Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 05:16




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1926 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 65  Další
 SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA! 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík

Registrován: 16 úno 2010, 12:57
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Hele nechci bejt na tebe ošklivej. Jako každej má svůj vkus. Každýmu se líbí něco jinýho ale ta fotka toho tvýho maskování Draga je fakt strašná.
Mohl bys tu zbraň vyfotit komplet?


15 zář 2011, 10:29
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Ok. Děkuji za pomoc. Žádný párátko nejsem, věnuji se také boxu a posilování.. :-) takže tam zkusím hodit výkonější brko.. jinak ALTERNATiVA nemohl by si sem hodit fotku toho tvýho SVD okrem natahování? Děkuji předem.


15 zář 2011, 12:58
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Tak už i já jsem nainstaloval novou komoru od ASPro.
1) Konečně se stím dá střílet a regulovat dráhu letu
2) Dráha letu je mnohem více stabilnejší po dobu 20 výstřelů se teoreticky hnula o zanedbatelnej kousek(pokavad by i tuto nekomu vadilo bude to msuet vyladit za "boje" nebo použít paralaxy na puškohledu)
3) V mém případě je i zantelně tišší což velcie vítám.


PS: Ppuze moje poznámka k pušce jako takové.Pušku jsem koupil z druhé ruky a musím zaplakat nad amteriálem.Skoro v polovině případu jsou ztrhné vruty a to i u dílů které se zatím nedají sehnat.Takže moje otázka " kde asi soudruzi udělali chybu " je si myslím na místě...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


15 zář 2011, 16:42
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
na tuto komoru od Airsoftpro zverejnim recenzi behem nekolika pristich dnu

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


15 zář 2011, 16:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 10 dub 2011, 14:17
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Podle mého je ta komora povinnost a nutná investice k novému SVDčku. Ta komora od ASpro je očividně mnohem lepší, takže z vlastní zkušenosti jí také dávám +


15 zář 2011, 19:39
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
to hharo - ten nástrek je fakt hrozný a veľmi rýchlo pôjde na to iný. Je to hrozný výber farieb (jak typu tak aj odtieňov). Ale to patri do temy os farbených nástrekoch ( v sekcii Ostatné )... tam je vyfotená aj celá puška.

Na tú komoru sa ťeším ! Idem hneď objednať.


16 zář 2011, 00:20
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
na morave se uz berou nejake predobjednavka na aeg. pry do 8000.- a pry 420fps


Přílohy:
svdaegn.jpg
svdaegn.jpg [ 24.09 KiB | Zobrazeno 7655 krát ]

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


Naposledy upravil Bogno dne 16 zář 2011, 17:24, celkově upraveno 2

16 zář 2011, 13:45
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 16 úno 2010, 12:57
Příspěvky: 232
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
hmm, tak to mě teda s tou cenou moc nepotěšili. Čekal jsem něco kolem 4ky. :?


16 zář 2011, 15:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
levnejsi bude kopie podle CA SVD s cernym plastovym pazbenim

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


16 zář 2011, 17:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Tak už mám v Dragovi 190 brko od SHS nebudu tu říkat bláboli jak daleko to střílí, zítra budu po treninku chytřejší, nicméně okem to zjistitelný není ( no jo grafitový kuličky :lol: ).
Jenom sem zjistil že záchyt pístu odchází a to fofrem takže další investice je jasná.Nicméně když sem uviděl vnitřní základovou hlaveň šílenej shit.
Jenom jeden poznatek.Jak sem psal že po výměně komory za ASPro se moje snipa i stišila už to opět neplatí asi to bdue tím 190 brkem :( Není sice tak hlasitá jako v základu, ale pořád je to víc než by mi bylo milé...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


16 zář 2011, 18:01
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Som zvedavý jak sa na 190-ke bude správať ta nová komora. Na tej starej sa mi osvedčila najviac 170. So 180-kou a 190-kou to síce flusalo 40-ky 150m/s, ale hop to nepobral.


16 zář 2011, 22:03
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Takže otestováno přeměřeno ( pouze dostřel něják sem ještě nesehnal chronometr ).
Zde malé shrnutí.

1) KONFIGURACE SVD
- používám střelivo 0,40g od firmy Guarder
- pružina 190 od SHS ( Guarder pružiny hodntoy 190 sem nesehanl a dávat 1000Kč za 210 od Laylaxu nebudu )
- precizní komora od ASPro jinak je vše v základu :!: :!: :!:

2) PŘESNOST
- zjištěny kardinální úniky hlavně ve vnitřní hlavni je to jeden z prvních dílů, které bych vyměnil při koupi této pušky
- při testu hlavně ( spodek hlavně ucpán prstem nahoru daná kuličky ) měla kulička tendence propadat hlavní - ZNÁMKA NETĚSNOSTI A VELKÉ TOLERANCE VNITŘNÍHO PRŮMĚRU :!:
- u střeliva ráže 6mm gramáže 0,40g značky Guarder byly zjištěny vady na povrchu ( drobné dirky viditelné pouhým okem )

3) EFEKTIVNÍ DOSTŘEL
- rovný otevřený terén využit pro měření pásmem; mírný vítr, střílející na člena teamu který zásahy potvrdil ( plná balistická ochrana :!: )
- 50 metrů ( 1 nástřel;2 potvrzený zásah )
- 60 metrů ( 1 nastřel;2 nástřel;3 potvrzený zásah )
- 70 metrů ( 1nástřel;2 nástřel; 3 nástřel;4 nástřel;5 potvrzený zásah )
- 80 metrů ( 1nástřel;2 nástřel; 3 nástřel;4 nástřel;5 potvrzený zásah )
- 86 metrů ( 8 nástřelů bez potvrzeného zásahu, nicméně potvrzen průlet kuličky okolo a následné uvadnutí kynetické energie a ukončena dráha letu )


Takže závěrem chci říct to že přesnost je katastrofální v porovnání s L96, nebo M24 čínské výroby a další věc co puputuje do dragunova je precizní hlaveň od GURU + precizní záchyt pístu téže značky.
Chtěl bych poprosit o radu, která vzduchotechnika se vám osvědčila konkrétně hlava pístu.
Po dalších upravách se snad zase o kousek přiblížím k magické hranici efektivního dostřelu 100 metrů :wink:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


17 zář 2011, 19:18
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 10 čer 2011, 20:45
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Darken a záchyt piestu si daval ten ocelovy či si tam nechal povodný ?


18 zář 2011, 18:41
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Darken01 píše:
Chtěl bych poprosit o radu, která vzduchotechnika se vám osvědčila konkrétně hlava pístu.


Ahoj Darken. Myslím že jediný piest, ktorý na to zoženieš je ten od airsoftPro a ten sa dodáva aj s hlavou piestu. Nezistil som na nej žiadne nedostatky, nepovoluje sa, neooptrebúva sa a tesní absolutne dokonale. Keď prehodíš aj ten záchyt tak to bude uplne o inom.

Ešte zopakujem, že hlaveň sa tam dá dať bez problémov 650mm a bude končite presne ako začínaju otvory flash hideru.
A pri silnejšich pružinách sa oplatí zaobstarať si aj tento cetrovací krúžok.


19 zář 2011, 07:29
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
jak sem rek zachyt pistu je porad zakladovej, ale drzi.Nicmene uz to moc dlouho nevydrzi a poputuje tam misto nej od guru.Ohledne hlaven sam nevim jakou.Ma potom zaver tolik vztlaku aby to utahnul a nesel spis vyon dolu ?SKoušel si to zmerit na chrou s puvodni dylkou apak s tou 650mm?
JInak centrovani vnitrni hlavne je samozrejmosti o tom zadna, nebuj nejsem zelenac v tomto smeru a to co si postoval uz ta je :wink:
Nicmene ohledne pistu sem ani tak nemyslel pist samotny spis hlavu pistu.Nerikam ze uchazo a je spatna, ale dokonala neni a kdyz sem zjistil jak mi ten shit udelanej doma na koleni nese, tak si to hodim do dilny a chco z toho proste dostat 100m efektivni dostrel.

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


19 zář 2011, 16:02
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2011, 08:39
Příspěvky: 183
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Darken pýtal si sa na hlavu piestu - odpovedal som ti že na novom pieste je hlava už v cene a je výborná. Na pôvodonom pieste hlavu nevymeníš - je to v jednom kuse. O centrovaní hlavne som nehovoril ani slovo ... ten centrovací krúžok ktorý som postoval je na to aby sa na neho dali navliecť pružiny vinuté z hrubšieho drôtu. (je mi jasné že to vieš, to len aby sme nezavádzali nejakého kto v tom nema uplne jasno).

Inak mám vlastný chrono a merám dôkladne vždy keď niečo mením, ladím, v rámci údržby a pod...
Schválne som nemenil všetko naraz, ale postupne po jednom aby som videl čo mi o koľko zdvihne výkon. Bohužiaľ som si to nezapisoval a neviem presne o koľko hlaveň zdvihla výkon, každopádne išiel hore. O objem vzduchu by som sa nebál.
S normálnou kvalitnou 605mm hlavňou som to neporovnával a s pôvodnou čínskou je to irelevantné (kvalita je premenlivá - tá moja bola vhodná kurát do kvetináča )


20 zář 2011, 07:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Téma rozděleno, veškeré posty týkající se čínských kopií AEGčkových Dragunovů prosím sem: viewtopic.php?f=112&t=11910

Jinak by se v tomhle tématu už vážně nikdo nevyznal.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 zář 2011, 00:51
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 dub 2011, 18:22
Příspěvky: 30
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
no, tak asi půl rok sem hral se 170tkou (SHS) +tam mam novou hop-up gumu, home made přítlačný váleček a záchyt/píst od AS PRO, konečně sem se rozhodl přejít na 190..koupil sem a nijak nadšený z toho nejsem..zkoušel sem s .40 sniper bb (doporučuju) co do rychlosti a dostřelu není rozdíl mezi 170/190 nijak moc markantní, ani natahování nejde nijak vírazně hůř. rozdíl mezi 150/170 je asi tak trojnásobný..nicméňě je to další krůček k vyššímu dostřelu :)

_________________
SVD Dragunov 185 m/s (0.25) 161 m/s (0.40)

ODSTŘELOVAČ není jen profese, je to taky úděl a rozhodnutí. Kropit s elektrikou umí každý, ale kolik z vás se trefí JIŽ PRVNÍ RANOU?

AS Team: Special Airsoft Services Brno http://sas.brno.sweb.cz/


22 zář 2011, 20:21
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2011, 21:19
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Máte někdo na Svdéčku gumovou botku pažby? Případně kde nejlépe koupit?


27 zář 2011, 14:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 10 čer 2011, 20:45
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Ahojte :).Pri poslednej akcii sa mi neviem akým sposobom odkrtútila hlava válca a o-krúžok sa mi dostal von z tade a roztrhol sa.Neviem nikde zohnať samotný o-krúžok:/ Nemáta nahodou skúsenosti ,že ste tam použili niečo podobné kúpené v niejakom obchode pre kutilov alebo podobne ? :D alebo budem nutený kupiť novu hlavu valca konkrétne túto http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=450 (ale nie som si istý či bude pasovať ).....


05 říj 2011, 19:47
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
O-kroužek seženeš v železářství nebo obchodě, kde prodávají buďto vodo nebo plynové těsnění (instalatérství nebo jak se to jmenuje). Ideálně by tam měl být plynový o-kroužek, ale vodo o-kroužkem taky nic nezkazíš. Mají to teda snad v každém železářství ve kterém jsem byl...takže snad ani nebude třeba hledta specializovaný instalatérský obchod :)

Dej tam takový kroužek, aby byl největší co se tam vejde a zároveň hlava hladce jezdila a nesekala se kvůli kroužku.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


05 říj 2011, 19:59
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 10 čer 2011, 20:45
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Dobre velmi dakujem :) zajtrá sa pojdem pozrieť do železiarstva zoberem si so sebou celý valec aj s hlavou ukážem im to tam a dufám,že budu mat taký kružok :D


05 říj 2011, 20:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
no na hlavu valce jsem tesneni prodavat v as shopech nevidel, ale na hlavu pistu ma tesneni airsoftPRO:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=660

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


05 říj 2011, 20:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 10 čer 2011, 20:45
Příspěvky: 16
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
to by mal byt rovnaky rozmer aj na pieste aj na valci ?(toho kruzku myslim)


05 říj 2011, 20:25
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
kako852 píše:
Dobre velmi dakujem :) zajtrá sa pojdem pozrieť do železiarstva zoberem si so sebou celý valec aj s hlavou ukážem im to tam a dufám,že budu mat taký kružok :D


Co kdyby sis nechal tu blbou ironii a radši tam zašel?! Těch těsnění se prodává ohromný množství - různý průměry i tloušťky.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


05 říj 2011, 21:28
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 dub 2011, 18:22
Příspěvky: 30
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Daven píše:
no na hlavu valce jsem tesneni prodavat v as shopech nevidel, ale na hlavu pistu ma tesneni airsoftPRO:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=660


nejsem si jistý, ale zde http://airsoftpro.cz/eshop/index.php?cPath=85_57 jsou těsnění i na válce, myslím že SVD by mělo být kombatibylní..jinak skusit obchod se spojovacím materiálem

_________________
SVD Dragunov 185 m/s (0.25) 161 m/s (0.40)

ODSTŘELOVAČ není jen profese, je to taky úděl a rozhodnutí. Kropit s elektrikou umí každý, ale kolik z vás se trefí JIŽ PRVNÍ RANOU?

AS Team: Special Airsoft Services Brno http://sas.brno.sweb.cz/


06 říj 2011, 08:58
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Dobrý den, chci si na dragunova koupit dvojnožku.. kterou by jste mi z tohohle poradili? http://airsoftpro.cz/eshop/index.php?cPath=101_108 děkuji předem a nějáká montáž je k tomu potřeba? a jestli jo.. tak která prosím?..


08 říj 2011, 18:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Takovou, která bude vyhovovat tvým požadavkům...co se montáže týče, tak nejjednodušší bude dát na hlaveň tohle: http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1352 a pak si vybrat nějakou dvojnožku s RIS montáží.

Edit: Ještě můžeš koupit tuhle dvojnožku: http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1676 a k ní tu montáž na hlaveň rovnou dostaneš...a myslím si, že by ti mohla stačit, je docela fajn.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 říj 2011, 18:13
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 08 říj 2011, 20:39
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
zdravím, již půl rok vlastní SVD( díly: hop-up guma Guarder černá, SHS 190, AS pro píst, záchyt) mám ho (si myslím) dost přečtený..aneb vím co k čemu je, a jak ho rozebrat. pravidelně ho mažu, a však po posledním promazání jsem se setkal s nepříjemností-kulička vyletí z hlavně oněco pomaleji než normálně a asi po 30 metrech letu doslova ,,zakotví´´ k zemi vypadá to podobně jako když je zbraň otočena a kulička je hopem přiražena k zemi. mám doma pružiny sp60, sp110,sp130,sp150,sp170,sp190-na všech se tento efekt opakuje. skusil jsem odpastit hop-up, zcela pročistit hlaveň asi 5x jsem kontroloval všechny díli, zkoušel odmastit vše a pod. z mého pohledu je ve velmi dobrém stavu (to co má být čisté, tak je, to co má být namazané tak je a pod.) ale odstranění již zmíněného efektu se mi nepodařilo. přišel skokově, před tím to střílelo krásně. A tak se ptám zdejších SVDčkařů: nesetkali jste se už s tím, a nevíte jak to odstranit? dík moc za jakoukoli odpověď


08 říj 2011, 20:52
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
tak jsem dnes instaloval AirsoftPRO hop-up komoru na manualni SVD A&K z prvni serie:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1814
puvodni ustovka 145m/s, s novou komorou 170m/s, daval jsem tam tu AimTop gumicku co u toho je v baleni, pak vse poreferuji i jak to strili v recenzi

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


15 říj 2011, 16:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1926 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 65  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz