Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 01:13




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Zásobníky TM MK23 socom , ale aj iné 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Zásobníky TM MK23 socom , ale aj iné
zdravím , konečne som po dlhej dobe vyriešil problém u mojho TM MK23 socom , kde u oboch mojich zásobníkou bol problém z podávaním a možno to pomôže niekomu čo rieši podobný problém aj u inej zbrane :idea:

Príčina je to že opotrebením sa zadná časť zásobníkou mierne obrúsila o desatiny milimetra a už sa zásobník pohyboval trošku dopredu a dozadu .

Takže prvá rana šla vpohode po zasunutí zásobníka a potom už nastával problém , bolo to 50/50 či vystrelilo BB.

Riešenie je proste prelepiť zadnú zodrenú časť , mne poslúžila Elektrikárska izolačka , ale určite sa nájdu aj ine "vzhľadnejšie možnosti " a trvácnejšie

Příloha:
23062012662.jpg
23062012662.jpg [ 429 KiB | Zobrazeno 9211 krát ]



Takže problém čo ma trápil asi 4 mesiace vyriešení za 5 minút vďaka inému problému :D

Příloha:
547684_251400061628134_2102658990_n.jpg
547684_251400061628134_2102658990_n.jpg [ 82.56 KiB | Zobrazeno 9211 krát ]

_________________
Strelec bez zbrane :)


24 čer 2012, 08:49
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Zásobníky TM MK23 socom , ale aj iné
Já mám teda spíš problém s unikajícím plynem od patky zásobníku. Už mi dva v Anareu opravovali, prej je to tam konstrukčně slabý a stačí menší náraz aby to popraskalo. Teď oba stále trochu ucházej, ale naštěstí víkendovou akci vydrží. Přesto to dost zamrzí, když vemu že je to TM, což jsem považoval za největší jistotu při koupi.

Kdyby tohle někdo uměl vyřešit, tak bych byl nadšenej.


24 čer 2012, 11:48
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Zásobníky TM MK23 socom , ale aj iné
vyskúšaj kvalitné 2 zložkové lepidlo skombinovať z tesnením a poriadne prelep tu spodnú časť , pravdaže tak aby potom zásobník vošiel do zbrane :D

ide tiež o MK23ku?

_________________
Strelec bez zbrane :)


24 čer 2012, 12:17
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Zásobníky TM MK23 socom , ale aj iné
Díky, teď to ještě ujde, až to zas bude na opravu, tak na to mrknu. Yup, mám taky Mk.23 od TM. Jinak je to skvělá zbraň, s velkym dostřelem a solidně přesná. Akorát je problém jak je tichej že občas nepřítel nepozná že jsi ho strefil, musí se mířit na víc citlivý místa :D


24 čer 2012, 12:21
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Zásobníky TM MK23 socom , ale aj iné
JJ tichosť je fakt obrovská výhoda , momentálne z ňou hrám ako z primárkou na lokálkach kedže je tepľúčko a doplachtí tesne za 50 metrov takže čo viac si priať

_________________
Strelec bez zbrane :)


24 čer 2012, 13:06
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Zásobníky TM MK23 socom , ale aj iné
jekub: nejakym poradnym lepidlem by to mohlo jit. ale...

ja to vyresil tak, ze jsem koupil kjw zasobniky a vnitrni cast (ta co ti utika) jsem vzal KJW a vrchni cast (komoru pro kule atd) jsem dal TM. duvod proc jsem nepouzil primo KJW zasobniky je ten, ze KJW zasobniky spatne podavaji. ale oproti marui maji vyhodu, ze tu spodni cast maji asi silnejsi. Marui zasobnik mi spadl jednou a utikal a KJW+marui zasobnik uz mi spadl nekolikkrat a jede uz asi 5 let.

edit: co se tyce dostrelu, tak Alfred na asportale rikal ze na 50 metru se mu to zda jako prehnane tvrzeni - viz

Alfred píše:
vanhouten: Prosimtě jakou že to máš záložku že dostřelíš na 50m?
Nedávno jsme dělali pár pokusů s pásmem a terči o velikosti A4 ve vzdálenostech 20,40,60m a trefit cokoliv na 50m není sranda ani AEG (neříkám, že to nejde), ale pokud hovoříš o pistoli (jakékoliv), tak si nejsem jistý, že tak daleko vůbec dostřelíš a i kdyby, že někoho trefíš. Jen se ptám, zajímá mě to.


a

Alfred píše:
Jeff: Právě o to mi šlo. Když uvážím že už těch 50m považuji za sakra hraniční dostřel plynovky (a osobně se mi to zdá mírně přehnané, viděl bych to tak do 40m se záložní plynovkou), tak prohlásit, že někoho na 50m trefím záložní pistolí je odvážné. A mě to jen zaujalo. Dohledal jsem, že používá tuším MK.23 od Marui. Byť je to zbraň legendární, rozhodně mi parametr dostřelu přišel lehce přehnaný, o tom, že trefit člověka na takovou vzdálenost krátkou zbraní ani nemluvím. Ale to už je velký OT, myslím že vanhouten mi kdyžtak odpoví PM, pokud to bude chtít nějak řešit. ;)


jeho reakce vychazela z toho, ze klucina rikal ze na 50m mu dostreli jeho Super 9ka, na coz jsem mu odpovedel, ze na 50 metru ho trefim i zalozkou. nemluvilo se o tom "co kdyby se hybal nebo jaka je % uspesnost" jen konstatovani, ze to na 50 metru zalozkou pujde.

cekal jsem az mi Jekub posle zasobnik a kolega pujci plyn (za coz obema dekuji) a slo se testovat:

pasmem odmerena vzdalenost 50 metru, les s lehkym vetrem, kule KSC perfect 0,25g, hlaven cistena kapesnikem a vetvickou nalezenou na zemi :-D , a k tomu jeden dobrovolnik co do sebe nechal strilet a zaroven to tocil :-) mirilo se nekde na horni cast hrudniku/prechod krk hrudnik.

http://www.youtube.com/watch?v=sYWOtSpJggI

posudte sami, jestli MK23 od marui dostreli jen "do 40 metru" a ze tvrzeni, ze na 50 metru trefit plynovkou je odvazne...


24 čer 2012, 18:50
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Zásobníky TM MK23 socom , ale aj iné
Dobrej test :) Jako dostřelu bych se tolik nebál, na druhou stranu Mk.23 nosim opravdu jen jako záložku, takže v boji jsem ji vytáhnul jen párkrát a těch pár zabitejch bylo na vzdálenost do 15m. Ale o to v tvym příspěvku nešlo.

Socom má nějaký mouchy - choulostivý zásobníky, velikost zbraně, na druhou stranu je to pistole s dost solidnim výkonem a hlavně stabilním. Díky za radu se zásobníkama, až mi moje opravený odejdou tak to budu řešit, zatim to nechám jak je.


25 čer 2012, 05:44
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Zásobníky TM MK23 socom , ale aj iné
pekne video , na 1:35 už sú počuteľné zásahy , predošlé BB ti padali nejak nízko , asi slabšie nahopované? Lebo po vypodložení hopu aspoň umňa teraz nieje problem aby po 50 metroch ešte uletelo BB hore , No mám novu FullHD kamerku tak skúsim niečo natočiť aj ja :D


BTW: až taký veľký nieje ani z tlmičom , pohode ho nosím na nohe a môžem si aj čupnúť / ľahnúť bez toho aby som nejak zapichol tlmič do hlivy a pod.
Akurát som si mierne upravil puzdro aby tam šla zbraň s tlmičom vpohode dnu aj von a ako je odopinateľne putko na opasok tak som ho dal preč ,puzdro je asi o 5 cm vyššie.

_________________
Strelec bez zbrane :)


25 čer 2012, 07:06
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Zásobníky TM MK23 socom , ale aj iné
za zacatku videa docela foukalo a ze socoma jsem nejaky cas predtim nestrilel, takze jsem to potreboval dostat zase trochu do ruky. nahopovane jsem mel na 0,25ky na max od zacatku.

par kuli spadlo nekde k te hranici 45 metru, par kuli letelo az nekde k 55ti metrum. ale nejcasteji padaly kolegovi pod nohy a do jeho blizkeho okoli.


25 čer 2012, 08:07
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz