Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:44




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 AČR 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 čer 2010, 17:43
Příspěvky: 57
Bydliště: újezd u brna
Nový příspěvek AČR
Čau,chci se zeptat kdo je ve službách AČR.Potřebuji se zeptat na pár otázek.


14 pro 2010, 20:07
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2010, 14:36
Příspěvky: 134
Nový příspěvek Re: AČR
napis tady ty otazky , treba ti z tim pomuzem i my , normalni army nadsenci

_________________
KVH Slezsko
KVH Greif
Airsoft tým: Na volné noze mezi několika
Nečekej na přirozenou smrt, začni hrát softa v CQBčku se 150kama


15 pro 2010, 19:22
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 čer 2010, 17:43
Příspěvky: 57
Bydliště: újezd u brna
Nový příspěvek Re: AČR
To by chtělo radši někoho,kdo v AČR je.Jako například:jestli ho to táhlo od dětství a takový otázky.


15 pro 2010, 21:23
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 lis 2009, 23:46
Příspěvky: 161
Bydliště: Ostrov nad Ohří
Nový příspěvek Re: AČR
K cemu ti bude dobry vedet, jestli to nekoho do armady tahlo od detstvi? To je spis jak otazka do nejakyho dotazniku...

_________________
Obrázek
http://www.11spahtrupp.com "Das Auge des Heeres!"
AČR: 161.strážní rota


15 pro 2010, 21:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 čer 2010, 17:43
Příspěvky: 57
Bydliště: újezd u brna
Nový příspěvek Re: AČR
Tak já jsem byl v military týmu kde sme dělali ČSLA a jednou jsem se rozhodl že bych šel k ačr ale když nekomu řeknu svuj věk tak si o mě myslí že su debil


16 pro 2010, 16:57
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: AČR
marack píše:
Tak já jsem byl v military týmu kde sme dělali ČSLA a jednou jsem se rozhodl že bych šel k ačr ale když nekomu řeknu svuj věk tak si o mě myslí že su debil

už jenom rpto že nad tím váháš tak tam nelez at je ti 40 nebo 10. Řekl bych že na taková povolání to chce odhodlání. Nemůžeš se stát záchranářem jen proto že se ti libí cervena bunda, asi tak.


16 pro 2010, 17:40
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 13:33
Příspěvky: 38
Nový příspěvek Re: AČR
Krezz. A proč by nemohl? Osobně mi to přijde lepší, než kdyby chtěl jít do armády/k záchranářům jen kvůli prachům. Tyhle povolání chtějí, aspoň podle mě, něco ochotu dát něco víc, než za co dostanu zaplaceno..
Marack, pokud to dobře chápu, jsi ještě mladej, jest tak? Pokud jo, a možná do army chceš, si udržuj kondici, snaž se naučit jazyk (anglinu) a až budeš mít věk, zkuš to. Myslím, že moc víc ti s tímhle minimem informací, co jsi uvedl, nikdo nedá. Jestli to nechceš řešit veřejně, napiš mi PMku, třeba ti ještě nějak pomůžu..


16 pro 2010, 17:57
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: AČR
Přesne jak pises, tyhle povolani chteji neco vic, aby to clovek dokazal, musis si bejt jistej a to z autorova projevu rozhodne neni. Nemluvim z vlastni zkusenosti, ale v nasem tymu jednoho vojaka mame a ve spratelenem tymu je taky jeden (ten to dotahl trosku dal) a kdysi jsme se o tomto bavily, vypravel nam jak to lide velice rychle vzdavali a nebylo to kvuli fyzicce. Nemluvim z vlastni zkusenosti (ja v armade nebyl a nikdy nebudu) ale z doslechu lidi kteri v armade jsou a neco si tam zazily, navic to jsou lidi co jezdi na mise takze vedi o cem mluvi.


16 pro 2010, 18:08
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 21 čer 2010, 13:33
Příspěvky: 38
Nový příspěvek Re: AČR
Tak jasně, ale na druhou stranu, každej z lidí, který popisuješ i ty, nějak začínal, a většina začínala z podobný názorový pozice, jakou uvedl Marack.
Esprit de corps, vztah u uniformě a jistota, že to co dělám, dělám kvůli tomu, že to chci dělat nevznikne přes noc..
Pro takového člověka, pokud je mladej, je jedinou radou zjišťovat informace, makat na sobě a počkat, jak se to vyvine..


16 pro 2010, 18:17
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: AČR
Jo stim souhlasim, jen bych to asi nehrotil pokud mi je treba 12 (nevim kolik je autorovy). Dle meho nazoru do urciteho veku tyhle povolani proste clovek chapat nemuze, az na vyjimky.


16 pro 2010, 18:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: AČR
Lidi neřeště koli mu je to je naprosto zbytečný. Věk danej k nástupu k armádě je danej. Poku projde testama tak tam bude a je jedno jestli je hrbatej nebo volaakej. Jak se říká když armádu miluješ není co řešit. Já náruč AČR už raděj opustil protože koncepce vedení určitých jednotek byla naprosto zcestná. Přešel sem do soukromého sektoru a tam sem vydržel další 10 let. Prostě je jedno jestli je mu třeba tech 12 nebo ne. Prostě chce tam chce co proto má udělat najde po pul minutě hledání na internetu pak už je to je a jen naněm jak se k tomu postaví. V tomhle mu nikdo nemá jak pomoct je to prostě jen naněm. Jediné co u tohodle platí je "neustupuj nevzdávej se".

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 pro 2010, 19:38
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 18 čer 2010, 17:43
Příspěvky: 57
Bydliště: újezd u brna
Nový příspěvek Re: AČR
Díky všem za rady.


17 pro 2010, 14:51
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz