017, 14:02
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: upgrade uhc super 9 x swat
Dostal som sa k s9 x zadara a po prečítaní toho čo ste tu napísali som sa rozhodol že mám aspoň super zábavku pri riešení problémov uvidím či sa z toho da urobiť zázrak ak sa mi náhodou niečo podarí z toho gunu urobiť tak potom pridám rozpísanu celú úpravu aj foto. Viem že tu veľa z Vás s9 úplne odpísalo no keďže ju vytvoril človek tak nič nieje nemožné :D


05 dub 2017, 14:46
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz