Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 27 črc 2024, 04:46




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 dlzka hlavne - univerzal (cqb/osb) 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 28 dub 2014, 07:06
Příspěvky: 89
Nový příspěvek dlzka hlavne - univerzal (cqb/osb)
chcem si zriesit nove AK-cko a neviem sa rozhodnut ake, nakolko chcem univerzal na OSB a CQB

-na CQB dlha hlaven prekaza v budovach, ale ake ma vyhody na OSB ? Leti to dalej je to presnejsie? Cital som, ze najlepsi pomer - rychlsot a dolet BB je na vnutornej hlavni s dlkou 280mm - ale potom inde citam, ze sniperka z hlavnou 500mm bezkonkurnence pokryla cele ihrisko ??? Tak som z tychto informacii jelen..

otazka c2. uvidi rozdiel medzi vnutornou hlavnou o dlzke 280mm a 420mm - ak ano aky ? (pri rovnako osadenom mechaboxe)


13 črc 2014, 09:44
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: dlzka hlavne - univerzal (cqb/osb)
Nejvíc záleží na kvalitně hlavně (přesná kvalitní 363mm hlaveň je přesnější než základní 510mm)...univerzální délka je v podstatě (podle mě) mezi 290 (Ak74SU) a 363 (M4 a další) pokud použiješ přesnou hlaveň tak se rozdíly ztrácí....

čím delší hlaveň tím to lítá dál a je to přesnější....

Osobně mám 510mm prometheus a jsem spokojený (do baráku mám pistoli)...

BTW: Mít jeden kvér jak na baráky tak i ven je blbost(resp. blbost na většine větších akcích) - kvérem kterým můžeš střílet v baráku (tj. do 100 - 110ms) nebudeš konkurovat protihráčům venku...Teda pokud se nechceš zařadit mezi idioty co střílí vysokým upg v barácích....

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


13 črc 2014, 16:50
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 28 dub 2014, 07:06
Příspěvky: 89
Nový příspěvek Re: dlzka hlavne - univerzal (cqb/osb)
Prave to ze nechcem, tych kretenv by som na akcie ani nepustal..
OK tak ak si zoberiem, ze mam AKS74U s vykonom cca 105m/s necham to na barak a na open space kupit nieco s dlhsou havnou?


13 črc 2014, 18:52
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 28 dub 2014, 07:06
Příspěvky: 89
Nový příspěvek Re: dlzka hlavne - univerzal (cqb/osb)
a co varianta hlaven o dlzke 280mm cize aks74u a upgrade-presna hlavne+vzduch+M120 - nebude do preklracovat limity (bezne zauzivane) na CQB ale bude to ako tak postacovat na hru v otvorenom terene ? Nemam vela skusenosti preto sa pytam :)
Lebo zase AKs74u do budovy + AKs74 do terenu sa mi riesit nechce - plus upgrady aspon zakladne (na dlhu 74 by som aj hlaven riesil a ostatne veci cize rozpocet by sa este viac navysil..) Tak neviem co navrhujete ?


16 črc 2014, 12:32
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: dlzka hlavne - univerzal (cqb/osb)
Když si to zjednodušim, tak pokud nemáš možnost mít dva kvéry - jeden ven, druhej dovnitř, tak samozřejmě se snažit stavět kvér tak aby splňoval podmínky dovnitř a přitom měl co nejvyšší výkon. Je to skoro prasárna, ale holt nic univerzálního není. Já bych to řešil dvěma kvérama, slabší se sežene levno a není potřeba nějak investovat, možná kabeláž. A pak bys moh mít skvělej kvér na ven a ve vnitř bys nikoho nepáral.


16 črc 2014, 13:18
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz