Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:35




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Nabíječka nenabíjí 
Autor Zpráva
Desátník
Desátník

Registrován: 16 lis 2009, 17:05
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Nabíječka nenabíjí
Prosím o radu o téhle záhadné nabíječce
Zdarte.Koupil jsem si novou nabíječku a i akumulátor ale když nabíječku zapojím do zásuvky tak ten indikátor jenom problikne a to je všechno.
Nabíječka - MW6168V
Akumulátor - Sanyo 8,4V / 1700mAh VFC AK
Jinak vše jsem natočil.PS:Protože jsem si já debil nekoupil redukci na konektor tak mi známý (elektrikář) na ten káblík-krokodýlek (tam kde je ten velký konektor) napájil (na dráty samozdřejmě) ještě malý konektor s dráty (ustřihl jsem od čínské nabíječky).No a zkusily jsme nabíjet ale nešlo to.Tak jsme si mysleli že je tam opačně + a - .No tak jsem si při další objednávce koupil slavnou redukci , ustřihl ten napojený malý konektor a na zbylý velký dal redukci (tak jak by to mělo být normálně s tím rozdílem že jsem jenom na té části kde byl napájen malý konektor , oblepil izolační páskou)no zkusil a nešlo to zas.Zase ten problém že to jenom problikne.Jo abych nezapoměl k nabíječce jsou i svorky a elektrikář tím ''zkousnoul'' různě drátky a čínská nabíječka šla nabíjet ale ta nová SANYOvka nešla pořád.Záhada
Kód:
http://www.youtube.com/watch?v=Ri8JWrTqjK4


22 pro 2010, 18:55
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 16 lis 2009, 17:05
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Nabíječka nenabíjí
Pokud něco nachápete tak prosím napište a já vám to buď vyslvětlím jinak nebo to vyfotím nebo natočím přímo kamerou a namluvím to.Tohle jsem natáčel už asi před 2 týdnama a nic jsem vlastně neřek.Moc díky za radu


22 pro 2010, 18:57
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Nabíječka nenabíjí
Hele přesně tohle se to tu řešilo asi před hoďkou!!!


22 pro 2010, 18:58
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Nabíječka nenabíjí
o téhle nabíječce je tu dost.. dnes se tu řešila uplně samá.. jinak to jsis asi dost pokonil ,protože jestli ti žádná pomoc tady z fora nepomůže,tak můžeš koupit novou,protože jsis ju vlastníma rukama upravoval,tudíž reklamace nepřijatelná..


22 pro 2010, 19:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nabíječka nenabíjí
Lock, příště se pořádně podívej, jestli už tu není stejné téma jako se chystáš založit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 pro 2010, 19:04
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz