Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:39




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Vlastní AS CQB 
Autor Zpráva
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 30 bře 2010, 13:53
Příspěvky: 39
Nový příspěvek Vlastní AS CQB
Dobrý den,

Dostal sem takový do jisté míry ,,šílený'' nápad. A to odkoupit nějaký starší objekt a spravovat ho pouze pro AS ůčely. Vím že to je hodně práce ale myslím si že by to stálo za to. Když sem se ptal pár AS obchodů možná by nám nějakej peníz jako sponzoring hodily. Už jen stačí získat nějaké lidi co by se na tomto projektu chtěli podílet. Samozdřejmě by to nebylo hned ale myslím že zájem ze strany hrajicích by byl. Pro zájemce nebo lidi kteří by chtěli vědět více pište sem do topicu nebo na email: roman95@centrum.cz nebo icq: 402-638-284


26 dub 2010, 19:30
Profil ICQ
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Vlastní AS CQB
jo takovy napad jsem us taky mel a nepride mi sileny ... byl by legal plac ... ato je fajn, nebyly bychom jako technari ... =)

ale tet k veci, zaprve odkud jsi?

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


19 kvě 2010, 21:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 lis 2008, 12:40
Příspěvky: 102
Nový příspěvek Re: Vlastní AS CQB
Koupit vyjde na strašný peníze atd. Ale legální pronájem je dobrá věc. U nás v kraji se takhle podařilo pronajmout bývalý pionýrský tábor - supr věc za pár tisícovek na rok

_________________
"Krtek"

21. průzkumná skupina "RAPAX"

***Koupím VRAK AK 74 SU***


21 kvě 2010, 12:44
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník
Uživatelský avatar

Registrován: 11 dub 2010, 18:14
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Vlastní AS CQB
Nápad na pořadny CQB prostor mi taky v hlavě hnízdí už nějaky ten pátek :) ale nedavno mi kámoš ukazal zajimávé video ( tady přikládám odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=NgNjYMpZ ... r_embedded ), když jsem to zkouknul napadlo mně udělat něco podobného i prostor jsem našel, jedine co chybi jsou finance bohužel. Kdyby se dal zařídít nějaky ten sponzoring tak by to bylo uskutečnitelné. Ten prostor který jsem již zmínil je areal bývale Hypernovy v Českém Těšíne, je to obrovská hala uprostřed uplné prázdná, celé to tam je k pronájmu a okolo je velké parkoviště. Tam by se dalo vybudovat něco podobného jako je na tom videu :), udělat tam provizorní domy z dřevotřísky atd. Chybi jen ty finanční prostředky :(


10 říj 2010, 20:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Vlastní AS CQB
Tak prázdnej obchoďák máme v Plzni taky a ne že by mě to už nenapadlo, ale je to prostě tak, chce to prachy do začátku no. A to ne malý...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2010, 20:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Vlastní AS CQB
Tady je opravdu dost velká překážka a to sou právě ty peníze. Investice by byla tak vysoká že v konečném výsledku by to byl tak prodělečnej podnik že by tě v tom nikdo jako sponzor nepodpořil.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 říj 2010, 20:19
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Vlastní AS CQB
Peníze, peníze vládnou světem ... Tak to je a tak to bohužel i bude ... Pokud to koupí jeden člověk, má to budoucnost. Pokud se chceš s někým spolčit a mít v tom pouze podíl, moc dlouho to fungovat nebude ...

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


13 říj 2010, 18:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 18 zář 2010, 16:15
Příspěvky: 14
Bydliště: Plzen, Domažlice
Nový příspěvek Re: Vlastní AS CQB
nebo pokud tady někdo má nějakej pozemek v nezalidněné oblasti. Samozřejmě v nějaké rozumné velikosti :) na třech arech by se toho asi moc zrealizovat nedalo :) ale někdo tady říkal chajdy z dřevotřísky, to by se dalo ztlouknout za pár kaček, zákopy se vykopou formou brigády a "hřiště" je na světě.

Vím, že forum je o CQB, ale jen tak mi napadlo, jestli tady náhodou není nějakej velkostatkář co neví, kam s hlínou :)

Pokud by to bylo někde v mém okolí, tak bych podobný nápad podpořil, sice ne finančně, třeba tou formou brigády při kopání okopů apod. :)


14 říj 2010, 15:57
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz