Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:12




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Díly na aliexpress + upgrade 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 19 pro 2016, 16:28
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Díly na aliexpress + upgrade
Zdravím vojáci.
V rámci úspor přemýšlím o koupi některých dílů na aliexpressu. Nejsem si ale jistý kvalitou. Přesto jsou tam kupříkladu díly od SHS, které by měly být chráněny proti kopírování.
Konkrétně si chci pořídit 100:300 kola od SHS a zátěžový motor taky od SHS, možná i pružinu M130 taky od nich. A nakonec podložky SHS.
Otázka zní: Je to velký risk?

2. téma je upgrade AaK Masady. Už je v ní:
mosfet od Grizzly
rychlostní pom píst s kovovými zuby SHS
polymer hlava pístu ASPro
jednodílný set plného válce a hlavy válce od SHS
tryska ASPro.

Dále jsem plánoval lepší hlaveň. Narazil jsem na Madbull 455mm 6,03mm. Je o 5 cm delší než původní ale přesto pořídím tlumič.
Co na ni říkáte?

A pružina. Myslím že tady není moc co řešit. Rozhodně Guarder. Ale M130 nebo M140?
Cílem je aby střílela kolem 140m*s. Ale ne o moc víc, protože potřebuju něco na střední a větší vzdálenost ale aby to nebyla šílenost.
Na blízko mám G36


17 led 2018, 18:49
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 21 kvě 2010, 13:04
Příspěvky: 35
Nový příspěvek Re: Díly na aliexpress + upgrade
Garrusvakarian321 píše:
V rámci úspor přemýšlím o koupi některých dílů na aliexpressu. Nejsem si ale jistý kvalitou. Přesto jsou tam kupříkladu díly od SHS, které by měly být chráněny proti kopírování.
Konkrétně si chci pořídit 100:300 kola od SHS a zátěžový motor taky od SHS, možná i pružinu M130 taky od nich. A nakonec podložky SHS.
Otázka zní: Je to velký risk?



Cus,
na Aliexpress/Ebay bych osobne moc nespolehal, nikdy nevis co v realu to bude. Ale chapu ze cenovka je lakava.
Po pravde objednavam interni dily tez mimo CR dost casto, ale jen nekde (a neco):
- airsoft.tiger111hk.com
- eHobbyAsia
- AsiaAirsoft.com
- hobbyking.com (baterky), cetl jsem na us forech i o lidech, co tam berou motorky do kveru, ale tu uz tomu musi clovek rozumet

(Hodne) Teoreticky mas jistotu ze dily budou skutecne kvality dane znacky, bo to (teoreticky) nebude kopie kopie :-)
Ale u kol/mechace bych si daval bacha, ostatni veci jsou fuk/snaze vymenitelne + rozbiti vlivem materialu/provedeni neudela takovou neplechu, jen to bude stat za prd.

Externi casti: ebay/ehobby/klidne_ali, treba kolimace za 1/4 ceny (a ano, clovek muze mit i stesti na lepsi kousky ... 2/3 z tech co mam doma jsou slusne, zbytek haze odlesky a ma jine "vyrobni vady" ... porad se mi to vyplati).

_________________
___
J&G - Bar-10
ARES - Amoeba [AM-016]
E&L - SBR (Platinum) [EL-A146-C]
P&J - SR25
D-Boys - AK-74SU [RK-01W]
___
WE - HI-CAPA 5.1 Dragon A
TM - Smith & Wesson M&P9


18 led 2018, 11:42
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Díly na aliexpress + upgrade
U ebay/aliexpress máš 50% šanci na to, že ti dojde co to ti mělo dojit. Ten trh je v totalní šedý zoně, kdy čínani udavaj, že se jedna třeba o SHS motor, ale ve skutečnoti ti přijde jen nějaka přebarvena edice zakladniho motoru.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


21 led 2018, 13:32
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Díly na aliexpress + upgrade
S ebay.uk objednávam už nejaký ten rok často tým obídem colníkov a vždy mi prišlo čo som si objednal a často to šlo rovno od predajcu v asii.


21 led 2018, 15:34
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 04 úno 2017, 22:40
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Díly na aliexpress + upgrade
z aliexpresu mam komplet vzducharnu od SHS, kola SHS, motor, lip-li nabijecku, baterky, chrono a hromadu jinych kravin a je to uplne to stejne co bych koupil tady.

me osobne vzdy prislo co jsem si objednal, sem tam se stane, ze neco nedojde, ale to ti pak normalne vrati penize kdyz jim napises

pokud ma produkt dostatek kladnych hodnoceni a proletis recenze, tak je to zpravidla uplne ok


28 led 2018, 10:44
Profil
Četař
Četař

Registrován: 06 pro 2012, 17:19
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: Díly na aliexpress + upgrade
já 2* vyhrál na ebay shs kola 16:1 a jsem s nimi spokojen, ZATÍM žádný problém, takže za mě ok, mám v úmyslu udělat test různých dílů z ebay ( beru některé dílky od sinairsoft a spokojenost)


28 bře 2018, 07:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz