Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:41




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 541 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Další
 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 

Jaký je podle Vás nejvážnější problém současného airsoftu v ČR?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Griffe díky moc.. která že to je? zelená sanyo 8,4v a 1700mah?..
http://www.zamerovac.cz/baterie-sanyo-l ... 46710.html

a k Jason: tak je to sice pěkny ale když tě uvidí nějakej darebnickej nepřející policista s kvérem tak mu to jen tak nevysvětlíš...záleží na tom jestli se s klukama ládujete někde na černo po lese nebo chodíš na akcičky co se organizujou o víkendech s podepsaným papírkem..


22 říj 2010, 06:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
jj, přesně ona.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 říj 2010, 08:09
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
No s podepsanym papírkem ne, ale hrajem na volně nedostupnejch místech...jako takhle kindersáků je nás tam jen pár a ostatním je buďto 15+ nebo 18+. A k těm policistům prej náš tým navštívili ještě než jsem tam byl a prej se spíš ptali jak to funguje kolik to stojí atd. atd. :D. Sou to sice pohodáři, ale když se tady v nymburce začali krást kola (wtf? co je to za svět?) tak místo toho řešili kdo kde přechází silnici a tak...


22 říj 2010, 08:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Specifikuj volně nedostupná místa?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


22 říj 2010, 15:23
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jedna opuštěná základna u Chrášťan. Vede tam jenom cesta z hlavní silnice (prašná neudržovaná, je to vážně o auto), která je cca 1km dlouhá, jinak všude kolem pole. Ještě jsme tam na nikoho nenarazili...


22 říj 2010, 22:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jason píše:
Jedna opuštěná základna u Chrášťan. Vede tam jenom cesta z hlavní silnice (prašná neudržovaná, je to vážně o auto), která je cca 1km dlouhá, jinak všude kolem pole. Ještě jsme tam na nikoho nenarazili...

Zapamatuj si všechno někomu patří a pokud ttam není plot bez děr a není to označeno cedulama je tto veřejnosti přístupné

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


24 říj 2010, 18:29
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
No nikomu to nepatří no....takže máš asi pravdu, a to, že jsem tam nikdy na nikoho nenarazili je asi slabej argument...


24 říj 2010, 18:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jason píše:
No nikomu to nepatří no....takže máš asi pravdu, a to, že jsem tam nikdy na nikoho nenarazili je asi slabej argument...

Nikomu to nepatří? to máš ověřený? Všechno někomu patří to si zapamatuj.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


24 říj 2010, 19:07
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jason píše:
No nikomu to nepatří no....takže máš asi pravdu, a to, že jsem tam nikdy na nikoho nenarazili je asi slabej argument...

ono to tam dovezli marťani že?

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


24 říj 2010, 19:08
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Ježiši když je to napůl rozpadlá raketovka, tak to už asi nkomu nepatří, že jo? Kdyby to někomu patřilo, tak si to buďto oplotí (žádnej plot tam neni, kdyby aspoň s dírama) anebo mu je to ukradený co se s tim stane. Možná to v tom případě patří státu, ale jestli to tam je polorozpadlý a v evidentnim rozkladu...


24 říj 2010, 21:08
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
to ze to neni oploceny neznamena ze to nikomu nepatri...jak rek monty vsechno nekomu patri...majitel neni povinen si to oplotit...komu to patri ti reknou na katastru bud to ma nejakej soukromej majitel nebo firma nebo stat...ale majitele to vzdycky ma...a kdyz na vas prijedou policajti nemuzes jim rict ani popel muzou ti klidne naparit nepovoleny vstup a cizi pozemek esli nebudes mit povoleni

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


24 říj 2010, 21:12
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
dám dementní příklad: když něco vyhodíš do popelnice a seš si na 100% jist že už to nebudeš nikdy potřebovat tak je to přesto tvoje..:-) jinak už nevím jak bys to mohl pochopit..:-)


24 říj 2010, 21:19
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
[quote="jirihoffman"]na katastru/quote]

vojenské budovy často nebývaly zapisovány. a nasjou. "často"

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


24 říj 2010, 22:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
BudWaiser píše:
jirihoffman píše:
na katastru/quote]

vojenské budovy často nebývaly zapisovány. a nasjou. "často"

No to možná platilo za komunismu teď už ne. Zvlášť u oběktů armádou opuuštěné. Armáda to vždy předaly příslušnému úřadu. Bohužel to mělo často podobu danajského daru.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


25 říj 2010, 04:10
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Monty píše:
BudWaiser píše:
jirihoffman píše:
na katastru/quote]

vojenské budovy často nebývaly zapisovány. a nasjou. "často"

No to možná platilo za komunismu teď už ne. Zvlášť u oběktů armádou opuuštěné. Armáda to vždy předaly příslušnému úřadu. Bohužel to mělo často podobu danajského daru.


díky za poučení ;). to jsem nevěděl.

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


25 říj 2010, 13:54
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Co mi nejvíc vadí na airsoftu v ČR?

1.Nepřiznávání: Není nic horšiho když do nekoho naperete půlku tlačáku a on se otočí a zabije vás stím, ze nic nedostal, ikdyž se pod vaší sprchou kroutil jako had.
2.Silné pružiny: Ano, M150 a výš v rukou kinders, to mi dost vadí, prostě levné díly a sponzorování tatínka a maminky, jinak pokud je človek s mozkem, tak me to nevadí.

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


25 říj 2010, 14:33
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
1. Záměrný nepřiznávání - hra potom naprosto ztrácí smysl
2. Vysoká cena všeho potřebného k AS u nás (ČR)

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


23 lis 2010, 21:36
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
mě vaděj ty pohledy přihlížejících, jak si kopou záhon s otevřenou hubou a pak dělaj naschvály...


23 lis 2010, 23:04
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
chybí mi na AS akcích respekt k sobě navzájem(nejen nás mladších vůči pardálům)
jsem ročník 85, za to fakt nemůžu že jsem nemohl začít v r. 1990 jako ti "šťastnější"(tohle Vám fakt závidím)
jako mládě jsem pálil ze vzduchovek, spontální zahradní střelba a později závodně i malorážky, ke střelným zbraním mám tudíž nějaký ten vztah
dneska je pro začínající důležitá jen úsťovka. nemám nic proti silným kvérům a jejich majitelům
problém je(podle mě) v anonymitě jakou blbům z mnoha předešlých případů dává početná sofťácká komunita(nejen na západě)
když si půjdeme vystřelit s dobře známými a čestnými vrahouny a sejde se nás ke třiceti, není problém(chce to zvát konkrétní jedince či týmy osobně)
...ale když vyvěsíme(dobrá Žený vyvěsí) zvadlo na AS fórum či jinam a pak jen sledujeme kdo přijede, sejde se i víc než stovka lidí, no a to pak ty magory bez svědomí nikdo nedokáže spočítat

řešení? musíme být tvrdší k "sobě" navzájem, nestačí příště blba nezvat
ale rovnou mu dát deku ať si takhle hraje jinde, a pokud možno ho hned vyvést z akce

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


23 lis 2010, 23:22
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2009, 21:53
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
4loco99: ten zákazník z tvého podpisu jsem já :D a na BASu kecaj. Tanaka funguje dál(již třetím rokem)
jim jde o to že RedGas neprodávají 8) tak jsou na.raný že kupuju plyn jinde(a kule taky, ty co prodávají mi moc nevyhovují)

pardon za odskočení od tématu, ale to mi taky vadí
neseriozní jednání některých AS obchodů

_________________
nikdy neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy


23 lis 2010, 23:26
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 13 lis 2010, 22:50
Příspěvky: 60
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Poslední dobou mi vadí jeden hodně neseriozní obchod v české republice, jeho cenzura a úroveň komunikace je bohužel....

S BASEM mám osobně jen ty nejlepší zkušenosti vždycky mi slušně odpovědeli , nikdy mě nevyzvali ku procházce hájem a to když mi bylo o dost míň než teď jsem měl opravdu zvláštní názory...

Poslední dobou je sem velký export dílů kt. mají odolnost (papírově) i na vysoké pružiny a tenhle trend mi fakt vadí, dřív mi bylo fajn přijet s CAčkem za desítky tisíc tehda mít usťovku 100m/s a jeden točák zahrál sem si skvěle, neříkám že teď to nejde, furt mám zbraně co maj úsťovku maximálně 117m/s jen když to vidím a někdy i citím tak je to smutný...všichni honí M/s ...


02 led 2011, 14:54
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Mně osobně vadí asi nejvíce záměrné nepřiznávaní, i když to se dá „léčit“, co mě ale poslední dobou dostává je chování členů některých military airsoft týmů (nic proti military airsoftu), kteří ze sebe dělají nad airsofťáky, chovají se arogantně a jakákoliv rozumná řeč je s nimi téměř nemožná a když je ve finále stejně porazíte, ač mají přesilu, nepřiznávají apd., jsou schopni se urazit…

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


02 led 2011, 15:34
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 29 pro 2010, 22:22
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
když to tady tak čtu, a určitě semnepřečetl všechno, zkuste si někdy do těch příspěvků místo slova érsoft dosadit třeba "fronta na poště", nebo "škola".. dostanete situace celkem stejný apoužitelný. Prostě upadá celá společnost, každej má akorát plnou hubu svých práv, bohužel o povinnostech se mlčí.. už to někdo zmiňoval, že si musíme zamést každý nejdřív sám u sebe, třeba s tím bordelem po akci, kdo jednou byl v lese na houbách nebo na čemkoliv jiném, určitě mu vadilo najít plechovku nebo igeliťák v křoví a dneska?? každej trotl odpad (papírek, vajgla, krabičku od cigaret, nebo jen ten celofán z ní) odhodí jak mu upadne od ruky nechá ho ležet.. to je o výchově, začíná to bohužel u rodičů, pokračuje dnes dementně okleštěnou školou (kdo pamatuje pár facek, co vyřešily problém ihned na místě a bez poznámek a kdo o tomkvikl doma, dostal ještě jednou od táty:-)) prostě je jiná doma, moráljka upadá, repekt není skoro před ničím aproto to směřuje kam to směřuje.. bohužel nadáváním se to nevyřeší..u nás to funguje tak, že jsou jasně daná pravidla, každej novej se je naučí amusí podle nich fungovat. po každé zastávce kontorluje někdo s NCO jetsli po nás nezůstalo na zemi "cokoliv" a běda, jetsli jo, majitel dostane takovej vylágoš, že už to podruhý neudělá.. jenže takhle si ohlídáme svoje lidi.. problém s věkem, nepřiznáváním, upgradem nebo tím co se tu jmenovalo, jsme už roky neměl, protože na takové akce, kde se to řeší, nejezdíme.. jednoduché řešení.. nemá cenu brečet, že na mém oblíbeném plácku začali hrát kindrs a mě tak frustrují... no je potřeba to na místě vyřešikt anebo jít jinam.. tohle brečení na netui fakt nemá smysl, lidi hledejte způsoby, jak si to pro sebe udělat hezký a na ostatní bohužel nedosáhnete.. prostě každej je zodpovědnej sám za sebe a víte smai dobře, jak si málokdo nechá od někoho cizího poradit, i kdyb yto myslel sebelíp.. prostě dneska ví každej všechno nejlíp a podle toho to taky vypadá...a to co tu psal naposledy Koldda, na 99% nebyli militaristi, jenom nějací týpci, co investovali do výstroje.. protože tohle co píšeš se ti s opravdu military týmem nestane..nejen že je v boji neporazíš, protože mají namakanou taktiku, se kterou by vám nakopali i s tím základem, a tuplem kdyby měli početní přesilu, ale ty je na svý akci ani nepotkáš.. proto.. jedna historka k nepřiznávání: byli jsme se mrknout tady v HK na oblíbeném plácku jen tak protáhnout kvéry.. no a při stahování z pozic na mě začal nějakej chlapeček křičet, že mě trefil do podrážky, sice jsem to asi necítil, ale jsem mrtvej...no vzdálenost to byla, že bych tam svou puškou nedostřelil, a to v ní nemám základ, natož trefil, ale proč se hádat?? on měl radost jako sviň, že dostal "militaristu", mně to den nezkazilo, protože s tím se holt na těhlech akcích musí počítat...takže pokud by mi to mělo vadit, na takovouhle kropku už nikdy víc a je po problému, ne??


02 led 2011, 19:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
GySgt Cooper píše:
...

rozsáhlej, ale pravdivej článek, i když je to tvrdý tak máš svatou pravdu, jsem rád že mě rodiče a hlavně táta vychovali takhle. Já bych si odhodit v lese něco co tam nepatří ani nedovolil, přírodě bysme měli pomáhat a ne jí zasvinit

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


02 led 2011, 19:29
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 29 pro 2010, 22:22
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
, mám v rodině 3 učitelky a když vypravujou, co s eve škole dneska děje a co je vubec možný, tak bejt učitel, nechám otoho a jdu dělat něco jinýho. všude vyvřískaný cápci, co maj akorát hustou hubu, protožejejich fort má prachy nebo je u lizu někde jinde a nenadělá se snima nic. a toho je plnej i érsoft, internet, FB a vlastně celá společnost.. fyzické tresty, které jako jediné fungují, se zakážou, aby náhodou mazánek jednu nechyt a je to... a kdo je víc??


02 led 2011, 19:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
GySgt Cooper píše:
...


Je hezké, jak mě posuzuješ z jednoho komentáře, budu tě muset zklamat, ale vyskytuju se na všech možných akcích, od jednodenních kropiček po military vícedenní akce se scénářem a to jestli máme šanci proti military týmu… tu řešit nebudu, s arogancí jsem se setkal u vícera týmů a jestli to byly military nebo lidi co mají jen prachy, nevím nezjišťoval jsem to… rozvádět to nějak nebudu, protože by se tu za chvíli strhla diskuze military versus free airsoft a o tom to není, je to o lidech a vždycky bude. Kydrs jsme vyřešily, tak že se k nim dal rozumný a zkušenější člověka bylo po problému, jinak blbec se najde na sebelepší akci.

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


02 led 2011, 20:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Zlikvidoval jsem ty citace, pánové prosímvás, používejte tuhletu funkci s rozumem, kdo to má pak scrollovat a číst.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 led 2011, 20:28
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Griffon píše:
Zlikvidoval jsem ty citace, pánové prosímvás, používejte tuhletu funkci s rozumem, kdo to má pak scrollovat a číst.

jó griffe sorry :-D ale měl pravdu

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


02 led 2011, 20:30
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 29 pro 2010, 22:22
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
KOlda - citace zakázaná, tak to snad dám z hlavy - ano , posuzuju tě z jednoho příspěvku, protože tě než na ten jeden příspěvek neznám. ty si taky ty "militaristy" posoudil podle jedný akce (možná ne a pak ti křivdím, ale udivuje mně, že jsi s nima jel znovu). nevím, z jaké jsi jednotky, ale podle toho co píšeš, věř mi, že se na akce fakt military týmů těžko dostaneš, proto sem to napsal jak jsem to napsal. nebylo to míněno nijak útočně, ale tyhle jednotky jsou dost uzavřená komunita a zvou se na akce tak nějak navzájem..to byste fakt museli mít kliku aby pozvali nějaký freesofťáky nebo vůbec koho neznaj..


03 led 2011, 17:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
pro GySgt Cooper: no nejvíc to mám „vyzkoušený“ u jednoho týmu, kteří mají ve zvyku přijet na „kropičku“ ukázat jací jsou to airsofťáci a když začínají dostávat klepec, najednou nepřiznávají, apd… zbytek jsou více méně spíše jedinci, kteří takhle chovají, jasně blbec se najde i mezi free airsofťáky popřípadě i mezi skupinou airsofťáku kteří nejsou ani free ale ani military (kam ostatně patřím i já) ale hraní si na superairsofťáky mají (osobně věřím, že je to mizivé procento) lidi patřící nebo sami sebe řadící mezi military airsofťáky a k tomu mám zkušenost že povětšinou hrajou za US-Army (setkal jsem se ale i s lidmi hrající za BW nebo Britskou armádu), hlavně to nikdo neberte jako útok na jakoukoliv výše jmenovanou armádu nebo militarysty, naštěstí jsou mezi nimi i suprový lidi popřípadě týmy s kterými je každá akce zážitek. P. s. nevím jestli máme kliku ale tu a tam řekněme někoho známe, ale to jsem vůbec nechtěl řešit…

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


03 led 2011, 20:37
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 541 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz