Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:27




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Zkušennosti s kolimátory 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 28 pro 2019, 14:49
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Zkušennosti s kolimátory
Zdravím,
rád bych se vás zeptal na zkušennosti s kolimátory. Hledám něco pro začátek, na prvních pár her jsem si vzal optiku (CYBG puškohled 1,5-5x32 Compact), ale byla to nešťastná koupě, zbraň v základu (G&G M14 Soccom) přiblížení nevyužije a na bližší vzdálenosti je zamíření dost pomalé. Doufám že využití najde po upgradu zbraně a přesunu do otevřenějších hřišť, nicméně do té doby bych rád zkusil nějaký red dot sight.
Zaujal mě tento tubusový 1x40 (https://airsoftpro.cz/cz/doplnky-ke-zbr ... 209-detail) nicméně při sledování videí a diskuzí jsem nenašel, že by kolimátory s takhle velkým průměrem kdokoliv používal. Má to nějaký důvod? Vím, že spousta lidí doporučuje aimpoint T1 ale míření přes tubulus s 20mm průměrem mi přijde v teorii horší.
Alternativně mě z otevřených zaujal tento (https://airsoftpro.cz/cz/doplnky-ke-zbr ... 210-detail), nicméně u levných otevřených kolimátorů se bojím odlesků. Vítám jakékoliv zkušennosti, rady a postřehy :)


09 zář 2020, 13:08
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 pro 2010, 19:14
Příspěvky: 140
Bydliště: Trenčín, Slovensko
Nový příspěvek Re: Zkušennosti s kolimátory
Osobne mam radsej otvorene lebo su velice univerzalne :wink:

T1 je dobry CQB kolim ma maly priezor, je vhodny na stred zbrane alebo dopredu.

Priemer kolimu nehra rolu ine je to pri dalekohladoch.


11 říj 2020, 23:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz