Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:10




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 541 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další
 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 

Jaký je podle Vás nejvážnější problém současného airsoftu v ČR?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
no zas vemte fakt ze kdyz nekdo vystreli ze zakladni zbrane od cinanu a ta kulicka vyleti a leti 30 m daleko tak to je asi spatny + to ze hopec si dela co chce u zakladu aspon to se mi stalo s mou puskou .

_________________
-Military-


15 zář 2010, 16:16
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
ale výmena hop-gumy neni upgrade.. (nýbrž výměna) upgrejd = vylepšení

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


15 zář 2010, 16:49
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
BudWaiser píše:
ale výmena hop-gumy neni upgrade.. (nýbrž výměna) upgrejd = vylepšení


a dostrel 30 m s padackem se ti zda normalni ?

_________________
-Military-


15 zář 2010, 16:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Zanechte slovíčkaření

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


15 zář 2010, 17:03
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 07 srp 2010, 10:31
Příspěvky: 446
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
ja jen říkal že kdyz u základu vymenís hop-gumu neni to upgrade takze zbran zustane porad v normálu

_________________
Colt Government 1911 A1
RK-01 kalash AK-74U

"Úsťová rychlost vaší zbraně by nikdy neměla být vyšší než vaše IQ."


15 zář 2010, 17:05
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2010, 16:56
Příspěvky: 416
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
ja se na něco podobnýho ptal ? :shock:

_________________
-Military-


15 zář 2010, 17:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 14 zář 2009, 20:02
Příspěvky: 1084
Bydliště: Karviná
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Buď k tématu, nebo vůbec. Řešíte kraviny...

_________________
O oko přijdeš ve chvíli, kdy airsoft hraješ bez brýlí.
Pokud žádáte autorizaci na ICQ, podepisujte se. Nepodepsané házím do ignor listu!


15 zář 2010, 17:27
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 črc 2008, 09:03
Příspěvky: 651
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Griffon píše:
Jerson -> Základ, základ a základ ;-)

To nic neříká. Můj AUG má základ M130, Dragunov má základ kolik, 160? Když jsme viděl, co dokáže v základu na čtyřicet metrů, tak "základ" je naprosto nedostačující.

Můj strop je M130 - jsem ochoten ustát zásah vlastní zbraně z metru, i když do některých míst bych dostal nerad

JARIN JPP píše:
Na většinu lidí,kteří si tu stěžují na sílu pružin by mi stačila i manuální brokovnice od číňanů ikdyby oni měli v prackách automaty a jsem to kdykoliv připraven to dokázat

V hustém lese asi ano. V nějakém volnějším prostranství si troufám tvrdit, že pokud nebude hra o tom, že zalezeš a budeš kempovat, tak tě dostanu na vzdálenost, kdy nebudeš mít šanci ani dostřelit, natož trefit.


15 zář 2010, 17:42
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
JARIN JPP píše:
Na většinu lidí,kteří si tu stěžují na sílu pružin by mi stačila i manuální brokovnice od číňanů ikdyby oni měli v prackách automaty a jsem to kdykoliv připraven to dokázat i ze svým týmem,ti co se jich to týká moc dobře vědí o koho jde,jenže ono je jednoduší přez internet nadávat jak kdo má velký péro,že nepřiznává a omílat to pořád dokola,namísto toho aby se soupeři postavili čelem a je mi jedno jestli to bude v softu,painballu nebo třeba ve fotbale,páč 90 procent softáků v týhle zemi se dostalo k softu přez Call of duty nebo Černýho jestřába,podle toho tady ta úroveň jednotek taky vypadá,ať jakkoliv toto zní arogantně je to můj názor a za ním si stojím!!!!!! for JERSON začátky softu okolo roku 1990,zbraně od firmy Academy o Maruikách jsme si mohli nechat jen zdát,z počátku se jednalo spíš o kluby voj. historie se zaměřením na hlavně divize americké armády a softové zbraně byli pouze modním doplňkem,první velká bitva mezi Prahou a Plzní celkem asi 200 lidí na Balíkově mlýnu v roce 92-93 ,dnes už je to legendární akce na kterou všichni jako účastníci rádi vzpomínáme a dokonce připravujem setkání "veteránů " :lol: po více než 15 letech.


Prosím držení se tématu.Nikdo tě tu nenapadá ani tvoje kluky a proto takovéto negace jsou uplně zbytečné.Akorát to sklouzne k tomu, že zase do sebe lidi budou šít a od toho tady tuto téma neni :!:
Děkuji za pochopení...
PS: Platí to i pro všechny ostatní DRŽTE SE STRIKTNĚ TÉMATU :!: :evil:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


15 zář 2010, 18:08
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Ha,že by se ozvala potrefená husa :wink: ,jinak si myslím,že tématu se držím,otázka zněla "Co vám vadí na dnešním airsoftu" tak jsem odpověděl a nikdo neříká ,že nás nebo mne někdo napadá tak nebu´d tak stahovačnej ty moderátore :!:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


15 zář 2010, 18:34
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 led 2008, 20:01
Příspěvky: 127
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Abych taky něco přispěl... poslední dobou to o hodně upadá, sice se nedá říci, že ve všem, ale něco se přece jenom změnilo... Můj osobní názor je takový, že poslední dobou potkávám na akcích čím dál více dětí. A to doslova. Znám pár lidí (otců), co berou s sebou svoje děti na akce, ti si je hlídají a nejsou snimi žádné problémy (vím kategorie D apod.), ale na druhou stranu, taky potkávám kinders, kteří ani netuší co to vlastně drží v rukou. Kdysy, jak psal už Jarin, lidi šetřili hodně dlouho na svoje vytoužený "miláčky" a dneska? Dneska každej druhej kinders má od rodičů kvér, jelikož rodiče jsou rádi, že na chvíli zbaví dětí a vůbec netuší co se může stát. Když jsme přijeli na akci, kde jsme nikoho neznali, tak jsme se nejlépe seznámili pokecali apod. šlo o přátelskou atmosféru. Dneska je tomu jinak. Když pozdravím lidi který neznám, tak ani nezabučí a koukají dál do země. Znám už jen pár lidí, kteří si stebou podají ruku.... :(

_________________
Alex "Sáš" Podhorsky
B/1-23 INF, 2ID duty: 2007 - 2012
615th MP Co. duty: 2012 - now


15 zář 2010, 18:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
to Alex Tos trefil úplně přesně,je to hlavně o respectu k ostatním a hlavně ke starším a základ je se pozdravit namísto všudypřítomné zášti,panebože vždyť každej z nás má tolik nepříjemných starostí ve všedním životě tak prostě nedovedu pochopit proč si to spousta lidí musí převádět do světa kde se chce odreagovat,pokecat s přáteli,atd. Za starejch dob jsme se všichni kolem softu znali,tedy alespoň většina z nás,kamkoliv jsem po naší republice v devadesátých letech zabrousil,myslím tím města,našel jsem alespoń jednoho kámoše ze softu z kterým jsem mohl zajít na pivko a pokecat,domluvit nějakou akci a tak podobně,prostě nezapomenutelná doba.

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


15 zář 2010, 19:20
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2009, 18:45
Příspěvky: 340
Bydliště: Mladá Boleslav
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
No jo, ale taková je doba a ta jde pořád kupředu, tak je to i se vším a nejen v airsoftu :wink:

_________________
Challenges:Nenápadný,Magnet na BB,Vyjednavač,Odhodlaný,Last man standing,Little big horn,Modelka,Pevná muška,Infiltrátor,Obojživelné operace,Mňam,Hérečka,Evropské směrnice


15 zář 2010, 19:32
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Nychrom píše:
No jo, ale taková je doba a ta jde pořád kupředu, tak je to i se vším a nejen v airsoftu :wink:

Bohužel,ztrácíme jakoukoliv hrdost,chybí nám totiž vnější nepřítel něco co by lidi spojovalo,jako to bylo v 89 roce,přál bych všem zažít tu atmosféru prvních oslav osvobození Americkou armádou tady v Plzni,cizí lidi k sobě byli přátelsky naladění,no těžko to popsat :) ,v dnešní uspěchanej době si to už ani nedokážu představit :( ,ale to už tlacham nesmysli a nedržím se "tématu" takže se omlouvám adminům a končím :|

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


15 zář 2010, 19:38
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 17:02
Příspěvky: 627
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Alex-Sáš píše:
Když jsme přijeli na akci, kde jsme nikoho neznali, tak jsme se nejlépe seznámili pokecali apod. šlo o přátelskou atmosféru. Dneska je tomu jinak. Když pozdravím lidi který neznám, tak ani nezabučí a koukají dál do země. Znám už jen pár lidí, kteří si stebou podají ruku.... :(


Tato odpověď je všeobecná :!: , v žádném případě neni myšlena na tvou osobu nebo jakoukoliv jinou na tomto foru :!: ale, ono těžko podáš ruku někomu o kom si přesvědčenej, že je křivák křivej, kdysi ti ublížil a tím pádem ti nestojí ani za pohled :( . Potom se těmto lidem vyhejbáš, protože si nechceš kazit svůj volnej den, kterejch máš kuli práci docela málo. Jenže svět je malej a sofťáků zas neni tolik, proto se může občas stát, že tyto lidi potkáš na akci a oni se hrozně diví, že je neznáš a nejdeš jim pokorně podat ruku.

Toto je můj názor na to, proč některým lidem nepodávám na AS akci ruku a nekamarádim se s nima tak jak by si oni představovali.

Doufám, že tento příspěvek zas nezvedne nějakou vlnu jakej jsme zabedněnec, jak maj lidi odpouštět a že je soft jen pro zábavu a podobně :lol:

_________________
Nenávist je přítěž, živoj je moc krátkej na to, abychom byli pořád nasraní!
www.gsas.ic.cz


15 zář 2010, 20:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2008, 20:43
Příspěvky: 21
Bydliště: Plzen-lochotin
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Nečet sem všechny příspěvky a budu reagovat jenom částečně. Myslím si, že úroveň airsoftu všeobecně klesá. Před nástupem čínských zbraní airsoft hráli jenom nadšenci, kteří na to měli a celková úroveň byla asi taky větší. Dneska je pořizovací cena už tak nízká, že airsoft může hrát téměř každý. Pokud ale chcete hrát na určité úrovni, tak možná více než dřív si můžete vybrat. Pokud vim, tak dřív nebylo na výběr s kym hrát, když bylo tak málo ,,airsofťáků". Dneska se spolehlivě zařadíte do své úrovně a tými vás zvou, podle toho, jak a na jaké úrovni hrajete. Takže si myslím že ve výsledku na uzavřených akcích je úroveň airsoftu velmi vysoká. Jinak samozřejmě vybavení jednotlivých hráčů hraje určitou roli, stejně jako terén a strategie. To k airsoftu prostě patří a právě proto je podle mého tak zábavný.


15 zář 2010, 20:59
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2009, 13:57
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Dlouho jsem přemýšlel co napsat a jak si tady postěžovat, ale pak mě napadlo to uchopit z jiného pohledu...

PŘESTAŇME SI STĚŽOVAT A POJĎME PROTO NĚCO UDĚLAT AŤ TO ŠLAPE

1. je věk - zákon hovoří jasně 18. je minimu. Pokud si nějaký organizátor troufne organizovat akci a nabere si tam kluky pod 18 - je to jen a jen jeho průser když se něco stane či se na to přijde. Pokud však organizátor napíše do poznámky min. 18 očekávám že se to dodrží BEZ VÝJIMEK - už to by mělo z části napovědět o kvalitě hry

2. pokud se už stane, že se setkáte s klukama pod zákonou hranicí, snažte se jim poradit, učit je jak se mají chovat na bojišti, mrvolišti ale HLAVNĚ NA VEŘEJNOSTI - Protože to je obrázek nás VŠECH

Přestaňme se jednou provždy smát kindrsákúm a vychovejme si je (jenže to je moc složitý co? moc práce.. a neni to zábava..) (Zdárným příkladem jak to jde, je v mém okolí YENKEE či DABOVKA - kteří to se svejma klukama dělaj šikovně a maj je plně pod kontrolou)

3. pořádání akci - vím i ze svého zaměstnání (denodeně se s tím setkávám) že boj s úřadem je prostě BOJ a může to být kolikrát větší bitva než potom celá akce, ale chci tim říc že pokud je budeme otravovat, otravovat a zase otravovat tak oni povolí, a až povolí a zjistí o co jde tak to už pak bude rutina. Problém je ten že úředník od stolu neví co to soft je a co to pro něj může znamenat a když už to ví tak zná naši neblahou pověst z médii (viz. poslední případ v Plzni u Valíku) - protože to je to co nám dělá obrázek a pak bezmilosti všechno raději zakáže

- mím řešením jak z této šlamastyky - co se týká pořádání akcí je co v největší míře zlegalizovat - protože i to nám dělá špatný obraz

- pojďme vytvořit v jednotlivých regionech Občanská sdružení (která by i mohla sdružovat místní hráče), protože ono se vždy lépe jedná s občanským sdružením než s nějakym Pepou z Horní Dolní. Předávejme si rady a zkušenosti, jak vyzrát na úřady. (a jsem ochoten to tady v Plzni s něčí pomocí rozjet)

- a oni se nám ty prostory jen pohrnou. Místa je dost i objektů (alespoň tady na západě)

ALE JEDNO VIM JISTĚ, POKUD V TOM BUDEM POKRAČOVAT TAK JAK MÁME NAŠLÁPNUTO TAK TO JEDNODUŠE ZAKÁŽOU

Lidi v dnešní době nemají moc porozumění pro militarismus a ostatní podobné aktivity (painball, airsoft a další záležitosti), ale pokud se naučíme jak to dělat vše podle zákonů, alespoň část lidí nám potom může porozumět a nechat nás v klidu si dělat to co nás baví...

4. přiznávání - bylo, je a bude vždy spojeno s morální kvalitou hráčů. Vždy se najdou jedinci kteří budou podvádět (ale to se děje i v běžném životě či sportu) TOTO PROSTĚ NEVIMÍTÍME - jednou provždy se s tím smiřte (a ANO přiznávám také jsem několikrát nepřiznal, ale rozhodně to není mím pravidlem)

5. Upgrade zbraně - to si myslim je pouze a jen na každém z nás. Pokud budete pořádat akci s limitem - musíte mít bezpodmínečně u vstupu - registrace chronometr .Jenže tim stejně nezabráníte že se Vám tam vyskytne někdo s laufem (a naopak bude mít neuvěřitelnou výhodu)

Teď to nemyslím nikterak špatně: ale přestaňme se dívat do minulosti (poučme se z chyb, které jsme napáchali) a začněme dělat něco pro naši budoucnost, ať se máme vůbec na co těšit....

- a začněme zlepšovat mínění lidí o softu, jelikož co člověk nezná, toho se bojí...

JEN SE OBÁVÁM ŽE TU NEBUDE DOSTATEK VŮLE S TÍM NĚCO UDĚLAT A ZAS TO NĚKAM ZKLOUZNE DO VYTRACENA...

* toť můj pohled na věc - snad to alespoň někoho zajímalo..

_________________
HAVRANI PLZEŇ
ŽIVOT JE BOJ, TAK PŘIPRAVTE ZBRANĚ....

www.havraniplzen.cz


15 zář 2010, 22:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak jsem to tu poctivě pročetl a popravdě Vás lituju a to upřímě.

Z ničím z výše uvedených témat problém prostě nemám!!!
Míst na akce je fůra ,jen nesmíte bejt líný strávit pár hodin v vlaku cestou na akci. Ročně najedu po akcích přes 5-7tisíc km po celé ČR a tak není možná divu že když sedíte na prdce tak za barákem vám to samo nevyroste.
Nepřiznávání??!! Kezdíme s kámošema= žádný není, neexistuje a nehrozí
Silný upg? Hm proč ne, nemám zapotřebí já nemám čas dělat svoje pušky. Střílím po kámoších, nemusím jim ubližovat.
Střelba do obličeje?? Sakra a kam jinam když se schováváš za stromem,rohem,pytlem? Vystrč prdel dostaneš ji tam ne?
V baráku to řešim pyrem stříet nemusím :-D

Chlapy když nepočítám pár úletovejch akcí tady někde za barákem tak jediný proč sem se za poslednívch pár let v akci naštval byla nějaká moje blbost (odjezd bez jídla a pod :-D neeeee tohle se mi nestane :)
Změňte bojiště a bude.

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


16 zář 2010, 04:40
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Souhlasím s Joseffem.

Místa a akce je hodně, jen nebýt líný a holt stojí peníze

Nepříznávání tu vždycky byl a bude, jelikož lidé rádi podvádí

Silný upgrade, tak proč ne, v reálu se vyvijí víc a víc učinný munice, taky řeší dostřel apod. Jestli to někdo potřebuje. Noste BA, PC, helmy

Střelba do obličej, tohle už se řeší strašně dlouho, holt nevypadá to dobře, když jdeš druhý den do práce/školy s tečkou na kxichtu, ale tohle je sport/whatever, s nějakýma zranění musí člověk počítat

Mě jako osobně vadí nejvíc NENÁVIST mezi érsofťáky a re-enactory. Každý dělá něco jiného a měli by respektovat to, co dělá ty druhý. A proč tato situace vůbec vznikla ? Je to jednoduché: érsofťáky se vysmívá re-enactory, proč s sebou tahají ty kvéry v základu/nefunkční/apod. a neumějí pořádně válčit, re-enactor zas dělá srandu z týpka, co se říká US Special Forces a má správně tak možná woodlandy. Ať érsoft řeší kvéry, re-enactor zas co je kosher gear, obě skupiny se vzájemně respektovali a bude o mnohem lepší komunita.

2 Jarin: zkus se někdy přečíst své příspěvky. Dočteš tam jen to, jak se stěžuješ, jak jsou všichni na JPP zlý, jak vás nepozvou na nějakou střílečku, případně všichni jsou neschopní, proto viní JPP, že mají velký upgrade a nepřiznávají. Ser na to. Jak si řekl, už není 1991, lidí na érsoftu už není 100, ale tisíce, takže všechny nepřesvědčíš, a myslím, že to taky není potřeba, kor když jste na érsoftu tak dlouho, tak určitě kontakty máte a na hodně akci se dostanete.

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


16 zář 2010, 05:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Smety píše:
VŠECH




- pojďme vytvořit v jednotlivých regionech Občanská sdružení (která by i mohla sdružovat místní hráče), protože ono se vždy lépe jedná s občanským sdružením než s nějakym Pepou z Horní Dolní. Předávejme si rady a zkušenosti, jak vyzrát na úřady. [i](a jsem ochoten to tady v Plzni s něčí pomocí rozjet)

To už v brně chtěli udělat. Měly na to našlápnuto a ejhle dopadlo to hrozně. Ještě to pořádně ani nefungovalo a už si rozdělovali perníze. Ne že bych byl proti tomu jenže nedůvěra v náš národ ohledně peněz je velká.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 zář 2010, 06:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jinak souhlas s Joseffem- když chci na dobrou akci tak hold si musím nani dojet. Je fakt že si už akce hodně vybýrám a jen tak někam nejedeu. Není to povrchností ale prostě tím že člověk nemá zájem jet na akci 400km a tam zjistit že to je pasé páč někdo nedojel. Popřípadě si je raděj pořádám sám je omezenej počet lidí a většinou jen pro zvané.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


16 zář 2010, 06:22
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 13:19
Příspěvky: 328
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
to TOMLAME Bohužel jsi asi nepochopil o co mi jde,nestěžuju si že nás na akce nezvou nějací superspešláci,protože pořádáme nebo se účastníme jiných akcí ,které mají daleko větší úroveň,ale serou mne všechny ty pomluvy ze stran lidí,které jsem zmiňoval a šíření ruzných pověstí jak po netu tak na akcích,jinak určitě máš pravdu v tom ,že lepší je se na to vysr..! Ale při čtení některých přízpěvků se prostě nedokážu udržet,protože v tom jasně cítím ten jejich podtext a zášť hlavně ze strany několika jedinců tady na západě čech,kteří nás velice dobře znají. Já neznám osobně tebe ani ty mne,takže mne prosím nesuď :wink: ,ono člověk někdy nenapíše úplně přesně to jak to cítí :cry: Jinak nenávist mezi "Ejsofťáky a Re-enactory" :shock: to mne ani ve snu nenapadlo,sice nejsem takovej "militarista" abych se někde zakopával a nosil všechno tiptop "originál" mám,ale k těmhle lidem úctu,prostě je to baví a dělaj to dobře. Já a naši kluci z týmu si berem z těchto dvou odvětví pro nás to nejlepší,jak "boj z plastem" tak "military útrapy" s tím spojené ať jde o dané úkoly,přežití,nepřizeň počasí,atd.atd. No a co se týče těch ostatních věcí,tak JOSEFF to vystihl asi nejlíp jak mohl páč hold ten pravej soft je bojovej sport a ten hold někdy bolí :wink:

_________________
Bůh stvořil člověka,ale nedal si to patentovat,a tak teď to po něm může dělat kdejakej blbec. Kde blb,tam nebezpečno a proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich


16 zář 2010, 10:42
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Předně bych chtěl všechny pozdravit.
AS se věnuji něco přes 2 roky až po vstupu do teamu JPP jsem poznal, co to opravdu AS je. To před tím byla jen snaha reálně napodobit PC hry typu COD, DoD apod. U JPP jsem poznal hromadu skělých lidí, pot, špínu a bolest a to je pro mne ten hnací motor. Každý v AS hledá něco jiného, někdo odreagování, někdo machrování, někdo agresi atp. atp.
V AS světě jsem oproti jiným zelenáč a nestydím se za to, ale svým věkem mám plné právo do toho kecat.
CHLAPI vyprdněte se na to tady probírat, kdo co, kolik má či nemá a jak upgrade, že já nemám a on má a blablabla. Hlavně se každý zamyslete sám nad sebou a zameťte si před vlastním prahem, to je to nejjednodužší co pro to můžete udělat. Jestli AS upadá tak jen a jen chováním lidí a ne nepřiznáváním, silnými kvéry, herním prostorem a kdoví čím ještě, ale prachobyčejným mezilidským chováním, kdy se na akcích lidé nedokáží pozdravit, pokecat a jen kujou pikle. Za ty dva roky resp. rok, jsem viděl a slyšel tolik špíny, že by se z toho jeden poblil. Lidi, kteří s námi jezdili střílet, teď jezdí s někým jiným, zajkládají jiné teamy a brojí kolem sebe a naváží se do ostatních teamům. Takže asi jsem už odpovědět. MĚ NEJVÍCE VADÍ CHOVÁNÍ JEDNOTLIVCÚ. Hoši "hrajeme si na vojáky" tak už přestaňte fňukat postavte se do pozoru a řekněte si :"Já budu ten vzor AS." a ne jen vyšňořená imitace. 95% z vás nebyla na vojně, pionýrských či skautských táborech, trempech apod. tudíž neznáte pořádnou kázeň, disciplínu, sebeovládání, tak když už vystrčíte jednou týdně prdel do lesa, tak se alespoň snažte aby to nikdo nevěděl a řekl si:"To je ale dobrej voják".
Toť trochu moudra ode mne a není to v AS, kdybychom hráli kujičky, tak se tady budeme bavit o kuličkách.

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


16 zář 2010, 11:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2007, 11:58
Příspěvky: 2026
Bydliště: Domažlicko
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Hele na to, že sem to psal po noční, na záchodě, v mobilu, rozespalej,.........


Mno tak to po sobě ani nemusím mazat :-D Dobře já !!!!

Ps: Sme skromný, ale nejlepší :-D :-D

_________________
Dark Hearts, Dark Intensions..... :twisted:


16 zář 2010, 14:36
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 22 úno 2009, 20:52
Příspěvky: 98
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Zakopanej pes je v tom, že není airsoft jako airsoft. Jak už tu bylo zmíněno, těch pojetí airsoftu je řekněme víc než pár a nemá cenu vypisovat se tu s tím co nám vadí na pojetí těch druhých. Klidně tu můžu psát romány o tom, jak mi vadí kropení s točákama, lidi s extrémním upgradem, absurdní výstrojí/kvérem, ověšený kravinama atd. atd. Ale všechno tohle je o tom kam jezdím (resp. co pořádám).
Místo toho bych rád zmínil věci, které poškozujou všechny airsofťáky bez rozdílu kdo kam jezdí, a to je:

1) bordel - tahle na první pohled banalita a pro normálního člověka naprosto normální věc, jako je odvezení si vlastního bordelu je zřejmě pro určitou část lidí nepřekonatelný problém. Prázdné PET lahve, obaly od kulí, obaly od MREček, tatranek a roztodivného jídla jsou standartním pozůstatkem po velké části airsoftových akcí. Dále v menší míře naprosto prasácky orvané větve stromů v chráněných oblastech také dobrou vizitkou nejsou. V lese jsme hosty a základní lesní moudrost, že les by měl při odchodu vypadat stejně jako, když jsme do něj vešli je v našich podmínkách trochu lepší, než aby vypadal jak "po boji".

2) neskryté nošení zbraně mezi civilisty a jiné radosti - klasika, navíc by stálo také zamyslet se, jestli je nutné dávat srazy několika desítek airsofťáků na veřejných místech (nádraží, benzinky, apod.). Jednou si hrajem na vojáky, najít louku v lese by přece neměl být problém.

Krom těch dvou mi ještě taky trochu vadí chlast na akcích. Hlavně v poslední době to je asi nějáká móda. Ať si každej chlastá, jak chce, ale aspoň na tý akci by si to mohl odpustit.

Jinak nářky nad tím, jak jde soft do hajzlu jsou podle mě vedle. Když začly elektriky tak se nadávalo, jak jde soft do hajzlu a jak jedinej pravej byl s manuálkama, teď se zas nadává jak jde soft do hajzlu s upgradama a jedinej pravej je se základem. Upgrade přinesl jednu pozitivní věc, a to je, že lidi začli nosit brejle, což byl třeba velkej problém airsoftu v jeho "zlatý době".

_________________
Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum


16 zář 2010, 19:37
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2010, 18:18
Příspěvky: 623
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Mě vadí nedostatek prostorů CQB, ale hlavně příliš mladí hráči. Já neříkám, že mě je osobně 18 ale 13, jak sem viďel už mi taky neni je mi 16 a myslim kdyby se dodržoval zákon o zbraních D tak by hodně dobrejch airsoftaku skončilo ja bych to dal od 15+ ,protože si myslím že i 16 letej kluk může mít rozum a hrát fairplay. Odsuzovat kvůli par idiotům všechny airsoftery 15+ to taky nejde. Ale brutalně mě namíchne, když vidím tým malých dětí jak si hrajou na vojačky s AEG. Můžu dát i příklad z Kolince http://blackbarets.blog.cz/ (ty dva dole jsou celkem povedený)

_________________
Challenges
[Zkrvavené BB],[Gaučový generál],[Fortunate son],[Tourretův syndrom],[Myslím to vážně],[Banzai!]

>G&P M4 RAS<


02 říj 2010, 11:19
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2010, 12:49
Příspěvky: 136
Bydliště: Frýdek-Místek
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
nezalezi az tak moc na veku spis na vychovani kdyz je nekdo ucen nakym principum tak vetsinou nedela prusvihy a problemy naschval spis nechtene
jinak je skoda ze neexistuje nejake sdruzeni coby spojovalo skauting airsoft atd.dohromady a take velka skoda ze uz neexistuje ve skolach predmet branna vychova ale cose da delat.takle sice jsou krouzky ale neni o ne zajem vetsina lidi bud chlast cigara drogy nebo pc hry v horsich pripadech gambleri.nechcu byt pesimista ale vetsina lidi proste nema krouzky a hobby pak to tak vypada.navic v teto zemi nejsou lidi nak vedeni k tomu aby si vazili toho ze jsou cesi napr.:kdyz sem sel 1 zari do skoly zapli nam hymnu asi jen 7 lidi se ihned postavilo zbytek se az po chvili postavil nevim jestli se jako stydeli nebo jim to bylo trapne ale nejspis je to tim ze vubec nejsou vedeni k lasce k vlasti nechtel bych aby byli z lidi delany ovce ale nejake motivovani a uceni by byt melo.tot muj nazor omlouvam se za chyby

ty fotky tak to je moc hlavne ten sniper

_________________
Nejdřív střílet, potom se ptát.... BOPE


02 říj 2010, 16:33
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 črc 2010, 23:05
Příspěvky: 311
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
taky rejpnu...problém podle mě je (asi)taky, že s přibývající dobou vlastnictví softky přímo ubývá respekt z ní-takže se průser stane třeba až rok po koupení...sám se musím hlídat ale zatím se držim na uzdě/-/pak nošení odkrytých zbraní(monty dneska potvrdil :) )dneska sem borčíka(mimochodem měl SAW :) ) překvapil tím že nějákej takovej zákon vůbec existuje/rejp/...a pak eště mladí(ale hodně mladí) "snipeři" a vůbec jejich celkový množství(čímž se podle mě snižuje jejich úroveň)...jó měl sem dneska tu možnost, zkusit to s SVD, byl to krásnej pocit ale stejně snipu kupovat nebudu pač vím že na to (eště) nemám(myslím psychycky a fyzicky)...mmm ale možná nemám co mluvit, hraju krátce ale tohle sou mé poznatky za ten půl rok...

_________________
Perci
Evropské směrnice
Nenápadný
Chrabrá oběť
Zkrvavené BB
G3A3(JG)
ČZ 75(TM)

AK47(CM)

Viking!
SPM retine !


02 říj 2010, 20:36
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2009, 15:39
Příspěvky: 36
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Co mě osobně vadí na airsoftu, který hraju od roku 1990, je nepřiznávání. Beru to jako hrubé porušování pravidel, která na různých akcí vedla zbytečným, neskutečným hádkám a nenávisti. Vzhledem k těmto skutečnostem jsem byl nucen investovat nemalé peníze do úpravy kvérů, protože s některými tými se prostě se zbraněmi v základu nedá hrát. Prostě nedá se nic dělat, člověk musí jít z dobou, pokud se tomu chce opravdu hodně věnovat.

Dále si myslím, že ten, kdo se věnuje airsoft hodně dlouhou dobu, neřeší, jestli má protivník bůhví jak nadupaný kvér. Prostě jde do toho bez ohledu na to, jak to bude v případě zásahu bolet. Dneska jsou na trhu různé chrániče a atd., takže je na každým, jak se vybaví. Hraju s lidmi, který ve zbraních mají 150 a víc, a neřeším to. Pokud přiznávají, není co řešit. Naopak si dávám většího bacha a když to dostanu, raději se poučím z vlastních chyb, kterých jsem se při akci dopustil.

Další věc co mě na airsoftu vadí, jsou různé pomluvy, které vedou akorát zbytečným hádkám a dohadům. Jestli má někdo s někým problém, at si to s ním osobně vyřídí, popřípadě at s ním na akce nejezdí. Nelíbí se mi, když se to řeší na netu. Stejně to nikam nevede. Dřív nic takového nebylo, rovnou jsme si to vyříkali na akci, popřípadě jsme si dali do držky a byl klid. Na další akci jsme se opět všichni vrhli na sebe a nikdo neřešil, co předtím mezi sebou bylo.


03 říj 2010, 20:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 02 zář 2010, 17:20
Příspěvky: 390
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Keldy píše:
já osobně jsem zaškrtl nepřiznávání ale dodal bych i laxnost hráčů s dodržováním mrtvolišt a hlavně jejich chování tamtéž
uvedu příklad : na short pathu jsme za rusy měli dobít hajzly ale jak na ně útočit když tam ve skupinkách postává 20 lidí (mimo mrtvoliště ) a my neměli tucha kdo je naživu a kdo ne - obzválšt když všichni spolu vesele komunikovaly
pak se chlapci hrozně divily když vyskočím ze rokle a vysmahnu 5 mrtvol protože jeden z nich zrovna zapaloval jakousi pyrotechniku a 5 minut předtím od tama někdo vysmahl 2 naše hráče....naštěstí jsem ze zvyku pálil jednotlivkama a na nohy bo jak jsem nakonec zjistil hošani 20m od bojové zony neměli ani brejle na očích



jo tak tohle mě taky dokáže pěkně vytočit.. nejvíc mě nasere to že jsou na mrtvolišti hráči co stojí a mají v ruce zbran když po nich pak střelím tak řvou že jsou mrtví.. nakonec do nich pak našiju ještě další 3 kule za nedodržování pravidel.. a taky se nám jednou stalo že na mrtvolišti byl schovaný živý hráč...


17 říj 2010, 12:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 541 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz