Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:47




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 Důležitá prosba! 
Autor Zpráva
Nový příspěvek Důležitá prosba!
Lidi, prosímvás, když už někde lítáte s kvérama, uvědomte si že ne každej kdo se tam objeví je hráč! Už pár z Vás s různými osobami bylo málem po smrti, protože na někoho vylítli, on o Vaší akci nevěděl, a málem zmáčkl spoušť - na vlastní ostře nabité zbrani!!!!!! Vaše zbraně jsou od skutečných k nerozeznání, v republice je zhruba 350 000 majitelů legálních střelných zbraní, takže je jen otázkou času než dojde k průseru, pokud celá airsoftová komunita nezmění své chování.
I cedule na přístupové cestě s upozorněním že probíhá hra může někomu z Vás zachránit život.


27 zář 2010, 01:16
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2009, 15:03
Příspěvky: 699
Bydliště: Stod
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
V tomhle máš pravdu.. né všichni se ale tak chovají a v případě narušení hry nějakým civilistou, se hra zastaví a čeká se než odejde. Další hovadina je zas střílet po každém kdo na tebe vyběhne s nějakou zbraní a to i replikou..Jako dobrý příklad bych uvedl mislivce...ty si taky chodí po lese s flintou a nikdo po nich nekropí projektilem. V případě že sofťák udělá přepad na civilní ,,nevědomou´´ osobu, jak říkáš ty vyběhne na člověka co neví. Je to čistě jen neukázněnost a porušení všech airsoftovejch pravidel.


27 zář 2010, 08:30
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
pockejte to se stalo jako neco ze byli vojaci s ostrejma kverama v terenu a nekoho malem zastrelili? nebo tam sel civil vylitli na nej ersovtaci a on vytahl ostrou? nebo jak to mam chapat?

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


27 zář 2010, 10:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Ať uvažuju, jak uvažuju, prostě mi to nedává smysl. Nějak mi nejde do hlavy, že by si vlastník zbrojního průkazu mohl splést AS zbraň s reálnou. Že tak vypadá, to není moc podstatné, protože jestli někdo pálí ostrou palbu po někom, jen proto, že drží v ruce G36, tak je to neskutečný vypatlanec, který dostal povolení nějakým šeredným omylem. Nikdy jsem neviděl sofťáka, který by jen tak pro radost mířil na neznámého "civila". NIKDY! Rozeznat zvuk AS kvéru a ostré zbraně dokáže i moje hluchá babka. Že jsou myslivci nadržení maniaci vidíme denně ve zprávách. Jen pro pocit ze střelby se třeba nepodívá a odje*e kamaráda. Houbaři mají nosit reflexní vesty. Něco je špatně. Zajímalo by mě, kolik z těch 350 000 má dostatečné IQ na to, aby ten kvér netahali všude a nestříleli po všem co "se zdálo, že ohrožuje vlastní existenci". Z toho mi opravdu vře krev.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


27 zář 2010, 10:44
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
4 T-Dog: U nás jsem zatím žádný takový případ nezaznamenal. Ale v Americe byl průser, neb tam policajti odkrádlovali airsofťáka, neb si mysleli, že má skutečnou zbraň (neb zákony o zbraních a střelivu jsou v americe dost benevolentní). Poté následoval hon a všechny sofťáky nahnali na oficiální ''hřiště'' ...

JInak souhlas s Cotuloshem ;)

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


27 zář 2010, 10:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Ad Cotulosh a ostatní: My ty kvéry nenosíme pro legraci. Já ho třeba začal nosit až po tom, když jsem musel děti z oddílu bránit ostrou střelbou před ožralýma hovadama. Jak mám vědět že ten co na mne vyskočí z lesa není někdo z nich kdo si se mnou přišel vyřídit účty?
A airsoftové zbraně jsou od ostrých obzvlášť ve stresu k nerozeznání. Pánové, hrajete si s ohněm. Dřív nebo později dojde k průseru. A uvědomte si, že ten co tam zůstane ležet mrtvý bude někdo z Vás.
A ten nápad s reflexní vestou je kokotina. Střelec musí vědět na co střílí, ale pokud vidí zbraň, nebude váhat, a vypálí naprosto instinktivně.
Pro ilustraci tři případy z poslední doby - vykopírováno z fóra:

"Moc si nezahrávej v lese ani s tou vzduchovkou, před měsícem jsem v lese u brněnský přehrady málem smáznul jednoho airsofťáka, když jsem tam byl na procházce s kočárkem. . . . Šel jsem po lesní cestě a ko.ot vyskočil z křoví s kalachem pět metrů přede mnou. Ještě teď se mi ježijou chlupy, když si uvědomím, co se mohlo stát (ne mě, ale jemu). A navíc to udělal naschvál, ležel tam a musel mě vidět, chtěl si ze mě udělat asi p.del nebo co. Každopádně mu zatrnulo, když se díval do laufu G21."

"Tak přesně to co píše XXXX se mě stalo při procházce s kočárkem v poměrně frekventovaném lese v Líšni,
stalo se tak 100 - 150 metrů od poslední nejbližší zástavby, taky jsem tasil a taky to šlo tak rychle a automaticky že jsem tím byl sám překvapen. Co říct, prostě šok jak sviňa. Až později mě došlo co se všechno mohlo stát a jak to mohlo dopadnout, ještě teď když si vzpomenu jak už jsem měl i namáčknuto...no brr. Borečka jsem taky zjebal, a myslím, že při tom pohledu neměl daleko ke zhroucení (já se hroutil celou cestu domů a pak ještě nekolik dní doma, samozřejmě bylo po vycházce), každopádně od té doby jsem tam už nikoho pobíhat v maskáčích se samopalem na prsou nepotkal. Největší prdel je, že to bylo v místech, kde běžně potkáváte 2 - 3 lidi na 10 metrů takže je poměrně zarážející že je tam někdo nesmazal, nebo nedošlo k nějaké nehodě dávno před tím, než jsme se tam "střetli" my.
Od té doby každopádně vždy s dítětem u sebe, nadrcnuto a připraven nicméně kdyby to byl magor s ostrou a opravdu chtěl, tak nás z toho lesa sundal a ani nevíme co se stalo."

"XXXX já šel jednou v noci okolo líšně po polňačce okolo lesa a ze křa na mě vyskočila ženská (asi tak 40let, drobná celkem štíhlá, čili proti mě pidižvejkoidní) a zařvala abych se vylekal. byla tak blízko, že jsem jí pistolí málem vysklil zuby. ta se lekla ještě víc, odlítla ode mě jak na gumě a pleskla sebou na prdel do bláta. v životě jsem asi rychlejc netasil.
kdybych v měsíčním světle neviděl, že má prázdný ruce (zdvihla je jako kočka drápky), tak mohla mít o nějakej ten otvor víc. dořval jsem ji na tři doby. pak se omlouvala, říkala že čekala na děcka a chtěla jim to spestřit bobříkem odvahy. jen nevim, jak doma vysvětlovala prdel od bláta."

Pokud tam uvidíme ceduli že tam hrajete, buď tam nepůjdeme nebo s tím že ta zbraň je neškodná budeme počítat. Každopádně pokud dojde k průseru, vy budete ti kdo to odnesou víc. V případech jako byl ten první to i průměrný advokát dotáhne ke zproštění obžaloby. Ale Vás z té rakve už nikdo nevytáhne.


27 zář 2010, 11:25
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Aha, takže vlastnictví zbrojáku člověka automaticky opravňuje k tomu, aby se choval stylem "nejdřív střílim, pak se ptam" nebo jak to myslíš? Protože jako ty první dva případy co popisuješ, to nebyli airsofťáci, ale děti co si hrály s replikama zbraní, takže tady pláčeš na špatnym hrobě...no a ten třetí, to jako nemam slov, tobě připadá v pořádku málem odpravit neozbrojenou ženskou, která tě náhodou vyděsí? Vlastnictví zbrojáku (a potažmo tedy ostrýho kvéru) musí jít ruku v ruce se zodpovědností a hlavně inteligencí, která člověku umožní rychle vyhodnotit situaci a podle toho se zachovat.
Každej airsofťák ve chvíli, kdy uvidí "civila" (a že ho není problém identifikovat, když už nic jiného, tak nemá ochranné brýle) prostě všeho nechá, přestane střílet, kvér dá do nebojový polohy a zařve na ostatní, aby udělali to samý. V takovej chvíli se snad ani sebevětší paranoik nemůže cítit jakkoli ohroženej, a i kdyby, tak má dost času na to, aby si to pořádně rozmyslel, než bude tasit ostrou. No a když civila náhodou přehlídnem, tak má rovněž dostatek času na to, aby si uvědomil, že ta střelba skutečně nezní jako ostrý, nebo že družstvo americký pěchoty s M16kama v ruce ho tam asi zastřelit nejde.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 zář 2010, 11:52
Profil ICQ
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Myslím že je diskuze zbytečná. Vás poučí až první mrtvý. Jen doufám že tím střelcem nebudu já.


27 zář 2010, 11:57
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Hlavně pochop to že většina lidí co je tady na foru se chová slušně a civilisty respektují a snaží se vyhnout jakékoliv konfrontaci. To že někde 100m od Líšně, nebo kolem přehrady pobíhaj nějaký děcka je věc jiná, to jsou lidi kteří dělají airsoftu špatné jméno obecně, protože podobné akce nejsou nikde nahlášeny a pak můžou vznikat podobné problémy, ale těmto lidem nic nevysvětlíš...

No a co se týká tý holky která na někoho zakřičela a on ji málem smahnul, to je zas o blbosti toho držitele zbraně. Podobnej problém mívají lidi co se až moc věnují bojovým uměním a reálné sebeobraně a reflexivní chování které mají nadrilovaný z tělocvičny přenáší i do reálného světa kde s tím mají problémy... doporučuji psychiatra.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


27 zář 2010, 12:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
vždyt ty si strašně protiřečís, a navíc jsou tu ještě military malůvkaři. a střílet do ženský které jen vyběhna na cestě je jen důkaz střelcovi dementnosti.. :roll:

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


27 zář 2010, 12:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:00
Příspěvky: 970
Bydliště: Stříbro
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Chápu, když máte nadrilované určité reflexy, ale taky je důležité je ovládat. Chápu, že když na vás někdo vybafne, že se leknete. Ale to hned neznamená, že musíte tasit a mávat zbraní před obličejem.

_________________
Wrtak -- GSAS
Vyhraješ, když porazíš. Ne když podrazíš !!

Mobile No.: 776 798 793
E-mail: Vrtak.Paramount@seznam.cz
33. Výcvikové středisko STŘÍBRO
57. Mechanizovaný pluk Františka Palackého


27 zář 2010, 12:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
vsici ste to rekli dosti jasne ... jen jeste dodam, vidis co chces videt. skratka pokavat mas ostrou proto ze na tebe vsude ciha nejake nebezpeci, tak to nebespeci uvidis i tam kde proste neni a "normalni" clovek by to presel ... us to nekdo nakousl stema bojovejma sportama, ... takze bych neznami uzivateli rekl ze problem bude spise ve vas nezli v lidech kteri pobihaji po lese s kverama, nebo si snad myslite ze tady potkate naky "vojaky s vostrejma" co vas budou chtit okrast nebo ja nevim co? pride mi to paranoidni, asi tak jajo dys si ja jako ersoftak budu myslet ze sem fakt vojak a brat to smrtelne vazne ...

edit: ale samozrejme ze mirit na lidi s AS kverama a bafat na ne snima je totalni hloupost a je mozne ze to nekdo odnese, ale vetsina softaku co znam, nebo mozna i opravdu vsichni co znam by tohle v zivote neudelali ...

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


27 zář 2010, 12:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Já doufám, že k takové situaci nedojde a že nebude mrtvý ani na jedné straně. Protože jestli si ve své tvrdohlavosti, nepřístupnosti jinému názoru a naprosté přesvědčenosti o vlastní pravdě myslíte, že airsofťáci s sebou ostré zbraně nenosí a proti "střílim po všem co se hne" magorovi se bránit nebudou, tak se ošklivě pletete.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 zář 2010, 12:46
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Až bude nějaký zabitý airsofťák, tak by mně zajímalo co budeš dělat až ti řeknou, žes použil nepřiměřenou sebeobranu a jak si budeš do konce svýho život vyčítat, že jsi zabil nevinného člověka.. :!:

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


27 zář 2010, 12:53
Profil ICQ
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Jen díky reflexům nejsou ti tři ještě mrtví. Jsme trénovaní, takže v takovém případě hlavně rychle vytasit, úchop. srovnání mířidel na cíl, a pak teprve je okamžik na přemýšlení, ověření na co střílím a teprv výstřel. A pokud uvidím, že mi nehrozí přímé nebezpečí (například poznám airsoftku) pak to nezmáčknu. Ale jak ji mám sakra rozeznat od ostrý zbraně???? Třeba od Glocka???
Pánové, uvědomte si laskavě, že se většinou pohybujete po veřejně přístupných pozemcích, a že tam cizí lidi prostě chodí!!! Ještě jsem nezažil, aby na podobnou byť nelegální akci upozorňovala i jen blbá cedule!!! Tady v okolí airsofťáci blbnou v ruinách bývalých továren každou chvíli, jenže je to vyhlášené houbařské místo a lidí je tam občas dost. A znovu pro natvrdlé - značná část lidí co zbraň skutečně nosí ji má protože jim hrozí nebezpečí - namátkou policajti, exekutoři, daňoví úředníci, soudci.... a pokud takový člověk uvidí hlaveň namířenou na sebe, co asi udělá? Pořád ten kdo to odnese víc jste vy!!!
Takže hlavně na cizí lidi nemiřte a nebafejte se zbraní, to je totiž nejlepší cesta k průseru. A cedule a kus špagátu snad není tak drahá ani těžká aby jste ji neunesli. A může Vám zachránit život. Protože pokud vím že tam hrajete, s lidmi se zbraněma prostě počítám.


27 zář 2010, 12:55
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
... nemám slov. taky tvrdohlavost prtože je taky hodně dětí co si myslí že když běhaj po lese s kalachem. tak jsou nedostižný a hrajou si na CS. a to s tima bojovejma sportama je výstižný. protože nejdřív tasit a zamířít pak až přemýšlet je podle mýho blbost a to zas souvisí s tou ženskou..

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


27 zář 2010, 13:10
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 16:11
Příspěvky: 211
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Pořád si nerozumíme. Jak bylo psáno výše, na akce který jezdí rozumný lidi a na rozumnejch místech jsou hlášený - tedy legální. tím pádem ty jsi prohrávající, pač pokud máš strach o svůj život byť vyjdeš do lesa tak si zjisti, zda se tam nekoná žádná akce. To je jako kdyby te na procházce v lese smazal myslivec kulovnicí...

S těma cedulema dobrý beru to, ale jak to chceš zajistit na akcich, který se konaj na např 3km2 ?

_________________
CPL Kajkavac T.
A/1-23 INF, 2ID 2007-2011
615th MP Co. 2011-now

31B


27 zář 2010, 13:11
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
To si kamaráde pleteš, naopak, ti tři mohli docela dobře být mrtví právě kvůli reflexům. A jak tak čtu ty tvoje výtahy z fora, tak jako jestli mají lidi reflexivně naučený to, že ve chvíli kdy se leknou tasej nabitou ostrou, odjišťujou a ještě namačknou spoušť, tak to teda potěš prdel.
A ty stále nechápeš, že žádnej airsofťák na civila zbraní mířit nebude! Že to dělaj hloupý patnáctiletý děti, co dostanou Dčkový zbraně od rodičů je věc jiná, ale jak už jsem jednou napsal, to pláčeš na špatnym hrobě...takový lidi většinou nemaj o plnohodnotnym airsoftu a naší komunitě ani páru, takže my s tim nemůžeme prakticky nic dělat. Ano, může se ti teoreticky stát že někde narazíš na člověka, jak s airsoftkou na pohled téměř nerozeznatelnou od ostrý běží lesem, ale ten tě nijak ohrožovat nebude, buď tě prostě odignoruje, nebo se zastaví a začne řvát na ostatní, že tam seš a ať si daj pauzu než zmizneš.
A co se nějakýho označování prostoru týče, tak si prosímtě uvědom, že airsoftový akce povětšinou nejsou pláckobitky odehrávající se na prostoru 100x100m...až mi vysvětlíš, jak mam ohradit 10 kilometrů čtverečních lesa cedulema nebo páskou, tak to rád udělam.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 zář 2010, 13:20
Profil ICQ
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Takže - pokud na mne někdo "vybafne" se zbraní, začínají pracovat natrénované reflexy. A tak trénujeme - až v posledním okamžiku dáváme prst na spoušť a znovu si ověřujeme na co střílíme. A pokud uvidím někoho jak okolo mne běží, ale neohrožuje mne, nebudu reagovat.
A cedule - i oblast třeba 3km2 má jen několik přístupových cest. Tak je dejte na ně.
A k těm dětem - bohužel to nejsou děti. Převážně mladíci kolem 20 let. Aspoň ti co jezdí sem. Když na mne vyskočí takhle děcko, tak mu vrazím pohlavek, nebudu tahat zbraň.
A proč píšu sem? Protože toto fórum spousta těch kluků čte, třeba hledaj rady co se zbraní a tak, a neuvědumujou si vůbec co se může stát.


27 zář 2010, 13:35
Rotný
Rotný

Registrován: 23 čer 2010, 14:48
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Tedy já nestačím žasnout. Pan Kolemjdoucí nezúčastněný v něčem nepochybně pravdu má, ale nějak si nemohu pomoci, mám nejasný dojem, že si na všech, co sem na fórum chodí, chce jen namastit ego stylem: Vy blbnete s hračkama, kdežto já mám ostrou.

Vážený pane!
Například já jsem bývalý voják, který za sebou má dokonce na rozdíl od většiny současných vojáků i několik vojenských akcí z přelomu 80. a 90. let, jsem sběratel (mimo jiné i zbraní) a zbrojní průkaz mám taky. Zbraň s sebou ale téměř zásadně nenosím - maximálně když si jedu zastřílet na střelnici. O Vašem výcviku a reflexech nic nevím, ale věřte, že stěží máte lepší nežli já a spousta jiných, co znám. Ale že bych při každém šustnutí musel vytahovat zbraň? To je prostě kec. Kdysi jsem na tyhle pitomosti balil holky, ale musím Vás upozornit, že tady nikoho nesbalíte - aspoň doufám. :lol: Jestli se "pyšníte" takovými reakcemi, jaké jste zde popsal, tak jste držitelem zbrojního průkazu, dle mého názoru, pouze důsledkem hrubého omylu státních úředníků.
Na airsoft jezdím asi sedm let tak jednou za dva měsíce (asi proto, že mi to válčení vlezlo na mozek, občas ho prostě potřebuju a tohle je podle mne ten nejbezpečnější způsob, jak to dostat ven :D ) a musím říct, že zatím jsem měl s "civily" jen jeden incident a za ten si ještě mohli sami, protože i když tvrdíte, že naše akce nejsou nikdy označeny, tak tahle například nejen že byla, ale ještě navíc byla na soukromém pronajatém pozemku a oni "civilové" tam neměli co dělat. Halt na obou stranách se najdou magoři a blbci, na tom se předpokládám, jako na jedné z mála věcí můžeme shodnout.
Chci jen říci, že než začnete kritizovat ty, kdo sem chodí, tak byste si měl uvědomit, že tady jsou z většiny právě ti, které stylem jaký jste popsal v úvodu dost těžko potkáte. Tzn. Vaše poznámky zrovna tady jsou dost zbytečné, protože zdejší komunita jsou právě ti zodpovědní. No a jestli nedej bože díky svým údajným "smrtícím reflexům" zastřelíte nějaké čtrnáctileté dítě, tak Vás zavřou až zčernáte - naprosto právem mimochodem, v jakýchkoli ozbrojených složkách si naštěstí už pochopitelně nikdy ani neškrtnete a zbroják Vám samozřejmě vezmou. Naneštěstí pozdě.

_________________
„Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt.“ („Ztraceni jsou pouze ti, kteří se odevzdali osudu.“)


27 zář 2010, 14:16
Profil
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Prosímvás, nemám zapotřebí si tady honit ego, ZP mám už 14 let, zbraně sbírám taky (WW2-ruská fronta), takže už z těchto dat Vám vyjde kolik mi je. Snažím se předejít průseru. Nic proti Vám nemám, ale používejte mozek!!! Myslete kde akci uspořádáte, myslete na bezpečnost, myslete než na někoho namíříte! Žádám snad příliš???


27 zář 2010, 14:28
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
to ty se tady vychloubas ze nejdriv miris. pak permýšlíš :roll: nech si to projít hlavou.

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


27 zář 2010, 14:30
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2010, 12:16
Příspěvky: 72
Bydliště: Brnoooo
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Co se týká mě, tak já fakt nevím kdybych v airsoftové náladě narazil na borce, kterej by mi mířil Glockem do obličeje. Zvláště proto, že se i tyto situace v AS stávají. Taky jaksi nemůžu pochopit to, aby někdo na "chrastícího" a "funícího" sofťáka vytasil ostrou zbraň.
Hlavně si myslím, že by mě nenapadlo nic jinýho, než do vás vystřílet dávku, protože vydím jak držíte zbraň a nepředpokládám že by to mohla být ostrá.
Ano možná to je chyba, ale nemůžu počítat s tím, že mi nějake magor ustřelí palici.....

_________________
Challenges

-Zkrvavené BB-
-Magnet na BB-
-Last man standing-
-Odhodlaný-
-Vítězství nebo smrt-
-Úlet-
-Člen strany-

viewtopic.php?f=245&t=5307


27 zář 2010, 14:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Taky je celkem zajímavé, že za ty dlouhé roky softění nikoho nenapadlo přijít s něčím takovým a najednou v tom jeden vidí problém. Asi tak. Když si nejsem jistý, že dokážu udržet střelecký pud na uzdě a bojím se, že někoho vinou špatného úsudku zastřelím, zbraň mi nepatří do ruky. Prostě nepatří! Bez debat.

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


27 zář 2010, 14:48
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Dimoun píše:
mám nejasný dojem, že si na všech, co sem na fórum chodí, chce jen namastit ego stylem: Vy blbnete s hračkama, kdežto já mám ostrou.


Tak naprosto přesně tohleto mě napadlo taky. Pod tohle a koneckonců i celý příspěvek se s radostí podepíšu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 zář 2010, 15:08
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
for dimous: mas u me 10 z 10 hvezdicek vyrval si mi to z huby

je pravda leknout se muzes ok ale to co tady pises ze tasis kver pri kazdy blbine mel bys zajit na psichotesty nechat se vysetrit a hlavne by me zajimalo jak ty si moh ten zbrojak udelat s takovymle pristupem...pro me jsi jenom kovboj a nic vic co si mysli moc me softaci neserte nebo budu zlej protoze ja mam zbran a zbrojak....dovoluju si rict ze minimalne polovina lidi tady na foru je vlastnikem zbrojniho prukazu i vlastnikem ostre zbrane....

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


27 zář 2010, 15:40
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
4 Dimoun: Naprostý souhlas :wink:

_________________
IN OMNIA PARATUS


27 zář 2010, 16:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
ani jsem to nečet do konce a už vím že pán náhodný kolemdoucí to nemá v hlavě v pořádku!
není přece vélka abys po někom střílel a i kdyby tě někdo chtěl "zmlátit " a ty bys ho střelil tak tě trest nemine a hned bych ti tu hudu rozbil já !
PS: sry za nesrozumitelnost, nemám čas :-)

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


27 zář 2010, 16:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Kolemjdoucí nezúčastněný - Vážený pane je tak kolem pokud vás budu chtít zabýt (protože podle toho co tu píšete ste nějaký pan důležitý) nedám vám žádnou šanci aby ste svou legálně drženou zbraň vytáhl. Pokud ste paranoidní a za kždým rohem čekáte někoho kdo vám chce ublížit tak nechoďte do lesa. To co tu popisujete jako tréning je promě naproste nezvládnutá situlace. Takle jak píše te vy že ste reagoval se chovaj (unás se tomu říká) Tikaři a v branži v které dělám jsou to velice nežádoucí lidi páč zavání průšvihem.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


27 zář 2010, 16:54
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: Důležitá prosba!
Kolemjdoucí nezúčastněný píše:
....... tři případy z poslední doby - vykopírováno z fóra:

....před měsícem jsem..... málem smáznul jednoho airsofťáka

Borečka jsem taky zjebal......... je poměrně zarážející že je tam někdo nesmazal, ...... kdyby to byl magor s ostrou a opravdu chtěl, tak nás z toho lesa sundal a ani nevíme co se stalo."
...... trochu PARANOIA, ne ?


....... že jsem jí pistolí málem vysklil zuby........ jen nevim, jak doma vysvětlovala prdel od bláta."

V případech jako byl ten první to i průměrný advokát dotáhne ke zproštění obžaloby. Ale Vás z té rakve už nikdo nevytáhne.


No, jelikož "NÁS - z těch rakví", házíte do jednoho pytle a pojímáte svůj vstup sem jako "my s vostrejma a vy s hračkama" - tak se vám sem jakožto držitel "vostrých i hraček", taktéž vyzvracím.

Na jakém že to fóru se sdružují podobní "mazači všeho, čeho se leknou" s tak drsňáckou mluvou a krutohustými reflexy, kterými vlastně zachraňují životy nevědomých dětí ?

A s tím advokátem opatrně, soud nebude posuzovat pouze to že "on vyběhl z lesa s Kalachem, lekl jsem se jeho zbraně, tak jsem to zmáčkl" .......
Posuzovalo by se více aspektů, věk "útočníka", jeho vzhled - co měl na sobě a jestli jste mohl mít oprávněné obavy před "bojovníkem Talibanu a pod.", jestli to on zmáčkl - nezáleží jestli softka nebo ne a další a další .... a pokud dospějí k závěru, že přestože prvotní chybu udělal sofťák, tak přesto jste měl dostatek indicií k tomu rozpoznat, že nejde pro vás o reálnou hrozbu - nepůjde tedy o nutnou obranu a dostanete pravděpodobně § 141/1 - zabití (3-10 let).

..... na tomto fóru nejsou jen a pouze děti .... :twisted:

Uděláte lépe, půjdete-li rozdávat své rozumy na to "své" fórum, protože pokud ty vaše výcucy jsou pravdivé, ženete se do průseru hlavně vy tam.

I ten nejprůměrnější policajt, myslivec nebo vlastník ZP by měl vědět, že se tasí zbraň jen v případech přímého útoku nebo reálné maximální hrozby - dříve prostě NE !!
A pokud tam takhle běžně máváte pisolí pokaždé, když vás vyleká ženská v lese, tak by vám ty ZP měli raději odebrat, než opravdu omylem "smáznete" někoho, komu jste byli ukradení a jen byl na špatném místě v nesprávný čas - třeba houbařku nebo někoho, kdo si vás splete se známým nebo kamarádem a vybafne.

Neobhajuji tu chování některých "dětí ani těch méně zodpovědných softérů" ale nelíbí se mi styl vašeho vstupu sem a už vůbec ne ony výcucy z toho vašeho fóra drsných "všehomazačů".

(P.S: mnohaletých držitelů ZP je tu více, než byste myslel a policajtů nebo vojáků taky :twisted: )


D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


27 zář 2010, 16:59
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz