Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:08




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 85 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 německá uniforma.. omg 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek německá uniforma.. omg
hele nevím jestli to sem patří ale prostě to někam napsat musim co sem při včerejší akci vyděl.. týpek nebo spíš kre*én měl na včerejší akci německou uniformu a na rameni takové to **** logo co bylo za šitlera..
se nestačím divit co všechno existuje za lidi.. jako s tímto chodit po veřejnosti... měl sem chuť někoho inforomovat ale pri jeho štěstí sem si zapoměl mobil..z akce byl hned vykázán,nevím jak to bylo dál a jak se to řešilo ale prostě to na mě bylo mocs... :roll: co na to říkáte?..


17 říj 2010, 14:05
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 16 říj 2010, 20:16
Příspěvky: 146
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
No nas team taky pouziva bundeswehr ale zadne nemecke loga ani nic tam nemame, kdo to nezna tak nepozna ze to jsou nemecke hadry.


17 říj 2010, 14:10
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
tak jako proti tomu nic nemám,ale logo na rameni?.. to je na kriminál..


17 říj 2010, 14:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Já na to říkam to, že jsi nějak moc nakaženej tim honem na "neonacisty", co je v tejhle republice v poslední době tak strašně v módě. Když někdo přijde v sovětskejch maskáčích se srpem a kladivem, taky se pohoršuješ, označuješ ho za kreténa, chystáš bonzovat (wtf? tim se ještě chlubíš?) a vykazuješ z akce? Asi ne co, a to v historii SSSR a komunismu celkově jsou podstatně větší zvěrstva, než nacisti kdy zvládli. Přijít v uniformě SS mi přijde úplně stejný, jako přijít v americkej, českej nebo ruskej uniformě...prostě je to reenacting, kopírování historie, napodobování armády která v tej době byla co do výcviku i vybavenosti suverénně nejlepší na světě...v žádnym případě v tom nevidim neonacismus nebo vůbec jakýkoliv vyjádření názorů/ideologie kterou ten člověk podporuje, osobně znam kluky co dělaj jako KVH Wehrmacht a kdyby šlo o to, jestli se jakkoliv hlásej k nacismu, tak za každýho z nich bych dal ruku do ohně že ne.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 říj 2010, 14:16
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 lis 2009, 23:46
Příspěvky: 161
Bydliště: Ostrov nad Ohří
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
naprostej souhlas s Griffonem...

_________________
Obrázek
http://www.11spahtrupp.com "Das Auge des Heeres!"
AČR: 161.strážní rota


17 říj 2010, 14:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2008, 14:37
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Griffe +1 :)


17 říj 2010, 14:22
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
tak německé převleky jsou k dispozici i v našem teamu.
Ale ten týpek šel prostě po veřejnosti z hákáčem.. jako tak at si dělá co chce mě je to jedno ale co by asi dělaly policajti?..


17 říj 2010, 14:22
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Znáš ho že na něj nadáváš? Víš že s tím šel na veřejnosti? Tak nás ušetři těch vílevů. Znám pár lidí co dělají německo za WW2 a rozhodně to neznamená že souhlasí s nacistickou ideologií.

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


17 říj 2010, 14:23
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2010, 12:16
Příspěvky: 72
Bydliště: Brnoooo
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
asi tak.... Kdyby tam heiloval, nebo nějak propagoval nacismus. Tak by to zrovna v pořádku nebylo, ale že imituje SS jednotku a někdo se nad tím bude pohoršovat, tak si myslím, že je to stejný jako .... to už popsal Griffon

_________________
Challenges

-Zkrvavené BB-
-Magnet na BB-
-Last man standing-
-Odhodlaný-
-Vítězství nebo smrt-
-Úlet-
-Člen strany-

viewtopic.php?f=245&t=5307


17 říj 2010, 14:33
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 109
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Rozhodně netvrdím, že každý kdo na sobě má Německou uniformu z druhé světové války se všim všudy je nacista, ale já osobně bych si ji na sebe v životě nevzal.


17 říj 2010, 14:37
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2010, 12:16
Příspěvky: 72
Bydliště: Brnoooo
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Jasně že ne, ale když už to na sobě někdo má (z jakýhokoli důvodu) tak je i to u zadku...

_________________
Challenges

-Zkrvavené BB-
-Magnet na BB-
-Last man standing-
-Odhodlaný-
-Vítězství nebo smrt-
-Úlet-
-Člen strany-

viewtopic.php?f=245&t=5307


17 říj 2010, 14:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
dejvi.t -> To naprosto chápu, já mam stejnej odpor k ruskejm věcem...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 říj 2010, 14:40
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 109
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Griffon píše:
dejvi.t -> To naprosto chápu, já mam stejnej odpor k ruskejm věcem...

hele, jaký zvěrstva dělali rusové nevím, nikdy sem se o to nějak nezajímal takže je dost možný že bych měl pak odpor i k ruskejm.


17 říj 2010, 14:46
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
píšu ještě jednou: proti německé uniformě nic nemám u nás v teamu jsou taky k mání ale ten chlapík měl na rameni hodně výraznej hákáč..
je mě taky u zadku co bude dělat at si klidně chodí i z vlajou hákáča
ale práve kvůli tomuto hra jménem airsoft je čím dál tím víc kritizovaná..


17 říj 2010, 14:49
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Tak hákovej kříž k tej uniformě prostě patří a konec. Vždyť už je to proboha pětašedesát let, tak nechápu proč to ty lidi furt tak strasně pálí, v USA třeba neonacismus trestnej není vůbec a co, žádný problémy tam s tim taky nemaj.
A nesouhlasim s tim, že kvůli tomuhle je airsoft kritizovanej, nepamatuju si, že by kdy kdo řešil, že airsofťáci nosej nacistický uniformy. Což je logický, protože takovejch je jenom pár. Ale čim bys bejval airsoftu ohromně pomohl, kdybys ho bejval nabonzoval a přivolal tam policajty :roll:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 říj 2010, 14:56
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
tak já bych policii nevolal..to že jsem napsal že jsem si nechal mobil doma tím sem tomu chtěl dodat jen to správný koření..:-) a já jsem teda už vyděl hodně lidí co to kritizujou.. např. když jsme šly na tréning a asi 6protihráčů bylo převlečenejch za nemce... pak jsme potkaly nějaký lidi a řvaly na nás ,,kéž by jste tu dobu zažily" hrát si na vojáčky a mít německý převleky a takovéto lidi potkáváme dost často..ps: náš tým je vyzbrojen na USA proti Germany..tekže me německý uniformy opravdu nevadí ale ten hákáč me trochu dostal..můžeš to locknou jestli chceš..


17 říj 2010, 15:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
wowe píše:
tak já bych policii nevolal..to že jsem napsal že jsem si nechal mobil doma tím sem tomu chtěl dodat jen to správný koření..:-)


Aha, najednou...takovýhle lidi fakt miluju.

wowe píše:
a já jsem teda už vyděl hodně lidí co to kritizujou.. např. když jsme šly na tréning a asi 6protihráčů bylo převlečenejch za nemce... pak jsme potkaly nějaký lidi a řvaly na nás ,,kéž by jste tu dobu zažily" hrát si na vojáčky a mít německý převleky a takovéto lidi potkáváme dost často..ps: náš tým je vyzbrojen na USA proti Germany..tekže me německý uniformy opravdu nevadí ale ten hákáč me trochu dostal..můžeš to locknou jestli chceš..


Lidi to kritizujou ať máš na sobě cokoliv, průměrnýmu debilovi se prostě nelíbí nic, co se z toho jeho průměru vymyká.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 říj 2010, 15:33
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Jestliže nosí tyto věci na veřejnosti tak je kreten. Taky nosím maskáče podobné SS a na čepici orlici a lebku když jedu na akci zasazenou do WW2, (Stalingrad,Ardeny) ale jakmile jsem na veřejnosti tak čepici sundavám a za maskáče mi každej může políbit. a jestliže jste ho vykázali tak jste jen ukázali jaký jste pokrytci. nazdar.


18 říj 2010, 14:24
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
hned bych mu to utrhnul a všichni tady od nás by mi pomohli a pokud by se ještě vspíral tak rozkopat hub.u.
vždyť je to u nás i zakázané nosit takové věci

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


18 říj 2010, 14:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 16 říj 2010, 20:16
Příspěvky: 146
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
nic o tom nevite ale nelibi se vam to, potom kdyz by nekdo prisel v japonskych, ruskych nebo americkych hadrach tak by jste mu museli taky rozkopat hubu ale vy ne, podle vas jsou jenom nemci ti spatni.


18 říj 2010, 14:53
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
nosit druhoválečné maskáče není problém v čr je hafo kvh atd...
nosit na nich orlice atd je podle mě v poho ...ale nosit "háknkrajc" je trestný čin a to bez výjimky

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


18 říj 2010, 14:56
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
vojtka -> No vy jste mi ale ohromní hrdinové :roll:

Keldy -> Nemáš pravdu, výjimky rozhodně existujou. Třeba u nás v Plzni když se na oslavy osvobození dělají druhoválečný reenactingy, tak tam "Němci" hákový kříže na uniformach normálně mají, dokonce si pamatuju (resp. bych vyhrabal fotku) jak z oken stavárny (která "hrála" velitelství SS nebo něco podobnýho) visely asi čtyři ty veliký nacistický vlajky. Teď si teda nejsem jistej, jestli ta výjimka platí pouze pro podobný konkrétní události, nebo jestli to funguje stylem "jsem v KVH, je to historická uniforma => můžu na ní nosit haknkrojc kdykoliv" (já bych hádal to druhý, ale fakt si tim nejsem jistej), ale jak říkam, vyjímky určitě jsou.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 říj 2010, 15:08
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Keldy píše:
nosit druhoválečné maskáče není problém v čr je hafo kvh atd...
nosit na nich orlice atd je podle mě v poho ...ale nosit "háknkrajc" je trestný čin a to bez výjimky


podívej se na bahna. při některých ukázkách mají účastnící představující Henlainovce na rukách pásky s křížem, prostě to k té době patřilo tak to tam mají a nikdo je hned po ukázce nezatýká. Když se jednou v Praze natáčel nějakej film zasazenej do 2. sv. války tak v celé ulici viselo spoustu vlajek se svastikou. Co by tedy měli mít místo kříže - smajlíky???


18 říj 2010, 15:18
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 zář 2009, 18:39
Příspěvky: 41
Bydliště: kósek od Prostějova
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Na nahlašených rekonstrukcích bitev se "němci upravene budhistické znaky" nosit můžou ale to jen na těchto rekonstukcích. Tuším, že když si s tím vyjdeš ven tak tě ani průkaz člena KVH nezaručí imunitu


18 říj 2010, 15:24
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Vaclo píše:
Na nahlašených rekonstrukcích bitev se "němci upravene budhistické znaky" nosit můžou ale to jen na těchto rekonstukcích. Tuším, že když si s tím vyjdeš ven tak tě ani průkaz člena KVH nezaručí imunitu


tak na veřejnosti s tím může chodit jenom kreten. Taky si je sundavám když jsem mimo místo akce.


18 říj 2010, 15:29
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Koukám, že i v airsftu chtějí být někteří papežštější než papež.

Aby bylo jasno, v ČR je trestná propagace skupin směřujících k potlačování práv menšín a blablabla. Propagace. Skupin.

Nošení jakýchkoliv symbolů není samo o sobě propagací, a nošení symbolů jako součást výstroje už vůbec ne. Dokonce ani hajlování v uniformě SS ještě neznamená propagaci - jinak by třeba filmaři měli dost velké problémy.

Pokud jde o policii a soudy - policie může dotyčného zadržet, pokud porušuje zákon - nicméně zákon neříká nic o nošení jakýchkoliv nášivek. I když si dáte na triko čínskou vlajku - a že je Čína mezinárodně kritizovaná za utlačování skupin obyvatel a porušování lidských práv - tak to pořád nic neznamená.

Ostatně sám nosím k maskáčům německý druhoválečný opasek - upozorňuju, že Wehrmachtu, tedy žádné SS a žádné skupiny potlačující práva jiných - nicméně orlice s hákovým křížem je na něm taky. Nikdo si toho nevšiml, ale i kdyby si všiml, vsadím boty, že to bude nějaký podobný pitomec, který nepozná rozdíl mezi SS a Wehrmachtem, ani kdyby byl v Dachau na přednášce.

A poslední věc. Hákový kříž je mnohem starší symbol než nacismus. Stejně tak srp a kladivo jsou normální pracovní nástroje. A jen díky idiotům, kteří jsou tak zmanipulovaní jinými idioty, že jim stačí jeden symbol, aby posuzovali charakter člověka a jeho úmysly jsou tyto symboly škodlivé i po třech generacích od doby, ve které byly aktuální.


18 říj 2010, 15:29
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Jerson.. tak si třeba vem kopii velké německé vlajky z křížema a stoupni si před policejní stanici ČR republiky.. ještě se teda můžeš převlíknout do uniformy a prosazovat Německo.. Pak nám můžeš popsat jak se policisté zachovali... jinak v dnešní době proti Německu NIC nemám dokonce je to jedno z mích oblýbebých míst ale v dávný době no nevím..vyděly jste někdy nějalej film o tom co dělaly němčouři američanům?..
vždyť některé ty vaše příspěvky znějí skoro jako ,,šitler byl borec"..


18 říj 2010, 15:34
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Jak to tak pročítám, musím dát za pravdu různým názorům. Nevadí mi svastika při rekonstrukcích na oficiálních akcích, tam zkrátka dodává atmosféru ale příjít někdo na AS akci budu na něj též koukat zkrz prsty, prostě to není košér vůči lidem co si zažili svoje a nebo těm co o tom přeci jen něco trochu ví. Otázkou je, jestli je tak nutný v AS reenactu svastiku vůbec používat obzvláště na veřejných akcích.

A ano Griffe, nesnáším nacisty a vše s nimi spojené - nemluvím o armádě a její výzbroji, to je sakra mimo téma.. mluvím o ideologii samotné, o myšlenkách, ze kterých je mi zle. To však neznamená, že třeba rusáky mám v lásce ani je ne, to se přeci nevylučuje. Když narážíš na téma Amerika x nacismus (fašismus) určitě jsi viděl Kult hákového kříže že?

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


18 říj 2010, 15:37
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
Souhlasím s tím že větrník na rukávu z nikoho neudělá většího reenactora. Když pominu KVH kluby který jsou na nějaký úrovni, zabývají se veřejnejma prezentacema, mají do DETAILU kompletní výstroj, tak ať mají insignie jaký k tomu patřej... nemám namysli jen armádu, ale docela typicky i fraikorps a jiný dobový civilisty. Tam je to vpořádku.
Ale pokud si někdo vezme na softovou střílečku, která ani nemá historickej námět, německou uniformu se svastikou, ale přitom to nemá ani zdaleka kompletní (maskáče, čepice, opasek, svastika... to fakt není kompletní ústroj), tak to je podle mě jen zbytečná provokace. A ani nejde o to jestli je to legální, je to prostě nemorální.
EDIT: foto:
http://kbpp.rajce.idnes.cz/2010_-_20_-_ ... /#6_8_.JPG

_________________
http://www.Sniperblog.cz


Naposledy upravil reyes102 dne 18 říj 2010, 15:48, celkově upraveno 1



18 říj 2010, 15:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: německá uniforma.. omg
wowe píše:
Jerson.. tak si třeba vem kopii velké německé vlajky z křížema a stoupni si před policejní stanici ČR republiky.. ještě se teda můžeš převlíknout do uniformy a prosazovat Německo.. Pak nám můžeš popsat jak se policisté zachovali... jinak v dnešní době proti Německu NIC nemám dokonce je to jedno z mích oblýbebých míst ale v dávný době no nevím..vyděly jste někdy nějalej film o tom co dělaly němčouři američanům?..
vždyť některé ty vaše příspěvky znějí skoro jako ,,šitler byl borec"..


ty pochop že tohle nemá nic společného s nějakou ideologií. jde o reenacting - napodobování. Když chce někdo napodobovat nějakou jednotku která nosí tyto znaky tak je tam mít musí. dělá to ne proto že je to fašista nacista nebo jinej -ista ale protože se o toto období a o tuhle jednotku zajímá. kdyby dělal jednotku která nosí na hlavě hovno tak ho tam taky musí mít. Jestliže to nosí na normální střílečku tak je to hovado. Kdyby měl normálně ošité sako tak by to nikdo ani nepoznal na dálku.


18 říj 2010, 15:46
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz