Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 23:49




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 VSS a co do něj 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 29 říj 2011, 20:48
Příspěvky: 2
Nový příspěvek VSS a co do něj
Ahoj, stavím si VSS, nebo spíš něco co vss připomíná, tzn. tělo z kalacha, SVD pažbu, nějaké předpažbí a dlouho rouru jako hlaven. Zatím jsem bez mechaboxu takže bych chtěl poradit s jeho složením. Bude to poloautomatická sniperka, takže jsem přemýšlel o silné pružině, takže 140-150, respektive jsem myslel že tam narvu toto:

Gearbox skelet Deep Fire verze 3 - 7mm¨
Vzduchotechnika AirsoftPro NBU AK 21mm - chrom
Trn AirsoftPro GB3 rotační s ložiskem - ocel
Komora Hop-Up AK, kov (SRC)
Píst AirsoftPro 16/4, full - Carbon (tady jsem nepochopil rozdíl mezi verzemi half a full)
Pružina Guarder M1X0
Motor Guarder Infinite Torque-Up - short
Přesná hlaven Prometheus

Kabeláž s mosfetem+ nějaká baterka, zde však bude trochu problém, nevím kam ji nacpat, jestli do pažby, nad mecháč nebo vyvést do kapsičky, což by však docela zkazilo vzhled... ještě doladím.

Takže co, utáhnou mi ty komponenty dlouhodobě pružinu dejme tomu M150? Respektive jaký díl by jste vyměnili a proč... Díky.

Jo a kecy že M150 je moc a že tím někomu ublížím opravdu nejsou na místě, chci to mít jako snipu s tím, že mám záložku MP5 a osobku CZ 75 compact CO2...
Jinak pěknou neděli přeji...


30 říj 2011, 08:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: VSS a co do něj
Namísto NBU vzduchu dej klasickej, NBU je blbost.
Namísto komory od SRC kup hliníkovou SHS.
Zapomněl jsi na kola, takže bych vynechal Airsoftpro píst a koupil sadu kol i s pístem od Aimtopu.
Motor bych vzal rovněž od Aimtopu.
Jinak je to fajn složený, nezapomeň na drobnosti jako jsou ložiska, podložky, hopguma a tak.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 říj 2011, 11:25
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 17 kvě 2011, 18:56
Příspěvky: 711
Bydliště: Ústecký kraj
Nový příspěvek Re: VSS a co do něj
jen bych se opakoval s tím motorem, převody a vzduchem. Jen za sebe doporučím gumu od SYSTEMA nebo černou GD.

_________________
M16A4 - sp140 -> 168m/s +
mk12 mod.1 - sp160 -> 180m/s +
SR25 - psg150 190m/s +



30 říj 2011, 11:33
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 29 říj 2011, 20:48
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: VSS a co do něj
hele a co ten skelet gearu? stojí právě jen necelej litr, tak aby mi to neruplo zas na druhou stranu dávat za to 2,5K mi přijde šílené


30 říj 2011, 20:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz