Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:47




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 čínská M14 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 zář 2010, 20:58
Příspěvky: 2
Bydliště: Doma
Nový příspěvek Re: čínská M14
no tak ale m83 je cinska a je to replika m14. A de do toho narvat nejaka lepsi pruzina nebo ne?


04 zář 2010, 22:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: čínská M14
Co já vím, tak DE M83 byla vždycky replika M4. Kvér má plastový mechabox, tudíž nulový potenciál upgradu. A zkoušel jsem to těch neumělců nacpat kovový. Bez destrukce nevleze. Prostě kvér pro první seznámení se softem.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


04 zář 2010, 22:37
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: čínská M14
Jak říká Cotulosh, DE M83 je M4ka, nikoliv M14ka: http://www.airguns.cz/shop/detail-zbozi-m83a2.html-457 Takže si ujasni, co za kvér vlastně máš. A ohledně upgradu jsem ti snad odpověděl dostatečně, ne?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 zář 2010, 08:54
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2010, 10:08
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: čínská M14
Tak pánové, zastřeloval jsem tu kočku a po výše zmíněném upgradu jsem se s úsťovkou dostal z původních asi 110 m/s na 140 m/s, což při použité M120 není zas tak špatné. Co do přesnosti vám moc poreferovat nemůžu, protože mi po pár ranách praskl mechabox v přední části, kde se pohybuje kulisa s tryskou, což pravděpodobně zapřičiňuje únik tlaku a tudíž se dostřel zkrátil zhruba na metr, a často se kulička prostě jen vykutálí.... : lol:

... zde vám dávám prostor pro smích ...

Nebudu se tvářit, jako bych to od původního mechaboxu nečekal a tuším, že ani reklamace a následná výměna mechaboxu za nový, věc dlouhodobě neřeší. Chtěl bych proto oslovit ty, co mají zkušenosti s výměnou původního mecháče M14 (nejlépe přímo Kartové) za nějaký jiný (čtěte jako "kvalitní" :D ), čímž bych si mohl dovolit i lepší pružinu apod. U ASPro mě informovali, že by se to bez úpravy pažbení asi neobešlo, s tím se nedá nic dělat, jde mi jen o to, aby byl co nejpodobnější...

Upgradu zdar, airsoftu zvláště...


10 říj 2010, 20:54
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: čínská M14
GPčko. Ale dávat ho do Kartu...no z toho se asi posereš. Nebo se z toho posere ten servisák, co to bude dělat. A k tomu co nejvíc odlehčit píst a hlavu (plast hlavu, míň kovovejch zubů, bez ložiska).

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2010, 21:04
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: čínská M14
Nehledě na jiné středové kolo.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 říj 2010, 21:16
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2010, 10:08
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: čínská M14
asi se ptám dost blbě, ale proč odlehčit? Používám

Set vzduchotechniky pro M14 airsoftpro
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... o.cz/eshop

6mm kluzná ložiska s dvojitou drážkou- 3.generace [AirsoftPro]
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ucts_id=72

Píst s plným celokovovým ozubením [AimTop]
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=200

nerad bych to měnil... přecejen jsem za to dal docela prachy


10 říj 2010, 21:22
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: čínská M14
Protože fyzika základní školy? Kinetická energie? (m*v^2)/2?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2010, 21:44
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: čínská M14
Ahoj, chtěl bych se zeptat někoho, kdo tomu rozumí. Na jednom bazaru někdo prodává M14 (nevím jestli Čínu) a tvrdí, že po upgreidu - pružina 160 a "silnější" motor (neupřesnil) střílí puška (elektrika) cca 100 m. Může elektrika vůbec mít takový daleký dostřel? A prý je ještě velice tichá. Dík za odpověď. :)


10 říj 2010, 21:49
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: čínská M14
Bullshit, buďto klasický airsofťácký voko z kašparovic krávy (skoro každej odhaduje dostřel svýho kvéru větší, než ve skutečnosti je), nebo prostě kecá a doufá že se někdo chytí a koupí to. A krom toho na M160 by musel vyměnit komplet všechno, nejen motor.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2010, 21:53
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2010, 10:08
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: čínská M14
jo, a neni to náhodou m(v^2)/2 ? :D Ježišmarjá, kdybych tohle nevěděl, podíval bych se do učebnice a neptal bych se tebe. Nemusíš mě mít za takovýho debila, jen mě zarazilo, žes psal o plastu, ke kterýmu nemám zrovna důvěru, rozhodně bych radši použil nějakou lehkou slitinu, tak proto ta otázka... Každopádně ty díly, co jsem zmiňoval jsou pro daný účely podle mně víc než v pohodě...


10 říj 2010, 21:54
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: čínská M14
Well, oboje je správně, je to jenom rozdílný uzávorkování :D Inu a když tohle víš, tak nic víc k odpovědi na otázku "proč odlehčit" nepotřebuješ ;-) A že k plastu nemáš důvěru je jedna věc, to že kvalitní plastové věci toho vydrží často mnohem víc než vůbec potřebuješ věc druhá, a ještě k tomu prostě jsou lehčí. No a že podle tebe jsou ty díly víc než v pohodě je moc hezký, ale prostě nejsou. Na M120 bohatě stačí píst s jednim kovovym zubem a kvalitní plastová hlava bez ložiska, což hmotnost sníží docela zásadně a neustřelí ti to tak předek mecháče po pár ranách. Pokud mi nevěříš, pohledej starší témata, byl tu člověk, kterýmu to právě díky tomuhle prasklo i GPčkovej mecháč za dva tácy...a nic lepšího do TM-like M14 pokud vim neni.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2010, 22:04
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2010, 10:08
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: čínská M14
Jasně, ale jak jsem psal, když už bych tam dával lepší mecháč, tak bych se s M120 určitě nespokojil...


10 říj 2010, 22:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: čínská M14
I tak, pořád je lepší jednou za x tisíc ran vyměnit ojetej korpus pístu co stojí dvě stovky než mecháč co stojí dva litry. A ono "lepší mecháč" není všelék, bohužel už jsem ten starej topic nenašel, ale tomu člověku co to tady tenkrát taky řešil rupnul ten GPčkovej pokud se dobře pamatuju na M140. Zase na druhou stranu jeden kamarád má M140 v M14 na základovym TM mechu, jenže to má taky udělaný lehký a hlavně to používá jako sharpshooterskej/sniperskej kvér, ne jako útočnou pušku.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2010, 22:23
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2010, 10:08
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: čínská M14
Tak mně taky jde především o přesnost, role odstřelovače mi sedí mnohem víc, než rambo style..., režim full auto ani nepoužívám, proto jsem se při upgradu soustředil spíš na hlaveň, hop, tryska apod...

[Edit]
to Griffon: Takže, pokud mecháč vyreklamuju, dostanu novej a stane se to znovu, doporučuješ co nejvíc pohyblivých dílů z polykarbonátu nebo silikonu (v případě hlavy pístu) a pod? Píst samotný je polykarbonát s otvory pro odlehčení a kovovým hřebenem, to by snad mělo být v poho ne? Lehčí píst jsem ani nenašel... Klidně mě oprav, pokud se pletu.


Naposledy upravil H.a.m.m.e.r dne 10 říj 2010, 23:34, celkově upraveno 3



10 říj 2010, 22:36
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2010, 10:08
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: čínská M14
No každopádně tu zbraň posílám na reklamaci a pokud se to stane znovu, tak začnu vymýšlet nový mecháč. Počítám, že to budu opět konzultovat s ASPro, snad mi dobře poradí no... Jinak nevim, co jinýho s tím. Přinejhorším přes trojitou reklamaci si nechám vrátit prachy a budu rád, když upgradový díly vydražím někde na aukci za 2000 z původních 4000 a pak půjdu mlátit hlavou o zeď, dokud mi mozek nevyteče nosem do výstřihu.


10 říj 2010, 22:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: čínská M14
Well, ty sis tu zbraň kupoval s plnou zárukou a upgrade nechával dělat v tom obchodě, kde sis ji koupil?
A teď k otázce - podstatný je píst a hlava pístu, zbytek je fuk. První věc, kterou udělej naprosto určitě, protože tě nic stát nebude, je odebrání ložiska z hlavy pístu, to sníží hmotnost docela zásadně. Písty určitě existují i lehčí, třeba píst s jedním kov zubem od Guru má stopro o pár gramů míň. Stejně tak plastová hlava (třeba POM od Guru) bude určitě o pár gramů lehčí než kovová.
Sečteno a podtrženo, záleží na tom, jak moc chceš riskovat. Pokud si to lajzneš, tak prostě zahoď ložisko a zkus to. Pokud ne, dej lehčí píst a lehčí hlavu (bez ložiska samozřejmě).

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2010, 23:56
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2010, 10:08
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: čínská M14
No, zbraň je kupovaná jinde, záruka je na střelbyschopnost. Chtěl jsem tam nastrkat původní díly a doufal jsem, že to protlačím... A propos ty upgradový díly by rozhodně neměly zvýšit zátěž mechaboxu více, než ty původní, spíš naopak: viz původní hlava pístu kovová, po upg. hliníková; původní píst kovový, po upg. polykarbonát s odlehčením. Krom toho jsem tam dával místo původní obyč M120 progresivní M120 od Guardera a místo původního plastového trnu kovový otočný, což by dohromady také mělo snížit namáhání mechu.

[Edit]: Před praskajícím mechaboxem od Kartu jsem byl právě varován i u ASPro, proto jsme se snažili zvýšit výkon a současně snížit zátěž. Právě nekvalitní mecháč je důvod, proč jsem se ptal na jiné mechy. Nakonec to může být všechno jen nekvalitou konkrétního typu mechaboxu od konkrétního výrobce a vůbec to nemusí být dalšími díly, protože s původními by praskal tak jak tak...


11 říj 2010, 00:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: čínská M14
V tom byla kovová hlava pístu a kovový píst v základu? To jsem u čínskýho kvéru ještě neviděl. Stejně tak čínská M120 není ani náhodou tak silná, jako GD M120.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 říj 2010, 09:14
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: čínská M14
ano v kartu je v zakladu hlinikova hlava pistu, ale pist je klasika plast s 1 kovovym zubem.

ohledne vahy dilu co psal griffon:
aimtop vazi 15.6g http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=200
guru s jednim kovovym zubem 13.1g http://www.guru-technology.cz/cs/dily-p ... kovovy-zub
hlinikova hlava pistu aspro 12.6g http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ucts_id=62
plastova guru 12.8g http://www.guru-technology.cz/cs/dily-p ... snenim-pom
samotne lozisko cca 4g

opravdu si myslis, ze odlehcenim o 6,3g (kdyzpocitam odstraneni i loziska, se zachovanim loziska zmenseni vahy pouze o 2,3g) by ten predek mechu nikdy nepraskl? dele by to vydrzelo, ale jak dlouho 1-2 akce?

Samozrejme ze prasknuti mechu bylo zpusobeno jeho nekvalitni vyrobou, ostatne jsem na to durazne upozornoval. Nikdo ti predem nerekne, zda mech vydrzi par ran, par mesicu ci let, na to by jsi musel odborne prozkoumat mech pod rentgenem na praskliny aby ten odhad byt aspon trochu presny.

H.a.m.m.e.r píše:
No, zbraň je kupovaná jinde, záruka je na střelbyschopnost. Chtěl jsem tam nastrkat původní díly a doufal jsem, že to protlačím...


to jako chces zbran podvodne reklamovat? záruka na střelbyschopnost u vetsiny prodejcu znamena, ze pokud pri koupi zbrane prestane strilet, tak ji muzes reklamovat, ale treba po tydnu jiz ne. Tak prodejci dokazi snizit cenu a taky se chrani, protoze poruchovost cinskych zbrani behem 2 let je vice nez 50% v zakladu. Kart ma navic nalepku te mene kvalitni cinske firmy.

H.a.m.m.e.r píše:
A propos ty upgradový díly by rozhodně neměly zvýšit zátěž mechaboxu více, než ty původní
[Edit]: Před praskajícím mechaboxem od Kartu jsem byl právě varován i u ASPro, proto jsme se snažili zvýšit výkon a současně snížit zátěž.


tak to jsi mel chtit nechat puvodni pruzinu a ne tam davat silnejsi, tim jsi samozrejme zvysil zatez na mechabox, snizil by jsi zatez instalaci pruziny m100 a mene.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


11 říj 2010, 11:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2010, 10:08
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: čínská M14
No, předpokládal jsem, že čínská M120 je stejně silná, jako Guarder M120, progresivní vinutí by mělo ulehčit motoru při natahování. Pokud je brko od G silnější, tak byl můj předpoklad špatný. V tom případě děkuju za poučení. To se zárukou jsem netušil, kupoval jsem zbraň sice novou, ale od jiného kupujícího na aukci, který inzeroval, že zbraň je v záruce, což byla, jak vidím, jen polopravda. Mohl bych se sice pokusit reklamovat aukci, ale pochybuju, že bych prokázal vyloženou lživost údajů v popisu aukce. Napadaj mě dva způsoby, co s tím:

1) prodám zbraň se základními díly někomu jinému (případně si nechám od původního prodejce ještě poslat nový mechabox, abych prodával funkční zbraň). Prodám všechny upg. díly, který nenacpu do ničeho jinýho a koupím si nějakou pořádnou. Otázkou je, kolik na věci prodělám.

2) Dám zakázku (nejspíš ASPro), aby mi na CNC udělali stejný mechabox z nějakého kvalitního materiálu, aby se nemuselo upravovat pažbení apod., čímž zaplatím šílený prachy za práci, návrh a naprogramování CNC s tím, že až mi tenhle mecháč odejde, budu řešit stejný problém, jako nyní.

Asi bych se přiklonil k prvnímu řešení, otázkou je, za kolik se mi to všechno podaří prodat...
Achjo, asi jsem debil, nebo už nevim...

[Edit]: Ještě mě napadla jedna varianta, prodat jí s opraveným mechaboxem a původními díly a koupit si např. tuhle

http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=2939

do ní by pak většina upg. dílů měla sedět. Rád bych od vás slyšel, co si o tom myslíte. Přecejen se v tom vyznáte mnohem víc...


11 říj 2010, 12:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: čínská M14
jako zeptej se jak to je se zarukou, ale ta stejne u vetsiny obchodniku pada po upgradu.

1) to fakt nevim, zda sezenes katr mech do m14, v normalnich schopech nikdy nebyl k dostani, ale tam bude ten samy problem jako s predchozim mechem, bo jsou to desny smejdy

2) tak neverim, ze by do toho nejaky shop sel. odhaduji ze jenom napsani programu by stalo 20 000kc + vyroba par dalsich tisic.

asi nejschudnejsi reseni by bylo tam dat ten GP mechabox, ale nevim, jak to bude s kompatibilitou do tela, treba tam vubec nepujde vlozit. ci ty male dily nebudou kompatibilni. prerusovac od guarderu tam taky nesel dat, protoze mel mensi rozmery. navic ma GP mech mensi stredove kolo a kvalitni kola techto rozmeru dela snad jen prometheus za cenu kolem 2500kc (na tu m160)


CA je nejlepsi volba, ten ma mechabox v predni casti silny nekolik cm, to jen tak nepraskne jako tento, ktery ma tloustku steny stezi 3mm. pravdepodobne nebude kompatibilni hlava valce, tryska a trn.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


11 říj 2010, 15:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2010, 10:08
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: čínská M14
no, uvidim, i když to neprojde reklamací, tak třeba mi apoň prodejce nechá poslat od Kartu ten mecháč. Chtěl jsem se taky zeptat, jak moc silnou by mělo smysl dávat do tý od CA (viz odkaz výše) pružinu, aby to mělo, jako pro čistě odstřelovačku smysl a současně, aby to nerozdupalo mech. Taky bych chtěl vědět, jak se nasazujou do mechu opravdu silné pružiny (např. M170), jestli je to i v ruce znát... protože s tou M120 jsem se ze začátku docela fackoval, než jsem přišel na to, jak jí zkrotit...


11 říj 2010, 15:59
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2010, 10:08
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: čínská M14
sice trochu odbočím mimo téma, ale přemýšlel jsem, že bych se vykašlal na AEG a všechny ty blbiny okolo, když chci stejně jenom snipit a režim fullauto používám jen, když jsem línej vyndavat kuličky ze zásobníku a zajímá mě beztak jen výkon, přesnost a na kadenci kašlu. Koukal jsem po nějakých manuálech, a celkem mi padla do oka tahle

http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... cts_id=792

chtěl bych vědět, jestli máte nějaký zkušenosti s jejím upgradem a s tím, jak je přesná a výkoná v základu...


12 říj 2010, 17:22
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 zář 2009, 20:55
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: čínská M14
Hodím to sem, protože název vystihuje, co potřebuji. Dostaneme se mi levně ruky M14 od cymy (cm.032). Pročetl jsem toto téma a Josefovo téma o dílech. Na tý M14 bude chybět prý nějaká venkovní páčka, kterou se přepíná semi a auto (prostě přepínač střelby). Jelikož M14 se příliš nevyznám, budu mít amatérský dotaz. Dá se to někde koupit? (je to toto? http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=146 ) (nebo budu muset vyrábět?). Co se týče vnitřních dílů. Našel jsem již zmiňovaný GP mechabox, prometheus kola, vačku přepínače GD nebo shs atd. ale dále jsem pohledal a našel pár zajímavých věcí.
GP hop-up chamber: http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/a ... t_Long.htm
GG mecháč (měl by být stejný jako CA ne?) http://www.armymarket.cz/mechabox-v-7-s ... 4-gg-d0902 neni o tolik dražší než GP otázka je půjde tam zasadit? Cotulos tvrdil, že CA dostal do AGM co si pamatuju tak snad jo. Tan GP tam půjde ne?
Flashider: (původní je zlomenej) našel jsem jen KA http://shop.ehobbyasia.com/king-arms-m1 ... hider.html souhlasí?
Mám maglajs v hlavách válce. http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1100 tahle je pro CA že? Tahle na http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=282 agm cyma? na pohled vypadá velmi podobně?
Co tahle http://shop.ehobbyasia.com/prometheus-s ... i-m14.html píšou pro marui to by mělo pasovat ne?
Omlouvám se, za zmatený příspěvek ale líp co nevím nějak vystihnout nedokážu. Ještě moje hlaveň pormetheus do M16 tam nepude co?

_________________
Skype: f22raptor036
[ženijní práce a demolice] [nenápadný] [Mula(12)] [odhodlaný] [pyroman] [prokletý]
AS challenges: http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307

Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat!


07 lis 2010, 10:46
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: čínská M14
H.a.m.m.e.r píše:
jj, Kart. Kupoval jsem jí spíš kvůli pažbení a celkem hezkýmu provedení, bylo mi jasný, že pajšl za moc stát nebude... Zato byla celkem levná, takže mi zbylo víc na upgrade... ;)


Přesně tuhle jsem měl a měl jsem s ní jen problémy. Komplet upgrade od airsoft pro, M120 atd. Byl jsem natěšenej na to jak bude střílet a střílela hůř než předtím. To mi bylo divné tak jsem ji rozebral a vidím, že je vydřený válec.
Tak jsem tam dal zpět původní píst a bylo to pořád stejné, tak jsem ho dal do svého ak 74 a tam to všechno jelo bez problému.

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


07 lis 2010, 11:18
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: čínská M14
tomcat píše:
Hodím to sem, protože název vystihuje, co potřebuji. Dostaneme se mi levně ruky M14 od cymy (cm.032). Pročetl jsem toto téma a Josefovo téma o dílech. Na tý M14 bude chybět prý nějaká venkovní páčka, kterou se přepíná semi a auto (prostě přepínač střelby). Jelikož M14 se příliš nevyznám, budu mít amatérský dotaz. Dá se to někde koupit? (je to toto? http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=146 ) (nebo budu muset vyrábět?). Co se týče vnitřních dílů. Našel jsem již zmiňovaný GP mechabox, prometheus kola, vačku přepínače GD nebo shs atd. ale dále jsem pohledal a našel pár zajímavých věcí.
GP hop-up chamber: http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/a ... t_Long.htm
GG mecháč (měl by být stejný jako CA ne?) http://www.armymarket.cz/mechabox-v-7-s ... 4-gg-d0902 neni o tolik dražší než GP otázka je půjde tam zasadit? Cotulos tvrdil, že CA dostal do AGM co si pamatuju tak snad jo. Tan GP tam půjde ne?
Flashider: (původní je zlomenej) našel jsem jen KA http://shop.ehobbyasia.com/king-arms-m1 ... hider.html souhlasí?
Mám maglajs v hlavách válce. http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1100 tahle je pro CA že? Tahle na http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... cts_id=282 agm cyma? na pohled vypadá velmi podobně?
Co tahle http://shop.ehobbyasia.com/prometheus-s ... i-m14.html píšou pro marui to by mělo pasovat ne?
Omlouvám se, za zmatený příspěvek ale líp co nevím nějak vystihnout nedokážu. Ještě moje hlaveň pormetheus do M16 tam nepude co?




Ta páčka je něco jiného než si ukazoval, to je uvnitř, Ten přepínač režimů je venku taková černá otočná páčka. A ta hlava válce. Ber radši hlavu válce s dvojtým těsněním. Kvůli lepšímu těsnění i kvůli tomu, aby to lépe sedělo ve válci a neviklalo se to.

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


07 lis 2010, 11:24
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 zář 2009, 20:55
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: čínská M14
Aj, už ten rozdíl v hlavách vidím. Jinak hlavu a válec stejně slepím takže je cca. jedno kolik má těsnění. (pokud nějaké má) Ta pájčka dá se někdy zakoupit? Má to někdo alespoň nafocené? (abych mohl vyrobit)


Přílohy:
Poznámka: Počítám že se jedná o toto.
M14.jpg
M14.jpg [ 169.49 KiB | Zobrazeno 11831 krát ]

_________________
Skype: f22raptor036
[ženijní práce a demolice] [nenápadný] [Mula(12)] [odhodlaný] [pyroman] [prokletý]
AS challenges: http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307

Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat!
07 lis 2010, 12:04
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: čínská M14
tomcat píše:
Aj, už ten rozdíl v hlavách vidím. Jinak hlavu a válec stejně slepím takže je cca. jedno kolik má těsnění. (pokud nějaké má) Ta pájčka dá se někdy zakoupit? Má to někdo alespoň nafocené? (abych mohl vyrobit)


V žádném obchodě jsem to ještě neviděl, ale mužu říct, že s přepínáním jsou časem dost velké problémy. Buď se to zasekne na jednotlivých nebo na dávkách.

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


07 lis 2010, 15:01
Profil ICQ
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 01 dub 2010, 16:23
Příspěvky: 24
Nový příspěvek Re: čínská M14
Zdarec hle mám sice M14 od cymi ale dá se to slušně poladit . Já začal hopem od guardenu potom jsem si koupil trysku od ASPRO no a pak to jelo pružina 130, motorek kterej mi dělal problém v tý zbrani byl ňákej prapodivně male :D ale to už je za mnou no tu hlaveň no abych pravdu řekl tu jsem ještě neřešil :D ale u těch china guns bych rozhodně začal hopem a kolama :)


21 lis 2010, 21:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz