Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Zbůch 13.11.2010 
Autor Zpráva
Rotný
Rotný

Registrován: 02 úno 2009, 23:09
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Zbůch 13.11.2010
Velmi pohodová střílečka s početnou účastí.Díky všem co dorazili a vydrželi až do konce,počásí bylo opravdu na objednávku.


13 lis 2010, 21:02
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 02 lis 2009, 13:23
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Zbůch 13.11.2010
Můžete sem někdo hodit fotky?


14 lis 2010, 14:14
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Zbůch 13.11.2010
No docela jsem si to užil, počasí ráno vypadalo vcelku bledě, ale přes den se udělalo nádherně.
Na mě to byly moc rychlé hry, prostě to byl zmatek. Hra, že se jde někdo schovat, my zapískáme, dojdeme k vám, postřílíme vás a zapískáme konec mě opravdu nebavilo. Např situace: Útočili jsme na pozice nepřítele, snažili jsme ho obejít a než jsme ho obešli, tak už se hrála další ,,hra" a my jsme bránili. Pak jsem zase narazil na pár nepřiznavačů, ale to tu řešit nebudu (ani to nemá smysl).
Ale byla to pěkně strávená sobota :) .

_________________
IN OMNIA PARATUS


14 lis 2010, 14:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Zbůch 13.11.2010
Jako hra stylem,painball a do toho ta píšťala :mrgreen: to bylo fakt hrozný ,na druhou stranu rychle zorganizovaná sobotní oddechová střílečka,dobrý :wink: alespoň jsme procvičili taktické postupy a mnozí teda mají co dohánět,tedy alespoň podle mého názoru,např. když se ztahuju tak nezdrhám jak pitomej,ale kreju frajera přede mnou a ten jakmile proběhne kolem o několik metrů se zastaví a kreje zase mě .... nebo když útočím na opevněnou pozici tak nejdu jak husa na porážku,nejlépe v houfu :? přímo středem,ale snažím se vymyslet nějakou tu svińárnu jako obchvat nebo vylákat nepřítele z díry a vrcholem bylo když mi někdo řekne,že je nefér když máme bránit pozici a vzápětí přejdeme do protiútoku,nedej bože když už máme v týlu nepřítele pár zážkodníků :| Ale jinak,pěkně strávená odpočinková akce jen bych do budoucna rád kdyby někteří kousli to jezdit společně z JPP na akce a proti nim,páč si myslím ,že časem by spoustu triků a" sviňáren" odkoukali tak jako spousta jinejch týmů co jezděj v rámci Plzeňský aliance :wink:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


14 lis 2010, 19:26
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Zbůch 13.11.2010
Na to že to byla tzv. HURÁ akce to bylo dobré, právě rychlé akce, kdy člověk nemá moc času na přemýšlení to je to pravé. Těžko na cvičišti lehko na bojišti. To s tou píšťalkou bylo jen řešení ohlášení začátku a konce hry, na začátku jsme se dohodli, že nebude většina čekat až se poslední dva postřílí. Uznávám že jednu hru jsem asi odpískal moc brzo, ale když se na mrtvoliště přihrnula většina živol, tak to vypadalo jako konec boje. Za to tedy Sorry. Ano bylo to jen a jen pouhá prachsprostá střílečka bez scénáře, ale po celou dobu jsem nezjistil, kdo vůbec akci organizuje a nikdo se ani do toho nehrnul, tak jsem se pokusil to s Griffonem trochu organizovat. Každej měl možnost projevit iniciativu a nějakou změnu hry navrhnout. Takže příště nečučet a iniciativně se zapojit, JASNÝ 8) . Souhlasím s Jarinem, proč nedělat nějaké společné akce a nejezdit spolu v rámci PA.
Myslím že tahle sobotní akcička se vydařila, já jsem si pěkně zaběhal, něco málo (spíš kurevsky moc) vypotil a pokecal s fajn lidma. A nad nějakejma excesama mávněte rukou, vždyť to děláme s láskou a ne se u toho rozčilovat. ZDAR

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


15 lis 2010, 17:12
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 18:53
Příspěvky: 87
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: Zbůch 13.11.2010
Naopak, podle me je pistalka na takovyhle akce uplne super. Konecne nemusim resit otazku jestli se porad jeste hraje a ty loudajici se lidi bojujou nebo jdou na svacu :)

_________________
http://stb.ardie.cz/index.html


15 lis 2010, 17:44
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Zbůch 13.11.2010
Proti píšťalce nic nemám :D .

_________________
IN OMNIA PARATUS


15 lis 2010, 17:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz