Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 dub 2024, 00:06




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Důležitá prosba! 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Kolemjdoucí nezúčastněný: Chápu Vaše obavy a do jisté míry je i sdílím. Bohužel většina airsofťáků nevnímá svou maketu jako zbraň, ale prostě jako obyčejnou kuličkovku a není s to pochopit, že v ostatních lidech (navíc třeba s malými dětmi) mohou vzbuzovat strach.
Umisťování varování na přístupové cesty je dobrý nápad a u větších akcí se tak již děje, zatím však v poměrně malém množství případů. Věřte že různá osvěta v airsoftové komunitě existuje a momentálně se zatím částečně úspěšně daří vymýtit neskryté nošení zbraně ve městech. Myslíte-li svou prosbu vážně, informujte spíše své kolegy nosící zbraň, aby si uvědomili, že skupina lidí s brýlemi, útočnými puškami a vojenskou výstrojí nejsou s pravděpodobností hraničící s jistotou nájemnými vrahy, ale zkrátka obyčejnými lidmi hledajícími rozptýlení. Jako člověk zabývající se sebeobranou by možná stálo za to se zamyslet jaký by měla účinek obrana 1 x krátká střelná zbraň vs. 1 - XXX x dlouhá samonabíjecí střelná zbraň (za předpokladu její reálnosti).

2All: Kolemjdoucí nezúčastněný sem napsal slušně a v dobré víře, že se někteří z nás také zamyslí nad svým chováním vůči veřejnosti. Za to si zaslouží aspoň slušnou neútočnou odpověď, tak si ty keci o egu strčte laskavě za klobouk.
Jak už jsem tu jednou psal, není otázkou jestli někdo někdy nějákého airsofťáka smahne nebo ne, otázkou je jen kdy se to stane.

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


27 zář 2010, 17:06
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Kolemjdoucí nezúčastněný píše:
Takže - pokud na mne někdo "vybafne" se zbraní, začínají pracovat natrénované reflexy. A tak trénujeme - až v posledním okamžiku dáváme prst na spoušť a znovu si ověřujeme na co střílíme. A pokud uvidím někoho jak okolo mne běží, ale neohrožuje mne, nebudu reagovat.
A cedule - i oblast třeba 3km2 má jen několik přístupových cest. Tak je dejte na ně.
A k těm dětem - bohužel to nejsou děti. Převážně mladíci kolem 20 let. Aspoň ti co jezdí sem. Když na mne vyskočí takhle děcko, tak mu vrazím pohlavek, nebudu tahat zbraň.
A proč píšu sem? Protože toto fórum spousta těch kluků čte, třeba hledaj rady co se zbraní a tak, a neuvědumujou si vůbec co se může stát.

Takže vážený pane pokud nejste magor,který vyloženě vyhledává situaci při které by mohl použít zbraň,tak přesně to co jste popsal prostě neuděláte,jelikož jste trénovaný profesionál jak píšete určitě by jste zhodnotil i vedlejší aspekty svého "ohrožení" než zmačknete spoušť,např. jsme v Čechách,nikoliv v Iráku nebo Afghu,apod. za druhé pokud se vyznáte ve zbraních zvážíte i to jestli 16-letý klučina se může dostat k ostré M4 a softový Kalašnikov se dá od nejdostupnější SA-58 také rozeznat,tím chci říct že pokud má člověk všech pět po hromadě tak si hodně rozmyslí kdy má vystřelit,znám spoustu profíků co prošli všemy možnými složkamy od SOG po 601.,atd. a řekli by vám to samé,bohužel znám i takové "bezmozky",kteří žijí jen proto aby si mohli "vystřelit",ti ovšem většinou dojeli na to,že narazili na daleko většího "kosa",který neváhal použít svoji zbraň :wink: No a tím se dostáváme k dalšímu jádru věci a to je ,že každá akce sebou nese i nebezpečí reakce,takže by se klidně mohlo stát,že pokud vystřelíte po neviném sofťákovi , tak i ten jakožto ohrožený může reagovat a svoji legálně drženou zbraní opětovat střelbu,tak si prostě myslím ,že je na místě raději těmto konfliktům předejít 8) Ono totiž i mezi sofťáky se pohybuje spousta "profesionálů" z legálně drženými zbraněmi,kteří berou soft jako odreagování a relaxaci jsou to přesně takový lidé jako jste vy,s tím rozdílem ,který jsem zmínil výš.

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


27 zář 2010, 17:09
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
k těm cedulkám - když se nad tím zamyslím, není to špatnej nápad nadruhou stranu to přivodí nechvalně známou rekaci (je to stejná jako když řeknete dítěti: "nešahej na ten čudlík u sporáku" a dítě půjde a zamčkneho), tedy když na ceduli bude napis, že zde probíhá airsoftová hra je tedy pravděpodobné, že do toho to prosotru (hřiště) přijdou nějací čumilové a následek je jasný...

Jen chci říci, že když se snažíme as přemístit do hloubin lesů a odlehlých míst proto aby jsme nebyli veřejnosti na očích, jestli je potřeba ještě upozonovat na naši aktivitu. Vždyť přece myslivcí taky nedavaj cedulky do lesa "dneska v tutom revíru střílim" .. :roll:

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


27 zář 2010, 17:23
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Jarmil píše:
2All: Kolemjdoucí nezúčastněný sem napsal slušně a v dobré víře, že se někteří z nás také zamyslí nad svým chováním vůči veřejnosti. Za to si zaslouží aspoň slušnou neútočnou odpověď, tak si ty keci o egu strčte laskavě za klobouk.
Jak už jsem tu jednou psal, není otázkou jestli někdo někdy nějákého airsofťáka smahne nebo ne, otázkou je jen kdy se to stane.


Slušně a v dobré víře byl psaný možná tak první post, z těch dalších už ošklivě čišel ten "my máme ostrý, my jsme kingové a vy s těma vašima hračkama víte hovno a nesaháte nam ani po kotníky" přístup.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 zář 2010, 17:24
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Heh, strelectvi.cz je to místo.


Taky hezký "výcuc":

Citace:
Ahoj.
Já chodím cvičit psa a jedna z disciplín je reakce na výstřel.
Pořídil jsem si na to startovací pistoli Slavia Start na poplašňáky 6mm.
Chodím s ním do polí a tam občas vystřelím, s tím by asi neměl být problém, nebo jo?


Citace:
Pokud nepotkáš Krampuse, MiP9 nebo Kawona, tak bys to přežít mohl :D .

- to jsou zrovinka náhodou oni 3 autoři těch "případů" které nám sem Kolemjdoucí nezůčastněný vložil jako případy skoronehody. :lol:

http://www.strelectvi.cz/forum/baba-v-lese-t13851-20.html

A co když tam náhodou budu poblíž číhat na zajíce, maník tam bude mávat pistolí a střílet, leknu se že střílí na mne a já to do něj taky pustím z ostré ?
Jak jsem měl poznat, že to má jen poplašňák a cvičí psa, když zamířil pistolí směrem ke mě a slyšel jsem "výstřel" ?

Tato fóra si nemají co vyčítat. :mrgreen:

Pozdravuj tam a raději tam agituj "za zmenšení počtu zbytečných tasení".
Zdejší softéři svými hračkami nezabíjí, kdežto vyplašenci s ostrou ano.

D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


27 zář 2010, 17:25
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
to DAIMLER Moc jsem se nasmál :lol: líp jsi to ani napsat nemohl :lol: :wink:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


27 zář 2010, 17:40
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Jak zde již bylo psáno. Nejsme někde v Iráku ani Afghánu, kde lidi běhaj po lese vyditelně s ostrjema puškama a normálně po sobě střílejí. Pokud někdo vlastní zbraň měl by mít v prvé řade v hlavě mozek. :!:Lidi by si to měli uvědomovat ať ze strany AS, ale hlavně ty co nosí sebou ostrou zbraň.

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


27 zář 2010, 19:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 18 zář 2010, 16:15
Příspěvky: 14
Bydliště: Plzen, Domažlice
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Daimler: Fakt si mě pobavil :D


28 zář 2010, 08:58
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
no co jsem si tak pročítal to "jejich" forum tak lituji že psychotesty u ZP jsou jen na uvážení lékaře a ne povinné

jinak ohledně cedulí atd... jak již zde bylo zmíněno tak by opravdu spíš měli opačný efekt ("jééé tam se něco děje dem se kouknout") ...během ZVS jsem několikrát zajištoval okolí střelnice ve vimperku během střeleb a občas mě přišlo že jak místní vyděli vojáky na cestě tak šla celá vesnice na houby

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


28 zář 2010, 09:23
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Nejde mi dohlavy jak nám může kázat někdo, kdo na potkání vytahuje ostrej kvér... :shock: Vůbec celé to jejich forum je jedna velká chyba..

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


28 zář 2010, 09:52
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 lis 2008, 21:19
Příspěvky: 656
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
zda se to jen me nebo je ten pan co ma kolty proklate nizko zraly tak na nejakou odbornou pomoc? tohle uz vazne vypada na nejakou poruchu :shock:
sem si to tady cele pročetl a nestačim se divit jakym lidem se dava zbrojak :roll:

_________________
Prodam: Akumulátor Sanyo 8.4V/1700mAh - Large Type (uplně novy)


28 zář 2010, 12:23
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 18 pro 2009, 17:23
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
No to se mi snad zdá.. Daimler to napsal hezky.
Vážený pane kolemjdoucí nezůčastněný ( dál zkráceně magore) vůbec nechápu jak vám mohli dát s klidným vědomím a svědomím papíry. Sloužil jsem u cizinecký pol. jako pohraničník. Když jsme natrefili na kluky sofťácký nikdy se u nás nestal případ že by šla zbraň ven. A to se jednalo o prostor třeba 4 km od čáry. Co sem pročet to fórum doufám že další magoři píšou fiktivní a ne reálný příběhy, jít s 9L na stádo? Užívat hrozbu střelnou zbraní? Tahat běžně imrvere u sebe ostrou? Milý Magore doporuču vám plíny Tena jsou i pro dospělé a ty vám zajistí taky pocit sucha a bezpečí.

Z velký části tu bambitku máte jenom proto aby jste se cejtil před dětma jako velký kápo..

A na závěr pane magore.. co si myslíte že by se stalo kdyby tam například ta paní co bafala měla poblíž přítele podobnýho mentálního rozpoložení jako vy a se zbraní?

Pro ostatní.. všiměte si že tyhle případy většinou trpěly dětskou šikanou, komplexy méněcennosti, nebo naopak pocitem nadřazenosti.. pak si svoje ego bohužel léčí tím že sebou budou tahat ostrou.


05 říj 2010, 20:31
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Re:Bajza
Nic ve zlém....

Možná jsi to pojal ve snaze o vtipnej stěr, bouhužel při použití tvrdších slov se z vtipného stalo hnusné a tvá odpověď se mi zdá daleko za hranicí slušného chování. Tohle forum je veřejné. A při použití těchto slov jsi tu za mentála ty. V jistém smyslu máš bouhužel pravdu....Přesto bych doporučil ubrat na rozvášněnosti a tyto slova si nechat do pm..


05 říj 2010, 20:59
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 18 pro 2009, 17:23
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Ne není to pokus o vtipnej stěr, jak jsem to napsal tak to i myslím, protože tihle jedinci jsou opravdu nebezpečím pro společnost. Zbraň + Paranoia + nabořený EGO. Pokud si myslíš že jsem za mentála Ok tvoje věc


05 říj 2010, 21:12
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2010, 02:08
Příspěvky: 23
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Chápu co myslíte, ale způsob jakým to podáváte je těžce nešťastný...

"Takže hlavně na cizí lidi nemiřte a nebafejte se zbraní, to je totiž nejlepší cesta k průseru."

Sám popisujete, že jste trénovaní na to, abyste na cizí lidi mířili a bafali se zbraní kvůli kdejaké hlouposti. Vybafne ženská z křoví a někdo ji namíří zbraní do obličeje. Co když si toho člověka jen s někým spletla? Nebo takhle vyskočí dítě s hračkou, není nic lepšího než na něj namířit?

Říkáte, ať se všichni polepší, než se stane nějaký průser. To by se ale taky mohlo vztahovat na vás. Nikdy nevíte, kdy na vás takhle někdo omylem vybafne (třeba jen na kraji temné uličky prudce zabočí k vám zpoza rohu, nebude o vás vědět), vám rupnou nervy a vytáhnete zbraň a... A probudíte se v nemocnici s natřikrát přeraženou rukou a otřesem mozku. Protože jak jste vy, skvěle cvičení na to nejdřív tasit zbraň a pak se ptát, tak je spousta lidí, kteří jsou cvičeni na to, jak se v takovém případě bránit se smrtící efektivitou. Tohle už není o měření penisů, ale o zamyšlení se nad svým přístupem, automaticky tasit zbraň při každé příležitosti není normální a z hlediska zákona ani legální (protože pokud byste vystřelil, rozhodně to nebude klasifikováno jako nutná obrana).


Je to jen o přístupu. Airsofťáci kteří takhle straší lidi do veřejného prostoru nepatří, stejně tak jako kovbojové, kteří nejdřív sáhnou po zbrani a pak se ptají.

_________________
Největší drsňáci jsou dost drsní na to, aby spali s plyšovým medvídkem.


19 říj 2010, 05:11
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2010, 02:08
Příspěvky: 23
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
A ještě dodatek, sám zbraň nevlastním, ale znám spoustu lidí kteří ano. A nikdo z nich, ač už se dostali do sebehorší situace, ji nikdy nevytáhl a vždy vyvázli bez problémů. Zbraň je a má být až poslední možnost, ne první, jediná a nejoblíbenější.

_________________
Největší drsňáci jsou dost drsní na to, aby spali s plyšovým medvídkem.


19 říj 2010, 05:14
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 16 říj 2010, 20:16
Příspěvky: 146
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
to je proste retardace, jdes po lese, mas u sebe ostrou (kdo si vezme do lesa na prochazku s deckem ostrou) vyleti na tebe 20ti lety kluk v maskacich s AKckem a ty uz do nej chces strilet?? kez by to nebyl softak ale mel ostrou a smaznul tebe.


19 říj 2010, 14:59
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
vocko123 píše:
to je proste retardace, jdes po lese, mas u sebe ostrou (kdo si vezme do lesa na prochazku s deckem ostrou) vyleti na tebe 20ti lety kluk v maskacich s AKckem a ty uz do nej chces strilet?? kez by to nebyl softak ale mel ostrou a smaznul tebe.


tohle je ale silně ale silně netematické..

Ravenek píše:
Chápu co myslíte, ale způsob jakým to podáváte je těžce nešťastný...

"Takže hlavně na cizí lidi nemiřte a nebafejte se zbraní, to je totiž nejlepší cesta k průseru."

Sám popisujete, že jste trénovaní na to, abyste na cizí lidi mířili a bafali se zbraní kvůli kdejaké hlouposti. Vybafne ženská z křoví a někdo ji namíří zbraní do obličeje. Co když si toho člověka jen s někým spletla? Nebo takhle vyskočí dítě s hračkou, není nic lepšího než na něj namířit?

Říkáte, ať se všichni polepší, než se stane nějaký průser. To by se ale taky mohlo vztahovat na vás. Nikdy nevíte, kdy na vás takhle někdo omylem vybafne (třeba jen na kraji temné uličky prudce zabočí k vám zpoza rohu, nebude o vás vědět), vám rupnou nervy a vytáhnete zbraň a... A probudíte se v nemocnici s natřikrát přeraženou rukou a otřesem mozku. Protože jak jste vy, skvěle cvičení na to nejdřív tasit zbraň a pak se ptát, tak je spousta lidí, kteří jsou cvičeni na to, jak se v takovém případě bránit se smrtící efektivitou. Tohle už není o měření penisů, ale o zamyšlení se nad svým přístupem, automaticky tasit zbraň při každé příležitosti není normální a z hlediska zákona ani legální (protože pokud byste vystřelil, rozhodně to nebude klasifikováno jako nutná obrana).


Je to jen o přístupu. Airsofťáci kteří takhle straší lidi do veřejného prostoru nepatří, stejně tak jako kovbojové, kteří nejdřív sáhnou po zbrani a pak se ptají.


a pod tohle se chci podepsat.

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


19 říj 2010, 15:12
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 23 čer 2010, 14:48
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
2 Daimler: Fakt dobrý. :D

_________________
„Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt.“ („Ztraceni jsou pouze ti, kteří se odevzdali osudu.“)


19 říj 2010, 21:15
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 14 říj 2008, 08:43
Příspěvky: 152
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Kolemjdoucí nezúčastněný píše:
Prosímvás, nemám zapotřebí si tady honit ego, ZP mám už 14 let, zbraně sbírám taky (WW2-ruská fronta), takže už z těchto dat Vám vyjde kolik mi je. Snažím se předejít průseru. Nic proti Vám nemám, ale používejte mozek!!! Myslete kde akci uspořádáte, myslete na bezpečnost, myslete než na někoho namíříte! Žádám snad příliš???


A nemělo by to bejt hlavně u vás?S tim používáním mozku a myšlení než na někoho namíříte?Vy přece máte tu ostrou kdežto my máme jen tu kuličkovku..Jak sem to četl vypadá to tak že vytahujete ostrou i když se za váma zlomí větvička...


19 říj 2010, 22:03
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Už to tady většina kluky napsala velice trefně. Jen dodám, že zakladatel tohoto fóra neměl nikdy získat zbroják, protože prostě nemá na to psychicky ustát stresovou situaci. Kecy o naučených reflexech mě neohromí, jenom potvrzují hysterii tohoto zbytečně ozbrojeného nešťastníka. Ano, na první pohled by se mohlo zdát, že mu jde o rozumnou věc, souhlasím, že airsofťák by nikdy neměl nikoho "strašit" kvérem, ale "řešení" pana Kolemjdoucího silně zavání neurotickou disfunkcí. Není psychotik, čili blázen, ale prostě permanentně vystrašený člověk, který si hraje na drsňáka ve snaze kompenzovat svůj problém a chce ve svých i našich očích vypadat jako rozumný chlap, kterému jde přece o věc.
P.S. Milý "gunnmane", když už jdete do toho divokého českého lesa, který se jenom hemží diverzanty a hejkaly, vezměte si s sebou třeba tu airsoftovou pistoli, můžete si s ní také trénovat reflexy, i vzteklého psa jí zaženete, ale hlavně s ní neprovedete žádný nebetyčný průser!


19 říj 2010, 22:32
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Já osobně znám lidi se zbrojákem a poravdu nikdo z nich si nebere pistole na procházku do lesa. To jste buďto pane Kolemjdoucí nějaký mafián, který se bojí, že si s ním někdo jde vyřídit účty, anebo silně paranoidní člověk. Ostatně pokud máte ZP tak jistě víte, že automatické zbraně jsou nedostupné civilnímu obyvatelstvu pokud to skutečně nejsou nějaký mafiáni a i tak, proč by proboha běhal nějaký mafián v maskáčích s puškou v ruce někde v zalidněném lese, aby zrovna vás začal nějak ohrožovat?


20 říj 2010, 07:25
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Pročetl jsem celé tohle vlákno, většina tu toho je napsána, ale přece jen.
Pokud je někdo držitelem ZP (já jsem), měl by znát všechny 3 situace, kdy může zbraň legálně použít a také jejich definici. To co pan "neznámý" popisuje v úvodu rozhodně není ani jedna z nich.
Naopak tady zmiňuje případ zbraně na tu ženskou. To je jasný případ napadení té ženy!!!
A osoby o kterých píše, že jsou neustále v nebezpečí soudci, policajti a exekutoři (mimochodem by mně zajímalo, kam se pan neznámý řadí), jsou povinni dodržovat stejný zákon - tedy použít zbraň k odvrácení útoku, pokud trvá.
Ten kdo nosí s sebou neustále ostrou zbraň, je většinou jen marod, těch co mají oprávněný strach je dost málo. I tak je ale použití střelné zbraně to poslední.
Pan neznámý tu píše jak střelbou bránil oddíl před ožralými hovady........ Já bránil kdysi servírku v restauraci, před ožralým hovadem se zbraní. I přes to, že vystřelil, jsem ho srazil prostě židlí a sebral mu zbraň a obojí předal policii. Tenkrát jsem u sebe zbraň měl, protože jsem se stavil na kafe po převozu peněz. V téhle situaci bych střílel oprávněně, ale bylo to zbytečné.
A ještě jednou k počáteční situaci. Pokud by tomu střelci chtěl airsfťák skutečně ublížit, asi by svou legální pistolku použít nestihnu.........dávka kuliček do obličeje z blízka ho vyřadí také. A jak tu zaznělo, když budu chtít kohokoli sejmout, nedám mu šanci.
Je hrozně smutné, že takoví střelci můžou vůbec být držiteli ZP. Právě tímhle přístupem to nakonec dotáhneme k tomu, že právo nosit a držet zbraň u nás zmizí. A odnese to většina držitelů ZP, kteří mají většinou zbraň pro radost ze střílení na střelnici. A s tímhle se pak určitě svezou i softové zbraně!!!
Tihle střelci, ti jsou nebezpeční nám všem a naší svobodě.
Takže pane neznámý, odložte zbraň a nechte se chránit skutečnými profíky, ti ví co dělat a jak!!!!!


20 říj 2010, 08:01
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2010, 12:16
Příspěvky: 72
Bydliště: Brnoooo
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
vlkodlak972 píše:
Pročetl jsem celé tohle vlákno, většina tu toho je napsána, ale přece jen.
Pokud je někdo držitelem ZP (já jsem), měl by znát všechny 3 situace, kdy může zbraň legálně použít a také jejich definici. To co pan "neznámý" popisuje v úvodu rozhodně není ani jedna z nich.
Naopak tady zmiňuje případ zbraně na tu ženskou. To je jasný případ napadení té ženy!!!
A osoby o kterých píše, že jsou neustále v nebezpečí soudci, policajti a exekutoři (mimochodem by mně zajímalo, kam se pan neznámý řadí), jsou povinni dodržovat stejný zákon - tedy použít zbraň k odvrácení útoku, pokud trvá.
Ten kdo nosí s sebou neustále ostrou zbraň, je většinou jen marod, těch co mají oprávněný strach je dost málo. I tak je ale použití střelné zbraně to poslední.
Pan neznámý tu píše jak střelbou bránil oddíl před ožralými hovady........ Já bránil kdysi servírku v restauraci, před ožralým hovadem se zbraní. I přes to, že vystřelil, jsem ho srazil prostě židlí a sebral mu zbraň a obojí předal policii. Tenkrát jsem u sebe zbraň měl, protože jsem se stavil na kafe po převozu peněz. V téhle situaci bych střílel oprávněně, ale bylo to zbytečné.
A ještě jednou k počáteční situaci. Pokud by tomu střelci chtěl airsfťák skutečně ublížit, asi by svou legální pistolku použít nestihnu.........dávka kuliček do obličeje z blízka ho vyřadí také. A jak tu zaznělo, když budu chtít kohokoli sejmout, nedám mu šanci.
Je hrozně smutné, že takoví střelci můžou vůbec být držiteli ZP. Právě tímhle přístupem to nakonec dotáhneme k tomu, že právo nosit a držet zbraň u nás zmizí. A odnese to většina držitelů ZP, kteří mají většinou zbraň pro radost ze střílení na střelnici. A s tímhle se pak určitě svezou i softové zbraně!!!
Tihle střelci, ti jsou nebezpeční nám všem a naší svobodě.
Takže pane neznámý, odložte zbraň a nechte se chránit skutečnými profíky, ti ví co dělat a jak!!!!!


zcela soulas. Pod to se podepíšu

_________________
Challenges

-Zkrvavené BB-
-Magnet na BB-
-Last man standing-
-Odhodlaný-
-Vítězství nebo smrt-
-Úlet-
-Člen strany-

viewtopic.php?f=245&t=5307


20 říj 2010, 13:24
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
proč mi Kolemjdoucí nezúčastněný připadá jako
1) člověk co nemá mozek
2) člověk co si sem přišel honit délku svého 2cm dlouháho penisu
3) člověk kterýmu do ruky nepatří ani plastová maketa z hračkářství
4) arogantní idiot
5) člověk co ví úplný hovno


jenom tak mimochodem, pokud na tebe bafne někdo s ostrou zbraní s tim že tě chce smahnout, tak tě můžu ujistit že svojí stříkací pistolku nestihneš vytáhnout :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


31 říj 2010, 20:19
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 109
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
vim že to tady předemnou řeklo asi už 20 lidí ale i tak. K panu kolemjdoucímu: Dobrý, že se člověk muže leknout když uvidí poprví v životě sofťáka v lese chapu, ale i desetiletý děcko pozná, že amíci asi nepřišli obsadit náš lesík... to že nějaký pitomec s AKčkem v ruce si chtěl udělat prdel a na někoho vybafl je samozdřejmě velka chyba ale pochybuju že to uděla někdo i s pruměrnou inteligencí a tasit kvuli tomu ostrou?...
A i když tohle všechno pominu a řeknu, že teda dobře stát se to muže, jak se mužete podepsat pod neco takovýdleho?
Citace:
"XXXX já šel jednou v noci okolo líšně po polňačce okolo lesa a ze křa na mě vyskočila ženská (asi tak 40let, drobná celkem štíhlá, čili proti mě pidižvejkoidní) a zařvala abych se vylekal. byla tak blízko, že jsem jí pistolí málem vysklil zuby. ta se lekla ještě víc, odlítla ode mě jak na gumě a pleskla sebou na prdel do bláta. v životě jsem asi rychlejc netasil.
kdybych v měsíčním světle neviděl, že má prázdný ruce (zdvihla je jako kočka drápky), tak mohla mít o nějakej ten otvor víc. dořval jsem ji na tři doby. pak se omlouvala, říkala že čekala na děcka a chtěla jim to spestřit bobříkem odvahy. jen nevim, jak doma vysvětlovala prdel od bláta."

jako k tomu nemam slov... jedinej kdo by zasloužil "o nějakej ten otvor víc" je on


31 říj 2010, 22:35
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2008, 19:56
Příspěvky: 292
Bydliště: o ulici níž, než kuleprt
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Mě jen tak napadlo, že jak ti zmínění ostrostřelci tasí na všechno, co na ně "vybafne". Tak v hypotetické situaci, kdy je skutečně bude chtít někdo "smazat" a vybafne na ně s připravenou zbraní, tak pochybuju, že stačí vytasit dostatečně rychle na to, aby jim ten bafač-assassin nestihl udělat pár děr do hlavy navíc.

_________________
Všichni tady píšete, co udělá kulka po výstřelu. KULKY MÁ PES, TO CO LÍTÁ ZE ZBRANĚ JE STŘELA. VY STŘEVA.


02 lis 2010, 16:38
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
parman píše:
Mě jen tak napadlo, že jak ti zmínění ostrostřelci tasí na všechno, co na ně "vybafne". Tak v hypotetické situaci, kdy je skutečně bude chtít někdo "smazat" a vybafne na ně s připravenou zbraní, tak pochybuju, že stačí vytasit dostatečně rychle na to, aby jim ten bafač-assassin nestihl udělat pár děr do hlavy navíc.

No já jsem toho názoru,že pokud budu chtít někoho zabít tak s tím dotyčný neudělá vůbec nic ikdyby měl sebelepší výcvik,prostě moment překvapení je pro útočníka vždy ta největší výhoda,leda že by oběť byla osoba jako prezident,která má okolo sebe ochranku a ani ta kolikrát nedokáže V.I.P. ochránit dokonale,příkladem je např. když Bush dostal botou,nebo když po těch našich šašcích házeli před volbamy vajíčka 8)

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


02 lis 2010, 18:00
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 říj 2010, 20:01
Příspěvky: 32
Bydliště: na Zemi
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
no jestli má uši tak to pozná přece zbraně dělají hluk!! AS jen takové tukáníčko oproti normální zbrani. takže pokud ten člověk není hluchej tak ví že to ostrá zbran není.

_________________
"Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem jist." - Albert Einstein


20 úno 2011, 17:24
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
To Lugr007: Sice toto vlakno uz je starsiho data ale co se tveho prispevku tyce..ano AS zbran ma jinej zvuk a kazdy neznaly clovek by mel poznat ze se jedna o repliku (to same kdyz 6letymu klukoj koupite pistolku ktera dela zvuky strelby, vetsine dojde ze nema opravdovou a 20 letej si s touhle pistolkou uz asi hrat nebude :) ).
Pokud ale osamely airsoftak narazi na ozbrojeneho cloveka ten by mel nejdriv myslet, ikdyz ZP nemam tak by me napadlo ze na prochazku s kocarkem si nebudu brat ostrou a kdyz uz tak ji vytahnu az kdyz je opravdu nejhur a jak bylo receno kdyz me nekdo bude chtit oddelat tak to udela a ja si muzu proti tomu protestovat jak chci.

Vetsina lidi kdyz vstoupi treba do lesa a tam uvidi behat lidi v maskacich ve vybaveni tak ikdyby si rek ze je to vojak s realnou zbrani tak po nem asi nezacne strilet...ale vetsine dojde (i podle strelby softek) ze se tady asi kona nejaka ta nejen mladezi oblibena cinnost a tak se radsi otocej a odejdou...
Ty priklady co zde byli popsany jsou asi absolutni vrcholy jako kdyz nejakej "airsoftak" strili po autech na dalnici sniperkou aby si vyzkousel jak si pripada sniper..

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


20 úno 2011, 18:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz