Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:58




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 161 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 airsoft a rodiče 
Autor Zpráva
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
...


Naposledy upravil Jason dne 03 kvě 2011, 09:36, celkově upraveno 1



15 říj 2010, 20:09
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
tatínek mi vždy vysvětloval že je zbytečné utrácet tolik peněz za kraviny.. tak jsem si tedy musel počkat až mi hvyzde 18mnáct a vybavení sem si krok po kroku kupoval sám..asi o rok později kdy otec navštívil můj pokoj a uviděl zbran tak se to otočilo.. vysvetloval jsem otci že je celkem zbytečné kupovat zbraň za 9tis když ani neví jak se to hraje ale nenechal si poradit ani jaky kule je nej. použivat a rovnou kupoval t.marui za tejden měl snad nej vybaveni co jsem kdy vyděl a potom řekl že se na ty moje levný krámi nemůže dívat a krapet mě překopal.. to mám štěstí co chlapci..:-) :lol:
třeba budete mít taky takový štěstí ..


15 říj 2010, 21:36
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 17 kvě 2010, 18:39
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Jason píše:
Mě je 14 a dalo to docela práce s přemlouvánim (hraju soft asi od začátku roku), hlavní otázky směřovali k bezpečí a taky k tomu, že je to dost drahý (rodiče mi nedávaj moc velký kapesný, ale výměnnou za to mi různý věci kupujou). Opravdu účinné byly argumenty typu: Vždyť to je sport dost se naběhám, nebudu tolik sedět u kompu, protože tím se to dost dobře vykompenzuje a taky ten gear se dá vždycky až mě to přestane bavit (což se nestane, ale jak odpovědět na otázku: A co když tě to přestane bavit?) dost dobře prodat. Teď aktuálně se snažím přemluvit rodiče, abych si mohl trošku vylepšit gear celkově (něco sem si našetřil)...Ostatně myslíte, že když ještě nemám hodně zkušeností se softem (byl jsem na asi 6 akcích), že by bylo dobré s i už kupovat nějakou tu dražší zbraň? Chtěl bych si kupovat m16a4 od G&P, protože zatím mám Ak- 47 CM.028 (ještě po strejdovi takže asi 2-3 roky starý) a moc se mi nechece do nějaký číny, už jenom kvůli kvalitě. Airsoft mě hodně baví a už od něj očekávám něco víc než pobíhání kolem s čínou...

Chlapče... to že ti je 14 s tim se moc nechlub a navíc porušuješ zákon ale to určitě víš... a to že si byl na 6 akcich neznamena ze si musis koupit novou zbran... Znám mnoho lidí kteří hrajou airsoft dost dlouho a zbrane prodali nakoupily manualky nebo AEP a stejne na nas staci.. Prostě ti chci vysvětlit že zkušenosti jsou u AS jeden z nejdůležitějších faktorů takže většinou ti nová zbraň moc výkon nezvýší... A myslím si že mi to tu většina lidí potvrdí...


16 říj 2010, 08:16
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
ve 14 sme běhaly s pistolkama co dostřelili 10 metrů a byli sme rádi..:-)
jo a eště něco vy co vám je 14let dávejte bacha.. když vás někdo uvidí nedej bože policajt měly byste asi velkej problém..


16 říj 2010, 09:18
Profil
Major
Major

Registrován: 28 srp 2010, 16:32
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Dissox píše:
Jason píše:
Mě je 14 a dalo to docela práce s přemlouvánim (hraju soft asi od začátku roku), hlavní otázky směřovali k bezpečí a taky k tomu, že je to dost drahý (rodiče mi nedávaj moc velký kapesný, ale výměnnou za to mi různý věci kupujou). Opravdu účinné byly argumenty typu: Vždyť to je sport dost se naběhám, nebudu tolik sedět u kompu, protože tím se to dost dobře vykompenzuje a taky ten gear se dá vždycky až mě to přestane bavit (což se nestane, ale jak odpovědět na otázku: A co když tě to přestane bavit?) dost dobře prodat. Teď aktuálně se snažím přemluvit rodiče, abych si mohl trošku vylepšit gear celkově (něco sem si našetřil)...Ostatně myslíte, že když ještě nemám hodně zkušeností se softem (byl jsem na asi 6 akcích), že by bylo dobré s i už kupovat nějakou tu dražší zbraň? Chtěl bych si kupovat m16a4 od G&P, protože zatím mám Ak- 47 CM.028 (ještě po strejdovi takže asi 2-3 roky starý) a moc se mi nechece do nějaký číny, už jenom kvůli kvalitě. Airsoft mě hodně baví a už od něj očekávám něco víc než pobíhání kolem s čínou...

Chlapče... to že ti je 14 s tim se moc nechlub a navíc porušuješ zákon ale to určitě víš... a to že si byl na 6 akcich neznamena ze si musis koupit novou zbran... Znám mnoho lidí kteří hrajou airsoft dost dlouho a zbrane prodali nakoupily manualky nebo AEP a stejne na nas staci.. Prostě ti chci vysvětlit že zkušenosti jsou u AS jeden z nejdůležitějších faktorů takže většinou ti nová zbraň moc výkon nezvýší... A myslím si že mi to tu většina lidí potvrdí...

Já se s tim vůbec nechlubim a výkon nechci sobě nijak zvyšovat, spíš mi záleží na kvalitě a vim, že asi tolik zkušeností nemám, ale když slyšim jak se lidem z mího týmu ty d-boye a takový rozbíjej tak si prostě nemůžu pomoct...možná je to tim, že to třeba nepromazávaj já nevim...


16 říj 2010, 11:18
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
nebo je to možná tím,že ne to nemaj věk.. :lol:


16 říj 2010, 13:54
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Lidičky, teď z pohledu rodiče............ Když mladej přišel s tím, že chce hrát soft, žena byla proti. Já byl nadšenej, že nebude jen ležet doma. Nakonec ho hrajeme oba :lol:


16 říj 2010, 14:47
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
přesně můj případ..:-) četl jsi ten příspěvek jak tam mám o otci?..:-)


16 říj 2010, 15:09
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
To víš že četl. Ono to bude všude asi podobný. Rozdíl mezi tátou a synem bývá v tom, že táta má dražší hračky


16 říj 2010, 18:44
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 16 říj 2010, 20:16
Příspěvky: 146
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
kdyz fotr poprve zjistil ze mam softovou zbran tak s tim pak cely den lital po zahrade a strilel :D uz jsem myslel ze si taky bude chtit koupit svoji :)


16 říj 2010, 22:00
Profil
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
To zas můj otec je takovej, že by si to klidně taky rád zahrál, ale že prý na to nemá čas a že prej až si koupím druhou zbraň tak semnou půjde.hnus :mrgreen:


17 říj 2010, 08:18
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 10 říj 2010, 02:08
Příspěvky: 23
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Klidně si mě kamenujte, ale já si myslím, že tohle prostě dětem do ruky nepatří. Sám vím, jaký jsem byl a jak jsem přemýšlel v patnácti a teď bych si akorát naliskal. Když jsem na akci, kde jsou "mladší ročníky" tak se to většinou zvrhává v to, že se ženou dopředu a kropí dva pytle kuliček za den a kolikrát tím kazí hru i ostatním.

Jasně, takoví lidi se najdou i mezi dospělýma a generalizuju, ale vlastní zkušenost prostě říká jasně. Každopádně to neznamená, že když se dostanu na akci, kde jsou takoví, tak s nima odmítnu hrát, to ne. Nejsem "rasista" abych nadával jen kvůli věku, nadávám všem stejně podle toho jak si to zaslouží :D

+ jako bonus, vždycky rostu když vidím komentáře k zbraním na BASu...

_________________
Největší drsňáci jsou dost drsní na to, aby spali s plyšovým medvídkem.


19 říj 2010, 04:13
Profil
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Nezapomen, že když jsi ty v patnácti letech přemýšlel špatně, tak to neznamená, že automaticky všichni 15let věku myslí stejně, no pravda ze nekteří jsou fakt kreténi.
Ten druhej případ je, že točáky a kulicky jsou levné, a ve vetsine pripadu jim to nakoupí rodiče, tak proč si toho vážit toho pytlíku, když maminka koupí druhej, hned vedle lízátek.
A komentáře u base, no tam to je jasně vidět podle pravopisu a stylu recenze jaka vekova kategorie a s jakým IQ hraje..
Např. "Tato guna je dobrá čuličkovka, kupte ju dostřel 80 metrů" u M4 manuálu za 350kč.

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


19 říj 2010, 09:29
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
tibus -> Lidí, který jsou v patnácti duševně vyspělí řekněme alespoň na těch osmnáct, je naprostý minimum. Já například za celej svuj život znal akorát jednoho takovýho (resp. jednu takovou). Neznamená to, že patnáctiletý lidi musí bejt debilní puberťáci, ale že spoustu věcí si prostě ještě neuvědomujou, protože si k nim prostě člověk musí dojít časem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 říj 2010, 09:41
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Návštěvník píše:
To zas můj otec je takovej, že by si to klidně taky rád zahrál, ale že prý na to nemá čas a že prej až si koupím druhou zbraň tak semnou půjde.hnus :mrgreen:

No, možná ti to zhnusím ještě trochu................ Mám známýho, kterýmu je 25. Už dlouho bydlí sám a soft hraje, někde na Slovensku.
Jeho tatík, pán, kterýmu je 55, za ním přijel na návštěvu a zapomněl se ohlásit. Kámoš jel zrovna na akci a tatíka teda vzal s sebou, vrazil mu do ruky svou první zbraň, MP5 v manuálu.
Prej hráli "všichni proti všem" a tatík prostě zvítězil nad mnohem mladšíma klukama. Ksichty prej protahovali všichni moc, ale co mohli dělat?


19 říj 2010, 11:12
Profil ICQ
Major
Major

Registrován: 22 bře 2009, 17:08
Příspěvky: 527
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Griffon píše:
tibus -> Lidí, který jsou v patnácti duševně vyspělí řekněme alespoň na těch osmnáct, je naprostý minimum. Já například za celej svuj život znal akorát jednoho takovýho (resp. jednu takovou). Neznamená to, že patnáctiletý lidi musí bejt debilní puberťáci, ale že spoustu věcí si prostě ještě neuvědomujou, protože si k nim prostě člověk musí dojít časem.

Tak souhlasím že většina na těch akcích nepriznává a myslí si jaký jsou kingové když už maj občanku. Já znám díkybohu jenom ty dobré připady,a s tvým příspěvkem souhlasím.

_________________
ICQ:388082022


Challenges: Zkrvavené BB Navigátor Sběratel hmyzu Shit hunter Slaďouš Die Hard Klidný pod palbou Kutil

viewtopic.php?f=245&t=5307


19 říj 2010, 12:17
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 led 2011, 13:50
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Creed píše:
Asi nejsem jedinej, kdo měl a má s tímto problémy. Projíždím si různý shopy, fóra a vokolo de máti a "ne aby tě napadlo si něco takovýho koupit...ani za svý" a podobný kecy. Nevím, co jí na to říct. A já eště vůbec nic nemám, a chtěl bych si v nejbližsí dobeě něco do 2000 sehnat jako základ. Dejte nějakou radu pls...vůbec nevím jak na to nebo jak jí přemluvit :( :x


skus jmivysvětlit že airsoft je ůplně normální sport a že je to naprosto bezpečné.

_________________
Challanges
Shit hunter,Pařmen,Obchodník se smrtí,

víc tady: viewtopic.php?f=245&t=5307&start=150


23 led 2011, 13:03
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
vincent píše:
Creed píše:
Asi nejsem jedinej, kdo měl a má s tímto problémy. Projíždím si různý shopy, fóra a vokolo de máti a "ne aby tě napadlo si něco takovýho koupit...ani za svý" a podobný kecy. Nevím, co jí na to říct. A já eště vůbec nic nemám, a chtěl bych si v nejbližsí dobeě něco do 2000 sehnat jako základ. Dejte nějakou radu pls...vůbec nevím jak na to nebo jak jí přemluvit :( :x


skus jmivysvětlit že airsoft je ůplně normální sport a že je to naprosto bezpečné.



myslim, že po roce to už nějak vyřešil... a dej si lekci psaní na QWERTZ...

Jako hlavní argument jsem před lety použil hlavně to, že nebudu celou dobu doma u počítače ( to čim starší generace opovrhuje, na jednu stranu je to možná špatně, ale na druhou je nutný si uvědomit že počítač nemá stejně možností jako knížka ).


23 led 2011, 13:11
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
loco ty taky do kazdyho musis rejpat kdyz nekam prispeje ze je to pozde a ve spatnym tematu co :\ co se tyce toho pozdniho prispevku tak ne kazdej hned kouka na cas proste projizdi temata ktery ho zajimaj tak tam neco napise no...a kdyz to je ve spatny sekci tak se to hold stane od toho tady mame maestry moderatory :mrgreen:

EDIT: jeste abych pridal to svoje k tematu...tak co se tyce rodicu tak tata to zas tak neresi obcas si i vystreli ale furt mi rika ze bych potreboval vojnu a preslo by me to :D a mama tam ji spis vadi kdyz mi prijde zbran (takze ji v blizke budoucnosti zase ceka "prijemne" prekvapeni :D ale celkove jsou myslim radi ze nefetuju (mame takovej pripad v rodine) nekradu nehulim atd...jsou radi ze jdu ven a neco delam..a hlavne ze maj odemne klid...18 mi bylo,platim si to sam tak co zejo :twisted:

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


23 led 2011, 22:35
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 říj 2010, 20:01
Příspěvky: 32
Bydliště: na Zemi
Nový příspěvek 
jako bych nic neřek

_________________
"Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem jist." - Albert Einstein


Naposledy upravil Lugr007 dne 17 úno 2011, 20:34, celkově upraveno 1



17 úno 2011, 19:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Hele, v deseti letech jsi toho maxima určitě nedosáhl a troufnu si říct, že jsi ho nedosáhl ani teď. Já měl taky ve svejch patnácti letech pocit, že už jsem chytrej a dospělej a všechny věkový omezení mě akorát diskriminujou, a stejně když teď zavzpomínam, co jsem tenkrát dělal, tak se občas podivuju nad tim, jak jsem mohl bejt takovej blbec.
Ano, je to o jednotlivci a ano, znam lidi, co to ve třinácti čtrnácti letech měli v hlavě srovnaný líp jak velká část dospělejch chlapů co potkávam na akcích a dalo by se tvrdit, že toho maxima víceméně dosáhli, ale takovejch je kolik? Jedno procento? Dvě, tři? Víc to nebude. Naopak v osmnácti letech už je na tom maximu drtivá většina lidí. A jelikož bohužel nemůžeš každýho, kdo by chtěl hrát airsoft prohnat nějakejma testama, který by zjistily jestli už je na to psychicky dostatečně vyspělej, tak nezbejvá než dát dolní věkovou hranici takovou, aby ty nedospělý vyfiltrovala. Ano, nevyfiltruje je úplně, ale z drtivý části ano a nic lepšího se vymyslet nedá.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 úno 2011, 19:23
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 08 led 2011, 13:50
Příspěvky: 100
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Lugr007 píše:
mě je 13 let a mám doma 4 ostré pušky a 1 revelover

:lol: :lol: :lol: nemyslel si náhodou 4 airsoftové pušky a revolver?
A nebo sy myslel že tvuj taťka má doma ty ostrý pušky? :lol: :lol: :lol:

_________________
Challanges
Shit hunter,Pařmen,Obchodník se smrtí,

víc tady: viewtopic.php?f=245&t=5307&start=150


17 úno 2011, 19:48
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
vincent píše:
Lugr007 píše:
mě je 13 let a mám doma 4 ostré pušky a 1 revelover

:lol: :lol: :lol: nemyslel si náhodou 4 airsoftové pušky a revolver?
A nebo sy myslel že tvuj taťka má doma ty ostrý pušky? :lol: :lol: :lol:


vincente nechapu ze ty se zrovna smejes...neni to tak davno co jsi tady ty bavil forum svymi perlami ktere si myslel naprosto vazne..a vekove jste na tom podobne :\

Jinak k tematu ..nedavno mi prisla dalsi vybavicka a nikdo z rodicu uz ani neprotestoval..tykalo se to hlavne zenskeho osazenstva rodicovske dvojice :D takze uz asi konecne pochopili ze to je muj konicek a nic s tim neudelaj...navic si to platim sam tak co ze :) A jak tady nekde bylo receno...hlavne ze neberu drogy :D

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


17 úno 2011, 19:57
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 říj 2010, 20:01
Příspěvky: 32
Bydliště: na Zemi
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
jako bych nic neřek

_________________
"Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem jist." - Albert Einstein


Naposledy upravil Lugr007 dne 17 úno 2011, 20:35, celkově upraveno 1



17 úno 2011, 20:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Lugr007 píše:
ne bohužel jsi na velkym omylu airsoftové zbraně to nejsou. airsoft mám M14. ne můj otec byl sice policista ale to už je tak 12 let zpátky. ano opravdu nelžu. samozřejmě to nesjou zbraně na Zp. jsou to volně prodejné, tedy vyrobené do roku 1890. na OP.


Historické zbraně jsou Dčka, stejně jako airsoftky, takže prodejné až od 18ti let. Takže ty je doma určitě nemáš, doma je má ten, kdo je koupil.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 úno 2011, 20:07
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Lugr007 píše:
samozřejmě to nesjou zbraně na Zp. jsou to volně prodejné, tedy vyrobené do roku 1890. na OP.


Ty máš ve 13-ti OP ?
A jsi si jistý, že jsou zcela volně prodejné i 13-ti letým ?

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


17 úno 2011, 20:07
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 10 říj 2010, 20:01
Příspěvky: 32
Bydliště: na Zemi
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
jako bych nic neřek

_________________
"Jen dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem jist." - Albert Einstein


Naposledy upravil Lugr007 dne 17 úno 2011, 20:35, celkově upraveno 1



17 úno 2011, 20:16
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
... klid borče, já jen aby nedošlo k mejlce a nějaký zdejší tvůj podobně starý kolega pak nebyl zklamán, když by jemu to neprodali. :)
P.S: neděláš zrovna moc dobře, když se s tím chlubíš na internetu, strejda by mohl mít pak ještě kvůli tobě problémy s jistými pány ....

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


Naposledy upravil Daimler dne 17 úno 2011, 20:22, celkově upraveno 1



17 úno 2011, 20:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Ne, nemáš, má je tvůj strejda a pokud tě s nimi nechává jakkoli manipulovat bez dozoru jeho, nebo někoho jiného kdo je starší 18ti let, jedná se o hrubé porušení zákona. Takže se tady s tím hezky pořádně a nahlas chlub, až na vás přijde PČR, strejda ti určitě poděkuje.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 úno 2011, 20:20
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: airsoft a rodiče
Lugr007 píše:
ach ach jo. chlapi uznávám že jsem si nekupoval sám. ale znáte aukro doufám:-) no sice to kupoval strejda ale oba jsme VELCÍ ŠÍLENCI DO ZBRANÍ. takže máme 10 zbraní 8 pušek 2 revolvery. samozřejmě mám zbraně u sebe doma a on u sebe. jsem si jistý že 13-letým to neprodaj. samozřejmě za sebe ručím jsem už zodpovědnej dost abych se ovládal. chlapi to nemá cenu špekulovat. prostě je mám a hotovo. kdo věří(to je ta správná volba) kdo nevěří(to je ta špatná volba) to záleží na něm. nemá cenu to tady něak rozebírat do nanodrobna.


Tak to tu hlavně vystavuj, internet není až tak anonymní jak si myslíš... :roll:

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


17 úno 2011, 20:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz