Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:00




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Cyma CM.702A M24 sniperka 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 21 kvě 2020, 19:57
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Cyma CM.702A M24 sniperka
Ahoj, trápí mě zatím dvě zásadní otázky, ale název tématu nechám radši univerzální, protože tuším, že se možná přidají další dotazy.

1 - kde sehnat náhradní gumičku? Procházím e-shopy a nikde nevidím tvarově identickou s tou, kterou jsem právě vytáhl poškozenou z komory (pravidelný váleček 17x10mm). Doporučení mám na "modrou SHS" ale vidím jen AEGéčkové, nebo VSRkové. Jdou použít, třeba s nějakým seříznutím? Na e-shopech celkem shodně kálí na detailnější popisy jako je kompatibilita nebo snad dokonce rozměry.

2 - jak poznat vhodnou/kompatibilní pružinu? Vím že nějaké dělá ASPro, ale údajně nejsou moc kvalitní a rychle se "vymačkají". Opět mám doporučení na "Guarderku", ale nikde ji nenacházím. Vydedukoval jsem, že to asi bude 9mm lineární, ale nemůžu si nikde ověřit. Btw uvažuju o M150, aktuálně tam mám po původním majiteli M180 a to je hroznej nesmysl... Váhám i nad M140. Cílem je dosáhnout 2,7-3Joule s 0,48 a příliš neposilovat u natahování páky.

Díky za pomoc/rady


10 črc 2021, 12:38
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 21 kvě 2020, 19:57
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Cyma CM.702A M24 sniperka
Ahoj, jelikož nikdo nereaguje, přidám své řešení pro stejně postižené. Flintu jsem nakonec poslal Carlosovi Shiftymu. Proběhne nějaký upgrade, takže origo gumička už nebude potřeba. Doposud jsem nikde neobjevil tu správnou :D


11 srp 2021, 08:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz