Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:40




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Svítilna na spoušť 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 20 říj 2018, 20:06
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Svítilna na spoušť
Ahojte. Prosím vás. Jde nějak připojit na zbraň (elektriku) svítilnu, aby se rozsvítila po zmáčknutí spouště? Popř jak nejlépe to vyřešit. Díky za odpovědi :)


20 říj 2018, 20:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Svítilna na spoušť
Smiem vedieť načo by to bolo dobré? Bežne sa na zbrane dávajú svítilny so spínačom ktorý si podľa svojich potrieb dáš napríklad na foregrip alebo predpažbie. Teoreticky by sa to dalo dať aj na lučík spúšťe alebo zaň. Na nejaké zložitejšie riešenia by som sa vykašlal..no nevidím nejaký veľký prínos v takomto riešení.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


21 říj 2018, 19:35
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Svítilna na spoušť
Jde to, testoval jsem to. Koupil jsem z ebaye levnou svitilnu co uměla strobo a její spínač jsem vykuchal a pospajel tak, aby se sepnutí spouštovych kontaktu choval stejně jako sepnutí tlakovýho spínače, na svítilně jsem pak ručo nastavil mod stroboskopu, takže při každým sepnutí spouště se spouštaky chovaly jako tlakovy spínač (nic jím neteče, je to jen vyslání signalu k funkci). Jen upozornuju, že takhle to jde udělat pouze v případě, že máš už ve zbrani mosfet, kterej má signálový vodiče na spoušťáky, se zakladním zapojením by poslala baterka do svítilny proud stejně jako do motoru a usmažila spínač popř svítilnu jako takovou.

Je to jednoduchy rychly řešení pokud to nutně chceš, ve hře ale naprosto k ničemu. Jsou situace kde si chceš jen posvítit popř. ten záblesk svítilny tě spíš prokecne, než abys oslnil protihráče a kuchat nějakou origo sunflare svitilnu bych si fakt nelajznul. Vim že jsou kluci co stisknuti svitilny společně se spouští trenuji jako klasicky drill.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


21 říj 2018, 21:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz